Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

zabkatt
2. jún 2008

babule chcem sa ešte spýtať, v TT nemocnici je už vyvesené, že zajednanie lekára pri pôrode 7000sk. Je také niečo aj v TO nemocnici? Ozaj a pôrod do vody je 5000sk, ale keď ideš normálne, tak tam sa neplatí nič keď je to súkromná nemocnica?

fidorka1108
2. jún 2008

Cawte babule plati sa daco v to?ak len tak tam pridem na porod?ako tam je inak ste spokojne akurat 1 lekara mam dohodn.inak neviem ako dale ci sa plati atd.dik pa

staxa
2. jún 2008

Ahojte mamičky. Práve som objavila túto diskusiu o nemocnici v ktorej tiež plánujem rodiť koncom júna 🙂 . S manželom sme už aj boli na obhliedke, ktorú nám urobila p. Sedlárová. Veľmi milá a ochotná pani. Jediné čo ma trošku zarazilo bolo, že si musíš kúpiťnávleky v automate a platíš za parkovisko. Inak super, aj pôrodné lôžka sa mi páčili a bolo ich hlavne viac nových. U nás v GA je iba jedno nové a ostatné také staršie a pôsobí to dosť depresívne.
Neviem ako ste na tom s termínmi, nebude tam niekto okolo 26.6.2008?
Pekný deň.s.

katinka0000
2. jún 2008

endy: aj ja som rocnik 1981

lylyna
2. jún 2008

Ahoj staxa ja mám termín 28.6. a tiež tam idem rodiť.

soni78
2. jún 2008

zabkatt: ja som sa pytala asi pred 3 tyzdnami, ci sa v TO plati za vyber porodnika a pani Bolekova, vrchna sestra mi povedala, ze sa neplati nic, iba manzel pri porode 500 sk...a do vody platis 5000 sk, inak neplatis.... 😎

soni78
2. jún 2008

weroni: no ako sa citis posledny tyzden??? ale vyzeras podla toho co pises, ze fajn.... 😎
ja som na posledny tyzden dobre ochorela...nevidim to ruzovo zatial, od piatka nemam hlas...a kazdym dnom sa citim horsie... nie lepsie ☹ Nech uz je streda, pojdem uz do TO radsej k rodicom, budem kludnejsia....😅
len dufam, ze ma to nechyti skor, lebo som bez hlasu, kaslem, soplim..vsetky dutiny mam upchate...no lekari by mali asi radost, lebo by som aspon nemohla kricat pri porode 😀 😀 😀
a to som chcela uz v stredu rodit 😲 😖 ..no som zvedava, co mi povie doktor, ked ma v stredu uvidi...ale asi ma posle doliecit sa....keby som aspon do stredy chytila hlas...som dneska bola u praktickej a neporadila mi..len hlasovy klud, letne napoje, bioparox a panthenol...no uvidime...mozno sa nakoniec naozaj stretneme v TO porodnici az v termine 😎 😎 😎

audreyd
2. jún 2008

zabkatt, topoľčianska pôrodnica nie je súkromná!!!

služba výberu pôrodníka tam oficiálne nie je (myslím zmluvne na papieri), ale keď sa pomimo dohodnete, tak môže byť 😉

soni, so mnou na izbe bola kočka s riadnym kašľom 😖 chúďa, všetko ju bolelo, keď kašľala 😢 doneste si kvapky do nosa, aby ste mohli v poho predýchavať 😉 mne sa osvedčil muconasal 🙂

staxa
2. jún 2008

Ahoj lylyna, tak to sa tam môžno stretnenme 😀

Pozerala som si zoznam vecí, ktoré potrebujem do pôrodnice a neviete či potrebujem aj teplomer pre bábo, alebo iba pre seba?

Vďaka.
s.

lylyna
2. jún 2008

staxa- ja si beriem teplomer pre seba aj pre bábo 🙂

endy
2. jún 2008

Katinka,neviem či sa poznáme... 😕 Aj keď sme ten istý ročník.Ale podľa fotiek-svadobných,poznám asi z videnie Tvojho manžela.

weroni
2. jún 2008

caute zienky 🙂

soni: ako vies ze posledny tyzden? 😉 😝 😀 😀 😀 no v kazdom pripade som zvedava ci stihnem este navstivit mojho dokyho v poradni ako 2v1 😀 vo stvrtok mam ist ak neporodim 🙂
to ma inac mrzi ze si chora, mozno neuveris ale velmi dobre viem ako sa citis - ja som bola v osmom mesiaci vyse troch tyzdnov chora ale tak ze som myslela ze sa uz toho nezbavim - nic mi nebolo len som mala vkuse zelene hlieny ktore som vysmrkavala a vykasliavala - fuj ani to nebudem rozoberat az som ale z toho grcala ked mi to postekalo do zaludka 🙄 🤐
vybrala som Zinnat, nezabral, potom mi pomohol Bioparox. Ale bol to des, za tie tri tyzdne som minule dva Nasiviny...
Inac baby neviem, kazdemu teda zabera nieco ine ale ja nedam dopustit na ten nasivin - aj detsky 🙂

drzim ti palce nech ta to cim skor opusti, skus kloktat salviou, naparovat sa trocha, mne sice uz toto vsetko zlyhalo (ale ja som nejaky hnusny virus zo skolky spomedzi deti chytila.... )
drzim palce velmi silno 😉

staxa - ty si tiez z GA? No ja nie som priamo ale z Velkych Ulan 🙂
kadial sa chystas do TO? My pojdeme cez Sladkovicovo, Velka, Mala maca, Sered - tam sa napojime na dialnicu do Nitry a odtial do To 🙂

staxa
3. jún 2008

Ahojte,

tak dnes som si dokúpila ešte teplomer pre bábo a už by som mala mať všetko.
Ešte si chcem kúpiť homeopatiká pre seba 🙂)

weroni: keďže som priamo z GA napojíme sa na diaľnicu pri Seredi a hajdú do TO cez Solčany 🙂). Minule sme to s manželom stopovali a cesta trvá cca. 45 min. a to boli kvôli rekonštrukcii mostu na diaľnici obmedzené oba pruhy do jedného s obmedzenou rýchlosťou.

mne gynda povedala, že mi stačí vyraziť z domu keď budem mať kontrakcie každých 5 min., alebo mi odtečie plodová voda 🙂)

pekný slnečný deň.
s.

zabkatt
3. jún 2008

staxa, keď už odtečie plodová voda, tak by som to neriskovala 😉

katinka0000
3. jún 2008

endy: no mozno sa nepozname, ved sa topolcany nie su nejaka mala dedinka.

weroni
4. jún 2008

staxa - tebe povedali ze skludom pridi ked ti odtecie voda? 😕 lebo mne prave povedali ze ak by odtiekla naraz vsetka tak nech neriskujem cestu 😒

zabkatt
4. jún 2008

weroni takže ešte si tu? A ako sa cítiš? Ja v noci nespávam, mávam príšerné sny o pôrode, tak dúfam že ma to čím skôr prejde, inak si zoženiem nejakú pôrodnú babu čo ma odrodí doma 😀

staxa
4. jún 2008

zabka a weroni - áno, gynda mi povedala, že plodová voda neodtečie všetka hneď naraz. inak ste ma trošku vystrašili☹. zajtra idem do nemocnice na prípravu a spýtam sa to ešte sestričky, čo to vedie, aký má nato názor a dám vedieť.

pekný deň mamičky 🙂)
s.

tanaba
4. jún 2008

po dlhom case som nakukla a pozeram, ze ste este 2v1. Junavcatkam sa este nechce von z brusiek 🙂

Ozaj ako je to teraz s navstevami v To. Stale na tej chodbe? A predpokladam, ze sestricky ani za svet nevezmu babeno k sebe, kym mate navstevu obe z izby naraz 😉

katinka0000
4. jún 2008

ahoj baby! tusim som sa to uz raz pytala, ale nepamatam si, co ste mi odpisali. kedy by som sa mala zahlasit na tu pripravu do TO nemocnice?

endy
4. jún 2008

Baby,teraz ma tak napadlo...Veľmi príjemná a naozaj skvelá osôbka je jedna pôrodná sestra-pani Bošanská.Videla som ju prvý raz v živote,ale mala naozaj ľudsý prístup.Audrey vie o kom hovorím.

Keď som jej pri pôrode stále brblala,aby mi niečo hovorila,aby ma pravda rozptýlila,začala mi hovoriť o telenovele Rubi.Tak som sa pri nej aj trochu uvoľnila. 😀 😀 😀

Fakt mi viac pomohla a aj poradila čo sa týka starostlivosti o dieťatko ako detské sestričky.

Tak potom,keď tam budete,si všímajte holky ,,visačky"na ich ,,úbore",či ju tam nespatríte.

Môže mať tak okolo 40rokov,nakrátko ostrihaná,jedným slovom zlaté žieňa.

Keby som sa s ňou mohla ešte raz stretnúť... 😒 ☹ ☹

A ešte odkaz pre pána doktora Čaradského.Viem,že radi čítate túto stránku.Pozdravujem Vás!!!Aj pani Bolekovú!!!Takmer susedu. 😉

zabkatt
4. jún 2008

dobre endy, keď tam budem tak si budem všímať visačky, ale musím si niekam to meno napísať, lebo ja rýchlo zabúdam 😀

miskinadamko
4. jún 2008

zabka, myslim ze to posledne co budes robit je citat si visacky 😀 , inak do tt chodim do skoly 😉

endy
4. jún 2008

Miskinadamko,ja len,že náhodou....keď ešte bude vnímať svet okolo seba... 😀 😀 😀

miskinadamko
4. jún 2008

endy 😀 😀

endy
4. jún 2008

Miskinadamko,a nie??? 😀 😀 😀

No však uznaj...Ja som si asi po troch hodinách,čo som už nevedela ako bolesti rozdýcham,vypýtala časopis...dodnes neviem,čo v ňom bolo napísané... 😀 😀 😀 😅

audreyd
4. jún 2008

pôrodná asistentka pani bošanská je úžasná, môžem potvrdiť 😉 bola mi pri prvom pôrode 🙂 jej sestra tam robí ženskú sestru. ale oni sú tam úžasné všetky, dokonca aj taká blondínka ufrflaná 😀 tá bola pri mojom druhom pôrode. najprv som na ňu kukala, ako môže mať stále takú zlú náladu a na všetko frfotať, ale nakoniec som si ju obľúbila 🙂 je celkom milá, len iná 🙂

katinka0000
4. jún 2008

miskinadamko: a kde do TT chodis do skoly? aj ja tam chodim na STU.

tak este raz: tusim som sa to uz raz pytala, ale nepamatam si, co ste mi odpisali. kedy by som sa mala zahlasit na tu pripravu do TO nemocnice?

audreyd
5. jún 2008

katinka, kedy len chceš, hoci aj hneď 🙂 zavolaj si tam pani sedlárovej, ona ti povie čo a ako a zaradí ťa do kurzu 🙂
btw aj ja som študovala v TT 😀

weroni
5. jún 2008

staxa nechcela som ta vystrasit ja len ze co mi povedala ta sestra z porodnej saly 😕 ale si ma povzbudila ze neodtecie vsetka naraz 🙂 ja mam uz pod sebou pre istotu v noci tu nepremokavu podlozku keby daco 😀

audrey inac ked to na mna dojde tak v TO idem rovno na centralny prijem nie? ci hore do porodnice? asi cez ten prijem nie?

tanaba - no vies v brusku je dobre 🙂 inac my cakame na 06. 06. 08 alebo 08. 06. 08 😉 😝 😀 😀 😀

zabka - vdaka citim sa fajn - az tak ze nikto nechape ze idem rodit kazdu chvilu 😀 vdaka Bohu ze sa tak dobre citim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre