Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

weroni
15. mar 2008

baby ja som si vcera pozerala mapu - od nas je to do TO hodina a pol cesty 😒 a to len polovica cesty je po dialnici 😔

katinka0000
15. mar 2008

weroni: to je nie je vobec daleko, neboj prezijes to.

weroni
16. mar 2008

kati: no dufam v to 😅 este keby to bola dialnica tak sa vobec neobavam ale poznam cestu okolo Hlohovca a obavam sa aby som neporodila este na tych kopcoch a zakrutach 😅 😀
ale zase ked to kamoska prezila dvakrat a z toho ten druhy raz musela este dost dlho cakat na odvoz tak to snad prezijem aj ja 🙂

zabkatt
17. mar 2008

No musíš to stihnúť aby sme vedeli informácie ako to tam prebieha 😀 Aj keď neviem prečo keď krista išla rodiť a vedeli že chce ísť do vody, tak ju nedali tam do vzdychárne pri vaňu ☹ a potom bolo už neskoro. No nie?

katinka0000
17. mar 2008

no ja cestujem pravidelne cez hlohovec a prve tri mesiace mi byvalo cez tie kopceky super zle. neboj, nejako to prezijes. a kedy sa do TO presne chystas?

dori
17. mar 2008

Ahojček babulenky no už sme doma z dovolenky bolo super 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😀 aj keď trošku nám pršalo ale veď čas sa dá zabiť aj iním spôsobom 😎 😎 😎 😵

Alionuska Ďakujem za cenník inak nad tou nadštandardnou izbou ani neuvažujem mám asi rovnaký názor ako ty čo sa týka dvoch báb na izbe. Keď som bola dva tt dozadu v nemocnici a mala som dve spoluležiace babulky tak mi to aspoň rýchlejšie ušlo.

alionuska
17. mar 2008

Dori,ja si myslim,ze je nas viac takych,co maju radi spolocnost. 😉 Ale aj to trochu zavisi od toho koho na tej izbe mas....Ja som mala super babu-tiez prvorodicku a sme kamosky dodnes...Malinke sa nam narodili v ten isty den a dokonca aj druhe deti sme mali obidve dievcatka.Len my sme nemali take stastie.Nam druha dcerka po porode zomrela. 😢

katinka0000
17. mar 2008

ahojky dori!

dori
17. mar 2008

alionuska to mi je moc moc moc ľúto 😨 😢
Ja neviem či by som také niečo zvládla... až mi srdiečko stislo mi čakáme tiež dievčatko...

alionuska
17. mar 2008

Dori...vsimla som si.A aj pekne menko mate vybrane.Inak aj tej kamoske sa malinka vola Emka a druha Eliska. 😉 😉 Drzim vam palceky,aby vsetko dopadlo dobre a mala si uz onedlho svoju princeznicku v naruci.Dietatko je najvacsi zazrak a dar zivota. 😉

dori
17. mar 2008

To áno a najmä také vytúžené a doslova už aj vyplakané ako je to naše, 🙂 veď už mi nedávajú viac ako dva tt tak som zvedavá . Akurát na trápi že mi prasklo celé bruško mám tam také dve veliké pukliny a strašne to svrbí dúfam že to po pôrode trochu vybledne.
Tvoja princezná sa volá Alenka, toto meno strašne chcel noj svokor ale mali dvoch chlapcov 🙂

dori
17. mar 2008

Alionuska koho máš gyn ak sa môžem opýtať chodíš k niekomu v hc

alionuska
17. mar 2008

Chodila som do HC Dr.Belanskemu,ale musela som zmenit doktora a teraz chodim do Trnavy Ilavskemu.Akurat zajtra som objednana... 🙂
Moje brucho je nastastie bez strii a to som pribrala v obidvoch tehotenstvach vzdy 25 kil.
Nas pokladik sa vola Alenka a bolo to tatinove zelanie,lebo chcel mat doma dve Alenky.A ja som rada,lebo ziadnu malu Alenku okrem tej nasej nepoznam.Je to pre niekoho staromodne meno,ale ja s nim zijem cely zivot a som rada ze malinka je nositelkou prave mojho mena. 🙂

dori
17. mar 2008

Vôbec to nie je staromodne meno.
Ja chodím k doktorovy lajdovi ale budem ho musieť zmeniť rozmýšlam nad eliašom tiež je v trnave na poliklinike ešte uvidím.

alionuska
17. mar 2008

Dori,nepoznam ani jedneho.Tak dufam,ze sa spravne rozhodnes! 😉

dori
17. mar 2008

Ani nechci môj terajší doktor mi ešte ani raz neurobil normálne vyšetrenie. 😒

alionuska
17. mar 2008

A ten moj byvaly si az v 32 tt vsimol,ze moje babatko sa narodi chore a po porode mi zomrie.A tento zas vidi vsetko.Aj to,co by nemusel... 😖 Nasiel mi pred mesiacom na vajecniku cystu o ktorej som nemala ani potuchy a povedal mi,ze to mam asi vrodene.Tak som zvedava,co mi povie zajtra. 😕

dori
17. mar 2008

No tak tomu sa povie doktor keby som aj ja mala takého možno by som neskončila v nemocnici. ono je jednoduché všetko odignorovať. 😒 ☹

alionuska
17. mar 2008

Bohuzial je to tak.Ja som na to dolpatila zivotom mojho slniecka. 😢

zabkatt
18. mar 2008

Bože baulky to s niektorými doktormi je hrozné. Ja som vymenili asi 5tich gynekológov, kým som našla normálneho ktorý mi všetko vysvetlí, ukáže ukľudní a nie naopak.
dori inak chodím dr. Eliášovi a neviem si vynachváliť 😀

katinka0000
18. mar 2008

alionuska: a to co bolo za doktora? moje nervy, urcite si si musela vela prezit.

weroni
18. mar 2008

no zienky, ja som vcera po tom co sa stalo na D1 pri Blave normalne zavahala 😅 ste poculi ze ta zena tam skoro porodila? ledva ledva stihla porodnicu 😅 a to isla len z Trnavy do Blavy!!! 😅

katinka0000
18. mar 2008

weroni: nie ja som o tom nic nepocula. ja velmi malo pozeram telku, takze nikdy nic neviem. niekedy je to aj dobre, aspon sa zbytocne nestresujem. podla mna to zase media nafukli.

dori
18. mar 2008

zabkatt myslíš že ešte berie nové pacientky. Počula som o ňom len samé chvály 🙂

zabkatt
18. mar 2008

No neberie, ťažko sa k nemu dostať, ani mňa nechcel, (ja som sa u neho liečila, lebo som nemohla otehotnieť a keď sa podarilo, tak ma chcel vrátiť späť k mojej pôvodnej doktorke, ale ja som povedala, že sa tam nevrátim, že to radšej nebudem mať lekára a porodím doma) tak sa zasmial a povedal, že no dobre že ak mi dá kartu, tak môžem k nemu prísť. Sestrička bola dosť nepríjemná, že veď už máme plno a tak (ale našťastie už odišla do dôchodku tak by som to na tvojom mieste skúsila, veď zato nič nedáš. 😀

weroni
18. mar 2008

kati: no ja som sa o tom nedozvedela z telky ale manzel sa potreboval dostat do Blavy a jeho znamy prave odtial prichadzal a povedal mu co sa tam udialo. Dnes o tom pisali v Novom Case vraj - toto zazracne nenafukli - fakt sa to stalo 😅

dori
18. mar 2008

zabka to mi ani nehovor ja som sa na neho tak spoliehala ☹ ☹ ☹ o tej jeho sestričke som už počula že je to neaká fúria 😉 🙂 ale veď ona ťa nevyšetruje: Ale v máš pravdu veď za pokus nič nedám hádam keď sa pôjdem opýtať tak mi nedajú po papulke 😀 😀 😅

iwik
18. mar 2008

ahojte

Uz dlhsie sledujem tuto diskusiu lebo aj ja rozmyslam o porode v Topolcanoch, zila som tam 23rokov 😀 takze mam tam aj zazemie 🙂 No ale problem vidim v tom ze ako to riesite, som citala ze mesiac pred porodom by sa malo uz chodit na poradne v mieste porodu? alebo ako to je? Ci az ked to na mna pride? :D No ja by som chcela ak sa teda rozhodnem pre To tak primara... Vy uz mate porodnika? ci ako pride.... ?
Vcera sa mi narodilo krsnatko, svagrinka rodila v TO a mala Dr. Caradskeho pri porode (nemala vopred dohodnuteho porodnika) no a hovorila ze bol uplne super profesionalita na mieste 😀 A aj sestricky ze boli uplne zlate, no a v ten den som bola aj pozriet maleho tak nam ho doniesla detska sestricka ukazat, takze vobec nebol problem.

audreyd
19. mar 2008

iwik, ja som na tom bola tak isto 🙂 25 rokov som prežila v topoľčanoch, potom sme sa presťahovali a porodiť som prišla do topoľčian. zisťovala som si, že či treba chodiť do poradne do nemocky - netreba, ale môžeš. stačí, keď prídeš normálne odrodiť a budeš mať všetky vyšetrenia vporiadku od svojho gynekológa 🙂
čaradský už nie je primár! teraz je ním dr. hríbik, tiež človek na správnom mieste. ak ti mám povedať úprimne, prvé dieťa som rodila u vtedajšieho primára (čaradského), teraz pred mesiacom u dr. abutuaimu a je to neporovnateľné!!! nabudúce by som si tiež zvolila dr. abutuaimu!!!!!!! 😀

zabkatt
19. mar 2008

dori určite ťa nevyfackajú ani tak podobne neboj a sestričku má už tiež novú, tá je príjamnejšia. Tá stará ťa síce nevyšetruje, ale aj s ňou stráviš veľa času. Tlak zmerať, zobrať krv, objednať na ďalší termín, moč a pod. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre