Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

jj2202
2. mar 2007

ahoj melory, budes rodit v tt?
ja som povodne mala na antolskej, ale nakoniec mam vybaveneho strba v TT. co sa tyka nemocnice, myslim ze tych par dni to tam kazda zvladne.
na antolsku mam 45km a do tt 15, takze neni o com... dufam ze tam budu na mna dobri 😀

melory
autor
2. mar 2007

jj2202 ja som rodila huga so strbom, mozes sa spolahnut, je ozaj profik.
ja som chcela trosku zmeny a ze pojdem do topolcian, aj to mam tam vybavene, len ked ma to chyti skor ostavam v trnave lebo oni nemaju isku, a prevazaju male deti do nitry a to uz je ozaj lepsia nemocnica v trnave. takze vsetko je to v bozich rukach kde dopadnem. strba rodi stvrtky. bude ti to zrejme vyvolavat, tak to robieva.

jj2202
2. mar 2007

no ved aj to sa mi paci. ze mi da rano injekciu a vecer rodim, ziadne cakanie ano-nie?!...a dni v bolestiach. je to sefov ujo, tak hadam si da zalezat.

melory
autor
2. mar 2007

budes s nim spokojna, ja ti len dopedu poviem, ze porodnik pride len odrodit a najhorsie je byt sama v kontrakciach tak si vybav muza alebo sestricku

rainbow
2. mar 2007

mel, na to sa teším-to sú také prijemne povinnosti 😀 , ved ešte stále škrečkujem, včera aj tatinko kupil tričko a teplačiky,každú vecičku si musim aj 3 x popózerat, už sa teším ako ho budem obliekat 🙂

rainbow
2. mar 2007

jj, takže budeš v trnave? o štrbovi som počula že je odborník

jj2202
2. mar 2007

rainbow ano budem v tt. a ty?

melory chcela by som tam muza 😉

rainbow
2. mar 2007

ano ja ja idem do tt, ale nikoho som si nevybavovala (zatial)

melory
autor
2. mar 2007

muza je velmi dobre mat pri porode ja si ho tam teraz tiez so sebou zoberiem. 😵

rainbow
2. mar 2007

mojho tiež beriem do porodnice, ale ked pojdem ,,na kreslo,, tak ho tam asi nechcem, ešte som sa uplne nerozhodla

melory
autor
2. mar 2007

oni ho aj tak na samotny porod poslu za dvere, tak sa neboj.

melory
autor
2. mar 2007

no kreslo...vyzera to ako lavica vo fitnesku na cvicenie 😀

palvinka
2. mar 2007

mojho neposlali, bol so mnou po celý čas 🙂 .

rainbow
2. mar 2007

mel 😀 , zacvičíme si, už ked som počula o tých priviazaných nohách dohora, brrr

melory
autor
2. mar 2007

to je blabost s tymi nohami, su tam take remence hore do ktorych ked das nohy a nebudes robit caviky ti nik nepriviaze len ked ich tam das mozes sa o ne dobre zapriet a zatlacit.
mojho poslali za dvere pri tlaceni.

bubaczik
2. mar 2007

no dievcata prave som dorazila od cecha...nevyzera to ruzovo,takze pri co aj najmensej bolesti smer nemocnica...

melory
autor
2. mar 2007

ale zas cech vie, je to stary skuseny porodnik, mne rodil huga so strbom, ale on tam bol seeef, a velmi sa mi pacil jeho pristup, bol mili.

rainbow
2. mar 2007

bubaczik, tak do izolacie a ležat 😉

bubaczik
2. mar 2007

ano je mily..konecne mi niekto nieco aj vysvetlil...bola som tam max 10min,ziadne hod cakanie,hned ma zobral..a taky ma mat pristup kazdy...

bubaczik
2. mar 2007

rainbow zajtra ma u mna nastup svokra.. 😖

melory
autor
2. mar 2007

bubaczik a ked ho potesis niecim obalovym neda si ta za nic a bude len tvoj, je to vyhoda.

bubaczik
2. mar 2007

a aka tazka ma byt ta obalka?

rainbow
2. mar 2007

svokra, u mna by to bolo rizikové

melory
autor
2. mar 2007

trojnasobne staci. 🙂

bubaczik
2. mar 2007

sak deti uz maju obavy,bo vraj trnavska baba nevie varit 😀 a mel,to staci trojka?ja pocitala viac...to k...y beru viac 😀

melory
autor
2. mar 2007

bubaczik neboj ved on ti aj sam povie ale zas vies za co a ozaj mas istotu na 100% pri nom.

bubaczik
2. mar 2007

ale ja som prave pre svokru vymyslela zaujimavy program...ide velka noc,tak nech sa nenudi,a nema to lahke,dam jej umyt okna.. 😀 a ja budem z postele dirigovat..juuuj taaak sa tesim... 😀 😀

bubaczik
2. mar 2007

hej a mi hodi potom taku cifru,ze mu tam hned zacnem rodit 😖 sak ja poslem muza,ja nemam ani fuka 😀

melory
autor
2. mar 2007

neboj da sa s nim pekne vsetko vybavit a hovorim ti ze stredna cesta u neho je toto co pisem a viac necaka.

bubaczik
2. mar 2007

no dobre,dam mu patku,nech ma na velkonocnych zajacov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre