Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

inffinity
30. jún 2009

jajona přítel byl taky u porodu,ale na ničem jsme nebyli ani na přednášce ani na kurzu.. 😉

jajona
30. jún 2009

babule, ďakujem pekne za odpovede.

bubulik
1. júl 2009

Dnes som bola na poradni, a v piatok nastupujem do nemocnice 😵 😵 😵

nada.hope
1. júl 2009

bubulik tak drzim palceky a Oliverko nech Ta dlho netrapi 😉 . Zelam vela zdravicka 😉

kkkatarinkaaa
2. júl 2009

bubulik- t je supar, uz to mas-mate za par 😉 zelam lahky porod a nech vsetko dobre dopadne!!! 😵

katuska15
2. júl 2009

Bubulik tak sa drz,nech mas pohodovy porod... 😉

bubinko83
2. júl 2009

katuska15,to si ale pravdepodobne ležala ne gynde nie?Tam su ine kravy sestričky.A je tam uplny vykvet,taka zmalovana strašne asi okolo 30rokov.

linnetka
2. júl 2009

ahojte, ja som rodila v TO pred 1,5 rokom a bola som velmi spokojna. Rodil ma dr. Abutaima, mal zrovna sluzbu. A chcela by som aby aj moje druhe babo odrodil on.
Chcem sa len spytat, ze ci neviete, ci je nieco pravdy na tom, ze Topolcianska porodnica teraz robi nejak vela cisarskych. Ja by som chcela rodit normalne.
Tie co ste rodili naposledy, aka tam bola bilancia, neviete?
Dakujem.

nada.hope
2. júl 2009

Linnetka, ked som rodila ja tak v ten vikend boli styri porody a vsetky sli normalne 😵

bubinko83
2. júl 2009

linnetka,ale Abutaima odchadza že vraj do prtizanskeho od septembra. A prečo by si mala rodit cisarakom pokial to nebudei nutne? To je nejaka hovadina,nie?

bubulik
2. júl 2009

Ked som rodila pred 2 rokmi tak skoro vsetky rodili normalne, ciskym nas bolo len malo 😉

bubulik
2. júl 2009

Ale ked sa vratim, tak Ti hodim statistiku 😉
Dakujem, dufam, ze to zase prezijem 😀 😀 😀 Ja mam ale planovany cisarsky rez. Takze tak 😎

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
linnetka
2. júl 2009

tak je dobre, mna len kamoska vystrasila, ze ich tam teraz robia ako na beziacom pase. Som rada, ze to bola iba fama.
bubinko, dik za info, ze odchadza. uz som aj zvazovala PE, ked bude treba pojdem tam. Bola som s nim a s jeho pristupom velmi spokojna

bubulik
3. júl 2009

Tak odchadzam do nemocnice, tak mi drzte palce 😉 😉 😉

inffinity
3. júl 2009

bubulik - držíme neboj, myslíme na tebe 😉
linnetka - já rodila před třemi týdny a sice jsem to nijak nezkoumala, ale podle toho jak jsme v jídelně skoro všechny seděly na půl zadku, tak bych řekla, že převládal normální porod 😀 😀 😀

mery.maja
3. júl 2009

Linnetka ja som tiez rodila v topolcianskej porodnici a v tu nedelu sme rodili 4 a vsetky klasicky ziadny cisarsky

linnetka
3. júl 2009

Dakujem, skoda len ze ten Abutaima odchadza. ☹ Vazne zacinam rozmyslat, ze pojdem za nim do PE.

kkkatarinkaaa
3. júl 2009

bubulik- drz sa nam tam!! 😉

mery.maja
3. júl 2009

Linnetka, no ja som pred porodom nejak neuvazovala koho by som chcela mat pri porode ale nakoniec som bola rada ze to bol Abutaima-milo ma prekvapil bol fajn,srandovali sme,nebolo to nejake napäte pokojne by som pri nom rodila aj dalsi raz 😉 Takze chapem tvoje zvazovanie ist do PE.

linnetka
3. júl 2009

presne tak mery, pri prvom porode som ho nemala vybaveneho, mal sluzbu, ktoru si menil s primarom, ten mi prepichol plodovu vodu a naordinoval vyvolavacku. potom prisiel Abutaima a fakt bol strasne mily a aj srandovny.
A viem, ze si ho rodicky chvalia.
Hrozil mi dokonca cisarsky, pretoze mala bola na mna prilis velka, ale nakoniec sme to spolu dokazali. 😉 A pacilo sa mi aj to, ze ma chodil este aj po porode pozerat na izbu, ze ako sa mam. A to teda ani nemal vizitu.
Proste je uzasne, ze sa o svoje pacientky tak zaujima. Mozno su taki aj ini doktori, ale to neviem posudit.

Inak som pocula, ze ku koncu roku konci primar v PE. Mozno sa tam Abutaima chysta na primariat 😀

delilah1
3. júl 2009

Kam odchádza abutaim?

linnetka
3. júl 2009

no tu pisala bubinko, ze v septembri vraj odchadza do nemocnice v Partizanskom ☹ Esteze to neni tak daleko.

delilah1
3. júl 2009

fuha to si musím overiť ako je to ďaleko z NZ, lebo pre mňa bolo dosť prísť aj do TO.... ☹

delilah1
3. júl 2009

95,5 km....

linnetka
3. júl 2009

no Partizanske je 18 km za TO

linnetka
3. júl 2009

chcem ale ist do nemocnice a porozpravat sa s nim, dufam, ze ho tam zastihnem.
Delilah, ty si uz tiez unho rodila?

delilah1
3. júl 2009

nie ja som vlastne ešte ani neni tehotná ... ale v blízkej budúcnosti plánujeme a chcem mať istotu, lebo mám dosť strach..chcela by som byť v dobrých rukách a na neho a TO pôrodnicu som počula iba samé chváli...a ako je to s nemocnicou Partizánske???tiež je tam možnosť výberu polohy, EPI a tak?

linnetka
3. júl 2009

no tiez sa o tom akurat informujem. u nas v novembrovkach su 2 dievcata z PE, co uz aj rodili v PE. Obe boli spokojne a obe sa tam znova chystaju rodit. Vraj je tam super primar, ktory vsak ku koncu roku odchadza.
Epi sa vraj neplati, kupis si ju v lekarni (asi na predpis) a oni ti ju iba pichnu. Aspon tak hovorili baby. A urcite je aj moznost vyberu poloh.
Inak mne vyhovovala klasicka poloha. Uvidim, co mi este napisu, pretoze diskusia na temu Porodnica Partizanske je fakt slaba.
A zevraj aj personal je v pohode. Urcite vsak pojdem na obhliadku ak sa rozhodnem tam rodit.

linnetka
3. júl 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre