Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

ada11
28. nov 2008

felon, 3D/4D sono v HC je super. My sme boli tááááktooooo spokojní. Máme 22 fotiek a asi 45 min. záznam.. Dr. sa venoval maximálne a bol aj vtipný. Platili sme 1000 Sk. Gratulujem ku dvojičkám-páriku. Mne sa veľmi páčia dvojičky, ale len u cudzích. 😀

felon
29. nov 2008

Ahojte dejna, audreyd a ada! 🙂
Ďakujem vám! Ste veľmi zlaté. Pozdrela som si aj vaše albumy - detičky aj mamičky sú veľmi pekné. 😉 Adi ty prečo nemáš album? Ja som to pred časom tiež nevedela, ale babušky mi poradili ako zmenšiť fotku. Ako tak mi to ide. 😀 Chi, chi,chi, že sa ti páčia dvojičky , ale len u cudzích. Ja veru ani sama neviem čo ma čaká. 😀 Dúfam,že to zvládnem.

teri3
29. nov 2008

felon, ja som jednej známej chodila pomáhať s dvojičkami, keď začínali chodiť. Budeš hlavne potrebovať veľa rúk 😀 😀 😀

felon
30. nov 2008

teri- aj ja stále rozmýšľam ako to zvládnem. Najlepšie je asi sa nestresovať a riešiť problémy až keď nastanú. Potom sa určite nie jaké riešenie nájde. Ako sa má tvoj Filipko? Nám sa to meno veľmi páči, možno ,že tak pomenujeme nášho chlapčeka. Prajem ti peknú nedeľu. 🙂 😵

teri3
30. nov 2008

felon - IP

ada11
30. nov 2008

felon, ja sa s tým albumom polepším, keď sa to naučím. 😀

audreyd
1. dec 2008

baby, poďte kecať do regiónov, lebo nás zrušia 😉

felon
4. dec 2008

ahojte babušky!
Chcela by som sa vás spýtať, ktorá z vás má nie jaké skúsenosti pri cisárskom reze s Dr. Kerekovou. 😵 Napíšte mi prosím. 😵

dominka11
4. dec 2008

ahojte, tak som bola vo štvrtok v TO a primar tam nebol, tak mi povedali, že mám prisť v utorok, že primár sice nesluži, ale cely den tam bude a aj doktorka Kerekova. Ale zasa zbytočne, čakali sme tam, nikto nám nevedel povedať, kedy sa ich dočkame, tak sme sa zdvihli a budem rodiť inde. 3krát sa mi tam nechce ozaj letieť len tak, jednoducho nie je na nich spolah.

katinka0000
4. dec 2008

ahojte!

ako sa maju nase tehulky? uz som tu davno nebola.

dominka: to ti verim, si musela ist odtadial poriadne napalena.

dominka11
4. dec 2008

to hej, už dávno ma tak nikto nevytočil, človek tam preveze vyše 100km a nič z toho.

audreyd
4. dec 2008

dominika a nemala si číslo na mobil lekára, kt. si zháňala? my sme sa kontaktovali vždy cez mobil...
inak to by aj mňa riadne vytočilo 😖 ale mohlo sa stať, že mali akurát vtedy nejaký vážny prípad... človek nikdy nevie...

ika8
4. dec 2008

UPOZORNENIE: ak sa chystáte rodiť v Topoľčanoch a natrafíte na nemenovanú sestru, ktorá bude s vami spisovať všetky vstupné formuláre pred pôrodom, naučte sa naspamäť telefónne číslo blízkeho pre prípad, že by sa dačo s vami stalo. Ja som ho nevedela a ani ma nepustila kuk do mobilu, lebo ona musí vypisovať a nie je čas.
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ika8
4. dec 2008

Ale že mám v knižke zaznačenú epidurálku, to si nevšimla 😠 😠 😠 😠 😠 😠

endy
4. dec 2008

Ika tak to je fakt sila. 😠

katinka0000
4. dec 2008

niektori ludia su neznesitelni

ada11
5. dec 2008

katinka, tak to máš pravdu, ja som mala tiež veľmi negatívnu skúsenosť s jednou sestrou. 😠

audreyd
5. dec 2008

myslíte tú, čo z nej ťahajú cigarety? 🙄 😝 😖

dominka11
6. dec 2008

nemam čislo, ja som ani nepotrebovala, aby sa mi venoval primar alebo niekto konkretny, mne to bolo v podstate jedno, len ma naštvala ta ignoracia. Ani nepovedali, či ma potom zavolaju alebo či tam mam sedieť celý deň. Mala som z toho ale taký pocit, že so zabudchnutím dverí na mna zabudli.

majka1982
6. dec 2008

IKA nic v zlom ale ked pises nieco negativne na sestricky aby sa ti to vypomstilo znama pisala nieco negativne a oni odpisali a pekne ju zhodili napisali na nu veci co nebola pravda

ika8
6. dec 2008

majka1982: ja nepíšem nič zlé na sestričky, ja upozorňujem, aby sa naučili telefónne číslo na blízkeho

audreyd
9. dec 2008

a čo tu sa nerodí? 😕

katinka0000
10. dec 2008

ahojte!

audreyd: nie, tato bola taka tichucka, vyzerala taka dobrucka, ale nic ine nerobila, len ma chodila plasit.

dejna3
10. dec 2008

kati 😀 😀 😀

katinka0000
10. dec 2008

teda nic ine mi nehovorila, len ma chodila plasit. pardon, som sa zle vyjadrila.

miskinadamko
10. dec 2008

ahojte, tak ziadne nove babatka nepribudli od vtedy ako som tu bola 😕 dominika a co si cakala ked si sa neohlasila? ako pisala audreyd aj ja som mala cislo a isla som vzdy po dohovore,a nikdy sa nestalo ked som sa z doktorom dohodla ze by tam nebol. no ja som nastastie cislo mojich blizkch vedela tak to co si ty ika pisala sa mi nestalo 😝 🙂

dominka11
11. dec 2008

ja som bola ohlasena 2krat, raz e-mailom sme sa dohodli, druhýkrát ústne.

miskinadamko
12. dec 2008

domi a u koho si bola ohlasena?

krasomila654
13. dec 2008

ahojte baby ja som rodila v TO pred 6 mesiacmy a chcela by som sa opytat ake mate skusenosti (teda tie co rodili v TO) so sestrickamy citam tu vseliake postrehy no ja mam skusenost taku ze sestricky na pooperacnom a na sestonedeli hotovy anieli no ale sestricky na novorodeneckom ( cest vynimkam) strach a hroza ja som nemohla kojit nemala som mliecko a ziadnej pomoci okrem zarobenia nutrilonu som sa nedockala a ked som sa chcela nieco spytat boli mi pred nosom zabuchnute dvere viem ze maju moc prace no ale co je vela to je vela kupanie mi ukazovala sestricka zo sestonedelia aj ako mam poriadne malu prikladatno hroza rodila som z dr. Caradskym ten bol super aj touto cestou este raz dakujem

audreyd
13. dec 2008

veru, topoľčanom chýba laktačná poradkyňa ako soľ!!! žiadna sestrička sa nepríde pozrieť, či mamina dieťatko dore prikladá, nikto neskontroluje prsníky (otázku "všetko vporiadku?" nepokladám za dostačujúcu 😠 ), nepozrie sa, či dieťatko neťahá naprázdno alebo aj niečo pije... to prvorodička niekedy nevie rozpoznať sama...

takže, sestričky, ak čítate náhodou, asi by ste sa mali viac zameriať aj na laktačné poradenstvo!!! alebo prinajmenšom aspoň zistiť číslo nejakej, ktorá funguje na telefón... sú také a dokonca veľmi ochotné 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre