Pôrodnica Topoľčany. Viete niečo viac?

melory
8. jan 2007

hladala som v teme porod - porodnica topolcany a nenasla som nic okrem porodu do vody. ja o porod do vody zaujem nemam, ale mala by som o porodnicu. mozem si tam vraj vybrat lekara s ktorym budem mat konzultacie a odvedie mi porod. viete nieco viac? este raz , nejde mi o porod do vody.

audreyd
17. júl 2008

žabka, robila si prijímačky v TT? dnes tam bol aj MM na prijímačkách 🙂

soni, boli sme v slovinsku, taliansku a potom toť v čičmanoch na chalupe 🙂 bolo supeeeeeeeeeer!!!

naša adeli je poklad, fakt úúžasné dieťatko 🙂 ako za odmenu! som strašne rada, že je taká dobručká 🙂

soni78
17. júl 2008

audreyd, to je super, ze ste boli vo "svete"...mne a teda nam doma vsetkym, to tento rok strasne chyba....dovolenka pri mori...ale zase nemozme mat vsetko, aj babo aj dovolenku...pockame si kym vyrastie kusocek 1-2 leta a potom si to vynahradime...este je moc malicka...to mas uzasne, ze mas take good sweet bejby🙂 ja som si pri Kike uzila viac😝 , teraz je to lepsie🙂 , Nellka je tiez dobrucka... 😎

katinka0000
17. júl 2008

audreyd: asi je po mamine, ze? 😀 😀 😀

lienocka235
17. júl 2008

inak vdaka za vsetky rady.. uz sme doma z topolcian... 😎

dejna3
17. júl 2008

kočky, koľko stojí epidurálka v TO ? treba si to tam ísť vybaviť vopred ?

lienocka235
18. júl 2008

dejna.. 3000 stoji Epi v topolcanoch... treba ist vopred.. dole na anesteziologii ta poucia podpises papier, zapisu ti do knizky ze si bola poucena a je to... plati sa po porode..
🙂

zabkatt
18. júl 2008

audreyd áno na príjmačkách som bola v TT na Mtf-ke. A kto tam aj bol? Nejako som to nepochopila.
katinka príjmačky dopadli na jednotku, takže dúfam že maličký bude dobručký a mamička sa bude môcť učiť do školy.
Včera som si bola zajednať kočík tak sa vytešujeme a zajtra mám volať Abutaimovi čo nové (zatiaľ nič) 😠 a naplánujeme ďalší týždeň že čo a ako.

audreyd
18. júl 2008

žabka, môj manžel 😉 možno budete spolužiaci 😀 aj keď on by radšej do dubnice...

soni78
18. júl 2008

lienocka235: gratulujem k synovi....ma meno ako moj manzel 😀 ..no a ako si bola spokojna v Topolcanoch? vyslo ti vsetko podla predstav? Ked ste tam isli uz si tam hned ostala v nemocnici? alebo to prilo same a isla si hned tam? no ved napis ak budes mat cas...a odrodil Ta Nidal? Bola si spokojna?

katinka0000
19. júl 2008

zabkatt: na mtf-ke? ja tam chodim tiez. aky odbor si si dala? ja uz budem mat teraz v januari statnice. tiez chodim externe (uz 6,5 roka to bude). ☹
ale zachvilocku mam za tym. mozno mi to bude nakoniec aj chybat. je to inak dost tazka skola. profesori su tam dost pedanti, takze ziadna ulievaren.
tak ak budes nieco potrebovat, ozvi sa. u nas na skole externe studium trva nenormalne dlho.

audreyd: aj pre tvojho manzela to plati.

lienocka: super, gratulujem. a ako to prebiehalo?

audreyd
19. júl 2008

katinka, môj drahý má pred sebou už iba dva roky 🙂 dúúúfam! mne škola nechýbala po skončení, len mi bolo ľúto, že také kvantum informácií, ktoré som si natrepala do hlavy kvôli štátniciam sú mi tak na dve veci 😖 akurát čo mi zapratali harddisc 😖 nehovorím, že niektoré veci mi nechýbali, ale inak trnava mi nechýba vôbec. to mesto mi vôbec neprirástlo k srdcu a od promócií som tam nebola... akurát v septembri máme stretávku 🙂

katinka, a stíhaš štátnice do pôrodu? kedy ich vlastne máš?

weroni
20. júl 2008

ahojte 🙂

lienka gratulujeme 🙂

zabkat co nove?

zabkatt
20. júl 2008

zatiaľ nič weroni, len mám hrozné bolesti bruška a poslíčkov od včera noci už 5ty krát 😲 bojím bojím
katinka to je externe 2roky, odbor profesijných technických predmetov či jako 😀

audreyd
20. júl 2008

žabka, tak to budete s mojím drahým určite spolužiaci 😀 učiteľský smer že jo?! 😉

audreyd
20. júl 2008

inak už to máš za pár, tak držím palce!!! juchúúú, ďalší žochár na ceste 😀

dori
21. júl 2008

no čo babeny ako? už sú neaké prírastky 🙂 🙂 🙂 "zabka" 😀 😀 😀

lilliana
21. júl 2008

ahojte. odovzdavam cerstve info z TO porodnice. pred par dnami som tam porodila krasneho zdraveho synceka, rodil nas uz tolko spominany Dr. Abutaima. 😀 je to clovek s ludskym,milym a zaroven profesionalnym pristupom,vrelo vam ho odporucam. myslim ze ani jedna z vas,ktora si ho vyberie ako porodnika,nebude ani sekundu lutovat.
co sa tyka ostatneho personalu, sestricky zo sestonedelia a pooperacnych izieb - klobuk dolu pred nimi, boli a su uzasne, ani jedno krive slovo sa neda proti nim povedat.
horsie je to so sestrami z novorodeneckeho,ktore boli nonstop nevrle. chapem,ze maju vela prace,ale nikomu ich pristup nepomohol,skor naopak, posobilo to velmi stresujuco. ja osobne som za cele tie dni od nich nic nevyzadovala, s nicim neotravovala a i napriek tomu som si od nich vysluzila zopar sprostych pripomienok. bohuzial...veci ako kojenie,kupanie,starostlivost o novorodenca- ziadna z nich mi s tym nepomohla,neukazala,jednoducho nebolo casu...stastie,ze som mala aspon teoreticke skusenosti z netu. 😉
inak celkovy dojem z porodnice dobry, napriek zopar negativnym chvilkam s usmevom spominam. 🙂

audreyd
21. júl 2008

teda, dr. abutuaima nidal by sa mal naklonovať 😀 lebo za chvíľu mu tam budú stáť rodičky vo fronte 😀 nuž ale, čo je dobré je jednoducho dobré, no nie?! sama môžem potvrdiť 😉

lilianka, gratulujem k bábenku, držte sa 🙂

fidorka1108
21. júl 2008

lilliana 😝 cawes ja chcem ist tam rodit neviem ci stihnem?alebo ako?som z pp mam cislo na gyn.u ktoreho si rodila dala si mu nieco alebo normalne ta odrodil?dik pa

audreyd veru mas pravdu ak je dobry lekar tak za chvilu bude mat tam frontu zien xiiii co je dobre sa samo chvali nie?dik pa

audreyd
21. júl 2008

fidorka, stíhaš v poho, teda pokiaľ nepôjdeš peši 😀 nemusíš tam chodiť ani na vyšetrenia ani do poradne! jednoducho prídeš a porodíš 🙂

katinka0000
21. júl 2008

ahojte!

audreyd: ja som myslela, ze on mal teraz prijimacky. tak mu drzim palce, nech to tam nejako zvladne. my na externom mame statnice na ing. az v januari. takze do porodu to urcite nestiham. 😀

zabkatt: aha, takze to nemas normalne bc. alebo ing.

ja som bola dnes na tie prietoky a vsetko je o.k. este som bola dokupit nejake veci. uz nam chyba len teplomer (mam ho objednany v lekarni taky fajinovi do uska), vankus na kojenie a monitor dychu (ten uz mam ale objednany a zaplateny).

liliana: aj ja som to uz pocula na tie sestricky. vraj nic nepomozu, nic neporadia. mna to vobec nezaujima, ze maju vela roboty. su platene za to, aby ludom pomahali. aj ja som mala vela roboty, ked som este pracovala a nikoho to nezaujimalo. no som nato zvedava, ako sa budu chovat.
gratulujem k drobceku!

fidorka: ja som tiez bola za doktorom nidalom, ale on tam asi v auguste nebude. mne povedal, ze by si mal cely august brat volno, lebo v septembri ide na nejaku staz.

audreyd
21. júl 2008

katinka, MM je už bc. dávno, teraz robil prijímačky na ing. 🙂
neva, že tam doky už nebude, oni sú tam všetci fajn 🙂

inak zajtra ráno fičíme do topíkov k našim 😀 ideme sa im zavesiť na krk 🙂 možno sa niekde stretneme na potulkách po meste 😉

katinka0000
21. júl 2008

aha, tak ja som prijimacky na ing. nerobila. vtedy nas brali podla prospechu a podla toho, ake sme mali vysledky z bc. statnic.
hej, mozno sa stretneme. len ako ta spoznam? podla toho jedneho ocka? 😀

delilah1
22. júl 2008

AHojte kočky, sorry že som sa Vám sem len tak votrela, ale mňa by zaujímalo ako to v TO vyzerá s rannými vizitami a vizitami celkovo.... neviem ako vy, ale mne pripadajú hromadné vizity urážajúce a zneúcťujúce. díky za všetky postrehy....pekný dník 🙂

zabkatt
22. júl 2008

No babulky tak ja sa hlásim ešte stále 2v1, ale zajtra nastupujem do tých TO, ráno o 7mej mám volať ešte Abutaimovi a na 8mu tam mám byť a a keď pôjde všetko dobre, tak ešte zajtra sa náš Patrik narodí. 😀 Z jednej strany sa neviem dočkať a z druhej strany sa mi totálne trasú kolená a stále mi je do plaču. No už mi začína hrabať, takže sa len modlím aby som to mala už za sebou 😅

fidorka1108
22. júl 2008

katinka0000 😀 awojky no neviem ako ked tam nebude asi ostanem u nas ale uvidim este zavolam nidal co povie nie xiii som zvedava inak uz kazdy to chce mat cim skor za sebou ale asi vsetko ma svoj cas nie???pekny den vsetkym babam zela fidorka

katinka0000
22. júl 2008

zabka: joj, tak drzime palceky. dufam, ze vsetko dopadne o.k. mne vcera povedali na prietokoch, ze som 36+1, takze este skoro 4 tyzdne, ak nebude chciet drobcek ist skor von.

fidorka: ved to. skus mu zavolat a uvidis. mne kazal volat 31.7., vtedy vraj uz isto bude vediet.
u nas v teme augustovky, uz ma asi 5 bab drobcekov na svete, takze pomalicky to uz ide. 🙂

fidorka1108
22. júl 2008

katinka 0000 🙂 oki skusim zavolat uvidim ako co dalej veru ale ta dlha cesta ufff ahadam zmaknem pa diki

delilah1
22. júl 2008

hm každý ma tu odignoroval, ale ja chcem vedieť iba fakt toľko či v TO sú tiež také tie klasické vizity s 10 ľuďmi....pjosííííím.... ☹

lilliana
22. júl 2008

delilah, vizity v TO porodnici pozostavaju z navstevy jedneho lekara a jednej sestry na izbe. nie je to nic hrozne ani urazajuce. lekar ti len na sekundu nakukne na ranu a opyta sa ta na problemy ci tazkosti a to je vsetko. nie je sa coho bat a vobec ti to pri tych vsetkych starostiach a radostiach s malickym nepride ako nieco nevhodne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre