Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

lucrezia
16. nov 2008

veľmi pekne DAKUJEM za vycerpavajucu odpoved !!!!!

katinka0000
16. nov 2008

ika: tak ako? este stale nic?

dejna3
16. nov 2008

ika, do tohooooooo 😀

ika8
17. nov 2008

tak žiadny revolucionár to nebude ☹
ešte som stále doma 2v1 a nejako sa ani nepýta na svet ☹
uvidíme, čo povie zajtra dr. v poradni 😨 Jáááj, len určite tam bude strašne moc ľudí, keď bolo tri dni voľna 😠 .
A minule ani nebolo skoro kde sadnúť, s každou mamičkou tam boli 2-3 ďalší členovia rodiny 😠 . A žeby sa dakto zdvihol ??? Ani náhodou 😖

audreyd
17. nov 2008

ika, a ty čo tu? 😨 ja že to už máš za sebou!!! 😀
tak začni ochkať, vzdychať a fučať a hneď ťa pustia aj dopredu 😀 😀 😀
neboj, dnes to ešte zvládneš hádam, do polnoci ďaleko 😀

ika8
17. nov 2008

ani nejak necítim, že by to malo prísť dnes 🙄 , aj som si včera potom dala trochu červeného vínka... a vieš čo sa stalo??? spustila sa mi iba krv z nosa 😖 😠 😖

audreyd
17. nov 2008

veď si športovkyňa, tak nejakú gymnastiku skúste radšej 😀

ika8
17. nov 2008

veď to som myslela tým "potom" 😀 ... viem správne malo byť napísané "po tom" 😀 😀 😀
nepomohlo 😒
ale dnes idem ešte na trening za deckami, snáď tento iný pohyb zaberie 😉
včera som sa dve hoďky prechádzala so psom, ani to nepomohlo... myslím, že pohyb žiadneho druhu nepomôže, lebo moje telo je naň jednoducho za celý život zvyknuté 😨

audreyd
17. nov 2008

ahaaaaaaaa 😀 no tak čo už, iba ho nejako "vydymiť" 😀 ešte zaberá umývanie okien a chodenie po schodoch... ale to je moc roboty 😖 radšej si oddýchni 😉 neboj, tábor si v brušku nezaloží ...

ika8
17. nov 2008

2 okná som umývala v piatok 😉 a schodami chodím bežne na 4 poschodie ... na mňa pohyb neplatí... tušila som to 😖
ale aj ja si myslím, že tento týždeň ma tam už isto nechajú, myslím že maximálne v piatok 🙂

dominka11
17. nov 2008

baby, kolko nadštandardným izieb je v TO?

audreyd
17. nov 2008

ika, možno by na teba platil kľudový režim 😎 akože keď sa tu už nič nehýbe, idem von!!! 😀

dominika, pokiaľ viem, tak jedna 🙂 ale žiadny nátresk tam nie je 😉

ika8
17. nov 2008

ja idem teda na ten tréning... zajtra sa ozvem 😉

fejusa
17. nov 2008

ika-kam chodis gyndovi?

audreyd
17. nov 2008

no tak to dúfam, že zajtra sa už neozveš 😉 ibaže by si mala na pôrodnici net 🙂

zuz11
17. nov 2008

zuz11 • 1d, 34tt • 15. nov 2008 o 00:03
poprosim Vas neubiehajte od temy na volny pokec sluzia ine temy, napr rovnaky termin resp region 😉
odbocenie od temy bude odteraz mazane

viac krat sa opakovat nebudem 😀

katinka0000
17. nov 2008

ika8: a kde chodis k doktorke? ja si myslim, ze tento tyzden to uz urcite bude. tak sa ozvi, ako si dopadla.

katinka0000
17. nov 2008

dominika: hej, je tam iba jedna, ale tusim ani nie je na porodnickom oddeleni. niekto to tu uz spominal. aj ja som tam chcela ist, ale potom ma sestra odhovorila a dobre som urobila. manzel by tam so mnou cely den nemohol byt a takto som tam mala spolubyvajucu, od ktorej som sa vela dozvedela.
ale je to samozrejme kazdeho vec.

ika8
18. nov 2008

tak keď to nebude samo do piatku, v piatok ráno s taškami do pôrodnice 😀
dr. ma poslala aj na poučenie na epi, tam je dr. tiež veľmi príjemná, všetko mi vysvetlila.
Dnes, keď som čakala v poradni, brali s taškami na príjem asi 4 mamičky-čakateľky. Takže v celku nátresk 🙂 .
Dúfam, že v piatok bude väčší kľud, lebo dnes to fakt vyzeralo v pôrodnici na riadny zhon 😨
Nám dr. povedala, že sme v poriadku a "športové" bábätká nechcú odísť z pohodlia maminy 😀 , potvorka lenivá 😀 😀 😀 .
Dejna, čo ti to pripomína????

dejna3
18. nov 2008

hehe, ika, no je mi to nejak až príliš povedomééé 😀 😀 😀
ja tu už od obeda vyčkávam, že ako si pochodila... tak teraz som už úplne zvedavá a nedočkavá, asi sa tí naši krpci (naše zlaté baby?) nejak dohodli, že nás takto "potrápia" 😀 😀 😀

inak tá pani ansteziologička, čo si u nej bola na poučenie - mi robila spinál a fakt je veľmi príjemná 😉

my dnes máme 1 mesiačik 😵

ika8
18. nov 2008

dejna: tak uvidíme, či môj pôrod bude ako cez kopirák toho tvojho 😀 😀 😀

okmad
18. nov 2008

ika ahoj, aj ja som tam dnes bola, veru vzali asi štyri mamičky...mala som ísť aj ja, ale asi im to na dnes stačilo, ja idem vo štvrtok 😉

ika8
18. nov 2008

okmad: tak sa tam isto stretneme 🙂
o koľkej si tam bola??? ja som vyšla asi o 10.30 od doktorky. a ty?

okmad
18. nov 2008

ja neviem, urcite neskor okolo dvanastej...ja som bola posledna v poradni 🙂 potom uz dr. isla von k rodickam...ale boli sme tam urcite od cca desiatej

ika8
18. nov 2008

škoda, že nemáš fotku aspoň v pase ☹
ja som sedela hneď pri dverách do ambulancie a mala som oranžovo hnedý pulover... a bola som sama
a ty? bola si s niekým, alebo čo si mala na sebe? možno ťa podľa toho spoznám 😨

audreyd
18. nov 2008

ika, a ty tu? ja že to už máš za sebou 😨 inakk ja som tam tiež chodila jak na klavír 😉 to fakt je tam taký nátresk?
dejna!!! to je už mesiac??? to letííí 😎 gratulujeme 🙂 😵

zuz, my stále len o pôrodnici 😉 chystáš sa rodiť tiež v TO, keď si nás tu navštívila?

ika8
18. nov 2008

audreyd: ja na klavír radšej nie 😀 , veď som tam bola dnes iba druhý krát a na tretí krát už ideme s taškou 😀 😀 😀 , takže do tretice 😀

okmad
18. nov 2008

je tam nátresk, ja som tam už bola dvakrát s taškou...tiež tam chodím ako na klavír...asi najlepšie je prísť niekedy v noci 🙂

ika8
18. nov 2008

okmad a kedy si mala termín?

okmad
18. nov 2008

ja mam termin zajtra, ale uz som "pootvorena" skoro na dva cm...asi tri tyzdne, lenze toto tehu je uuuuplne ine ako prve, to som mala tiez "sportove" babatko...toto je take riadne "vracacie" a vylezane ☹ to sa ani porovnat neda...len si zavidiet ako mi bolo super pri prvom 🙂 ja som inak zvedava na tie topolcany, prve som rodila na vychode
a inak, dnes som nerozumela, chodili tam mamicky s babatkami na ockovanie??? ci co ich tam tolko bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre