Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

sakura77
3. júl 2009

baby,ja som rodila v PE,sestricky a tak super-ale bohuzial jedna nevyhoda-poloha len klasika-teda ak sa za tie dva roky nieco nezmenilo-ale neviem o tom-ale teraz idem zas tam 😉

linnetka
3. júl 2009

sakura, dik za info v novembrovkach 😉 Mne ta klasicka poloha ani nevadi, rodila som v nej aj v TO, urcite vsak nechcem aby mi privezovali nohy, robia to tam?

mery.maja
4. júl 2009

Linnetka privezovali nohy??to som este ani nepocula a ani som sa s tym nestretla 😨 😕

linnetka
4. júl 2009

no ja neviem, kamoska rodila pred tyzdnom v banovciach (inak je tiez z TO, ale chcela rodit u svojho gynekologa) no a tej tam priviazali nohy 😨 Tak som myslela, ze v tych mensich nemocniciach to este pouzivaju.
Pevne vsak dufam, ze nie.

lea79
5. júl 2009

používajú to aj vo veľkých pôrodniciach v Bratislave, mala som priviazané nohy...ževraj preto, aby som nekopla doktora

linnetka
5. júl 2009

no ja som toho mojho kopla 2x 😀 zapierala som sa mu do boku, ale neviem si predstavit zeby mi nohy priviazali, to urcite nechcem 😖

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
delilah1
6. júl 2009

no toto, že priviazať nohy...ako s prepáčením u kravičky keď sa telí....nedôstojné 😠 ....keď kopnete tak kopnete...riziko povolania mili pani doktori.....

nunus11
6. júl 2009

Ja som sa vrátila včera z TO nemocnice a na tú tému ohľadne tých cisárskych len toľko, že robia ich len v nevyhnutných dôvodoch. Ale vrchná sestra spomínala, že čoraz viac žien si ich vybavuje, pretože sa boja bolesti. Ja som ho mala tiež, ale až po 2 hod. kontrakcií, keď malá nechcela ísť von a bola 2x omotaná celá pupočnou šnúrou, ale poviem, že dobrovoľne ani keby milion núkali. Sestričky boli super, našlo sa tam pár výnimiek možno jedna dve. A pri pôrode bola Dr. Kereková, Hríbik a ešte jedna taká mladá, teraz si fakt nespomeniem na meno a vlastne mi malú zachránili. Aj tak ich tam všetkých obdivujem, keď som to videla, čo všetko musia zvládnuť a stačí jedno pochybenie a majú problém. 😀

nada.hope
6. júl 2009

NO teda , to pocujem prvy krat ze privazovat nohy,.................ja som sa svojimi nohami zapierala do doktoriek Kerekovej a Pospisilovej. este sme srandovali, aby som ich neodkopla a oni, ze neboje sa,................ tak som tlacila a napor zvladli 😀 😀 😀 😀

To by som si asi nedala nohy zviazat, vsak to znie skutocne ako porod nejakeho dobytka 😕 a vraj velke mesta ☹ v tom pripade som rada, z esom rodila v topikoch.

A doktor Abutaima je mily, nerobil mi sice nic-ziadne vysetrenie, ale v case ked som mala ist lezat do nemocnice bol pri mojom vysteni a bol velmi mily.........................a keby som sa mala rozhodnut,: situacia rodim a v topikoch je doktorka Rakosova a v Partizanskom doktor Abutaima idem do Partizanskeho 😉

Nie ze by som doktorku Rakosovu nejak zhadzovala, to nie ale jednoducho mam z nej cudny pocit,................nakolko ma prijimala do nemocnice aj v 5. mesiaci ked som krvacala a teda rypala sa mi tam hodne bolestivo a tykanie so sestrickami?! no neviem ci je to spravne rozhodnutie ☹

bubulik
7. júl 2009

Ahojte baby. Tak som dnes prisla domkov. Sme v poriadku, a celkom som tu sekciu zvladla. Tak nas v piatok rodilo 11 a z toho boli 2 planovane a 2 akutne sekcie. Inak vsetko normal. Odvtedy bol len jeden cisarsky a to vcera. 😉
Rozpravala som sa s Dr Abutaimom. Odchadza od septembra. Este nie je rozhodnuty kam, ale ma viac miest na vyber. Na buduci tyzden ide pozriet do Partizanskeho, tak uvidi. Este ma v zalohe aj ine 2 miesta, ale tie mi nehovoril kde. Ale najviac by chcel to partizanske tak uvidi. Teraz od polky jula ide na dovolenku. Na 2 tyzdne.
Ja som nemala ziadne negativne skusenosti so ziadnym personalom. 😉

dejna3
7. júl 2009

bubulik, gratulujem k narodeniu oliverka, želám veľa zdravíčka celej rodinke 😵

ika8
7. júl 2009

nunus11: Nelka je krááásne bábätko, spomínam aj ja na tú krásavicu v pôrodke 😀

nunus11
8. júl 2009

ika pozerala som malinkú....fakt podobné typy ako keby som videla tú našu....xixi 😵

kkkatarinkaaa
8. júl 2009

bubulik- supeeer 🙂 blahozelam k Oliverkovi-vcera mal meninky 😵 a k tomu ze ste to obaja zvladli 🙂 🙂 drzte sa!!

dandulik
8. júl 2009

bubulik..........srdečne vá gratulujem...a vela zdravička maličkému.......... 🙂

inffinity
8. júl 2009

bubulik-gratuluju 😉 hodně zdravíčka vám přeju 🙂

bubulik
8. júl 2009

Dievcence vsetkym dakujeme a tym co to este len caka drzime prsteky 😉 😉 😉 😉
Inak som Vam zabudla povedat, ze v TO je odstavena tepla voda, lebo nemocnica nezaplatila nejaku fakturu. 😝 😝 Ale dalo sa, nam na izbe po operacii sestricky ohrievali a tak nas od spodu umyvali. A ked bolo velmi horuco, tak to tou studenou bolo osviezujuce. 😎 😎
Tam som bola 3 dni a 2 som sa utierala len vlhkymi utierkami, dalo sa. uz som doma, tak sa sprchujem niekolko krat denne, aby som to dobehla 😀 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dandulik
9. júl 2009

bubulik.......no takto si ma velmi nepotešila s tou teplou vodou.......ja si to neviem predstaviť ako sa budem sprchovať.........len tak umývať.......no horor.............dúfam že to vyriešia kým tam pojdem......... 🙂

kkkatarinkaaa
9. júl 2009

dandulik- moja suseda robi na novorodeneckom....ked kupu deticky, tak maju teplu vodu-nejaky ,,nahradny zdroj,, ale ze je problem aby ich kupali aj s maminami...teda aby im ukazali ako sa kupu 😖 tak neviem, ale to musia dat rychlo do poriadku predsa..ved to sa takto neda...v nemocke bez teplej vody...

dejna3
9. júl 2009

baby, to v nemocke ešte furt neni teplá voda? 😨 😖

dejna3
9. júl 2009

dandulik, a ty ideš zajtra? 😉

bubulik
10. júl 2009

Nie este nie, lebo vcera mi volala kocka, co bola so mnou na izbe a hovorila, ze este nie. Oni nemaju zaplatenu fakturu, a pochybujem, ze to pustia, kym to nezaplatia. 😒 😒

dandulik
10. júl 2009

ešte ma nechali doma.................čakať.....bola somnaporadni, a otvorená som len na jeden prst, tak že v pondelok sa mám už hlásiť aj s taškami.............. 🙂 ak to náhodou nepríde prv samo.... 😉

ika8
10. júl 2009

dandulik, tak hor sa na okná a skákať a plniť si manželské povinnosti 😀 😀 😀 Inak mne to nepomohlo 😕

kkkatarinkaaa
10. júl 2009

dani- tak ta poslali spat domov? ...tak uz ozaj nic ine, len to, co odporuca ika 😀

dandulik
10. júl 2009

okná mám už poumývané,min.tyždeň som drhla.....a skáčem na lopte tak opatrne......a čo sa týka sexíku..........manžela nedonútim.. 🤐 .........proste on nechce ublížiť drobcovi......darmo mu možem vysvetlovať.......... ☹ že môžeme....on nemôže........

sssimi
10. júl 2009

Dandulik chúďatko moje ☹ ... Aj ty si na tom ako som bola ja... To máme asi z toho cvičenia... Ja som to potiahla na 2tt-prenášanie... A keby mi pôrod nevyvolali, tak sa gúlam do dnes 😀 .... A presne ako ty-nepomohli okná, skákanie na lopte, behanie po schodoch a ani sex (ktorý sme praktizovali každučký deň celý mesiac-niekedy aj 2x 😀 )... Malej sa to pravdepodobne páčilo 😀 😀 😀 ... Ale neboj maličká ti to potom všetko vynahradí.

sssimi
10. júl 2009

Ozaj a k tej vode. Ja som v pondelok porodila a od utorka to vypli. Babätká sa kúpu doobeda do 14tej pokým je teplá voda. Zapínajú ju ráno o 6tej. Ale teplá bola okolo 6:30, tak si viete predstaviť tie fofri pred vizitou pokým sme sa 4 vystriedali... Najlepšie bolo keď sa jedna pani sťažovala sestričke že ju veľmi bolí šitie, tak jej poradila že pod teplú sprchu a máčať si to 😠 😠 😠 ... Tak jedna holka zatasila, že hlavne medzi 14tou a 6tou ráno treba máčať.... Boli sme tam pekne nasrané všetky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre