Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

audreyd
18. okt 2008

ika, my máme nanny, zajtra ti to pozriem, máme ho už odložený v zásuvke kdesi... 🙂 ale myslím si, že sme nemali problémm tam vymeniť baterky...

weroni
19. okt 2008

ika my sme na nanny zatial baterky nevymienali tak ti neviem poradit 😕

katinka ten locoid sa ale nemoze nejak dlho brat lebo je to hormonalna mast, my sme to pouzivali asi dva dni ked sa mi mala vyhadzala z Tesco plienok (ale brutaaaalne 😠 )
My na ritku pouzivame Sudocrem a to tiez len na noc - cez den moc nekozmetikujeme 🙂

dori
19. okt 2008

ajoj ika8 iba potiahni ten kryt smerom dolu aj nám rto ide blbo je to ako keby zaseknuté 😉 🙂

caute ako si tu žijete 🙂 🙂

endy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
endy
19. okt 2008

Katka 🙄

audreyd
19. okt 2008

kati a od čoho má nicolasko tie vyrážky? zistili vôbec? aj ho to svrbí či ani nie? chudiatko, nech mu to skoro prejde... možno nejaké bylinky by pomohli...

endy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
endy
20. okt 2008

Katka,neboj sa,locoid som dávala aj ja Nikolke.Predpísala nám ho doktorka kožná.Takže môžeš. 😉

audreyd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
endy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labelka
20. okt 2008

ale babyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂

a co dejna? ta uz isto porodila 😵 , neviete co ma? 😕

audreyd
20. okt 2008

endy, ty máš problém? prečítaj si pravidlá stránky!!! keď sa chce niekto niečo spýtať jednej osoby, tak to nemá hádzať do fóra, ale do IP!!! ale tým si sa asi neobťažovala 😖 keď nechceš čítať, tak nečítaj... mám taký dojem, že práve ty by si chcela byť na mieste tej ministerky zdravotníctva a nedarí sa... nedarííí 🙄
čo je vo fóre, je pre všetky a nie pre jednu!

dejna to už má asi za sebou, som zvedavá, čo to nakoniec bude 🙂

ika, mne ten kryt ide ľahko otvoriť.

ika8
20. okt 2008

kašlite na hádky 😠 . Každá nech si vyberie radu, ktorá sa jej pozdáva najlepšia 😉
Ja súhlasím s tým, že každá z nás chce byť najlepšia mamina pre svoj poklad, avšak nie každá rada je vhodná pre ten každú maminu a každý pokladík 😉
Treba to tak brať, je to život, inak by sme sa nudili, keby všetky problémy boli už vyriešené.
Ja osobne si rada prečítam všetky názory a rady, lebo dopredu neviem, čo bude fungovať 😢 😝

labelka: tak dejna už naisto porodila a keď idem okolo nemocky, tak na ňu vždy myslím, že poklad, na ktorý tak dlho čakala, má už pri sebe 😀 😀 😀

ika8
20. okt 2008

audreyd: budem musieť zájsť do toho obchodu, lebo sa bojím, že to zlomím ☹
Nech to zlomia oni, alebo nech to vyreklamujú.

endy
20. okt 2008

Dobre pani doktorka.Rozkaz!!!

Ale prečo by som to mala dávať do ip?Nech si pekne každy prečíta ako TY mudruješ čo sa týka kojenia,liekov,KLOKANKY a BABYŠATKY.Ako sory,ale Ty si fakt mala ísť za doktorku.

endy
20. okt 2008

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

audreyd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ika8
20. okt 2008

☹ ☹ ☹
Ja si fakt rada prečítam rady vás oboch 🙂

miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
audreyd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskinadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
audreyd
20. okt 2008

ok, volám sa adriana, som novinárka, zástupkyňa šéfredaktorky časopisu materské centrá, ktorý sa zaoberá tehotenstvom, materstvom, deťmi, materskými centrami a všetkým, čo s tým súvisí. tiež som štatutárkou materského centra tu v TN, vedieme rodičovské kurzy pre budúcich rodičov, laktačné poradenstvo, poriadame besedy a prednášky na odborné témy súvisiace s výchovou, materstvom, tehotenstvom a deťmi. a ešte pripomienka, neprezentujem tu len vlastné názory, ale tiež odborné štúdie, ktoré si necucám z prsta. nekopírovala som ich sem z dlhej chvíle, ale verím, že mnohým pomôžu.
mám dve deti, ktoré nadovšetko milujem. donedávna som bývala v topoľčanoch, teraz bývame v trenčíne. tešilo ma...

labelka
20. okt 2008

kocky čo takto to hodit za hlavu? 😕 😀

ja si rada precitam vsetko co pisete, kolko ludi tolko nazorov...myslim ze kazdy si pre seba a svoje dietatko vyberie co mu najviac vyhovuje 🙂

miskinadamko
20. okt 2008

labelka ja uz so to hodila 😀 , aj nas maly je januarovy 🙂

labelka
20. okt 2008

ja uz sa neviem svojho dievcatka dockat 😵 , pozerala som tvoj albumik, mas krasnu rodinku 🙂 ...

aj ty si rodila v Topolcanoch?

katinka0000
20. okt 2008

ahojte!
aky ste mali vikendik?

jani: bola som v zahranici, tak som ti nemohla zdvihnut telefon, ked si mi volala.

weroni: ja viem, ze ten krem sa moze pouzivat len par dni. oboznamila ma s tym uz lekarka. my sme ho pouzivali len dva dni. tvaricku ma uz krasnu. doktorka mi povedala, ze to je pravdepodobne zo stravy. tak musim vyhodit cokoladu, papriku, rajciny, korenie,...

audreyd: nie, vobec ho to nesvrbelo, len bol na tvaricke dost vyhadzany. skusali sme davat rumancek, ale nepomohlo to. ten locoid zabral hned.

inak ja sa tiez pripajam k endy a k miskinadamko. niekedy by si mal clovek uvedomit, co sem napise a potom az stlacit "odosli odpoved". fotku v pase mi inak komentoval niekto iny nie audreyd. myslim si, ze je to moja vec, ake fotky si sem dam. ale co uz.

ika8
20. okt 2008

jaaaj, baby, baby 😒 😒 😒

miskinadamko: my sme chceli vedieť pohlavie dieťatka, 2x som bola na 3D, ale ani raz to nevedel doktor povedať s určitosťou... ale malo by to byť dievčatko. Keď bude chlapček, nebudem reklamovať 😀 😀 😀 . Budem šťastná obom. A ešte k tomu 3D - ani tváričku nechcelo ukázať, stále malo zaťaté pästičky pred ustočkami alebo až očkami 😀 😀 😀 . Doktor povedal, že to bude malý boxer/boxerka 😎

katinka0000
20. okt 2008

ika8: my ked sme boli na 3D, tak nam maly stale ukazoval, co ma medzi nozickami. s istotou sme vedeli, ze to bude chlapec. no maly exhibicionista. 😀

ivam
20. okt 2008

ahojte baby, som tu iba krátko, ale myslím si, že audrey sem hodila dosť zaujímavých vecí.
Mohla si ich nechať pre seba, ale ona sa s nimi podelila. Je iba na nás, či si z nich niečo osvojíme. Ja som napr. vôbec nevedela, že homeopatika možno použiť aj na zmiernenie bolesti pri pôrode.
Inak ja som tiež rodila presne pred štyrmi mesiacmi v Topoľčanoch cisárskym a bola som spokojná. Mám krásnu a zdravú dcérku Veroniku.

endy
20. okt 2008

Ahoj Katka,práve som prišla z autoškoly.Pomaličky nám končí teória,chystám sa na jazdy.
Nakoniec musím nastúpiť do práce už v januári.S riaditeľkou som dnes volala,tak musím pohnúť aj s autoškolou.

Hlava ma bolí ako koňa.Katka na tú tváričku je aj LOCOID-mliečko.Chvíľu som dávala malej aj excipial-lipolotio.Je to dobré na premastenie-celkové.

A na záver veľké ĎAKUJEM Katka aj MiskinAdamko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre