Pôrodnica Trenčín alebo Piešťany?

smajluska
29. aug 2019

Ahojte maminky, chcela som sa opytat ake mate skusenosti s porodnicou v Trencine a v Piestanoch? Ktora je lepsia?

simona92101
29. aug 2019

@smajluska ahoj,na Trencin som nepocula nic dobre,ale ja som rodila 5 mes.dozadu v PN,s porodom a pristupom spokojnost-natrafil som na vybornu porodnu asistentku,lekar v podstate len vytiahol babatko takze neviem posudit jeho kvality..co sa tyka stravy a hygieny-pre mna katastrofa,mat 5 dni na ranajky biely rozok a margarin (ani jedno z toho nemozem jest),fazulovy privarok na obed,na veceru stiplavy gulas-vsetko co mamicky ktore koja nemozu jest..sprchy a wc jeden hnus.izba fajn,ja som si priplatila za samostatnu izbu,tak som aspon klud mala.vyhodou je ze su tam laktacne poradkyne tak mi pomohli s kojenim,ukazali ako sa kupe a stara o babatko.vcelku teda fajn,az na tu hygienu v plesnivej sprche,kedze bolo plne oddelenie,tak tepla voda isla malokedy..

kobelka
29. aug 2019

@smajluska Ahoj ja som rodila v TN pred 2rokmi a nemôžem nič zle povedať viem že keď som odtiaľ odchádzala tak prerábali niekoľko izieb tak zase o niečo krajšie. Ja som bola max spokojná od pôrodu až po novorodenecké. Ešte som tam pobudla o 3 dní dlhšie kvôli žltačke ale super.

juhseverzapad
29. aug 2019

3 x som rodila v Trenčíne a jeden krát mi tam robili cisársky rez. Super prístup sestričiek i lekárov. Čisté prostredie. Nikdy by som nikam inam nešla.

klaudia_kaja
29. aug 2019

Ja som rodila v nemocnici v TN som 100% spokojná... Čo čakáš za odpovede.. xy žien rodilo v TN z negatívnou skúsenosťou tak ako aj s pozitívnou tak ako aj v Piešťanoch. Ja by som ani inam rodiť nešla než je TN ..

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre