Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tesorino
25. sep 2008

nina ja si beriem aj svoje pyzamo, ked sa bude dat budem ho mat, je to urcite prijemnejsie ako tie ich kosele, ved uvidime 😉

petusaaa
25. sep 2008

no, ved na to je ten sliz 😀 to sa v tom perie... to je toto http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-plienkach/sliz...) ani nevies, ako sa tesim na prebalovanie a pranie.. no a tie plienky sa nezehlia, takze s tym nie je skoro ziadna robota 😉

tesorino
25. sep 2008

peta zajtra idem do mesta kupit ten cajik, dnes som uz nemala energiu, bola som v metre a potom v kauflande ☹ tak zajtra a hned si behnem kupit asi cukrovu vatu 😀

selll
25. sep 2008

pyžmo si nemusíš brať, lebo musíš mať ich košele...

petusaaa
25. sep 2008

selll teplomer pre mna ci pre maleho?

ninna78
25. sep 2008

o tych plienkach som netusila ani ja 😕
A nemoze ten caj vyvolat skorsi porod? Ked ho pijete uz teraz?
Ja idem zajtra do poradne, pred mesiacom hovorila, ze to vyzera na cisarsky, lebo male je velke. Tak som zvedava, co povie dr. zajtra. Niekto mi hovori, ze cisarsky je super, niekto ma od neho odradza.

tesorino
25. sep 2008

sel a aj teplomer treba?? to nam nekazali

selll
25. sep 2008

pre teba....a ked si dáš pichnúť PEDU, tak pôrod je ok...........

tesorino
25. sep 2008

nina tak cisarsky mas bez bolesti, no mas jazvycku ktora troska boli, ale ked je to treba tak sa neda nic robit, zvladneme to tak ci tak 😉

tesorino
25. sep 2008

pedu?? co to je?

petusaaa
25. sep 2008

tes, ty provokater 😀 no, to by som si dala aj ja cukrovu vatu, keby mozem.. tak, az o rok 😠

ninna, ten caj sa ma pit 8 az 6 tt pred porodom. ale ked budes mat cisarsky, tak to ti moc asi nepomoze ten caj ☹

tesorino
25. sep 2008

pata prepac, tak uz nebudem provokovat so sladkostami 😀 pojdem na nejaky kuraci spiz 😀

ninna78
25. sep 2008

teso - ja to tiez beriem, ze ked treba, tak treba, nikdy som nerodila, takze nemozem porovnat a riskovat nebudem, aby sa nieco pri porode nestalo. Inak bolo mi povedane, ze cisarsky je sice pri porode bez bolesti ale, ze jazvu citis dobry mesiac

selll
25. sep 2008

PEDA je anestéza, zaplatíš 2700 Sk, a nebudeš cítiť pri pôrode sťahy maternice a nebudú ťa pri pôrode bolieť kríže, a keď ta bude šiť, nebudeš to cítit.

tesorino
25. sep 2008

nina, ja som tiez este nerodila, takze aj premna to bude tenkrat poprve 🙂 ale operovana som bola a co sa hovori o porodoch tak asi jazva menej boli no dlhsie a pri porode je bolest vecsia ale ked porodis tak to prejde

tesorino
25. sep 2008

sell tak ja to poznam ako epiduralku, sell ty uz si rodila?

selll
25. sep 2008

Ano, rodila som, mam 1 dieta a epiduralka je PEDA 🙂

tesorino
25. sep 2008

a kedy si rodila? ani fotecku mimca tu nemas? 🙂 kto ta rodil mala si vybaveneho l ekara?

petusaaa
25. sep 2008

ale zasa, ked sa nejako "kvalitne" roztrhas, alebo ta zle zasiju, tak ta to moze boliet rovnako ak nie viac a dlhsie ako po cisarkom... takze si moc nenavyberame 😖

selll
25. sep 2008

Rodila som pred rokom 27. 8, rodil ma Dečkov a keď si nikoho nevybavíš, ani tam nechoď. Ty si si niekoho vybavila?

tesorino
25. sep 2008

sell nie nevybavila, ale segra tiez nemaala bula spokojna

selll
25. sep 2008

Tak to potom asi záleží od šťastia kto je prave tam.

tesorino
25. sep 2008

peta asi mas pravdu, myslim ze je to asi ozaj jedno

tesorino
25. sep 2008

idem maminky, dobru noc, papa 🙂

zuzanikaaa
25. sep 2008

petulienka bola som s nou max. spokojna

tesorino ano rodila som bez epi... ale samozrejme, kazda z nas znasa bolest inak... ja som bola sama zo seba prekvapena ako som to zvladla 🙂 ale strasne mi pomohlo, ze bol pri mne manzel... psychika urobi hrozne vela.
a sestricky boli fajn, moznoze 1-2 boli take nemastne-neslane, ale inak som bola milo prekvapena

co sa tyka plienok... ja som v porodnici mala pampersky to najmensie balenie, teraz davam tie fialove tesco, zatial spokojnost...

a baby urcite si zabalte 2-3 kosielky pre babo, lebo tam davaju tie otrasne co sa vzadu snuruju, je to take nemotorne
a postolkove nohavicky ak chcete balit babo hned na siroko

zuzanikaaa
25. sep 2008

a ten teplomer pre seba ako pisala sell si zabalte
a slapky do sprchy 🙂

pjosa
26. sep 2008

zuzanikaaa gratulujem k zuzke. Je zlatunka. Prajem vela zdravicka, trpezlivosti a radosti.

tesorino
26. sep 2008

zuzanika, a oni tam nebalia babetka hned na siroko?? ja som myslela ze automaticky 😒 a mam si teda zobrat aj latkove plienky?

petulienka
26. sep 2008

tesorino,

balia automaticky na siroko, oni maju svoje bavlnene plienky, len jednorazove musis mat svoje.

petulienka
26. sep 2008

tes ja som mala svoje, ale napriklad spolubyvajuce nie.takze je to na tebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre