Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

debbie
25. nov 2008

Ahojte maminečky.... 😀 hlásime že kontrola ok už sa nám skracuje krčok... 😀 dr.nám urobila aj utz.malá má 2800g a je všetko v poriadku. Dohodli sme sa na pôrode taká som z toho natešená... 😅 aj mne začala asi odtekať zátka zatiaľ nezafarbená....tak to vyzerá že vianoce už budeme mať nášho pavúčika doma hhhihi 😅

petusaaa
25. nov 2008

A NA KEDY STE DOHODNUTY?

sissik
26. nov 2008

debbie tak to budete mat krasne vianoce 😵

mayulka
26. nov 2008

Dobre ranko vsetkym 🙂

debbie, dr. ti sama hovorila, alebo si sa pytala??? lebo mne stale hovori, ze sa na termine dohodneme a nic. Tak uz sa jej nabuduce opytam, ako to vidi, aby som sa aj ja mohla tesit 😅 ja som zatial neni moc otvorena, iba trosicku. Tak dufam, ze sa to niekedy rozbehne. Vcera si kedy dosla do nemocky, neviem, ci som Ta tam videla. Bola si si vybavit aj tu epi??? Ja som bola a mam to uz aj zaplatene. Troska tam bol s tym platenim chaos, ale zvladli sme to.

debbie
26. nov 2008

Dobré ranko, maminečky.....
Peťka nebudem predbiehať ak to všetko pôjde ako má tak neboj dám vedieť, nechcem to zahovoriť... 😀
Sissik, no to áno sama dr vravela že hádam nechcem na vianoce ležať s malou v nemocnici....tak to som sa potešila a aj to že manžel si bude môcť zobrať dovolenku a budeme spolu prvé týždne... 😀
Dnes sa mi snívalo že som malú prebaľovala no takú plienku som mala, celú som ju dolepila a potom som skúšala na široko baliť no to dopadlo strašne....prišla mama a tá mi to ukázala a na to som sa aj zobudila....takže prebaľovať už vieme... 😀 😀 😀
mayulka nebola si už tak ked som prišla, ja som dorazila pred 10. a to dr. niekde bola potom urobila tri mamičky a išla k operačke ale to som už bola na rade ked sa vrátile ešte sa mi ospravedlňovala že musím čakať, je fantastická.... 😀 potom som čakala na utz, a ked som jej vravela že idem vyplatiť tú epi,to bola jedna hodina vraj tam niesu a príde anesteziológ o tretej, vraj ona mi to nabudúce dohodne. A čo sa ťa tam pýtali? Je to žena či muž, a s tým platením aké problémy?
Dr. začala o tom pôrode sama hovoriť ja som sa jej nepýtala ale ty ju máš na zmluvu tak asi preto príde ked bude treba. Tak asi budeme spolu to by bolo super, aspoň niekoho by som tam poznala aj ked len z koňa... 😀

mayulka
26. nov 2008

debbie, ja som bola rano medzi prvymi. doktorka je super. Hej, je to tak, ze ked to na mna pride, tak by mala prist podla zmluvy, ale naposledy na ultrazvuku vravela, ze mi starne placenta, tak pre istotu som chcela spytat, ako to vidi, keby som sa neotvarala a spontanne nerodila. Inak je naozaj velmi mila. Ja som tu anesteziologicku stihla, ta mi vsetko vysvetlila, dala nejake papiere o tom do ruky a vravela, ze mi epi bude davat bude ona, alebo niektory kolega, ze to si uz dr. ustriehne. S tym platenim to bola trochu zahada, lebo ta epi sa najskor platila u anest. a teraz mi dala dohodu, ze s tym mam ist do pokladne, ale robila to tak prvy krat. V pokladni sa tiez tomu pokladnicka cudovala, ale nakoniec som to tam vsetko zaplatila a pre zmluvy si mam prist buduci tyzden.

debbie
26. nov 2008

Mayula a o koľkej si tam prišla bud.týžden aj ja chcem príšť skôr. A je to na tom prvom poschodí? A čo si povedala že si ideš predplatiť epi? A nerobili ti test na tú zrážanlivosť?
Mayulka ved dr.si ta ustriehne neboj ak by bolo treba dohodnete sa na dni a ty prídeš a porodíš..... 😀

mayulka
26. nov 2008

Ja som rano viezla manzela na stanicu, tak som tam sedela uz nieco po 8, ale dr. dosla az o 9. Dr. volala s tou anestez., takze som to mala dohodnute. Je to na prvom poschodi, na konci chodby vpravo, podla dveri to urcite najdes. Nerobili mi ziadne testy. Mam pocit, ze vsetky tehulky, co k nej teraz chodia, mame velmi rovnake terminy. Takze sa tam urcite nejako postretame 🙂 tiez sa tesim, ze tam budem aj niekoho poznat.

debbie
27. nov 2008

Dobré ránko, tak noc bola strašná... 😢 spala som tak tri hodinky spolu a som ako dolámaná..... 😖 to bude deň....
Baby chcela som sa spýtať neviem ako to opísať, no niekedy ked sa malá pohne alebo kopne tak počujem taký zvláštny zvuk...... 😖 je to ako slabučké prasknutie alebo mľasknutie alebo ako to nazvať už to je hlasnejšie počul to aj manžel..... 😀 sa smial že malá asi papkááá..... 😀 spozorovali ste to aj vy? Neviete čo to môže robiť? Zabudla som sa na to pri kontrole spýtať...dúfam že nič vážne ale tak je to niekedy časté a inokedy celý deň nič.... ☹

sissik
27. nov 2008

debbie nemoze to byt stikutka? ci ta je ina? ja take nemam, tak neviem.

mayulka
27. nov 2008

dobre ranko

nas maly mava obcas vecer stikutku, ale toto, co opisujes, fakt neviem co by to mohlo byt. ani som o tom nepocula, ani necitala. mozno je to labuznicka 🙂

soncam
27. nov 2008

Debiie tak toto som ešte nepočula. nemôže malá kíchať? Aj ja som mala horšiu noc. Párkrát som mala krče v nohe. Fuj 😝

petusaaa
27. nov 2008

debbie, ty tajnostkarka 😠
tak o tom zvuku nic neviem. mozno ti len do zaludka kome a ten ti zblnkne alebo co. 😀 😀 stikutku nepocujes, to je len take slabsie pravidelne "kopanie". to sme mali tri krat za den 😀

drgonovamata
27. nov 2008

Debbie aj moja robi ten zvlastny zvuk. Ja som zas myslela ze si tak natiahla slachu na nohe, niekedy to tak pukne a niekedy zas taky zblnk zacujem. Inac stikutku mava casto tiez, az som nervozna z nej. Mozno natahuju pupocnu snuru, neviem. Poviem to dokimu najblizsie ako pojdem.

lucia.688
27. nov 2008

ahojte baby, pozerám, že ste toho ale popísali, čo som tu nebola 🙂
tuším sa to tu už začína hýbať, zátky odchádzajú...aj mne asi odišla, tiež som mala taký výtok, taký ale do ružovo-hneda, tak neviem, asi to bolo ono 😒
debbie, tie zvuky nemávam ani ja, tak tiež neviem...inak ja som ťa asi videla u dr, ale nebola som si istá, mala si také ružové tričko? a bol s tebou aj manžel, že?

debbie
27. nov 2008

ahojte baby, tak už odpočívame....konečne... 😀
Mata som rada že niesom jediná a tvoja malá to robí tiež už som sa začínala obávať či som normálna...... 😀 je to fakt zvláštny zvuk, ako ked ti ťahá prst a ked ho zohneš tak to tak pukne.... 😒 alebo také čosi, no zvláštne že? kedy ideš dr.? Ja v utorok a ak nezabudnem, opýtam sa a napíšem ti to sem....dúfam že to nieje nič vážne... 😖
Aj naša malá má aj 3xštikútku a je strašné ked jej nemôžem pomôcť... ☹
Lucka mala som ružové tričko s kvietkami na roláku a bola som s mužom a ty si bola ktorá... 😖 nevšimla som si ťa a to som aj pozerala tvoje fotky.... ☹

drgonovamata
27. nov 2008

Babiny blbe ale je, ze v polke decembra pride na Slovensko chripkova epidemia, sa nam babetka narodia zrovna medzi tie vsetky virusy a bacily ☹ vsade naokolo.
Debbie - dake expertky budu tie nase male. Inac uz som z nej zufala, stale ma kopancuje jak besna, brucho cele vytahane, furt sa mi dviha dohora, nalavo, napravo - typicky hyperaktivny Strelec. Aj muz je toto znamenie, bude po nom, hi-hi 🙂

debbie
27. nov 2008

Mata, aj naša je taká aktívna stále a hlavne špekuluje, ked som najviac unavená alebo ked si lahnem a idem spať, a ked si už myslím, ved celý deň bola aktívna už hádam skončí tak vtedy začne pchať nožky pod rebrá a ide mi vyvaliť bok... 😠 tiež hovorím že je to taký jedoš ako ocino....len dúfam že bude dobručká ked už bude na svete ked sa teraz jaší... 😅

lucia.688
27. nov 2008

debbie, ja som mala rifle a modre tricko-sveter, ja osm asi bola v nutri ked aj ty si tam sla, ja som bola asi na tych pasoch vtedy, lebo take nieco ze nebudes na vianoce v nemocke som zacula 😀
ja som sla len za stefanikovou dohodnut sa ohladom porodu a sa to cele tak rychlo zbehlo, zacali ma vysetrovat, ze som ani nestihala registrovat...tak ale bola si to potom ty, aj na exukrzii si bola v novembri, ze? ja si ta odtial pamatam, len tak matne sice, ale bola si mi povedoma 🙂
no baby, to su typicky strelci, tie nase deturence vymyslave, aj ja mam taku betarku 🙂 aj u dr na tych pasoch co mate stlacat ked sa pohne, tak nic, hra sa na mrtveho chrobaka a ked odtial odidem, tak ma pekne dokope 😀
dúfam, že keď sa sem tá chripka blíži, že nás to ale obíde, nerada by som bola chorá a ešte neradšej keby malá bola hneď chorá ☹

iris12345
27. nov 2008

ahojte, ja idem tiez v utorok do poradne k dr. Stefankovej, prvy krat, dufam teda ze ma zoberie, urcite budem mat hnede balonove nohavice (lebo do inych sa nezmestim 😒 ) a brucho mam urcite najvacsie na svete, ako keby som uz mala ist rodit, ale termin mam az v januari 😝 ,

drgonovamata
27. nov 2008

Aj ja dufam ze sa skludni az sa narodi, ved teraz cele dni nacvicuje spartakiadu, v noci trosku pospi iba.

lucia.688
27. nov 2008

mati musíme to brať asi tak, že aspoň o nich vieme, vieme že ich máme 😀 ale tiež dúfam, že sa to po pôrode zmení a nebude taká aktívna, lebo inak si hodím mašľu 😀
iris aj ja idem v utorok, neboj ona ťa zobere, je zlatá, ochotná...

debbie
27. nov 2008

Luci neviem vôbec ktorá si bola ty..... ☹ a ja som sa o pôrode na vianoce s dr. nebavila v ordinácii, to asi bola iná baba ved máme všetky termíny okolo vianoc.... 😀

drgonovamata
27. nov 2008

Luci aj mne minule na tych pasoch hrala mrtveho brouka, ledva sa 3 krat pohla, ale ona je mudra vies zrovna mi to davala taka neprijemna sestricka, sa jej nelubila asi. A teraz v pondelok ked sme boli tam bola taka mlada dlhovlasa, aj sme pokecali spolu a malinka tiez vytesena, som nestihala stlacat ten spinac stale ako kopala od radosti a este mi tam aj stikutku chytila - to ste mali pocut tie zvuky. Sestricka sa rehnila s nami 😀

lucia.688
27. nov 2008

tak to si potom asi nebola ty v nútri, to som nezaregistrovala, že kto tam vošiel, asi teda niekto iný 🙂
debbie a ty budeš u štefanikovej aj rodiť?
mati to muselo byť zlaté, keď ti tam začala štikutať....no oni tie deti su riadne inteligentne, nebudu robit predsa co sa im nakaze ale co oni chcu a kde chcu, ja osm tam mala tiez prvy raz taku harpiu sestricku, tak moze byt ze je to aj tym 😀 😀

debbie
27. nov 2008

Lucka ano budeme ju mať pri pôrode..... 😀 a ty budeš mať koho?

debbie
28. nov 2008

Dobré ránko maminečky, ako ste sa vybuvkali? Čo babatenka poslúchali? Tá naša bola túto noc celom kľudná ale ráno už kopkala a búchala že už treba vstávať a papať.... 😀 škŕkalo mi v žalúdku asi ju to zobudilo..hihihi 😅
Na pásoch som ešte nebola ☹ asi až na bud.týždeň ale už sa teším ako budem počuť srdiečko... 🙂
Dnes svieti slniečko no asi si tie snehové búrky odkladá perinbabka až ked budeme kočíkovať....? 😠 a my otestujeme kočíky....a aj svoju trpezlivosť.... ☹

sissik
28. nov 2008

debbie perinbabka chce asi aby sa nasa kondicka rychlo zlepsovala vyhrabavanim kocika zo snehu 😀

debbie
28. nov 2008

Sissik asi to tak bude no keby bol sneh a nie tá čvachtanica a voda....to by som vôbec neprotestovala, milujem zimu.... 😀

soncam
28. nov 2008

caute baby. ja som bola dnes na poradni stále rovnako. Chcem sa vás spýtaťna niečo čomu nerozumiem. Dnes tam bol taký frmol že som sa nestihla nič spýtať lenčo som sa prezliekla zo sukne do nohavíc DR. mi už podával knižku za plachtou. a von. dnes mi robili prvý krát pásy vpohode. Doktor ma pozrel zvnútra povedal že je to vysoko a že je to in..... tehotenstvo. Neviete aké asi som mu zle rozumela alebo si domýšlam lebo ja som Fyzička a stále mi tam ide inetné. Ani v knižke to neviem po ňom prečítať sú tam všeliaké skratky , a vždy sa to začína na in. Povedal že rodiť sa nechystám ale keby sa niečo dialo tak mám prísť aj skôr ako o týždeň. Minulý týždeň sa so mňou babvilo dušu a teraz nič. Majú toho strašne veľa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre