Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

backtoafrica
1. máj 2015

@elizita to akoze do vody mozem rodit len ked sa dohodnem s primarom, alebo mi porod umelo vyvola???? to naozaj neexistuje moznost zacala som spontanne rodit tak pridem do nemocnice a chcem si to odrodit vo vode? ak nie asi zostavam doma vo svojej vani s kludom ze ma nikto nebude buzerovat.

suldenka
18. máj 2015

Baby kedy ma poradne kerekiva neviete?

backtoafrica
18. máj 2015

@suldenka ja som ju vychytila aj v stredu a zajtra k nej idem (utorok). inak ked som sa pytala kedy tam byva odpoved bola ,,ja som tu furt " 🙂 v stredu sa ma akurat setricky pytali ci chcem k doktorke abo k primarovi

suldenka
18. máj 2015

@backtoafrica si poklad takze zajtra tam bude na isto?bo ja tam idem prvy krat a kedze mam rizikove kazali mi ku nej prist len niektore baby pisu ze tam zajtra nebude bo ze mala nocnu dnes ale sak to mala asi vcera no pisu vseliako tie baby mne moja dokina kazala ist len ku nej preto zistujem ci tam zajtra bude isto a o kolkej asi mam dojst je to jedno aj rano o osmej nevies?

suldenka
19. máj 2015

@backtoafrica ahoj dnes tam kerekova nebola bol tam hribik nevies ci tam bude zajtra alebo vo stvrtok?

viva13
29. máj 2015

Baby prosím nemáte aktuálne číslo do poradne? to čo je na stránke mi hlási neexistujúce Tel. +421 5351 697 máte do poradne iné?

barborka314
17. jún 2015

dobrý deň mamičky, viem že to sem nepatrí ale bol by záujem o nové jasličky v meste?

12terez
1. dec 2015

Prosím odporučili by ste mi dr.Kosecku? A kde prosim sidli??

katarinas7
9. dec 2015

ahojte rodili ste niektorá v TO do vody ? ? ?

step13
24. dec 2015

@katarinas7 ja nie ale svagrina tam robila :0)

step13
24. dec 2015

Ja urcite rodila som unaj 2x a 3 x zasa ja som max spokojna bola
@12terez

baskaj
30. dec 2015

prosím vás, máte niekto v poslednom čase skúsenosť s BONDINGOM v tejto pôrodnici?

iplilien
6. jan 2016

Ja mam skusenost aj s bondingon aj porodom....bez nastrihu 🙂 s anibalom a porodnyn ;) baby neviete mi povedat prosim ci pasuje concord neo vajicko na konstrukciu concord fusion???

baskaj
26. jan 2016

@iplilien môžeš prosím napísať niečo viac o tom, ako vyzeral tvoj bonding? Čo na to primárka? Na čom bola ochotná sa dohodnúť a za akých podmienok? Vďaka!

iplilien
28. jan 2016

Primár jey v TO...bonding vyzeral tak že ho najprv vzali a umyli...(nemohli ho ževraj priložiť hned nakoľko som mala odber pupočníkovej krvy) a po umytí priniesli a dali malinký bol kludný a oddychoval vôbec neviem koľko tam bol ( stratila som pojem o čase) ale manžel vravel že tak 10 minúť...ked som prišla na izbu asi po hodinke som si ho bola vziat a ešte prikladala...bolo fajn kojím doteraz

luciaalex
30. jan 2016

@katarinas7 ano, ale uz davno, v okt. 2005 u dr. caradskeho. 4 kilove babo, ha ha. chcela som aj v 2010, ale to skoncilo akútnou sekciou (aj ked vana sa uz napustala 🙂 pokial viem, nie vsetci lekari v TO su tomu nakloneni, moze sa stat ze ta niekto bude odhovarat. ja som bola spokojna

baskaj
15. feb 2016

Ja som rodila v TO tento týždeň. Mala som pôrodný plán, na všetkých veciach sa dalo dohodnúť. Bola pri mne dr. Kereková - skvelý prístup, boli sme s ňou maximálne spokojní, ostatní lekári by si z nej mohli brať príklad. Aj PA bola veľmi fajn. U dr. Tarinovej sme si vybavili, že bude s bábätkom po pôrode umožnený bonding a tak aj bolo. A aj na ostatných našich predstavách ohľadom fungovania s bábätkom po pôrode sa dalo dohodnúť, aj keď to nebol ich zabehnutý štandart. V podstate vo všetkom sme sa stretli s ústretovým jednaním. Aj sestričky na šestonedelí sú vo veľkej väčšine veľmi milé osoby. Ako mínusy by som označila vybavenie na izbách a stravu, ale to sú veci, ktoré pre nás neboli tak podstatné ako všetky tie plusy.

Mala som krásny pôrod 🙂.

kika243
10. apr 2016

Baby ak by som chcela pri porode dr. Kerekovu ale neoficialne zazmluvnenu neviete čo pyta za to ža ma odrodi ??

step13
21. apr 2016

@kika243 ahoj ja som mala kerekova 2 krát a teras zasa budem mať už som snou volala :0).Vieš to je tasko nepýta nic ale kto jej čo dá .Niekto jej kúpil kyticu fľašu,ja sa jej chystam dať obálku zbytočne vyhodim za kyticu €a zachvilu to zvedne :0)

step13
21. apr 2016

@baskaj áno to máš pravdu Kerekova je topka medzi lekármi. ja som ju mala 1x pri spontanom potrate 2x syn pôrod kladivá 10 h.3 x dcerku mi zachránila aj mňa som jej vďačná.Mm povedal,že jej bude vďační celi život.Teras ideme 4x knej ak sa nič skôr nestane a neporodim.Idem zasa ,cisárakom a verím jej ako nikomu:0) No stou stravou a to ostatné bohužiaľ nič nespravyme ja som mala aj VIP izbu a strava rovnaká také :0( nic moc .Chodim tam rodit len kvôli kerekovej :0)

kika243
21. apr 2016
kika243
21. apr 2016

Neviem prečo mi tu nejde pridať fotku :(

vladenka666
16. jún 2016

Ahoj. Moja skúsenosť s pôrodom v TO je nasledovná. Rodila som pred týždňom do vody v TO. Pôrod prebehol bez pôrodných poranení žiadne stehy. Som prvorodička a syn sa narodil presne v termíne. Pôrodnicu som si vybrala, nakoľko pôrod do vody v mojom okolí žiadna pôrodnica nevykonáva. Do TO to mám asi hodinu cesty autom. Pri mojom pôrode bol pán primár MUDr. Čaradský a pôrodná asistentka Zuzana Belková - ospravedlňujem sa ak som to meno skomolila. Obaja boli milí a maximálne ma podporovali za toto im patrí moja obrovská vďaka. Po pôrode bol syn so mnou dve hodiny na pôrodnej sále. Po preložení na oddelenie šestonedelia syna odniesli na novorodenecké oddelenie, kde sa o neho prvú noc postarali sestričky. Personál na oddelení šestonedelia ako aj na novorodeneckom oddelení bol úžasný. Nemám žiadnu negatívnu skúsenosť a celý pobyt v nemocnici bol aj vďaka milému a ochotnému personálu pre mňa úžasný. Pôrodnicu ako aj pôrod do vody určite odporúčam.

asenka123
21. aug 2016
asenka123
21. aug 2016

Já som rodila v To a nikdy viac..... a vdaka panovi Urbancovi dnes moj syn je chory...!!!!

smejo03
4. sep 2016

@asenka123 to naozaj?? to je mi velmi luto :( a mozem sa opytat co sa stalo? :o

nika11nika11
6. sep 2016

Ahojte baby do teraz som uvažovala aj ja ísť tam rodiť do vody keďže Nitra nič také neponúka a ešte aj problém s tými anestéziológmi no strašne neviem si vybrať kam mam ísť rodiť aby bolo všetko v poriadku a podla mojich predstav aspoň z časti..jedna mamina píše že super druhá zas ze ti bolo hrozne no čomu teraz veriť? Začínam byť z toho zúfalá

vladenka666
6. sep 2016

@nika11nika11 ahoj ja som rodila do vody v TO nedavno ak ta nieco zaujima kludne napis

nika11nika11
18. okt 2016

@vladenka666 ahoj už som sa rozhodla ze pôjdem rodiť do Trenčína ale ďakujem 😉

wawrita
22. dec 2016

ahojte rozhodujem sa, kde budem rodit. Topolcany ma zaujali lebo maju dobré recenzie. co ma vsak zarazilo je, ze preco nemoze byt na VIP izbe ubytovany manzel ked je zena po cisarskom reze...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre