• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

20. júla 2017 
ahoj melory, budes rodit v tt?
ja som povodne mala na antolskej, ale nakoniec mam vybaveneho strba v TT. co sa tyka nemocnice, myslim ze tych par dni to tam kazda zvladne.
na antolsku mam 45km a do tt 15, takze neni o com... dufam ze tam budu na mna dobri :grinning:
2. mar 2007 o 08:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj2202 ja som rodila huga so strbom, mozes sa spolahnut, je ozaj profik.
ja som chcela trosku zmeny a ze pojdem do topolcian, aj to mam tam vybavene, len ked ma to chyti skor ostavam v trnave lebo oni nemaju isku, a prevazaju male deti do nitry a to uz je ozaj lepsia nemocnica v trnave. takze vsetko je to v bozich rukach kde dopadnem. strba rodi stvrtky. bude ti to zrejme vyvolavat, tak to robieva.
2. mar 2007 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj to sa mi paci. ze mi da rano injekciu a vecer rodim, ziadne cakanie ano-nie?!...a dni v bolestiach. je to sefov ujo, tak hadam si da zalezat.
2. mar 2007 o 08:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
budes s nim spokojna, ja ti len dopedu poviem, ze porodnik pride len odrodit a najhorsie je byt sama v kontrakciach tak si vybav muza alebo sestricku
2. mar 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, na to sa teším-to sú také prijemne povinnosti :grinning: , ved ešte stále škrečkujem, včera aj tatinko kupil tričko a teplačiky,každú vecičku si musim aj 3 x popózerat, už sa teším ako ho budem obliekat :slight_smile:
2. mar 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, takže budeš v trnave? o štrbovi som počula že je odborník
2. mar 2007 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rainbow ano budem v tt. a ty?

melory chcela by som tam muza :wink:
2. mar 2007 o 09:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja ja idem do tt, ale nikoho som si nevybavovala (zatial)
2. mar 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
muza je velmi dobre mat pri porode ja si ho tam teraz tiez so sebou zoberiem. :dizzy_face:
2. mar 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojho tiež beriem do porodnice, ale ked pojdem ,,na kreslo,, tak ho tam asi nechcem, ešte som sa uplne nerozhodla
2. mar 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oni ho aj tak na samotny porod poslu za dvere, tak sa neboj.
2. mar 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kreslo...vyzera to ako lavica vo fitnesku na cvicenie :grinning:
2. mar 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojho neposlali, bol so mnou po celý čas :slight_smile: .
2. mar 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel :grinning: , zacvičíme si, už ked som počula o tých priviazaných nohách dohora, brrr
2. mar 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je blabost s tymi nohami, su tam take remence hore do ktorych ked das nohy a nebudes robit caviky ti nik nepriviaze len ked ich tam das mozes sa o ne dobre zapriet a zatlacit.
mojho poslali za dvere pri tlaceni.
2. mar 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata prave som dorazila od cecha...nevyzera to ruzovo,takze pri co aj najmensej bolesti smer nemocnica...
2. mar 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale zas cech vie, je to stary skuseny porodnik, mne rodil huga so strbom, ale on tam bol seeef, a velmi sa mi pacil jeho pristup, bol mili.
2. mar 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, tak do izolacie a ležat :wink:
2. mar 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je mily..konecne mi niekto nieco aj vysvetlil...bola som tam max 10min,ziadne hod cakanie,hned ma zobral..a taky ma mat pristup kazdy...
2. mar 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rainbow zajtra ma u mna nastup svokra.. :confounded:
2. mar 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubaczik a ked ho potesis niecim obalovym neda si ta za nic a bude len tvoj, je to vyhoda.
2. mar 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aka tazka ma byt ta obalka?
2. mar 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokra, u mna by to bolo rizikové
2. mar 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trojnasobne staci. :slight_smile:
2. mar 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak deti uz maju obavy,bo vraj trnavska baba nevie varit :grinning: a mel,to staci trojka?ja pocitala viac...to k...y beru viac :grinning:
2. mar 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubaczik neboj ved on ti aj sam povie ale zas vies za co a ozaj mas istotu na 100% pri nom.
2. mar 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som prave pre svokru vymyslela zaujimavy program...ide velka noc,tak nech sa nenudi,a nema to lahke,dam jej umyt okna.. :grinning: a ja budem z postele dirigovat..juuuj taaak sa tesim... :grinning: :grinning:
2. mar 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a mi hodi potom taku cifru,ze mu tam hned zacnem rodit :confounded: sak ja poslem muza,ja nemam ani fuka :grinning:
2. mar 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj da sa s nim pekne vsetko vybavit a hovorim ti ze stredna cesta u neho je toto co pisem a viac necaka.
2. mar 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre,dam mu patku,nech ma na velkonocnych zajacov :grinning:
2. mar 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok