Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

helsinki
1. mar 2011

@katren aha, super diky moc za info a stranku, ja som si ten cennik tam vobec nevsimla 😅 😅 😅 A ako sa ti rodilo s epiduralom, ako si sa citila pocas porodu, pojdes aj teraz opat 2-krat s eda...ako k tebe pristupovali...kazda info bude uzitocna, dakujem.

katren
1. mar 2011

@helsinki urcite pojdem.....o desiatej mi ho pichli a do tretej som nevedela, ze rodim.....uplna pohodicka...a potom do polhodiny bola mala vonku, takze som bola oddychnuta a vladala som poriadne tlacit....na moju panvu bola mala dost velka, takze mi dala zabrat, ale nakoniec som mala len 4 stehy a na druhy den po porode som vravela, ze idem kludne znovu 😉
takze ja len odporucam 🙂

helsinki
1. mar 2011

@katren fakt super, to ma tesi ze si mala z toho zazitok. Urcite ma kazda z nas obavy, hlavne ked caka prve baby, preto by som si to aj ja rada naplanovala tak, ze mat to vzdy v zalohe alebo po ruke, pokial je to mozne. Clovek nie je vycerpany a moze sa na ten porod sustredit a mat aj z toho nejaky zazitok (ak sa da a vsetko prebieha podla planu, bez komplikacii a v pohode). Ide havne o to vycerpanie a silu mat dostatok energie... 😅 😅 😅

zuzufek
2. mar 2011

majdzy666 je to veru riadna pálka,ale nevravím,že každá pediatrička má také ceny,no u mojej to stojí presne toľkoto 😕 mamička,s ktorou som sa včera rozprávala banovala,že jej to nedala spraviť v pôrodnici nielen kvôli cene,ale musela si vypočuť ten ukrutný plač,radšej išla za dvere... ☹
@katren nevtieraš 😉 rodila som u dr.Urbanca.

katren
2. mar 2011

@zuzufek super...toho si chcem zopakovat aj ja 😀

nicky655
2. mar 2011

@katren

ohladne toho porodu - co sa tyka polohy pri porode- si rodila v klasickej na chrbte alebo?
da sa priamo na sale povedat, ze chces nastavit to kreslo? lebo to asi porodnej asistentke sa vravi,nie?

katren
2. mar 2011

@nicky655 v klasickej na chrbte, ale mozes si vybrat....ja som chcela do vane, ale pre streptokoka som nemohla...ale nemozem si stazovat 😝

katushka16
2. mar 2011

@nicky655 ahoj,ak ti môžem poradiť,tak určite daj nastreliť,ja som dala staršej prepichnúť a boli sme s manželom na chodbe a bolo to hrozné,malá mala dlho traumu ešte keď uvidela doktorku alebo biely plášť:( a tak sme dali mladšej nastreliť,bolo to rýchlejšie,trochu zaplakala ale to sa nedá porovnať,potom nosila 3 týždne náušničky, ktoré sme tam v zlatníctve vybrali a po tých 3 týždňoch sme dali svoje,jasné,že bolo treba dezinfikovať a pretáčať naušničky ale to aj keď sme dali prepichnúť.a nastrelenie aj s náušničkami tými dočasnými,tuším stálo len 6eur a boli sme v tom zlatníctve,ako je Jednota zboku,oproti kostolu,vedľa toho kvetinárstva

nicky655
4. mar 2011

mozem sa este spytat- mali ste pri sebe aj manzela? ak hej- mohol tam byt celu dobu alebo ako to bolo? a staci ked rovno dojde s vami a mozem tam ostat? nemusi sa to niekde dopredu povedat?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada87
4. mar 2011

ahoj baby ako to je s vyvolavackou ja mam termin 6.3 ak nic mam prist 7.3 na vyvolanie 😒

nicky655
4. mar 2011

@majdzy666 aha,dakujem.no velmi si ma nepotesila,lebo ja by som ho chcela praveze pred tym radsej 😒
lebo napr. co mi spominala kamaratka tak ona mala manzela pri sebe celu dobu- lenze ona mala vyvolavacku a bola vlastne celu dobu na sale.no ved uvidime

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
4. mar 2011

@dada87 a co by si chcela vediet?????ja som mala tiez vyvolavacku

katushka16
5. mar 2011

@nicky655 ahoj,ja som mala manžela pri sebe od začiatku až do konca,rodila som sama v sále obidva razy,tak možno aj preto tam mohol byť stále.keď prídeš na príjem tak len povieš sestričke,že aj manžela chceš pri pôrode a potom zaplatí manžel ten poplatok.držím palce🙂

nicky655
5. mar 2011

@katushka16 inak mohli by v tom mat teda nejaky jednotny system.lebo ked tam clovek ide s tym, ze tam manzela mat bude od zacitaku, a potom ti zrazu povedai ze sa neda, tak je to dost blbe si myslim.lebo dost vela v tom urcite zohrava psychika.
kamaratka spominala,ze vedla v boxe boli nejake zeny- proste oddelene zavesom,ale boli. a manzela tam normalne mala- tak nechapem.

myiska1
5. mar 2011

@nicky655 možno to záleží na tom, kto má práve službu, kto vie... 😖 ja by som tiež chcela, aby bol môj muž so mnou celý čas 🙂 , tak uvidíme, hoci dnes idem do nemocnice, lebo na tom nie som vraj dobre, tak uvidíme, ako a čo sa bude nakoniec diať...
tak sa držte a prajem Vám, aby Vám to dobre dopadlo a aby Vám vyšli v ústrety a boli ste maximálne spokojné 😉 😉 😉

nicky655
5. mar 2011

@myiska1 ved uvidime.fuha a co nie je dobre? ci nepovedali ti? tak budem drzat palce,aby to dobre dopadlo 😉

nicky655
6. mar 2011

este som sa chcela spytat: je nejaky rozdiel v tom,na kolko cm ste boli otvorene pred porodom?

martinkaa299
8. mar 2011

ahojte potrebujem poradit. ked som bola na prehliadke nemocnice tak mi primar povedal ze mam 13.4 prist k nemu na poradnu.. a to som si ho nevybavovala k porodu. a dnes som to povedala mojej doky a ta mi povedala ze to je blbost ze keby idem k nemu na poradnu tak mi nerobia ani posledne odbery a tak... stretol sa s tym uz niekto??

henrik1407
8. mar 2011

@martinkaa299 ahoj, neviem aké odbery presne mala na mysli tvoja doktorka, ale ja som mala lekára v štúrove, potom som chodila na poradnu len k primárovi a moč som musela mat stále a aj krv mi brali....

martinkaa299
8. mar 2011

@henrik1407 konkretne mi to nevysvetlovala ale myslim ze krv moc a asi aj stery pred porodom...

henrik1407
8. mar 2011

@martinkaa299 tak toto všetko mi brali tam, pýtali sa aj na stery, lebo ja som rodila do vody, tie som už mala, ale keby nie, tak by to určite urobili, takže si myslím, že sa nemáš čoho obávať. Neviem odkiaľ si, ale myslím, že je lepšie chodiť na tie posledné poradne do pôrodnice. Aspoň si zvykneš 😉 . No a keď by si chcela rodiť do vody, tak je pravdepodobné, že budeš u primára, tak ho aspoň budeš poznať....

martinkaa299
16. mar 2011

ahojte ja som si teraz precitala tento clanok http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=poro.... mamicky co ste uz rodili v topolcanoch je pravda ze sa musi chodit do poradne v nemocnici od toho 36 tyznda??

maahuliena
16. mar 2011

@martinkaa299 zaleží od toho, či máš dr. v Topoľčanoch. Ja som ho mala v BA, takže pochopiteľne od 36tt chodím do poradne v nemocke 😉

martinkaa299
16. mar 2011

@maahuliena ja ju mam v Topoľčanoch

maahuliena
16. mar 2011

@martinkaa299 viem, že niektoré tehuľky chodili normálne do poradne k svojim doktorom..a nie do nemocnice, ved sa skus popýtať aj u svojej dr 😉

martinkaa299
16. mar 2011

@maahuliena ja ked som mojej oznamila ze si ma primar objednal na poradnu pri prehliadke nemocnice vyvalovala namna oci ako na debilka... a ze to je zbytocne ze si nahana iba pacientky a ze by mi tam nerobili ani potrebne vysetrenia...

maahuliena
16. mar 2011

@martinkaa299 pišem IP... 😉

zuzufek
16. mar 2011

@martinkaa299 ja mám gynekológa v To a pri obidvoch deťoch som od toho 36 či 37tt chodila do poradne do To,keďže som tam chcela rodiť....môj gyn.sa ma jednoducho opýtal,kde budem rodiť a následujúcu poradnu mi kázal ísť tam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre