Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

dejna3
27. okt 2008

hej, hej, a mňa sa sestrička pýtala, či som dejna, že už sa na mňa kočky z MK pýtajú, lebo sa neozývam 😀 😀 😀

audreyd
27. okt 2008

by som rada vedela, či majú aj ostatné fóra takto v merku 😀

ika8
27. okt 2008

baby tŕpli aj vám niektorej ruky takto ku koncu tehotenstva? 😝

katinka0000
28. okt 2008

ika8: mne nie, ale uz som pocula viac bab, ktory ruky trpli.

zabkatt
28. okt 2008

ika mne trpnu teraz, niekedy niesom schopná ani nakojiť malého ☹

okmad
29. okt 2008

Maminky ahojte 🙂 je tu niektorá, ktorá rodila poslednú dobu v TO??? a mala epidurál? Neviete mi povedať, či sa za to platí hneď pri vybavovaní, alebo až potom? a kedy vám to zavádzali??? a ešte jednu otázku mám, mali ste pri pôrode manžela a od ktorej doby mohol byť pri Vás? ďakujeeeeem 🙂 Inak vraj do TO nechcú brať skôr ako nie je bábätko zrelé, no ale keď tam príde žena v bolestiach skôr...tak ju snáď nepošlú domov, alebo rovno do NR?

katinka0000
29. okt 2008

okmad: ja som mala epidural. vies, kedy som platila za to ja? to je jedine, co sa mi na topolcianskej nemocnici nepacilo. lezala som este na sale a prisla za mnou sestra, aby som to vyplatila. tak mi isla zobrat tasku a ja som jej odtial vytiahla 3000. to je, co???
ja som mala pri porode maminu. odkedy som sa dostala na salu, bola pri mne. ja som ale rodila v noci a nikto iny tam nebol. no teda este jedna baba na vzdycharni.

okmad
29. okt 2008

kati to vaaaaazne? to by som nepovedala...to by si mali vybavit bud vopred, ak by sa epi nekonala, peniazky by mali vratit, alebo az po odchode z porodnice...toto sa mi zda naozaj zvlastne, ze uprostred porodu este pytaju peniaze...tak ja tam pojdem, a opytam sa na to, kazdopadne vdaka za info

miskinadamko
29. okt 2008

okmad tie peniaze pytaju po porode nie uprostred. ja som mala muza pri porode tak tiez prisli ako spominala katinka

okmad
29. okt 2008

dakujem, tak to aby som ich mala pripravene 🙂

katinka0000
29. okt 2008

okmad: vazne. zazila som to na vlastnej kozi. mamina odisla uz s nasimi domov a sestricka prisla za mnou pytat peniaze.

miskinadamko
30. okt 2008

kati u nas si ich vypytala sestricka rovno od neho 😀

katinka0000
30. okt 2008

no u mna to bolo tak, ze moja mamina odisla skor, ja som este oddychovala na sale a kratko predtym, ako som mala ist na izbu, tak si prisla vypytat odo mna tie peniaze. podla mna by to pol dna alebo jeden den urcite pockalo. ved by som odtial neutiekla, nie?

zabkatt
30. okt 2008

Ja som mala manžela tiež pri sebe a prišli to pýtať tak isto jak som bola na sále a začínala rodiť. Manžel to musel hneď ako spomína miskin zaplatiť ☹

zanetak
31. okt 2008

ahoj
ja som tam rodila a tiež bol manžel pri pôrode. Prišiel trochu neskôr a hneď si od neho vypýtali peniaze, nakoniec som išla rodiť cisárskym a keďže pri cisárskom nebol, tak si myslím, že mu ich mali vrátiť späť.

miskinadamko
31. okt 2008

zanet a nevratili? 😲 , tak ste si ich mali pytat

katinka0000
31. okt 2008

zanetak: veru aj podla mna ti ich mali vratit. trochu divne, nie?

zanetak
31. okt 2008

no možno sme platili za to, že prvých pár hodín mohol byť pri mne, aj keď nakoniec bol z toho cisársky.
Asi sa platí už len za to, že tam príde. 🙂 a nemusí vidieť narodenie svojho dieťaťa 🙂

dejna3
31. okt 2008

ja som mala tiež sekciu, vedela som to asi 1,5 hodiny vopred, zavolala som drahému, nech príde... samozrejme, že pri "pôrode" nebol, ale čakal na chodbe a sestričky mu hneď ukázali malinkú, a keď ju umývali a obliekali bol tam a robil foto ostošesť 😀
neplatili sme ani korunu...

katinka0000
31. okt 2008

zanetak: tak to hej. ja som myslela, ze on prisiel a ty si isla zachvilu rodit cisarskym. tak to ano, ked mohol byt pri tebe.

zabkatt
1. nov 2008

aj aj som nakoniec rodila cisárskym a peniaze nám nevrátili.

teri3
1. nov 2008

Ja som do nemocnice prišla asi o jednej v noci, manžel bol chvíľu so mnou na vzdychárni, potom ho poslali domov, že z toho ešte asi nič nebude, nech príde ráno, alebo nech si zavolá. Ráno zaspal, tak prišiel asi okolo 9-tej, asi o hodinku zaplatil 500 korún a približne pol hodiny na to doktor rozhodol, že drobček pôjde na svet cisárskym rezom. Ani nás nenapadlo peniažky pýtať, lebo si tak hovorím, že keď ten perfektne odvedený cisársky stál len 500 korún - keby som mala na to postavu 😝 , môžem ísť do bikín 😀 . Všetko mám krásne zahojené a cítim sa super. (teda až na tie zvyšné kilá ☹ )

katinka0000
3. nov 2008

terka: tak to hej. to je na nezaplatenie.

dejna3
3. nov 2008

pripájam sa k terke, keď schudnem, už sa teším na bedráče 😀 😀 😀
jazva malá, úplne dolu, takmer nevidno 😵

katinka0000
3. nov 2008

no ja potrebujem dat dolu este take 4 kg. kde su vsetky tehotky?

zanetak
4. nov 2008

ja som kojila len prvé dva mesiace a ešte mám 10 kg na sebe a to už mám 7 mesiacov po pôrode. Nejako to nechce ísť dolu 😒

dejna3
4. nov 2008

no ja mám ešte dať dolu 9kg 😕 😔 celkovo som pribrala 18 😠 😠
ale ukľudňujem sa, že ide zima a dlhé bundy 🙂 tak to nejak schovám, a do jari sa to hádam zcivilizuje 😀 😀

endy
4. nov 2008

Ahojte,nebojte sa o kilá,keď Vám dieťatko začne behať,nebudete mať čas ani jesť.Vážne,viem to podľa vlastnej skúsenosti.

zanetak
4. nov 2008

dejna3: ja som pribrala tak isto 18.5 kg. Z bývalých 53kg mám teraz 63kg. 😒 a fakt ma to štve.

ika8
4. nov 2008

ja som zatiaľ pribrala 10 kg, z 63 na 73. Ešte možno kilko skočí. A čo bude po pôrode ma vôôôbec netrápi 😉 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre