Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tesorino
25. sep 2008

to tu nikto nieje?? nemam s kym kecat 😅 asi mate obednajsiu siestu v posteli 🙂

sissik
25. sep 2008

tes ja mam vaznu obavu, ze ak sa mi po porode pamat nevrati do povodnej kondicie, tak dietko niekde zabudneme.
uz teraz si vstepujem do hlavy, ze ho nesmieme davat na strechu auta 😀

zajo79
25. sep 2008

sissik, nezabudnes neboj. 🙂

tesorino
25. sep 2008

asisik, neboj 😀 ak by sa to nezlepsila tak si ho oseba zaviazes a nezabudnes 😀 😀

lucia.688
25. sep 2008

Ahojte kočky, neviete niektorá či MUDr. Navrátil aj rodí a či je dobrý pri pôrode?? nechodíte nikto k nemu??

zuzanikaaa
25. sep 2008

čaute baby,
po vyše týždni sa Vám hlásim už ako mamina malej Zuzky 🙂 je to strašne nádherný pocit byť mamou...

zuzanikaaa
25. sep 2008

tesorino ty zhanas ten stahovaci pas? Ja mam taky, objednavala som si ho tusim z Quelle alebo z Neckermannu... ale už veľmi dávno... ale možno tam ešte taký majú... a práve dnes som si ho dala... je to celkom fajn a aj kríže mám v teple... 🙂 ale uvidíme ci pomoze aj na to brucho 🙂

tesorino
25. sep 2008

ahoj zuzanika gratulujem k princeznicke, je kraaaaaaaaaaaaasna 🙂 uz aj ja by som chcela mat ten pokladik v naruci 😉 aky bol porod? porozpravaj nam vsetko 😀 ano nasla som na nete ten pas ale chcem ho este pozriet v zdravotnickych potrebach 😉

zuzanikaaa
25. sep 2008

porod som mala celkom v pohode. Rodila ma Stefanikova. V utorok som bola v poradni a kedze som bola uz trochu otvorena, tak sme sa dohodli, ze stvrtok ideme na to. Tak som tam prisla vo stvrtok na 10.00 hod. zobrala ma okolo 11.00 dala mi vyvolavacku (polovicku nejakej tabletky), isli sme hore na vzdycharen, sestricka mi dala klystir, po nom som zacala trochu citit krize... potom prisla taka bolest brucha ako pri menzese, o pol jednej mi dala druhu polovicku tej tabletky, trosku sa to vystupnovalo, ale stale to bolo v pohode. O pol druhej mi praskla vodu. Zacala som citit take slabe kontrakcie, pichli mi injekciu do zadku, musela som asi 10 min lezat a potom ist na 20 min do vrelej sprchy. to uz tie kontrakcie boli silnejsie. Potom mi dali este jednu injekciu a zasa sprcha... o 15.45 som vychadzala zo sprchy s tym, ze uz to asi dlhsie nevydrzim. Mala som uz take tlaky na konecnik... tak muz zavolal sestricku, ze uz to asi bude... 🙂 presli sme na salu, vytrepala som sa na kozu, za minutu prisla doktorka a uz sme rodili... mala prisla na svet o 16.07 hod. Najhorsie na celom porode bolo pre mna potom to zasivanie... to som skoro muzovi ruku rozmliazdila... ale ked nam priniesli malinku tak som rychlo na vsetko zabudla.

petulienka
25. sep 2008

Ahoj lucia.688
ja chodik k Navratilovi, chodieva aj k porodu ale kamoska si ho zajednala pred tromi rokmi k porodu a vypytal si na drzovku 15 000... hm 😒 ale inak doki je v pohode a dobry pristup k pacientkam ma.. aspon teda ja som s nim spokojna.

petulienka
25. sep 2008

zuzanikaaa

aj mna rodila Stefanikova a mali sme skoro taky isty postup. Bola si s nou spokojna? Ja velmi a aj druhe si necham u nej odrodit, ked teda panbozko da a budeme mat niekdy druhe 😉

tesorino
25. sep 2008

zuzanika tak ty si rodila bez epi? jaj tak taky porod by som aj ja chcela mat 🙂 hlavne aby to islo rychlo 😒 a ake boli sestricky?

petusaaa
25. sep 2008

no hej, tes, ze ked sa ich tu tolko nazbieralo, ze nemozme chybat 😀 😀 😀

tak, definitivne som zhodila windows.. skusim natocit este raz a ked mi to bude robit, tak ide na reklamacku ☹ som z toho nestastna... ale aspon som si zalohovala fotky 😎 tak ak sa nebudem dlhsie ozyvat, tak pravdepodobne nerodim, ale nemam pristup na net, ok?? 😀
a dalsi stojan mam ozehleny 😎

tesorino
25. sep 2008

peta, ale uvedomujes si to ze ako moc nam tu budes chybat?? 🙂 si zozen zatial nahradu 😉 tak sup a zhanaj nieco aby si tu bola s nami 😀 ved co budes robit cele dni bez netu 😀 😀 😀

ninna78
25. sep 2008

babenky, mozem sa vas spytat? Ake jednorazove plienky mate zbalene do porodnice? Myslim znacku, lebo je ich tolko druhov, ze neviem... A uz ste pobalene? Ja sa chcem pobalit dnes vecer, tak dufam, ze sa aj pobalim.

tesorino
25. sep 2008

ahoj nina 🙂 , tak ja som kupovala take co boli v akcii, a kupila som viacej druhov,. budem skusat ktore nam budu najviac vyhovovat a potom sa uvidi 😀 mam kupene huggies, babylove ale kupila som aj tie v lidli, lebo ich vela ludi chvalilo, do porodnice som si zbalila, 30ks huggies, ja som uz pobalena na kompletku, uz si tam len potom prihodim slapky a mozem ist 😀

tesorino
25. sep 2008

nina takze ides rodit do tt?

ninna78
25. sep 2008

tesorino diky, ja som bola z toho jelen, koho som sa pytala, kazdy hovoril o pamperskach, len stale som z nich nemohla dostat, ze ci to musi byt znacka pampers alebo aj nejaka ina. Ano, chystam sa rodit v Trnave, prepada ma nejaka nervozita, ty si na tom ako?

petusaaa
25. sep 2008

ninna, tak ja idem kupovat tesco newborn.. a potom budem aj tak latkovat, tak nejako nemusim skusat viac druhov 😉 a pobalena tiez uz som okrem tych plienok... a uterakov a zupanu, ktore chcem este oprat 😉

tes, ved akoze u nas su dva pc a dva notebooky. lenze oba pc ma segra v izbe a ta je teraz chora a nechce sa mi dychat tie bacily 😀 no a ten druhy notebook ma manza v robote, tak sa pripajam aspon vecer, ked pride 😉 ale buduci tyzden by mala ist segra do skoly, tak prinajhorsom pojdem tam na pc 😉

ninna78
25. sep 2008

o tych fialovych tesco som tiez pocula, ze su dobre. Ale asi bude treba vyskusat, co sadne. Ja sa chystam davat pampersku a jednu-dve latkove, podla toho co povie dr. Kopec kamaratok to tak robi.
ja zupan neberiem, nech mi daju ten ich

tesorino
25. sep 2008

peta ty budes pouzivat latkove plienky?? ja budem latkove iba do postolie inak nie. preco si sa rozhodla ist na latkove?
to by bolo dobre s tym sestrinim pc 😀 a ked nie tak ta tu budeme cakat aspon vecer 😉
nina, ja som tiez trocha nervozna, ale aj by som to uz chcela mat zasebou, dnes ma cely den picha dole brucho ☹

petusaaa
25. sep 2008

ninna, len akuret vcera sme pisali, ze sa ti zupan nemusi ujst.. lebo oni ich maju len par... ale ja sa budem lepsie citit v svojom (resp manzelovom 😀 ) 😉

tesorino
25. sep 2008

ja zupan neberiem a ked budem potrebovat tak mi muz prinesie, ale ked si zoberies a nebudes potrebovat tak tak isto ho moze aj odniest 😀

tesorino
25. sep 2008

peta chystas sa aj na jarmok?

petusaaa
25. sep 2008

tes no, ja idem latkovat a slizovat 😀 ale to nie su take obycajne stvorce, to je nieco taketo http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=10... . a rozhodla som z viacerych dovodov. (nezaparuje sa ritka, je do o dost lacnejsie a hlavne je to ekologicke 😉, a este je to hrooozne chutnucke). 😵 😵 😵 prva investicia je sice velka, ale hadam sa nam to vrati 😉

inak, ja mam niekedy take dni, ze ani neviem, ze som tehotna a ze idem rodit.. a niekedy ma chyti taka depka, ze ako to zvladnem, ci budem dobra mama a tak... asi som schizofrenik 😀 😀 😝

ninna78
25. sep 2008

mne je dnes tiez vselijako, miestami som ani dychat nemohla, nejake navaly tepla, tiez ma napadalo vselico, ale dufam, ze este chvilu vydrzime. Ono to bude aj tym pocasim. Ale tiez by som to mala najradsej za sebou a hlavne bola uz doma, lezala som v maji na rizikovom a ked si na to spomeniem, vobec nemam chut tam ist zase

A to sa moze stat, ze sa mi zupan neujde??? A ja by som skor prijala svoje pyzamo, ako to ich. Pri zupane mi to pride jedno.

Baby k comu je dobry caj z listov ostruziny malinovej? nejak sa nemozem k tomu dopatrat a vy ste tu o nom pisali

petusaaa
25. sep 2008

no, na jarmok by som chcela ist.. ale este uvidim, ci budeme mat cas. lebo v sobotu idem pozriet kamaratke na svadbu a v piatok je muz v robote... tak mozno az v nedelu 😖 zasa nakupim zrniecka 😵 😵 😵 😵 a langooooooooos 😀

petusaaa
25. sep 2008

ten cajik je na ulahcienie porodu, nemala by si mat take krce a porodit by si mala rychlo. tiez sa jedia lanove semienka a to je na prehlienenie a zmakcenie stolice (to mozem potvrdit, ze je fakt pravda 😀 ). babo by malo z lahka vyklznut, ako pisu babky 😀

tesorino
25. sep 2008

peta, tak to som ani nevedela ze take plienky su 😀 a nebude to drahe, ked si zoberies prasok na pranie voda a energia pri prani...a neboj nie si schizofrenik, ja tiez niekedy premislam ako to zvladnem 😉

selll
25. sep 2008

Ahote,nezabudnite si zobrať aj teplomer🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre