Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

psmb
30. mar 2009

ahojte, prosim vas nema tu niektora z vas cislo na doktora Abutaimu? dakujem 🙂

martao
30. mar 2009

Topolčany nemusím. Rodila som tu pred 4 rokmi. Bolo to síce cisárskym, ale asi to bol najhorší pobyt v nemocnici. Ten prístup bol hrozný. Na izbe nás bolo 5, žiadne súkromie. Sestrička húkala po nás ako po ovciach. Po preložení na novorodenecké to nebolo o nič lepšie. Žiaden záujem.
Možno sa to zmenilo. Dúfam.

psmb
30. mar 2009

ja mam ine skusenosti s TO, bola som velmi spokojna. rodil ma p.doktor N.Abutaim pred 4,5 rokom. teraz cakame prirastok koncom aprila a chystam sa tam znovu 🙂
Dufam, ze budem opat spokojna.......

kkkatarinkaaa
31. mar 2009

ahojte...ja sa chystam do nemocky v auguste...vacsinou som pocula pozitivne reakcie na tamojsich porodnikov...tak dufam, ze sa nesklamem 🙂

cimika222
1. apr 2009

😉

cimika222
7. apr 2009

babenky viete mi povedat kolko sa plati v TO za epiduralku?

nada.hope
8. apr 2009

cimika :
epidurálna anestéza /vrátane liekov a ŠZM/ .......................................... 99,50 EUR 2 997,54 😵 😵
Ale pokial tvoje babatinko nie je velké podla usg, tak chod radsej klasicky a samozrejme s tatinom na porodnej sale. 😵 😵
prítomnosť otca alebo inej blízkej osoby pri pôrode ........................ 16,60 EUR 500,09
(z toho: základ 13,95 € + DPH 2,65 €)

cimika222
23. apr 2009

je tu nejaka mamina čo rodila v blízkej dobre v Topolčanoch?????

melany_s
23. apr 2009

ja, vo februári. ale bola to sekcia 😉

janinad
24. apr 2009

Ahoj melany, aj mne vcera lekarka indikovala cisarsky rez kvoli zraku. Chcem sa spytat, ci si bola spokojna a ci sa nieco plati, lebo sa neviem este rozhodnut medzi nitrou a topolcanmi. Dakujem. A ako je to s navstevami, ked nemas zaplatenu nadstandardnu izbu. Dakujem

ada11
24. apr 2009

janinad, mne robili 1.sekciu v NR a 2. v TO, bola som spokojná pri oboch 😉 Ja by som sa rozhodla podľa miesta bydliska, pretože čo sa týky sekcie si ani nemáš čo vyberať 😉 Ja som mala 1. sekciu v NR, lebo som rodila predčasne, inak by som v TO a nie sekciou, ale mala som preeklamsiu, takže inak sa nedalo. ☹

janinad
24. apr 2009

ahoj ada11, ved prave. ja som chcela rodit v topolcanoch, ale ked to ma byt sekciou, tak nitra je blizsie a bolo by to jednoduchsie. Len na nitru zvycajne nepocujem vela dobreho, ale tiez si myslim, ze pri sekcii by tam nemal byt velky rozdiel. Dakujem

ada11
24. apr 2009

janinad, 100 ľudí 100 chutí, niekomu sa nepáčilo v TO, niekomu v NR, niekomu zase inde. Ja si fakt myslím, že pri tej sekcii si moc nenavyberáš. Ja som chcela rodiť 2. mimi prirodzene, ale v TO by ma nenechali, tak som chcela ísť do NR alebo PE, ale mali sme havárku, tak sme nemali auto, tak bolo rozhodnuté, ale nebanujem, lebo aj tak by to bola sekcia, lebo som sa neotvárala a na CTG som mala kontrakcie. Nechcela som riskovať, že by sa niečo stalo mimi, by som si to vyčítala, je to dobré tak ako to je. Keď som vedela, že to bude určite sekcia, tak bolo rozhodnuté pre TO. Som spokojná, nemala som problémy ani po jednej sekcii.

melany_s
24. apr 2009

janinad, sekciu robil pán primár, bola som veľmi spokojná, rana sa krásne hojí a neboli nijaké komplikácie. za tú sekciu som neplatila nič. ja som bola na nadštandardnej izbe, tam môžu návštevy prísť na Tebou. ak máš obyčajnú izbu, myslím, že návštevy môžeš prijímať len na chodbe. dosť prísne dbajú na dodržiavanie návštevných hodín, myslím, že boli od druhej do štvrtej. ak by som mala rodiť ešte raz, určite si zase vyberiem Topoľčany, pretože všetci lekári a sestričky boli veľmi milí, ochotní, bola tam taká rodinná atmosféra. dosť mi to pomohlo, bol to môj prvý pôrod a bola som dosť vyplašená 😅

dandulik
25. apr 2009

ahojte.............aj ja sa chystámrodiť v TOPOLCANOCH.......a dúfam že to všetko dobre dopadne......... 🙂 chodím tam do poradne p.dr. Kerekove.a je to fakt suprová doktorka...........

janinad
25. apr 2009

Dakujem za odpovede. Uz sa len rozhodnut. Ale asi predsa len vyhraju tie topolcany.

nada.hope
27. apr 2009

Dandulik doktrorka Kerekova je skutocne spicka, ......neboj vsetko dobre dopadne 😵

didicek
27. apr 2009

Ahojte.Ja som rodila pred 17.mesiacami v TO.pri porode mi bol MUDr.Abutaima.Bol velmi mily a dokonca si pri mne posedel počas bolesti.Nemožem sa na neho vobec sťažovať.Keby som si mala vybrať kto mi bude pri druhom porode tak by to bol opat on.Bol naozaj velmi mily.

inffinity
27. apr 2009

Ahojte holky, nemůžu se rozhodnout, kde budu rodit a tak bych se vás chtěla zeptat na nějaké zkušenosti. Bydlím v To a chtěla jsem do porodnice v Banské štiavnici, ale je to daleko, tak zase zvažuju TO..mohli byste mi tu napsat nějaké zkušenosti? A ještě jsem chtěla vědet jestli je tam nadstandart,ale ten už bývá všude že? Chtěla bych kvůli rodičům at se z ČR nemusí trefovat do návštěvních hodin a nemusí být u nás jen hodinu když už pojedou 200km.. Děkuji za názory 🙂

dandulik
27. apr 2009

nad.hope.........dakujem za podporu.......... 🙂

infinity..........myslím si že si možeš kludne vybrať TO porodnicu....akú tu píšu baby, niet sa čoho bát....a nadštadnat tam určite je..zajednáš si VIP izbu.......len sa za to platííí.... ☹

inffinity
27. apr 2009

dandulik..jo jo to vím, že se za to platí ☹ ale doufám, že když si budu platit pokoj nebudeme muset platit to, že bude tatínek u porodu..v té B.štiavnici to tak je...jinak mě nic jiného nezbývá..přece nepoženu rodiče 200km kvůli jedné hodině návštěv a ještě aby se trefili do přesného času.. ☹ tak by za mnou mohli kdykoli a na jak dlouho by chtěli.. 🙂

melany_s
28. apr 2009

inffinity, pozri túto stránku:
http://www.zzz.sk/?content=porodnica_topolcany
a ešte stránku nemocnice:
http://www.hospitalto.sk/oddelenia/GYP.aspx
níjdeš tam všetky potrebné informácie, je tam aj cenník

inffinity
28. apr 2009

Děkuji moc 🙂 jen prosím neumím se v tom vyznat, v této nemocnici je nadstandartní pokoj jen takový, kde může být i tatínek za těch 1000sk za noc? Nevíte jestli tam není takový kdy je tam jen sama maminka s miminkem a návštěvy mohou přijít kdykoliv?

melany_s
29. apr 2009

nadštandard si treba zaplatiť, aj keď je na izbe len sama žena s bábätkom. neviem, či návštevy pustia aj mimo návštevných hodín. na stránke TO pôrodnice je kontakt na pani Bolekovú, treba skúsiť zavolať alebo napísať mail, je veľmi ochotná, mne odpovedala na všetko, čo ma zaujímalo.

lienocka235
29. apr 2009

ano je tam taky.. my sme tak boli kludne moze byt mamicka + dalsia osoba na nadstandarte. nastevy v pohode na izbu mozu chodit .. len musia byt navleky... su dost ochotny.. da sa dohodnut na vela veciach.. aj napr. ze dieta a manzel tam budu s vami.. pre to druhe dieta ela treba zabezpecit prenosnu postileku napr...

levy
4. máj 2009

no, ja sa pripájam tiež do diskusie, rodila som v topolcanoch dvakrat-1.krat Dr. Kereková pred 5,5 rokom a druhy krat Dr. Caradsky pred 3 rokmi, teraz sa chystam znova tam. Rada by som sa spytala aky lekari este okrem tych ktori su vo fore uz spominani (Kerekova, Caradsky, Hribik, Ambutaim ci ako) tam pracuju a ake su na nich referencie, kto viete, piste...vdaka

psmb
4. máj 2009

Ahojte, ja som sa v sobotu vratila z TO a som veeeelmi spokojna! Bola som tam aj v roku 2004. Prvy aj druhy krat som rodila s p.dr. Abutaimom, je to ozaj "PAN DOKTOR". Som mu velmi vdacna za vsetko. No a co sa tyka navstevnych hodin?! navsteva mi prisla aj mimo nich a nikto mi nic nepovedal. je tam velmi mily personal.

levy
5. máj 2009

hej aj podla mna je tam velmi mily personal, nemala som problem s nikym....

psmb- a toho doktora Abutaima si mala dohodnuteho alebo mal prosto sluzbu a tak ta odrodil?

kkkatarinkaaa
5. máj 2009

psmb- blahozelam k malinkemu a vela zdravia malickej aj mamicke !! potesilo ma, co si napisla, pretoze aj ja by som rada s Dr. Abutaimom priviedla na svet nase male...takze bol zlty hovoris?

katinka0000
5. máj 2009

ahojte!

som v tejto teme dlho nebola.
psmb: gratulujem k drobcekovi.

kkkatarinkaaa: drz sa. a zbytocne nestresuj. isto vsetko dobre dopadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre