Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

petusaaa
24. sep 2008

no, tak ja som ploche brucho nikdy nemala.. ze by to bol nejaky zazrak 😀 😀 😀 a co to stoji a kde to kupijes?

debbie
24. sep 2008

Tak ja si pás ziadny kupovať nebudem asi budem dosť ubolená na to aby som sa ako jaternica naťahovala do sťahujúceho pása počula som že stačí aj ked ležíš na brušku .....
Tes ja čajík ešte nepijem až od 34tt

tesorino
24. sep 2008

no nie rovno ploche ale rychlejsie sa das dokopy 😀 akurat to hladam na nete, lebo v lekarni oproti kina o tom nepoculi ☹ moja svagrina zije v taliansku a tam jej to po porode hned dali a kazali ze ked chce mat pekne brucho tak nech to ma nasebe a nosila to aj doma, hladam to v zdravotnickych potrebach a jedna baba to predava na nete za 500,-

debbie
24. sep 2008

Tes tak to je dobrá cena nie?
Siss tak som sa na cvičení dozvedela že je tá prehliadka toho 6. ako sme hovorili tak sa tam asi stretneme.... 😀 sa teším.... 😀

tesorino
24. sep 2008
petusaaa
24. sep 2008

ono to vyzera ako to, co sa dava na koleno.. ten termo pas.. a ak to je z takeho materialu, tak to ti v tom bude hrooozne horko... 😉 idem si aj ja kuknut toho housa 😀 pa

debbie
24. sep 2008

tak aj ja sa idem natiahnuť som unavená ale príjemne ....hihihih..... 😀

tesorino
24. sep 2008

ved bude oktober, nebude nam horko neboj 😉 idem aj ja pozerat hausa, uz zacal, papa 🙂

sissik
25. sep 2008

debbie tak stretneme sa 6 niekde vo vestibule porodnice. som sa pytala manzela, ci chce ist a tvaril sa vahavo, co je unho dobre znamenie. mozno ho zvedavost premoze a nakoniec pojde aj k porodu 😀

debbie
25. sep 2008

Ahoj sissik no Janka hovorila že máme byť v hale niečo pred 14.00 vraj si tam niekto pre nás príde a dajú nám návleky a oblečky a máme sa na všetko pýtať, radi nám odpovedia..... 😀 no v mojom prípade to bude asi nemý úžas a v prípade môjho muža ani nehovorím hhihhhi.... 😅 už sa teším....super tak držím palčeky nech je teda manžel aspoň tak zvedavý ako ten môj... 😎

vlnka26
25. sep 2008

Ahojte. Sissik, Debbie, mozem sa k Vam aj ja pridat toho 6.10.Aj ja som zvedava

debbie
25. sep 2008

Ahoj vlnka jasnééééé....veď aj my sme, dúfam ale, že to mužíčka neodradí ísť k pôrodu. A tvoj ide k pôrodu? A zoberieš ho aj na prehliadku? Toho piateho sa môžme dohodnúť ako sa spoznáme hihihi....

vlnka26
25. sep 2008

Nechce ist a nechcem ho nutit nasilu. On bude radsej na chodbe cely cas.Ja by som velmi chcela, aby isiel, ale docitala som sa, ze ak muz nehce ist, netreba ho nutit. lAsi sa boji, ci by to zvladol. Takze ja pridem asi sama, ale mozno nie, popozerat sa pojde aj on a zmeni nazor.Uvidime.Dnes mu poviem, ze ideme na exkurziu. 🙂

tesorino
25. sep 2008

dobre ranko kinderka, tusimsa chystate na exkurziu 🙂 len chodte aspon sa zoznamite s prostredim, my sme tiez boli aj s manzelikom

petusaaa
25. sep 2008

dobre ranko.. inak je dobre manzela nahovorit, nech je s vami aspon pocas prvej a poslednej doby. lebo ani ja sama neviem, ci by osm ho tam chcela pri samotnom porode 😖
inak som taka vytocena. asi dam reklamovat notebook, co znamena, ze si vas budem citat len obcas. a kym mi pride, tak budem uz mozno s malym doma aj s porodnice a to sa uz moc zapajat tiez nebudem 😖 uz si nikdy viac nekupim hp!!! 🙄

soncam
25. sep 2008

Aj ja prajem pekný dníček. Baby aj ja sa pridám na tú exkurziu ak môžem. Už viem že je to 6.10 ešte upresnite hodinu prosím.

debbie
25. sep 2008

Petuš tak sa nevytáčaj, ja mám tiež hp a som s ním nad mieru spokojná asi nejde o značku ale o chybný kus....tak to je škoda a určite ti bude smutno ako nám že to musíš obmedziť.....a nepočká tá reklamácia do pôrodu hihihihi..... 😀
Ahojček tes...

debbie
25. sep 2008

Ahoj soncam tak máme tam prísť pár minut pred 14.00 už som to písala o pár riadkov vyššie, budeme sa tešíť.... 😀

petusaaa
25. sep 2008

debbie, to bude skor chybna seria, lebo na paviliony nadava kazdy 😖 skoda, ze som sa to dozvedela az po kupe... inak starsie hp su super.. preto som aj ja chcela hp...
a uvidime, kedy mi zasa spadne windows. a potom pojde do opravy. uz mam zalohovane data 😎

tes, nejdeme este raz na tu exkurziu??? 🙂

susan32
25. sep 2008

ahojte. tak idem aj ja na tru exkurziu. Dufam že tam trafim lebo ešte som tam nebola.Potom sa treba niekde hlásiť keď tam dojdem? Som zvedava čo nam tam budu hovoriť. Už sa teším.

debbie
25. sep 2008

No práve som sa zamyslela že mi dr.dala poradňu za mesiac.....no a to idem na tú prehliadku pôrodky a o týždeň do poradne......baby aj vám to tak letííííí............. 😀

debbie
25. sep 2008

tak som tu samáááááá....kde ste kto..... 😅

sissik
25. sep 2008

ahojte 🙂
tak sa nas celkom dost zide na exkurzii toho 6.10. urcite sa spozname, vsak tam budeme jedine nebruchate vo vestibule😉
debbie bola som si pre PN papier u lekara a nemozem cvicit. ze by som este mohla skusit gravidjogu v jame u gabiky, ale ze si nie su isti, ci to este funguje. aj prechadzky mozem iba kratke a to asi len preto, ze som povedala, ze sa zacinam citit mlandrava ☹
a nejake prednasky o porode zvyknu byvat aj v materskom centre na okruznej.
drahy k porodu zatial nechce ist, ja zatial tiez nechcem aby tam bol.
ale skusim mu navrhnut, aby absolvoval tu pripravu pre pripad, ze na poslednu chvilu zmeni nazor on aj ja, nech ho tam pustia.

debbie
25. sep 2008

Sissik tak to som ťa zle pochopila ja že ty chceš muža pri pôrode ale on nechce ísť.... 😅 no a neviem ako ty ale teda ja sa ako nebruchatá necííííítim....hihihi
Tak to je škoda že ti to nakoniec nepovolili tak si dávajte na seba pozor..... 😅 na prípravu nechcem chodiť stačí mi to v nukleone ako sa učíme dýchať...ostatné je na osude a kojiť sa budem učiť spolu s Vanesskou v náručíííí... 😀

sissik
25. sep 2008

debbie ja pisem niekedy ako tatar.
fakt ma chyta tehu demencia, pamat vynechava, musela som sa opytat, o kolkej mam poradnu, lebo som si nebola ista, ci si dobre pamatam. a vraj aj ta pamat je normalna, tak mi pre istotu napisala sestricka cas do knizky. aj manzel sa smeje na tom, ako zabudam.

tesorino
25. sep 2008

sisik nie si sama co zabudas, ja to mam tiez a muz si stale robi srandu, preto som si zacala aj poradne zapisovat aj vsetko na co nemozem zabudnut 😀

tesorino
25. sep 2008

peti, ze by sme si dali tu exkurziu vsetky spolu?? 😀 😀 😀

sissik
25. sep 2008

mne sa uz vracaju naspat vycitky na jeho zabudanie.
este na zaciatku tehu som sa mu smiala, ze mu decko asi nezverim, lebo ho niekam odlozi a zabudne, teraz sa takto smeje on mne.
dufam ze materinsky instinkt mi nedovoli to mrna niekde zabudnut 😉
na poslednej poradni som mala so sebou papierik s otazkami, samozrejme, ze som zabudla, ze papierik mam.
teraz som si papierik nalepila do knizky, isla som si po pn papier k sestricke a hned ma zavolala dnu a zacala mi odpovedat. taka bola zlata. som aj vravela, ze to pocka do poradne o tyzden, ale ze mi odpovie kludne hned. tak zavadzam prax lepenia papierikov presne tam, kde co potrebujem zistit, vybavit,.... 😀

tesorino
25. sep 2008

no tak to je dobry system 😀 mne sa nivalo ze sa mi uz maly narodil a stale som ho niekde zabudala lebo som nebola zvyknuta ze mam dieta 😀 😀 😀 rano ma manzelik ukludnoval ze ho nikde nezabudneme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre