Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

melory
autor
12. feb 2008

ja som chodila do poslednej chvili k mojmu gynekologovi, potom ma prebrala nasa trnavska porodnica, tam mi kontrolovali prietoky a robili sono a taktie kontrakcie sledovali. ked mi kazali prist rodit, sla som do auta a prisli sme do topolcian, poobede bola stelka na svete.

audreyd
13. feb 2008

bubulik, myslela som plátené... a keď som tam bola ja, tak na izbách boli aj emulzie do kúpeľa nemenovanej značky 🙂 možno sa to už zmenilo 😉

weroni, do vane sa nemusíš zahlasovať, lebo nevieš presne, kedy to na teba príde 😉 čo by robili, keby ste tam boli akurát dve či tri a všetky zahlásené? ktorá by nakoniec odrodila do vody? tiež som sa pýtala, od koľkého týždňa mám prísť do poradne do Topoľčian a tiež mi povedali to isté, že stačí, keď prídem rovno odrodiť. Obvykle sa chodí do nemocnice, kde chceš rodiť, posledný mesiac. ale ako kde...

katinka0000
13. feb 2008

ozaj baby, chcela som sa este spytat, ze ci v TO sa da prenajat aj samostatna izba. sice mi sestra hovorila, aby som to nerobila, vraj aby som bola s nejakou zenou na izbe, aby sme pokecali, poradili si,... ale kolegova manzelka bola sama na izbe a kolega tam mohol byt s nou hocikedy, kedy si zmyslel.

weroni
13. feb 2008

audrey: vdaka 🙂

katinka: je tam nadstandardna izba kde mozes byt s manzelom ibaze stoji na den 1 000,- ☹

katinka0000
13. feb 2008

to viem, ze je to drahsie. len som nevedela, ci aj na porodnici je takato izba. musim si to este rozmysliet, ked ma sestra stale odhovara.

janamacka
13. feb 2008

ahoj, ja som rodila v to dve deticky, a myslim si ze to nie je len o ich pristupe ale aj o nasom. lezala som aj na rizikovom aj hore na porodnici a skoro vsetky sestry su super, mile, co sa clovek opyta, to mu vyslvetlia. ved neprijemny clovek sa najde vsade, ale tu prevazuju mili profesionali. a naposledy hanicku som rodila s takou sestrickou, bola ku mne ako mama, perfektna zena, to som ju videla prvy raz. takze je to na kazdej mamine, ja som spokojna.

weroni
13. feb 2008

katinka: ono to ma super vyhodu v tom ze mozes byt stale s manzelom od prveho momentu aj s dietatkom - je to ako manzelska spalna, je tam prebalovaci pult, telka, rychlovarna kanvica a tak, kuk sem: http://www.hospitalto.sk/gallery/all/galeria.aspx
akurat ze ta cena - vsade stoji nadstandard 500,- na den a tu 1 000,- 😒 no akoze este ked si vezmes len tie styri dni tak sa to da ale nedajboze keby sa nejake komplikacie vyskytli... ja som tam povodne chcela ist s drahym na tu izbu ale to som bola v tom ze je to 5 kileciek ako inde, no kedze samotny porod do vane ma vyjde 5 000,- tak zrejme tato izba pada...

katinka0000
13. feb 2008

dakujem za ten link, je to tam fakt velmi pekne. aj ten kolega platil za noc 500 a nie 1000. je to dost prehnane, nie? ale mozno vedia, preco si to pytaju. ved este uvidim, musim sa poradit s drahym a hlavne sa opytat ostatnych zien, ze co je lepsie. moj drahy ma vela prace, tak aby som tam potom nebola sama len s babou a nebudem mat ani s kym pokecat. ☹

audreyd
13. feb 2008

weroni, na nadštandarde nemusíš byť celý čas 🙂 môžeš tam byť deň. dva... a potom sa dať preložiť na normálnu 🙂 a je fakt, že tebe ako prvorodičke aj dobre padne nejaká spoločnosť a rady od nejakej skúsenejšej maminky 🙂 ja som nad izbou tiež rozmýšľala, ale asi by mi tam bolo aj smutno, manžel nemôže byť celý čas s nami ☹

katinka0000
13. feb 2008

aj ja som nad tym rozmyslala, ze co ked nebude moct byt drahy cely den s nami, co tam budeme sami robit. takto sa porozpravam aj s druhymi maminami a ziskam skusenosti, ked nebudem nieco vediet.

melory
autor
13. feb 2008

VIP - izbu, cize sukromnu zrusili a prestahovali ju na chirurgiu

audreyd
13. feb 2008

dnes po poradni žiadna zmena... máme sa prísť ukázať ešte v nedeľu...

katinka0000
14. feb 2008

melory: takze na gyn. uz ta VIP - izba nie je?

melory
autor
14. feb 2008

katinka, ked som ja rodila v marci, tak ju akurat zrusili. ci od vtedy ju tam zas nedali to neviem.

katinka0000
14. feb 2008

hm to neviem ani ja. asi sa budem musiet na to spytat. dik!

fejusa
14. feb 2008

katinka.da sa do vane rodit.aspon by tomalo platit.co rodili rodicky pred mesiacom,tak boli medzi nimi co sli aj do vane.

audreyd
14. feb 2008

fejusa, pozerám, že tvoja nikolka má toľko rôčkov, čo môj malý 🙂 rodila si v júni 05?

katinka0000
14. feb 2008

fejuska: to viem, ale ja som skor chcela vediet, ci existuje este v TO ta nadstandardna izba.

fejusa
15. feb 2008

existuje. ved mas aj v nemocnici v novom pavilone na tretom poschodi,na nastenke to tam pekne vyfotene,ako to tam vypada.aj na internete to je.

katinka0000
15. feb 2008

lebo jedna baba tu pisala, ze ked ona bola rodit, tak to bolo vtedy zrusene.

fejusa
16. feb 2008

ahoj.no mozno vtedy ju prave premiestnovali.lebo bola na sestonedeli a potom na gynde dole.ale urcite tam je.

weroni
16. feb 2008

audrey: aj nad tym riesenim som rozmyslala -ale zase neviem si predstavit ze by som si zvykla ze sme tam spolu s drahym a potom prejst na normalnu 😅 ale mozno by sa to aj dalo 🙂

katinka: mrkni link vyssie 🙂 tam je ta nadstandardna izba 🙂

katinka0000
16. feb 2008

o.k. tak dik za info.

melory
autor
16. feb 2008

baby ona ta izba tam, je len je prelozena na chirurgiu

weroni
17. feb 2008

melory: akoze neni priamo a v areali porodnice?

fejusa
17. feb 2008

ahoj weroni.je priamo ale je bud na dynekologii alebo je naspat na sestonedeli

weroni
17. feb 2008

fejusa: aha tak dik 🙂 no aj tak neviem ci tam pojdem za tu palku co pytaju na den 😠 ale mozno aspon na tie prve dva dni 🙂

audreyd
18. feb 2008

ahojte, v posledné dva týždne som bola asi štyrikrát pozrieť na pôrodnici a tam bolo krásne tichúčko 🙂 nie je tam žiadny nátresk ako napr. na antolskej v BA! bude sa tam krásne rodiť (ak sa to tak dá napísať). všetci sa budú starať len o nás 🙂 , teda aspoň dúfam 🙂 včera som mala poradňu, v stredu ďalšiu a už tam ostávam... tak pravdepodobne v stredu sa narodíme... 😀 držte nám palce 😉

katinka0000
18. feb 2008

audreyd: vsetci drzime palce a tesime sa s tebou. vies uz co to bude?

zabkatt
18. feb 2008

audreyd a ty ideš rodiť do Topolčan? Držíme ti palčeky a potom napíš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre