Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

cica28
12. aug 2010

@dada2007 a nebojis sa toho porodu?

dada2007
12. aug 2010

@cica28 nie, prečo?

halintoa
12. aug 2010

@andzi Ahojček, poradňu mám tiež 18.8., prečo myslíš, že sa by sa malá dovtedy mohla vypýtať na svet? Niečo tomu nasvedčuje? 😕

andzi
12. aug 2010

@halintoa no predovšetkým to, že zajtra začínam len 37tt ale podľa sona už končím 38tt, čiže som o necelé 2 týždne popredu, preto už môžem kedykoľvek porodiť, ale kontrakcie nič, cítim sa super, dokonca aj TK mám ideálny, no neviem, ja by som takto kľudne kinderkovala aj 2 mesiace ešte. Ty by si už chcela aby bola malá na svete?

cica28
12. aug 2010

@dada2007 ti uz mas jedno dieta tak vies co ta caka ale ja len pocuvam vseliake pribehy a tak sa trochu bojim.

lucia563
12. aug 2010

@cica28 ahoj...ja tiez idem v decembri sekciou (teda dufam ze v decembri a nie uz koncom novembra) 😉

halintoa
12. aug 2010

@andzi aha, stále zabúdam, že je malá väčšia. Ja by som už veru ďalšie 2 mesiace nezvládla, už som na svoj vkus príliš nemotorná a nevládzem koľko by som chcela. Hmm, či by som chcela, aby bola už na svete - aj áno, aj nie. Takto, rada by som vedela, kedy to príde 😀 a teším sa, keď príde medzi nás 😵 . Na druhú stranu si chcem ešte užiť manžela sama, spoločné zaspávanie a túlenie bez rušenia. Takže ideál - vedieť kedy a na vtedy sa psychicky pripraviť 😀 .

dada2007
12. aug 2010

@cica28 a ideš cisárskym či normál? ja som mala prvý cisársky a teda zatiaľ to vyzerá aj na druhý sekciou. A neboj sa...zvládli to iné-zvládneš to i TY!!! určite 😎 😎 prepočúvaj katastrofické scenáre a ver si! 😉

cica28
13. aug 2010

@dada2007 zatial mi doktorka nic nehovorila ale asi normalne.

cica28
13. aug 2010

@lucia563 preco si mislis ze koncom novembra?ja bi som aj brala skor aspon bi som bola doma cez tie sviatky

dada2007
13. aug 2010

@cica28 ja aj @lucia563 máme oba prvé pôrody sekciou, takže druhé budú tiež, plánované už od začiatku tohto tehu...a tie sa robia 2 skôr, takže si z termínu odrátavame 2týždne 😉

lucia563
13. aug 2010

@cica28 no @dada2007 Ti to tu pekne vysvetlila 😉 , my sme pekne tahali spolu prve tehu a teraz aj druhe 😀 po prvej sekcii zvyknu druhu uz robit automaticky a tak ako pise Dada ze tie cca 2 tyzdne skor, alebo po ukoncenom 38tt....no uvidim, ci skoncim v novembri ci zac. decebra 😉 , neboj mozno aj ty uz na sviatky budes doma s drobatkom 😉

cica28
13. aug 2010

@lucia563
@dada2007 aj viete v ktorej nemocnici budete rodit?

dada2007
13. aug 2010

@cica28 Topoľčany 😉

cica28
13. aug 2010

@dada2007 kde si bola na 4d sono?

dada2007
13. aug 2010

@cica28 ako aj pri malej, tak i teraz, idem do Hlohovca 😉

cica28
13. aug 2010

@dada2007 a to sa ti tam chce cestovat?mna sa doktorka pitala ci tam chcem ist ale mne sa tam akosi nechce aj tak to nemoze bit na sto percent lebo pocula som ako jednej tvrdili ze bude mat dievca a nakoniec porodila chlapca tak neviem ci sa mam na take nieco spolahnut

dada2007
13. aug 2010

@cica28 a z kadiaľ si?
...pozri, je na každej z nás, ako sa rozhodneme-či pôjdeme alebo nie 😉 Ja tam nejdem LEN kvôli tomu, či mi potvrdia chlapčeka alebo nie.....Dr. Brešťanský je v okolí najlepší odborník v tomto tu...v TO, Partizánskom, Nitre, Bánovciach atď. nie je takého lekára, čo má také skúsenosti v odbore, školenia, diplomy atď... super prístroj a prístup 😉 práve preto sme sa rozhodli znovu pre neho a jeho vyšetrenie. A ďaleko? 😕 Tých 36 km mi nepríde ďaleko.... 🙂

cica28
13. aug 2010

@dada2007 to mas pravdu a ked to tam uz poznas tak ano

gilmorka
13. aug 2010

@cica28 ja som bola tiez v Hlohovci, mame pekne foto aj video, bolo to super vidiet maleho, ako si prave cmula prstik v mojom bruchu 🙂 Nelutujem. A pohlavie nam urcil presne, bolo to na 100 percent, ze na obrazovke je pipik 🙂
Mozno ak babo nespolupracuje, je zle otocene, vtedy sa neda s urcitostou povedat pohlavie. Ale nam to vyslo presne, a doktor popozeral ozaj vsetky kosticky, rastepy ci nema a tak. Mame spravu na dve strany, vsetko mozne premeral.
Ked budem nabuduce tehotna, urcite idem zase 😉

dada2007
13. aug 2010

@gilmorka presne...krásne dvd, lekárska správa, foto, no super 😵 😵 😵

gilmorka
13. aug 2010

aj ma to ukludnilo, ked som videla, ze je vsetko ako ma byt. Na poradniach mi take podrobne sono nerobili. A aj manzel mal zazitok. A cesta mi ubehla rychlejsie,ako ked ideme do Nitry, predsa len tam nie je tolko dedin na Hlohovsky smer.

cica28
13. aug 2010

@gilmorka
@dada2007 dobre ved ja som nepovedala ze tam netreba ist ja som len povedala co som pocula.nechcela som tu nahnevat nikoho.

gilmorka
13. aug 2010

A to sme isli akurat par dni po tej snehovej kalamite 🙂

gilmorka
13. aug 2010

@cica28 ved ja sa nehnevam. Ja len pisem svoju skusenost. Ci uz sa rozhodnes ist alebo nie, to je na tebe.

dada2007
13. aug 2010

@cica28 presne...nikoho si nenahnevala...len sme ti napísali naše postrehy, skúsenosti... 😉

gilmorka
13. aug 2010

Ked uz mam chvilu casu, chcem sa s vami poradit, co uz mate deticky. Do kedy ste mali v autosedacke vajicku novorodenecku vlozku? Nasmu malemu uz zacina byt v nej tesno, len neviem ci ju uz mozem dat prec, potom uz nebude v takej leziacej polohe, ako akoby polosed, nevadi to pre 7 tyzdnove babo? Citala som, ze niekto dal pred uz po mesiaci, hmmm.

lucia563
13. aug 2010

@cica28 ja tiez v TO, nemam dovod chodit inam 😉 a v HC som bola pred tyzdnom a mozem potvrdit len to, co Ti tu uz dada a gilmorka rozpisali 😉 takze na mojej strane velka spokojnost a tiez to nebolo len kvoli pohlaviu, ale aj kvoli tomu ci je vsetko tak ako ma 😉

cica28
13. aug 2010

ked pocujem same dobre skusenosti asi tam zajdem predsa aj ja.bola som n nemocnici v TO na sono a povedal ze je vsetko v poriadku ale predsa ak su tam lepsie pristroje a tak tak tak skusim ist aj ja

sssimi
13. aug 2010

@gilmorka ja si už nepamätám kedy som dala vložku preč, ale ak sa ti tám už malý nezmestí daj ju preč. Určite to nie je konfortné aj pre neho. No a ak by sa ti zdalo, že moc sedí skús mu dať pod riťku nejkú výstelku-dečku, alebo niečo podobné. Dá sa to pekne upraviť,len musíš skúšať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre