Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

staxa
18. jún 2009

Zdravím mamicky. Ja som v topolcanoch rodila minulý rok v júni a bola som nanajvys spokojná. Teraz som tehotna opat a urcite sa tam vrátim. Rodila som u dr. kerekovej a urcite vyhladam jej pomoc znova.

bubulik
23. jún 2009

Bola som v nemocnici minuly tyzden v stredu na poradni. Bolo to velmi rychlo a fajn. Zajtra idem opat, aj na predoperacne vysetrenia. Uvidime ako sa rozhodne doki kedy skocime na to.
Inak pozdravujem vsetky maminky, ktore tam chodia so mnou. 😉 😉

misskkaa
23. jún 2009

ja mam sice este do porodu daleko,ale ten strach z neho je velmi blizko ☹ ja chodim dr.Nidalovi,a chcela by som u neho aj rodit,len sme sa este nedohodli,takze sa chcem opytat ci sa ho to mam opytat,teda poprosit ci by ma neodrodil,alebo ako? asi sam od seba sa ma to neopyta 😅 . a potom po porode sa co dava? eurace,alebo nejake palenko? 😵

bubulik
23. jún 2009

Misskkaa, urcite sa ho opytaj. Ved Ta nezabije 😉 😉 😉
Ja som nedavala ziadne koruny, teda vtedy, len nejaku pozornost.Viem, ze davaju darcekove kose, flase, ja som dala orchideu v kvetinaci. 😉 😉 😉
Ale myslim si ze ziadny z lekarov v TO to ani necaka 😵 😵 😵

levy
23. jún 2009

ja som pocula ze on to kockam aj sam navrhol, ze ci chcu u neho rodit tak neviem, ja teraz posledny mesiac tiez chodim k nemu (nahodou som na neho natrafila v poradni a od vtedy si ma stale objednava na svoje sluzby) tak som zvedava ako to cele dopadne lebo mne je osobne jedno kto ma odrodi, vsetci su tam fajn a aj predtym ma rodil kto mal prave sluzbu a nemozem sa stazovat ale mozem dat vediet ako to dopadlo 😉

inffinity
23. jún 2009

Ahojte holky, tak já jsem rodila v TO minulý pátek a bylo to ok, ale je fakt, že sotva malou umyli začala tam nějaká sestřička nahánět přítele, aby zaplatil 😠 😠 je to fakt děs vůbec se to tam nehodí...ale jinak příště už tam nejdu, sice sestřičky byly moc hodné..nemůžu si stěžovat, sice jedna tam je u miminek taková že pořád by jim jen co zapláčou cpala glukozu, když ještě nemáte mlíko..no já jsem ji odmítla, malá plakala asi teprve minutu a to jen proto že se ji nedařilo přisát jak se rozčilovala a ona hned já vám dám glukozu, říkám že není třeba a ona že má hlad, a já že ona nepláče že má hlad ale rozčiluje se že to nemůže chytit..a ona no jak chcete(ale to byl tón 😵 ) v duchu jsem si říkala at si ji vypije sama 😀 😀 😀 ale jinak ok.. jen jsem nespokojená co se týče návštěv..celkove je to 100let za opicema 😒 😒 tam v té chodbičce horko jak ..... a maminky ani nevydrží stát nějak déle..no co už..máme to za sebou a příště to zkusíme jinam 😉 😉

levy
23. jún 2009

Tak srdecne gratulujem k dcerke! Nech ste zdravi a pekne priberate 🙂. A u koho si rodila? S porodom si bola spokojna?

inffinity
23. jún 2009

Děkuji 🙂 rodila mě nějaká mladá paní doktorka-no já zapomněla jak se jmenuje 😖 a pak ještě volali i pana primáře, malá měla pupečník kolem ramínek a vždy když jsem ji vytlačila, tak jak jsem povolila tak ji to vtáhlo zpět ☹ ☹ bylo to pro nás obě moc namáhavé,ale myslím si že to i přes to proběhlo docela rychle.. 🙂 🙂

bubulik
23. jún 2009

Inffinity, tak vsetko dobre hlavne vela zdravicka. 😉 😉 😉 A co bolo plno na porodnici??? Babatka sa rodia??? 😅 😅 😅

inffinity
23. jún 2009

Ani nemluv 🙂 a samé holčičky 😀 😀 😀

bubulik
23. jún 2009

Tak potom to tam trochu premodrim s mojim malym 😎 😀 😀

dejna3
23. jún 2009

inffinity - gratulujem k narodeniu dcérky a želám veľa veľa zdravíčka 😵 😵 😵
nebola to dr. rakošová?

miskaa - ja som tiež počula, že dr. abutuaima častokrát aj sám navrhne, že odrodí bábätko... aj mne tak sľúbil druhé 😀 😀 ... ale inak - určite ti v pohode vyjde v ústrety, keď sa ho na to spýtaš 😉

platba za prítomnosť otca pri pôrode - už sa to tu v téme, myslím, spomínalo - ako to funguje, že treba mať nachystané peniaze.. no nemajú to veľmi dobre vymyslené, je to fakt dosť divné, ako keby to nemohlo počkať aspoň tých pár hodín 😔 ja som to zažila - keď kočka predo mnou porodila, a od muža hneď pýtali peniaze... zdalo sa mi to dosť nevhodné v tej chvíli 😒

levy
24. jún 2009

dejna - ta dr. rakosova je taka dlhovlasa brunetka s "tazkym" make-upom? inu si odtial nepamatam mladu....a aka je po odbornej stranke?

inffinity
24. jún 2009

Holky ty mladé doktorky jsou tam dvě..jedna má delší a jedna kratší vlasy, obě jsou moc hodné a mě rodila ta s těma kratšíma..

to.beruska
24. jún 2009

inffinity tak gratulujem aj ja k dievcatku

sssimi
24. jún 2009

Infinity v prvom rade gratulujem. Mala si podobný pôrod ako ja len moja malá mala pupočnú šnúru okolo krku, ale taktiež mi ju ťahalo naspäť a keď jej srdiečko zišlo na 60 tak už museli dopomôcť zvonom. Sarah bola taká omotaná, že mi s ňou hneď aj placentu vytiahli, ale našťastie sme zdravé.

Môj manžel bol so mnou pri pôrode celých 7 hodín a peniaze si vypýtali po chvilke-asi do pol hodiny. Zdalo sa mi to vtedy v pohode... A keďže mi pôrod vyvolávali tak sme mali aj presne korunky, teda eurá 😀 nachystané.

Mňa skôr zarazilo, keď som bola po 2 tt po pôrode v nemocnici na pohotovosti zo zápalom prsníka ako ma privítali... Akože dívali sa na mňa ako na debila, že čo som prišla otravovať či som už nemohla vydržať a ísť svojej gynekologičke a že prečo som k nej už nešla ráno-každá sestrička (tie staršie) čo sa tam objavila mali len sprosté pripomienky... A ešte aj pri platení si pýtali 1,99€ a ja som mala len 10€ pri sebe... Tak som jej ich podala a ona na mňa že 1,99€ ... Teraz ja v horúčke na ňu čumela, že čo chce-či jej to nestačí... No musela som si ísť ešte aj rozmeniť 😠 😠 😠

inffinity
24. jún 2009

Děkuji za gratulace 🙂

sssimi: jen co si matně pamatuju, takříkali že srdíčko je na 50 ☹ a to mi dodalo sílu a řekla jsem si že tedka musím, že jde malinké o život.. abylo to..pak mi ji jen ukázali a odnesli do inkubátoru na kyslík.. ale zvládli jsme to a jsme zdrávé 🙂 🙂

No a my jsme volali v neděli na pohotovost a byl tam Dr.Abutaima no že mám horečku a on at si vemu paralen 😠 ale já mu tam dojela, protože mám zapálenou jizvu at se na mě kukne a pak to bylo ok a dal mi antibiotika a byl na mě hodný..jen po telefonu to odbyl no..

to.beruska
24. jún 2009

no baby tak to mate dobre skusenosti.no co sa tyka nasej pohotovosti strasne nieco.ja by som ich pozabijala tiez

staxa
25. jún 2009

Sssimi tak to je divne ze ta takto odbili.preboha ved su tam od toho aby ti pomohli.mne sa zase v porodnici zapalilo lozko a napichali ma antibiotikami.ked mi neustupovali horucky tak mi urobili kyretaz.lebo u nas v galante by ma s komplikaciami po porode neprijali a musela by som ist do topolcian a to bez maleho.toho by som musela nechat doma. Tiez blbost ze? 🙂

levy
25. jún 2009

ja teda neviem, rodila som pred piatimi a troma rokmi, a vtedy som platila asi tak za dva dni po porode na izbe ked za mnou prisla hlavna sestra so zmluvou a slusne ma poprosila....
inak ako to bolo s partnerom pri prijme, neposielali ho niekam nieco vybavit alebo si kupit navleky na topanky 😀 alebo nieco podobne??? mohol hned s vami dnu?

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

ahojte- sssimi-tak ty i to teda nemala 2x ruzove 😒 ale hlevne, ze ste to vsetko zvladli. Boze, mna to este len caka 😅 a aj ja by som chcela vediet-ako aj levy sa pyta- ze ako je to s partnerom pri prijme.Ja tam totizto tiez budem s manzelom, tak neviem co nas vlastne caka....ze ako to cele prebieha..

bubulik
25. jún 2009

My sme mali navleky uz so sebou. Ale po ceste najdete automaty. Len si pripravte 50 centov presne. Tak je to aspon napisane na automate.
Ja som potom mala sekciu a pytala som sa MM, ze kedy od neho pytali peniaze. A on, ze az ked si v pohode pofotil malu. On hovori, ze to bolo v pohode.

katuska15
25. jún 2009

Ahojte dievcata...Tak aj ja sa pridam k tej hnusnej Topolcianskej pohotovosti...My cakame dvojicky,a ked som bola 8tt tak mi bolo preukrutne zle,stale som len vracala,dehydrovana,hnacky,kilogramy sli stale dolu...tak som sla na pohotovost...a tie sestricky take starsie tam boli,kukali na mna jak na debila,ze co chcem, ze aby som si uvedomila,ze som tehotna,a ze to je v tehu normalne,a ze aj tak mi nic nepomoze...

katuska15
25. jún 2009

A este samozrejme podotkli,ze preco som nesla na druhy den svojmu gynekologovi...

levy
25. jún 2009

no aj my tie navleky mame len naposledy manzela poslali naspat na prizemie ist po nejake tlacivo ci co ale teraz ked sme tam boli, tak tam ta "vratnica" uz nebola tak som zvedava ze co si na nas prichystaju teraz 😅, ale my sme mali stastie lebo obidva razy nebola na vzdycharni ziadna mamina tak ho potom hned pustili dnu (v bielom plasti a v tych navlekoch) (mu to strasne seklo 😀 ) a uz bol pri mne stale

jankasz
26. jún 2009

Ahojte, viem ze toto je tema porodnica Topolcany,ale viete mi prosim poradit ci ste niektora rodila aj v Banovciach aj v Topolcanoch a viete to porovnat...dakujem vam 🙂

nada.hope
29. jún 2009

jankasz ja som rodila v Topolcanoch, ale od nas z februaroviek je jedna z banoviec, skus jej napisat IP vola sa krasulka urcite ti pomoze a poradi, viem ze tam mali aj nejaku neprijemnost, skus a uvidis pre aku nemocnicu sa nakoniec rozhodnes. Dost si vychvaluju aj partizanske 😉

jajona
29. jún 2009

Ahojte,

tie, čo ste už rodili a mali pri pôrode manžela, tak je potrebné ísť aj na nejakú prednášku, alebo niečo podobné?

Ďakujem.

bubulik
29. jún 2009

Jajona my sme boli na psychofyzickej priprave kde bol so mnou aj manzel na 1 prednaske, ale nikto mi tam knizku nekontroloval, ci to ma alebo nie 😉

nada.hope
30. jún 2009

jajona moj manzel bol so mnou a predtym ani nevedel, ze k porodu pojde, prislo to z cista jasna. Dokonca sa s doktorkami pocas mojich kontrakcii celkom dobre bavili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre