Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

darkchoco
5. jún 2013

@natalienka12 ano robi primara, myslim, ze poradne mava v stredu do obeda

elienocka
5. jún 2013

mne sestricka povedala ze aj ked pride na salu ze sa to zaplati stiji to 16 alebo 17 eur
@darkchoco

darkchoco
5. jún 2013

@elienocka 16,60 myslim. No so mnou bola na vzdycharni najskor mama, potom prisiel otecko,mama isla domov a este tam so mnou chvíľku na vzdycharni kecal jeho svagor. Na sale bol uz len otec malej. Platila som az ked prisiel .

cimika222
5. jún 2013

@natalienka12 áno je tam, ja som ho mala pri pôrode 27.3.2013

halintoa
5. jún 2013

@natalienka12 aj v máji tam ešte vždy bol 😀 .

Čo sa týka novorodeneckých sestier, nemôžem na ne povedať krivé slovo, všetky tam boli veľmi milé a aj sestry pre šestonedielky. Keď som tam teraz bola, tak posledné 2 dni trochu bojové pomienky mali - maľovali novorodenecké oddelenie aj pôrodné sály, tak aj na nás čakali, kedy pôjdeme domov 😀 . Okolo buchot, lomoz, ale bábätká ho nevnímali 🙂 . Ešte keby vyriešili večne nefungujúce wc-ka v čakárni na poradne, tak by to bolo super 😀 .

A ku košeliam - mala som so sebou 5ks a 2 z nich som si prala vo vzorke pracieho prostriedku už v pôrodnici, lebo na izbách je teplo, prepotila som a nechcela som si smrdieť 😝 .

stanislavao
5. jún 2013

@emakiki ja som prisla o 12:00 do porodnice, o cca 12:30 mi dal MUDr. Caradsky cipok, o 13:00 som isla do vody a o 14:00 bol matusko na svete. rychle, bezproblemove. v TO nenechavaju rodicky donekonecna cakat a trapit sa v bolestiach. Toto je velmi dobra porodnica a uzasny personal. sesticky su take mile, ochotne a zlate a lekari tiez.

emakiki
5. jún 2013

@stanislavao super, tak si ma ukludnila...dakujem.... dufam, ze do rana si to malinka este rozmysli... 🙂

stanislavao
5. jún 2013

@emakiki a taktiez aj sekciu robia, ked treba v normalnom case a nie az vtedy, ked uz zena nevladze ani dychat. nebojte sa, vsetko dobre dopadne. TO je dobra porodnica. nikdy by som nesla nikam inam. a ja to mam asi 50km od domu, ale stalo to za to ist aj tak dalej.

foxinecka
10. jún 2013

Baby, otazka technickeho razu-ako je to s internetom v TO porodnici?da sav pohode pripojit na ich wifi?Dakujem!

katren
10. jún 2013

@foxinecka tak také niečo nečakaj....len s vlastným internetom

raza
11. jún 2013

ahojte, prosím vás, neviete niekto, kolko sa platí za osobu pri pôrode? nemôžem to na nete nájsť a chcem si pre istotu tú sumu nabaliť do tašky do pôrodnive.. ďakujem 🙂

katren
11. jún 2013

@raza 16.60€

dulkagabulka
11. jún 2013

Tento pribeh je z Topolcianskej porodnice. Je krasny... Ale mame znepokojive spravy, ze takto sa to uz v Topolcanoch neda. Vraj koli matke, ktore odmietla pustit svojho modreho podchladeneho novorodenca z ruk. Odvdtedy vraj dieťatko dávajú matke až potom, čo ho prehliadne lekár, teda do pol hodiny po pôrode.Ake mate skusenosti Vy? Da alebo neda sa zazit takyto porod v Topolcanoch? http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

apolenka6
12. jún 2013

chcem sa spýtať mamičiek čo rodili v poslednej dobe v pôrodnici v TO ako je to pri pôrode či si môžem zobrať vodu k pôrodu? kamarátka mi hovorila,že jej nedovolili pri jednom pôrode pri druhom ,len trochu ,lebo rodila v lete v horúčave 😕 😕 ale to je rok a pol dozadu ako je to teraz 😨

eeska
13. jún 2013

@foxinecka na nadstandardnej izbe sa da 🙂

foxinecka
13. jún 2013

@dulkagabulka dufam, ze to takto nie je...Ja by som si nerada svoje dieta dala, jedine ak by to bolo fakt nevyhnutne.

mart1na26
18. jún 2013

ahojte maminy... Ja so v TO rodila. Z porodom som bola velmi spokojna, primar sa ku mne spraval ako k princeznej, normale som si myslela ci si ma s niekym nepomilil..... Tak isto sestricky co sa starali o nas boli uzasne..... Hlavnou vyhodu porodu pre mna bolo, ze po cisaraku ma zasili, nemala som ziadne hadicky atd.... Moja segra rodila v nitre, mala 2vyvody a 3dni lezala..... Ja som v den porodu isla na zachod..... Ale co sa tyka malej, sestricky by som bola schopna nakopat aj teraz.... Strasne by ma zaujimalo, co mi tam s malou robili... Z nemocnice mala nenormalny stach z vody a z cistenia nosika ani nehovorim..... Nase prve kojenie, na ktore som sa mimochodm velmi tesila. Prebehlo formou ze mi len tak doniesli malu, budili ju tak ze ju tahali za ucho alebo stipali licka....mne sestricka tak chytila bradavku ze taku bolest som este nezazila..... Mala mala len 2,20kg takze kojenie bolo pre nas velmi dolezite..... Tie chvile ked mne z tvrdeho prsnika jak kamen sa snazila sestricka vytlacit mlieko a druha tlacila malu k prsniku..... No strasne chvile prvorodicky.... Uz teraz by som sa inak zachovala....... Nakoniec sme ani nekojili lebo som dostala blok a nechcela som malu kojit....? Pritom som mala mlieka jak dojna krava..... Nikto neprisiel a nic nam nevysvetlil o nastupe mlieka, kojeni... Sak naco.... akurat raz dosla sestricka, ktora este vyzyvovala a za 30sekund povedala co nemame jest a odisla.... najlepsie boli plesnive sprchy...... Asi tolko TO porodnica.

lucinkacinka
26. jún 2013

Ahojte baby,prosím vás viete mi niekto povedať ako dlho nechávaju v TO prenášať po termíne???Dakuje

emakiki
28. jún 2013

@lucinkacinka mna objednali na 8 den, na vyvolanie, ale do rana sa mi to spustilo same...🙂

lucinkacinka
29. jún 2013

@emakiki Ďakujem za odpoveď,ja som tam bola vo štvrtok prvý krát s tým že mám teraz pondelok 1.7. termín a bola som milo prekvapená.Príjemný doktor všetko mi vysvetlil a povedal že mám prísť v pondelok na lačno a že to ukončíme aby bolo všetko v poriadku.

emakiki
29. jún 2013

@lucinkacinka to aj mna tak objednali a prisla som na poradnu, bol tam iny doktor a ten ma poslal domov.. to bolo na 5ty den prenasania...povedal ze mam prist o tri dni...tak by som sa toho az tak nedrzala...a ktorý doktor tam bol?

lucinkacinka
29. jún 2013

bol tam nejaký Hríbik ale vravel že povie aj primárovi hned že to treba ukončit,ja som po IVF tak bud spontáne alebo sekciou ako budem chciet tak dufam že v pondelok tam ostanem,mám dojst na osmu.

1martulka
29. jún 2013

@apolenka6 mne vodu dovolili zobrat (a to som nerodila v lete v horucavach)...ale mohla som pit fakt iba po malych duskoch a nie casto...to kvoli tomu, ze ak by nastali nejake komplikacie a musela by si rodit sekciou, tak by sa ta voda mohla dostat naspat do dychacich ciest a potom by museli este aj teba ratovat...ale o smade ta urcite nenechaju, toho by som sa nebala...

apolenka6
29. jún 2013

@1martulka dakujem za odpoved 😉 🙂

evkafi
1. júl 2013

da sa v TO dohodnut na cisarskom?

evkafi
1. júl 2013

@lucinkacinka dali ti na vyber ci chces klasicky alebo cisarom? ked si po IVF?

evkafi
1. júl 2013

partner moze byt so mnou od zaciatku ci az na sale ked uz rodim?

katren
2. júl 2013

@evkafi od začiatku 😉

evkafi
2. júl 2013

@katren da sa s nimi dohodnut aj na cisarskom?

katren
2. júl 2013

@evkafi to neviem, všetky som rodila normalne....ja sa bojím operácii, takze túto variantu som mala hneď zavrhnutu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre