Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

audreyd
6. jún 2008

katinka, v DM drogérii 🙂 sú to prebaľovacie podložky pre bábenká. z jednej strany mäkké savé, z druhej strany nepremokavé 🙂

epi je super!!! inak by som už rodiť ani nešla! ja som mala dvakrát a dvakrát mi super zabrala 🙂 pichal mi ju dr. jurík, má zlaté ručičky 😵

weroni
7. jún 2008

kati alebo ich dostanes aj v lekarni - ja mam take podlozky co sa davaju pod chorych aby neprecikali postel 😔 Este po deduskovi nam ich zostalo dost - on zomrel pred dvoma rokmi, bol po porazke a uz potreboval aj plienky aj tieto podlozky inac su vraj dost drahe 🙄
Mam aj tie prebalovacie pod babenka ale tieto su hrubsie. Ale myslim si ze tie prebalovacie su asi lacnejsie a postacia

zabkatt
7. jún 2008

Ja som si ich kupovala včera v lekárni a jedna výjde v priemere okolo 15sk, dá sa 😀 Pýtala som si podložky do pôrodnice pa pekný dník

lylyna
7. jún 2008

zabkatt- daju sa kupiť tie podložky aj po kuse, alebo len cele balenie?

bubulik
8. jún 2008

Lylylna tie podlozky sa daju kupit po jednoum.
Weroni drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a aby si to mala uz skoro za sebou. 😉 Nech je na svete dalsie zdrave junovciatko 😵 😵 😉

bubulik
8. jún 2008

Sorry za preklepy 😔 😉

weroni
8. jún 2008

bubulik dakujem 🙂 no u nas sa zatial stale nic nedeje 😀

zabkatt
8. jún 2008

dajú sa kúpiť aj po jednom ja som si kúpila 8ks a keby bolo treba, tak mi manžel pôjde dokúpiť. 😀
weroni ako sa cítiš? Už prenášaš?

weroni
8. jún 2008

zabka - no citim sa ako kazdy den - vobec nic extra 😅 a uz vobec nie tak ze mam dnes termin porodu 😀

audreyd
8. jún 2008

zabkatt, 8ks? 😲 ja som minula 3ks, tak ty máš vystaráno skoro aj na tri deti 😀

soni78
8. jún 2008

no ja som si kupila tiez len 3ks...spolieham sa tiez na to, ze mi to bude stacit, a ved vzdy sa da dokupit a dat si priniest....

katinka0000
9. jún 2008

no ved teda musim nejake kupit. behnem sa pozriet do DM a aj do lekarne.

weroni: tak ako? este stale nic?

tanaba
9. jún 2008

weroni, este nic? babatku sa naozaj paci v brusku 🙂 🙂 🙂

aj ja by som konecne mala dobalit tasku do porodnice....

weroni
9. jún 2008

caute zienky, stale nic 😀 okrem toho ze ma obcas tak mierne poboli v brusku ako pred menzesom - dnes poobede zavolam mojmu dokymu ci mam cakat do stvrtka na poradnu alebo ci mam zavolat do TO ci mam prist na vyvolanie 😕

tanaba
9. jún 2008

weroni, tak uz len navarit na obed nejake chili 😉 nech sa to rozbehne.

katkah3
9. jún 2008

Ahoj Bubulik, aj mne sa to už blíži 🙂 Ako sa máte?

staxa
9. jún 2008

ahojte žienky 🙂),

tie podložky do postele som si aj ja kúpila a tiež ich predávajú po ks.

weroni, ja by som si to určite dala vyvolať, kamarátka rodila 1 týždeň po termíne s vyvolaním a veru sa s malou natrápila ☹(. ak máš vybratého pôrodníka v TO, skús sa opýtať na jeho názor, určite ti poradí dobre.

inak aj na vás vplýva to teplo tak ako na mňa, strašne opúcham a to nielen na nohách a rukách, ale aj v tváry, ale iba keď sú také tepla, inak je to v pohode. neviete poradiť, čo by mi pomohlo menej opúchať?

vďaka.
s.

zabkatt
9. jún 2008

No nemyslím že 8ks je veľa. Veď sa to dá použiť aj pod bábätko a tak nie? Ja som si priniesla už aj komodu k postielke, popraté je a treba mi ešte požehliť a naukladám do komody. 😀
weroni si prítomná? 😀

soni78
9. jún 2008

weroni: daj vediet co ti povedali ked tam zavolas.....ja som tam volala dnes a mam prist v stredu...uz na vyvolanie, ak to nepride samo...takze sa asi vidime tam, lebo dlhsie ako tyzden ta snad prenasat nenechaju...ja som dneska bola tu u svojho gynekologa a povedal ze som uz dost otvorena tak snad sa den "d" uz blizi.... 😀 😝 😲

tanaba
9. jún 2008

soni, weroni drzim palce, nech to mate uz za sebou a v pohode. Nakoniec budete este spolu na izbe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

weroni
9. jún 2008

caute baby 🙂 stale nic 😉
Mojmu malickemu zradielku sa v brusku paci 😀 Volala som s dokym dnes a ze nech pockam do stvrtka do poradne - ak dovtedy neporodim 🙂 Vo stvrtok mi povie co a ako - ale pokial by som dovtedy neporodila tak asi pojdem na vyvolanie, no uvidime kedy sa mimco rozhodne - mozno este potrebuje len nejaky den-dva 🙂

Juj baby, too je jake napinave 😀 Normalne si to uzivam - dnes miliony telefonatov ze ci som este cela 😅 😀

soni78
9. jún 2008

tanaba: dakujem...snad sa uz dockame🙂

weroni: u nas tiez tak isto, stale nic, aj ked bolesti su a aj dost silne niekedy, ale potom aj prejdu...a mala kope aj teraz teda poriadne 😝
noo inak to teda je napinave...a aj mna dneska zacali uz vsetci bombardovat otazkami-telefonaty, smsky...ci som este 2 v 1..., niektori su viac nervozni ako ja 😀 😀 😀

soni78
9. jún 2008

weroni: tak ta cakam v TO 😎 ...ja tam odchadzam zajtra a snad uz v stredu do porodnice.... 😝 😲 😝

weroni
10. jún 2008

soni ides na vyvolanie? no to by bola sranda keby sme sa tam stretli 🙂
este jedna baba z junoviek sa tam chysta v stredu 😀

konikovske stretko v porodnici?? 😀 😀 😀

moncicici
10. jún 2008

ahoj weroni stale na teba myslim,pozeram skoro do kazdej temy ci si sa niekomu neozvala,bo som zvedava kedy sa ti to narodi a co to bude 🙂

katinka0000
10. jún 2008

ahojte! ja zatial teplo znasam velmi dobre. dneska som volala na tu predporodnu pripravu do TO. takze ta pani, co to robi tam nie je az do 19.6., lebo chodi na VS a teraz ma skuskove. mozno sa jej potom ozvem, ale neviem, ci to uz nie je prilis neskoro.

zabkatt
10. jún 2008

weroni no už nenapínaj 😀

weroni
10. jún 2008

baby troska ma pobolieva brusko ako pri menzese aj je to silnejsie ako posledne dni ale ziadne tvrdnutie 😕 teda ono je divne to ze ja neviem ako to tvrdnutie ma vyzerat lebo mi zcasti stvrdne brucho ale len tam kde je mimco, na druhej strane je makke 😕

endy
11. jún 2008

Weroni,tak asi je to už tu!!!Aj mňa tak v deň pôrodu pobolievalo bruško,začali mi nepravidelné kontrakcie.

Choď radšej za Dr.uvidíš čo Ti povie.Možno sa už začínaš otvárať. 🙂

tanaba
11. jún 2008

weroni, soni este sa budete pretekat, ktora bude skor vo vani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre