Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

votrelcek
11. feb 2013

Pridam aj ja moju skusenost v topolcianskej porodnici. Akoze porod super, to som 100% spokojna, na dr. Kerekove nemozem nic zle povedat, strasne zlate dr. Sestricky na gynekologii su tiez zlate osobky 🙂 ochotne pomoct kedykolvek,dokonca aj s babatkom.Ale sestricky na novonarodeneckom, fu to je ina kava...ochota nula bodov,ked som sa chystala do porodnice na stranke nemocince maju velke logo baby friendly hospital, ale zostava to iba pri logu,lebo pomoct pri kojeni naco, spoliehala som sa,ze mi vsetko ukazu,vobec som sa nepripravovala..keby mi sestricky na jyske neukazali ako maleho prilozit,tak asi vobec nekojim 😠 Je to smutne ☹

lusidisi
11. feb 2013

No ja som mala skôr šťastie na mladé ale to je jedno pre mna je celá nemocnica otrasná

poska28
12. feb 2013

No ja som tam rodila pred 10 mesiacmi,ale tiež som nebola velmi spokojna.Hlavne so sestrickami na novorodeneckom oddeleni,boli neochotne,ked som sa ich prisla nieco spýtať tak pozerali na mna akože čo som sa ich dovolila prísť otravovať.Hrôza,už len kvôli týmto sestričkám sem už rodiť asi nepôjdem.Ináč sestričky na gynekologii super aj dr.Kerekove-strašne zlate.

apolenka6
12. feb 2013

Ako čítam spokojnosť nula bodov 😖 a to mám ísť kam rodiť?? 😨

cimika222
12. feb 2013

no ja som bola s prvym roit v TO , ale bola som spokojna teda nemam to s čím porovnat a teraz o mesiac idem znovu.
Chcem sa spýtať mamičkiek ako to funguje, kedy sa tam mam ist nahlasiť?

poska28
12. feb 2013

@cimika222 Od 36 týždna sa tam chodí do poradne až do pôrodu

cimika222
12. feb 2013

@poska28 chcela by som ist rodiť k Dr. Kerekovej, ako sa to tam vybavuje a aj ked chcem nadštardantnu izbu?

zuzu611
12. feb 2013

pridavam sa k nazorom ze topolcanska porodnica je jeden velky pajzel....pri oboch detoch zle skusenosti...a novorodenecke oddelenie otras hnus bordel neochota....mozu sa hambit...nikdy viac ani umriet by som tam nechcela

cimika222
12. feb 2013

dostávam strach z toho čo tu píšete, a to mam mesiac pred pôrodom. ☹ ☹ ☹

poska28
12. feb 2013

@cimika222 nadstandardnú izbu si môžeš zajednať až v den pôrodu skôr nie.

apolenka6
12. feb 2013

@cimika222 aja mám ešte čas do pôrodu ,ale nepáči sa mi čo tu píšu 😠 nebola to ,len popôrodná precitlivelosť? 😕 mám sa trepať mimo okres? neviem...

bosacka
12. feb 2013

@apolenka6 @cimika222 co sa teraz zaujimam o rozne porodnice, asi velmi zalezi na koho natrafite, kto ma sluzbu... ale na novorodenecke sestry sa stazuju asi v kazdej porodnici (zhruba tie iste dovody), takze toto mate jedno 😒

kkl82
12. feb 2013

ja mam na topolciansku porodnicu dobre spomienky, aj napriek mojmu akutnemu cisaraku (povodne mal byt porod do vody). je sice pravda, ze zopar sestriciek je vyslovene neprijemnych (1 na sestonedeli a 2 na novorodeneckom), no netreba sa dat. ony tam rodia vselijake individua a niektore sestricky sa nejak obrnili a beru vsetky mamicky ako take handry. so mnou rodila jedna ciganocka, to ste mali vidiet, ako komunikovali s nou, az mi jej bolo luto. bola z tych slusnych, normalne sa s nou dalo bavit pri obede o vselicom, no chuda mala tu nespravnu farbu pleti 😖. treba im ukazat, ze nie ste ziadna chuderka, ku ktorej si mozu dovolovat. ja som s nimi nemala ziaden problem, bolo mi to poradene uz predtym, ze sa treba spravat sebavedomo (no nie drzo, ziadne kriky alebo dovolovanie si). tie sestricky s najhorsou povestou sa ku mne spravali tak maximalne rezervovane a nedovolili si. pekne mi vsetko poukazovali, dokonca mi kupanie babatka ukazovala jedna z tych "hroznych" a pri tom sme si celkom pekne pokecali o zbytocnosti detskej kozmetiky a o pouzivani latkovych ci eko plienok. venujte dostatok casu nastudovaniu si nejakych informacii o dojceni, lebo na novorodeneckom vam v tomto teda nepomozu. ak tak iba k zarucene neodbornym babskym radam. to skor vrchna o spravnom dojceni vie viac. odporucam www.mamila.sk, idealne je zaobstarat si do porodnice tu ich brozurku, urcite pomoze vam aj inym mamickam.
ale zas tam boli aj vyslovene mile a ochotne sestricky, hlavne vrchna a jedna mlada na sestonedeli (tu som mala aj na prijme) - fakt si ich starostlivost nedokazem vynachvalit. takisto aj vsetci lekari a lekarky boli velmi zlati, vratane tych na novorodeneckom.
bohuzial ale dalsie babo tam rodit nebudem, aj keby som velmi chcela. nechcem dalsi cisarak, takze, ak sa nic nezmeni v pristupe topolcianskych porodnikov, tak pojdem este dalej - do partizanskeho...

cimika222
13. feb 2013

@kkl82
@votrelcek
Maminky neviete náhoou, ktoré dni tam býva Dr. Kereková?

apolenka6
13. feb 2013

@cimika222 ja k nej chodím na poradne je tam každý deň od 9 hodiny do 12hod okrem utorka je do 11hodiny a v stredu tam nie je vôbec ..ak nemá pôrod tak tam je tak ako som ti písala 🙂

cimika222
13. feb 2013

@apolenka6 no o dva týždne idem aj ja k nej sa prihlásiť, už začínam mať aj strach, no ja si dam pichnuť aj epidurálku.

apolenka6
13. feb 2013

@cimika222 ja tam idem v pondelok ,ja mám pôrod ešte dalekooo tak strach ešte nie je na mieste ,ale som ešte nerodila tak neviem čo ma čaká aj ked viem,že to bude bolieť 😝 😝 😝

votrelcek
13. feb 2013

@cimika222 ahoj, ja som rodila uz pred rokom tak ti neviem povedat, ved si skus zavolat na ambulanciu,tam su zlate sestricky povedia ti, lebo co si ja pamatam, tak niekedy bol aj problem, ze bola na porode, a museli sme ju cakat aj 2 hod.
@apolenka6 a poviem vam babenky tak, ked vas bude rodit dr. Kerekova, tak si myslim, ze to budete mat super, a sestricky na novonar. ukazu zaklad/kupanie,prebalovanie/ tak sa treba pripravit dopredu aj ohladom kojenia, nastudovat si, a budete mat pokoj a zvladnete to tam tych par dni 🙂 🙂 🙂
@apolenka6 a poporodna precitlivelost?nemyslim, aj sestricky z gynek. mali na nich nazor, aj dokonca dr. na vizite, ale to je nadlho 😀 😀, ale ako pise bosacka, vsade su vselijake sestricky 🙂

apolenka6
13. feb 2013

@votrelcek dakujem za názor 🙂 tú popôrodnú precitlivelosť som nemyslela v zlom 😉 ale určite niektoré mamičky si to viacej berú a sú citlivejšie 😕 no budem usilovne študovať kojenie ,lebo sama si neporadím našla som na nete dobrú stránku http://www.facebook.com/pages/Mamila-stránka-o-...
a tých pár dní tam vydržím 😉

gurnard
26. feb 2013

@eeska ahoj chcem sa len spýtať či Mudr. Čaradský je ešte v Topolčanoch. rodila som u neho 1. dcérku a bola som spokojná, teraz čakáme 2. a chcem ísť opať k nemu no neviem či tam ešte pracuje. dakujem za odpoved. 😉

dulkagabulka
26. feb 2013

buduce mamičky ak sa budete rozhodovať o prerušení pupočníka (pripadne odberom pupočníkovej krvi) alebo jeho dotepaním, možno Vám pomôže toto video

https://www.youtube.com/watch?v=cX-zD8jKne0


a ak sa budete rozhodovať medzi cisarskym a prirodzeným a veľa ostatných okolnostiach pôrodu, prečítajte si rozhovor s osvieteným rakúskym pôrodníkom..takého hladáme na SK..neuveritelné skutočnosti:

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovo...

katey
26. feb 2013

@gurnard ahoj, viem, ze sice si sa nepytala mna, ale je tam.. dokonca je opat primar. ja idem zajtra k nemu.

bubinko83
27. feb 2013

prosim chodili ste niekto k mudr. Kerekovej na rizikovu poradnu?

stanislavao
27. feb 2013

@gurnard caradsky je opat primarom v TO. aj ja som obe deti rodila u neho.

dada2007
27. feb 2013

@gurnard ja som mala obe sekcie u neho......ešte stále je tam 😉

gurnard
27. feb 2013

dakujem velmi pekne za odpovede a prosím vás je tam aj p. Boleková?

apolenka6
27. feb 2013

@bubinko83 ja chodím 🙂

cimika222
2. mar 2013

bola som sa včera nahlasit v nemocke a bol tam dr. Urban, a dobre na mna pôsobil prijemny doktor a týžden dalsia poradne v piatok.

katren
2. mar 2013

@cimika222 dr. Urbanec 😉

cimika222
2. mar 2013

@katren no tak troška som sa sekla 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre