Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

endy
21. nov 2008

Ika držkaj sa.Myslíme na Teba!!! 😉

bubinko83
21. nov 2008

dominika,to kto ti povedal,že v Nitre sa nemožu nosit babatka ukazovat? Ja som tam ležala s malym a bola tam na to vyhradena miestnost.Takže na milion percent viem,že sa babatka možu nosit ukazovat.
A v TO tušim v takom vestibule,ale ako hovori Katinka,jedna sestra dovoli ,druha nie 😲

dejna3
21. nov 2008

vo vestibule sa môžu bábätká ukazovať návštevám, nemali by sa vynášať na chodbu 😉

audreyd
21. nov 2008

prišla mi SMS

"ahoj, tak už som tu. volám sa ingrid a narodila som sa dnes o 15hod. meriam 50cm a vážim 3260g. mamina aj ja sme v poriadku. ahoooj, uvidíme sa neskôr."

no hádajte od koho to tak asi bude?

teri3
21. nov 2008

jééééj, odkáž, že gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
21. nov 2008

ika, gratulujeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

dominka11
23. nov 2008

bubinko: v čakarni u gynekologa mi to povedala 1 pani, čo rodila pred mesiacom v NR, že jej nedovolili a návšteva sa mohla pozerat len cez take sklo. Preto ma zaujimalo ako je to v TO.

bubinko83
23. nov 2008

dominka11,no čo ja viem,detičky sme normalne nosili v NR.Tak teraz nechapem 😒

dominka11
24. nov 2008

no ani ja, ale kedže tam nejdem rodiť, tak sa tým už ani nezapodievam. Akurat mi to bolo divne, že ako vo vazení.

teri3
24. nov 2008

dominika a kde si sa rozhodla rodiť? Inak sestra rodila pred vyše troma rokmi v Trnave a tam to bolo tak, ako hovoríš, malú aj sestru sme videli len cez sklo a komunikovali sme spolu cez taký telefón - vraj je to kvôli infekciám. Ono je pravda to, čo napísala katinka, že jeden deň nemôžeš bábo zobrať na chodbu a druhý deň s ním ideš po celej nemocke domov, ale zase ak bábo niečo nebodaj chytí a ostatné od neho - reťazová reakcia a mamičky budú nadávať, že dieťatko im v pôrodnici ochorelo...tak si vyber 😉 Ozaj a nepýtala si sa túto otázku aj v téme Nitrianska pôrodnica?

audreyd
25. nov 2008

detičky aj tak počas pobytu v pôrodnici prevážajú hore dole po nemocničných chodbách, keď idú na sono hlavičky a obličiek... a to nikomu nevadí: 😕

fejusa
25. nov 2008

inak baby nad tym tom som aj ja rozmyslala,amyslim si ze ked to tak strazne chcu dodrziavat tak maju detom robit vysetrenia na novorodeneckom.... .inak ked ich vyvazaju von s odd.tam mame jedno ci s nimi budeme mi na chodbe alebo vestibule. a tusim v banskej b.ale banskej š.mozu navstevy chodit na izby

dominka11
25. nov 2008

tuším v tej teme nie. Vo štvrtok planujeme zajst do TO, tak sa popýtame, čo a ako a dám vám vedieť.

katinka0000
25. nov 2008

audreyd: moja rec. je to na hlavu postavene. nepoviem, ked je chripkova epidemia, ze tam nechceju pustat nikoho. ale takto je to fakt nepochopitelne.

okmad
25. nov 2008

maminky ahojte, my sme sa dnes vrátili z TO...20.nov. večer sa nám narodila dcérka, Topoľčany ako pôrodnicu vrelo odporúčam, so starostlivosťou sme boli maximálne spokojní, nemám jednu jedinú negatívnu skúsenosť či zážitok...každej mamičke prajem, aby mala na dni strávené v pôrodnici krásne spomienky...pre nás s manželom to bola dovolenka, aj keď s bolestivým začiatkom ten poklad za to určite stál 🙂

dejna3
25. nov 2008

okmad, gratulujem k narodeniu dcérky a želám Tebe i malinkej veľa zdravíčka a šťastíčka 😵 😵 😵

audreyd
25. nov 2008

okmad, to si sa tam určite stretla aj s ikou 🙂 tá rodila v piatok a pustiť by ju mali zajtra 🙂 má dcérku ingritku 🙂

fejusa
26. nov 2008

okmad-gratulujem 😉

katinka0000
26. nov 2008

okmad: gratulujem!!! 😀

okmad
26. nov 2008

ahojte baby, dakujem velmi pekne...s Ikou som sa nestretla ☹ ja som bola na druhom poschodi na nadstandarde, nahodou ta izba bola volna, tak sme ju s manzelom vyuzili...co bolo super, hlavne ta jeho pomoc mi veeeelmi pomohla, ale momentalne je tam naozaj vela rodiciek a deticiek, takze okrem porodnej saly ani neviem ako bolo "hore" dole sme mali uuuuzasny klud a sukromie 🙂 Iku pozdravujem a prajem vela zdravia aj dcerke, keby rodila vo stvrtok...tak to by sme sa urcite stretli 🙂

felon
26. nov 2008

Ahojte!
okmad- gratulujem ti!
Aj keď som sa v tejto téme ešte nevyjadrila, občas ju sledujem. Ja budem rodiť v Topoľčianskej nemocnici začiatkom marca 2009. Čakáme dvojvaječné dvojičky, naše prvé detičky. 🙂 😵

dejna3
26. nov 2008

felon, a ešte nevieš pohlavie detičiek?

audreyd
26. nov 2008

juj, okmad, zabudla som gratulovať 😅 sorry, GRATULUJEEEM 😵 držte sa 🙂

felon
27. nov 2008

dejna- zatiaľ nevieme pohlavie. Zajtra idem na kontrolu Dr. Kerekovej a bude mi robiť aj sono. Možno už uvidíme pohlavie. Detičky sa nám na monitore prekrývali a nebolo dobre vidieť. Ak by sme zajtra nevideli, som 2.12. ( v utorok ) objednaná na 3D sono do Hlohovca. Dúfam, že tam mi už potvrdia , čo budeme mať. Pa! 🙂 😵

dejna3
27. nov 2008

felon, tak nech Vám to vyjde na tom sone 🙂 i keď drobčekovia sa môžu skryť, ja to poznám z vlastnej skúsenosti 😀 😀 naša kočka nás nechala v napätí do konca 😀 😀 😀
Ty chodíš k dr. Kerekovej kvôli tomu, že budú 2 bábenká alebo si aj na rizikovom ? 😕
inak máš dobrý termín... ja mám vtedy narodky 😀 😀 😀

audreyd
28. nov 2008

dejna, fakt máš narodky 20. marca? 😵 nooo, tak to sme dve 😀 😎 🙂

felon, teda budete mať dve detičky jedným šupom 🙂 ako ste prijali tú myšlienku? ja som kedysi dvojky veľmi chcela, ale keby mám dvoch adamkov naraz, tak si to môžem rovno hodiť 😖 dve adelky by som prijala 🙂
prečo ideš až do hlohovca na 3D, topoľčany ťa nelákali?

dejna3
28. nov 2008

audreyd, to faaakt? 😀 😀 😀

felon
28. nov 2008

Ahojte dejna a audreyd! 🙂
dejna- ano chodím k Dr. Kerekovej pre to ,že som vysoko riziková. Mám už dosť rokov, prvorodička a čakáme dvojvaječné dvojičky. Ináč chodím k Dr. Sílešovi. Chcela som aj rodiť v Topoľčanoch. Mám kámošku, ktorá rodila v Partizánskom a nebola spokojná. Malá jej skoro zomrela. Dnes som bola na sone a už vieme pohlavie našich detičiek. Bude to chlapček a dievčatko. Veľmi sme šťastní. Myšlienku, že čakáme dvojičky , som brala ako dar od Boha. Dlho sme nemali deti a už sme aj prestali dúfať. Takže o pár mesiacov budeme celkom slušná rodinka. Aj ja si myslím, že sa narodia vo výbornom čase. 😵 🙂
audreyd- mne každá kámoška radila Hlohovec, že je na vyššej úrovni. Neviem či aj v TO robia 4D videozáznam. Už to nechám tak, do Hlohovca idem 2.12. Uvidíme, či sa ten párik potvrdí. 😵 😀

dejna3
28. nov 2008

felon, tak to je super - chlapček a dievčatko 🙂 krásny párik
tak držím moc moc palčeky, nech všetko dobre dopadne a nech sú detičky zdravé a krásne 😵 😵 😵
ja som bola tiež na rizikovom...
a v Hlohovci je 4D ?
ja som bola tu u nás, v nemocke, na 3D, nemám to s čím porovnať, ale my sme boli s drahým veľmi spokojní a máme aj DVD - asi 16 minútové 🙂
a teraz sa smejeme, že malinká robí niektoré pózy, ktoré robila ešte v brušku a je to veľmi podarené 😀
je to super, že dnes už sú takéto možnosti - vidieť dieťatko pred narodením 😉

audreyd
28. nov 2008

teeeda, že chlapček aj dievčatko! super 😵 krásne vám to vyšlo!!! teda aj keby boli rovnakého pohlavia, hlavne, nech sú zdravé, no nie?! 😉
v TO je 3D sono, ale v hlohovci to robia oveľa dlhšie, tak si tiež myslím, že s tým majú väčšie skúsenosti 🙂 veď uvidíte, prajem príjemný zážitok 🙂 my sme boli tiež na 3D sono, no nám sa naša drnda nie a nie ukázať 😀 tiež sme si boli na 100% istí až pri pôrode, že je to dievka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre