Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

zabkatt
21. jún 2008

Takže tanaba ešte ty si predo mnou do vodičky? Super, čím viac informácii tým lepšie. A máš aj vybaveného lekára koho chceš pri pôrode alebo je ti to jedno? 😀

weroni
21. jún 2008

caute baby moc nestiham ale urobila som rychly vyber z tych 300 fotiek co sme za tyzden zivota nasej Esterky spravili takze kuk albumik 🙂

audreyd
21. jún 2008

weroni, malinká je nádherná 🙂 🙂 🙂 vyzeráte ako šťastná rodinka, nech vám to vydrží navždy 🙂

endy
21. jún 2008

Weroni no paráda,krásna je Esterka.Prekrásne fotočky máte

Fakt super izba,komfort,pozerám,že aj výhľad do našej ulice-teda skoro. 😀 😉

tanaba
21. jún 2008

weroni krasne fotky, Esterka je zlatucka. 🙂 🙂 🙂 🙂 Nech vam vas pokladik robi nadalej radost.

zabka, dufam, ze sa mi zase podari ta vodicka. V pondelok idem na kontrolu a uvidim, ako na tom sme. Malemu dohovaram, nech este trosku v brusku vydrzi 😉

weroni
21. jún 2008

baby dakujem 🙂 fakt sme strasne stastni z malickej 🙂

tanaba uz od ukonceneho 37-meho tyzdna mozes do vody nie? ci az 38?
Drzim palce, ta voda je uplne suprova. Ja neviem ale ja by som si tu zaverecnu fazu - odkedy som vosla do vane - zopakovala hned znova 😀

silvia83
21. jún 2008

weroni, tak malá Ester je nádherné dievčatko, práve som ukazovala tvoje fotky manželovi a nevedeli sme sa na ňu vinadívať 😀 , ta izba je super aj ja som mala VIP-ku ked som ležala na gynde a uplne perfektné to bolo, no už sa tešíme aj my na nášho drobčeka kedy ho už konečne postískame, prajem vám veľa veľa zdravička 😉

weroni
21. jún 2008

silvi dakujeme 🙂 no poviem ti ze ta VIP-ka - fakt jak na hoteli 🙂 myslim si ze stoji za to si to zaplatit pretoze sme sa tam fakt tak dobre citili ze na narodenie nasej malickej budeme velmi dobre spominat aj vdaka tomu pobytu 🙂
ved mne sa normalne tazko odchadzalo z nemocnice 😀 to sa asi nestava casto 🙂 bolo fakt super, stale si to este premietam v hlave 😵

inac endy - ten vyhlad tiez super 😉 ty tam blizko byvas?

majkabe
21. jún 2008

Weroni - Esterka je nádherná, aká je len maličká 🙂 Ste krásna rodinka! Tá izba bola fakt veľmi pekná. Nech Esterka pekne rastie a poslúcha svojich rodičov. 🙂

katinka0000
21. jún 2008

tak mi odporucate, aby som s tou odsavackou pockala?

katinka0000
21. jún 2008

weroni: este raz gratulujem. malinka je nadherna. krasny maly anjelik!!! 😀

weroni
21. jún 2008

kati, majkabe, dakujeme 🙂 inac s tou odsavackou - mne dost pomohla uz v porodnici tak neviem, ja by som odporucila kupit si ju prinajhorsom ju nepouzijes a predas 🙂

tanaba
22. jún 2008

weroni, pokial viem, tak do vody az od ukonceneho 38tt. Aspon to tak bolo pri prvom a brala som automaticky, ze sa to nemenilo.

Katinka aj ja som mala v porodnici odsavacku pri dcere a pomohla mi, kedze som ju zle prikladala a odniesli si to bradavky. Tak som odstriekavala. A odsavackou mi to bolo pohodlnejsie ako rucne.
Teraz ju zatial nekupujem. Dohodla som sa s manzelom, ze ak bude treba, tak mi odsavacku kupi a donesie.

katinka0000
23. jún 2008

weroni: ja fakt neviem. rozhodnuta som bola, ze si ju kupim, ale teraz uz neviem, ked ma tolki ludia odhovaraju.

katkah3
23. jún 2008

Katinka, ja som tiež pri prvom nemala odsávačku ale hneď ako som ju po pôrode potrebovala, manžel mi ju kúpil v lekárni a priniesol, dovtedy som používala požičanú od sestričiek. Teraz som si kúpila novú, lebo dúfam, že mliečka bude dosť.

zabkatt
23. jún 2008

weroni nádherné fotečky, normálne mám zimomriavky po celom tele, akurát som to ukazovala manželíkovi. 😀 A koľko sa platí za tú izbu? 1000s´k na deň?
Ktorá to je teraz na rade do vodičky? Stratila som akosik prehľad.
My sme sa akurát vrátili z poradne, máme 2200g a darí sa nám fantasticky, len nám včera prasklo bruško, tak mamina je smutná ☹

weroni
23. jún 2008

katinka no ja neviem, musis sa rozhodnut ty vies 🙂 ja ti mozem povedat len moj nazor - ja rozhodne nelutujem ze som si ju kupila 🙂
Inac presne ako tanaba pise - ja som urobila prvy dne po porode chybu ze ked sa malicka hned prisala a nechcela sa pustit hodinu tak som ju hodinu nechala a vies si predstavit ako dopadli moje bradavky. Preto mi potom bolo dobre z jedneho prsnika ktory ma hrozne b olel odsat a dat jej to z flasky lebo keby sa mi zapalia ta bradavka tak neviem neviem.
A tiez mi to pomohlo trocha nastartovat mliecko 🙂
Ved uvidis este zbieraj nazory mas este ttrocha casu 😉

katinka0000
23. jún 2008

katkah3: ved aj ja dufam, ze mliecka budem mat az-az.

zabkatt: a velmi prasklo brusko? ja sa bojim, ze aj mne v najblizsej dobe praskne, lebo drobec sa tam vrti ako jelitko. normalne ma to niekedy az boli.

weroni: a aku mas ty?

baby ja sa straaaasne bojim porodu. ☹

audreyd
23. jún 2008

katinka, neboooooooj, prežili toľké, prežiješ aj ty 🙂 viem, že slabá útecha... každá prežíva pôrod inak, každý je iný a jedinečný! ja som mala dva a každý bol iný. jeden horší, druhý lepší (ak sa to tak dá povedať), ale obidva končili nááádherne! nemysli na pôrod ani na bolesť! mysli na to, že nie ty rodíš, ale tvoje bábenko si hľadá cestu von a ty mu len pomáhaš najlepšie ako vieš 🙂 najkrajšia náplasť na to všetko je to malé škaredé pokrčené červené urevané, ale aj tak nááádherné malilinké stvorenie, ktoré ťa bude potrebovať najviac na svete! pre neho budeš jedinečná a najdôležitejšia a najkrajšia v jeho krehučkom živote! to ti pomôže, nemáš sa čoho báť... 🙂

zabkatt
23. jún 2008

katinka prasklo no tak čo ja viem? Na ľavej strane dosť a na pravej menej 😢 Škoda a tak sa manželík snažil a masíroval. 😖

fidorka1108
24. jún 2008

cawte babenky tak blahozelam vsetkym co to maju za sebou a vela stastia kt.to este caka ako mna do augusta mam chut ist do top.rodit ale dufam ze stihnem paaaa

katinka0000
24. jún 2008

audreyd: si zlata, dakujem!
zabkatt: to mi je luto, ale co uz, musis sa s tym nejako zmierit.

fidorka: aj ja cakam v auguste.

soni78
26. jún 2008

weroni: no ahoj veronika, prepac, ze som sa ti neozvala skor, hlavne ako sme sa dohodli, ze ked ma pustia sa zastavim...vsetko sa to zbehlo velmi rychlo...v pondelok som velmi uz chcela ist domov, ale cele doobedie sme cakali, kym nam povedia ci uz nas pustia, alebo nie...cakali sme na vysledky ockovania, ci uz malickej klesol bilirubin, a ci uz nema zltacku....nakoniec nam konecne oznamili ze mozme ist domov, teda poculi sme najskor sestricku ako na chodbe niekomu povedala ze 7 babatiek ide domov, tak sme len dufali, ze sme medzi nimi aj my 😀
Neuveritelne som sa uz tesila (kedze som tam nemala muza) 😀 tak som sa rychlo pobalila, na vsetko som zabudla, zobrala som bejby a hybaj domov 😀 😀 😀
Takze az potom mi doslo, ze som neskocila este pred odchodom za tebou...tak este raz prepac...
Ale ako tak citam, tak ste sa mali fajn, a aj sa mate co je super...
Ja to mam o kusok komplikovanejsie, kedze mam uz jednu "velku" slecnu doma, ja vsetok volny cas, ktory mi ostane popri Nellke musim venovat Kristinke. Takze na pc sa dostanem len velmi zriedkavo...a na konika uz takmer vobec...konecne som si vsetko vcera docitala...ale napisat som uz nestihla, bud sa venujem jednej alebo druhej...a to sa este aj s manzelom pri nich striedame🙂

Inak co sa tyka nemocnice a porodu v Topolcanoch, som aj ja nadmieru spokojna, nemozem sa na nic stazovat, aj napriek tomu, ze som bola na "obycajnej" izbe, vsetko bolo fajn...snad len okrem nemocnicneho jedla ale to je jasne🙂
Rodila som tam teda uz druhykrat a kazdemu vrelo doporucujem, su tam vsetci velmi zlati...nemala som ziadny problem, a aj sestricky boli fajn, v pohode...ochotne, cokolvek som potrebovala stacilo povedat, opytat sa...

weoni tak sa drzte... teste sa s dcerky a uzivajte si pekne chvile..uvidis ako rychlo vyrastie🙂 mne to pri Kike tak strasne rychlo ubehlo, ze teraz sa snazim si to vychutnavat viacej... 😎 😎 😎

soni78
26. jún 2008

a baby, odporucam aj doktora Nidala Abutuaimau....velmi mily clovek, sympatak...fakt pohodak... 😉 😎 😀

katinka0000
26. jún 2008

soni78 gratulujem. baby a to za tym Nidalom mam ist len tak?

soni78
26. jún 2008

katinka : dakujem...jasne, normalne mozes prist do nemocnice a spytaj sa sestriciek na neho, ony ti ho zozenu..cez pracovne dni tam je doobeda urcite a v stredu a v nedelu ma dlhe sluzby, takze ho tam najdes cely den aj noc 😀 😀 😀
alebo si zavolaj, ze sa chces informovat ohladom porodu a vypytaj si na neho kontakt, daju ti pevnu linku, na ktorej ho najdes a dohodnes sa s nim, ze kedy mozes prist sa porozpravat ohladom porodu, ja som bola cca mesiac pred terminom, to uplne staci...
drzim palce nech ti to vyjde...

zabkatt
26. jún 2008

katinka ak chceš ja mám na Nidala čílo mobilu, lebo chcem ísť k nemu rodiť. Už som s ním bola aj osobne, všetko mi poukazoval, bol milý. Ak to stihnem, tak napíšem aký bol pri pôrode 😀

weroni
26. jún 2008

soni cau tak uz si doma 🙂 to je pohodka jasne ja by som sa tiez trepala domov keby som tam neboala s muzom 🙂
no my sme fakt mali ten pobyt v porodnici ako taku prvu rodinnu dovolenku 😀
to ze nestihas komp je jasne, ja teraz tiez nie lebo Esterka chce strasne casto papat a ked nahodou pomedzi dojcenim spinka tak mam co robit - upratat, ozehlit, hodit sprchu a podobne 🙂
Takze sa vobec netrap tym ze si sa nestavila 🙂 Viem ze to hrozne leti preto si kazducky den vychutnavam, uz teraz -po dvoch tyzdnoch vidim ako mala narastla 😒 😅 az si obcas zazelam aby ostala taketo babenko vecne 😀
ale kazducka etapa detstva ma uzasne caro a je jedinecna 🙂

katinka: neboj sa porodu, ja ti poviem ze to bol uzasny zazitok, ano je pravda ze to otvaranie - prva doba porodna dost bolela ale akonahle kontrakcia odisla uz som ani nevedela ako bolela. Fakt sa to da prezit a najuzasnejsie je to samotne tlacenie babenka - to je nieco neskutocne, ja by som hned znova isla 😵 😵

inac soni ty si mala abutaimu pri porode?

dori
26. jún 2008

Ahojte babulky Weroni Esterka je anielik 😵 😵 🙂 🙂
ako sa máte 🙂 🙂
Zabka ako si na tom už je to skoro tu ochvíľu už budeš aj ty rozprávať zážitky z Topolčian 🙂 🙂 🙂

zabkatt
26. jún 2008

dori zatiaľ sa držim, ale keby to už prišlo, tak sa nesťažujem 😀 Už som jak sud, nemám si čo obliecť a hrozne ma bolí chrbát 😖 A vy sa ako máte? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre