Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sissik
17. dec 2008

jasne ze spehujem, co tu pisete.
vsak o chvilu tam zakotvim. ako citam, tak stale je lepsie zaplatit si lekara.

lyongirl
17. dec 2008

no ináč Alex je pokrstený Alex Richard, má to len v krstnom liste, ale tiež mu vysvetľujem, že sa mi to zdá blbosť, jeden syn bude mať v krstnom liste Alex Richard, druhý Richard, alebo dáme Richard Alex pre zmenu 😀 , no na hlavu postavené, nie? Mne sa meno Rišo páči, ale toto všetko ma odrádza a aj to, že jeden má trošku predsa len nezvyčajné meno a druhý bude mať klasické, síce dosť medzinárodné, no neviem sa rozhodnúť ani ja, ani on.

lyongirl
17. dec 2008

ani ja neviem mená sestier a dr. boli celkom oki, ešte ma prišiel na izbu pozrieť aj primár a ja som vôbec nevedela kto to je 😀 , musela som sa opýtať.
A že mám zápal mi neveril Čech a toho druhého doktora meno neviem..., ale zlatá dr. Valovičová mi vybavila ATB a na jej žiadosť mi zobrali vzorku mlieka na rozbor.

lyongirl
17. dec 2008

ja padám, chrústik je hore.....
čaute zatiaľ

petusaaa
17. dec 2008

ja som chcela davida. mm si vybral richarda. mali sme dohodu,l ze ak to bude baba, tak vyberam ja a ak chalan, tak manzel... som si bola ista, ze to bude baba 😠
lyon, to nejako ukecas, neboj. on povoli. ale si narokuj to, ze aj ty chces mas po sebe pomenovane dieta 😀 ze bedete mat tolko deti, pokial nebude dievca.. ho to prejde 😀 😀 😝

soncam
17. dec 2008

no baby vy ste sa ale rozpísali, ani nestíham čítať. Len hlásim zajtra idem n a príjem a v v piatok mi robia sekciu. Debbie stretneme sa ak ma spoznáš pridaj sa ku mne.Viem este o jednej pani dnes sme sa stretli u anesteziologičky

sissik
17. dec 2008

kocky drzim vam palce, aby vsetko dobre dopadlo a aby ste boli na vianoce doma.
potom dufam podrobne zreferujete, ako to chodi po sekcii😉

petusaaa
17. dec 2008

soncam. teeeda, budete spolu? supeeer 😉 aj tebe drzim palce, nech to mate rychlo za sebou a rychle zotavovanie. na vianoce by vas mali pustit domov. to prinesiete darcek 😵

debbie
17. dec 2008

Ahojte baby,
soni máš ip

zajo79
17. dec 2008

debbie, drzim palceky nech Vam vsetko dobre dopadne a nech ste obe s Vanesskou co najskor doma. 😵

Boze, ako to ubehlo..uz to budes mat za sebou, aj u mna by to mohlo tak letiet 😀

debbie
17. dec 2008

Ahojte babenky dakujem za palčeky ked prídeme dáme vedieť inak malá má 4011g 😀 .
Zajo neboj ubehne ti to ani nebudeš vedieť ako ..... 😀 dočkáš sa ako ja....a budeš pestovať Martinka, papa

lyongirl
17. dec 2008

baby držíme palce!

marianeta
17. dec 2008

Aj ja silno drzim palce 😵 a dobru chut prajem pri piti slanej vody.

debbie
17. dec 2008

slanej vody? 😒

marianeta
17. dec 2008

jj to pred sekciou po tom coti stecu dve flase fizaku a napichaju ta bohvie cim,tak potom ti daju taku malu flasticku v kt. je hnusna slana voda ble 😝

debbie
17. dec 2008

a to pri akej narkoze?či to je jedno?

marianeta
17. dec 2008

To ti ma zneutralizovat zaludocne kyseliny aby si sa nepovracala.Teda ja si to myslim lebo nepovedali ze preco.
Ale ked to vypijes tak sa povracias a na operacny stol ti nic nezostane 😀 .
A este nalacno je to pecka. 😅 .
Sa mi smeje ja koza ked to mam uz za sebou.

debbie
17. dec 2008

A bola si v uplnej narkoze? A ak sa môžem spýtať ako to prebieha aký je pri cisárskom postup kedy ti dajú babo na izbu?

marianeta
17. dec 2008

Ja som dostala spinal,cize som bola pri vedomi.
Najprv ti daju ten fizak na vzdicharni a naladovku a este neviem co a tu vodu slanu.
Potom ta odvezu na operacku tam ti daju spinal(ak nie narkozu)po kt.ti pride take teplo do noh.
Lahnes, napoja ta na pristroje a ked uz nebudes citit nohy tak ta zacnu rezat.
Neboli to, ale ked sa ti mrvia v bruchu a tahaju von babo tak citis taky neprijemny akoby tlak.
Na izbu ti babo daju az na druhy den,ale pridu ti ho ukazat.

debbie
17. dec 2008

Si zlatučká, že si mi to napísala aspoň viem čo ma čaká, a ak budem mať mliečko môžem kojiť? prinesú babo? A je lepšie to hned rozchodiť alebo ležať čo najviac?

marianeta
17. dec 2008

Kojit mozes ale aj tak ti ho prilozia asi az na druhy den. moj isiel druhy den na tu JIS-ku,ale co lezala vedla mna holka tak tej malu priniesli tak poobede a uz bola s nou.
No a co sa vstavania tyka tak napr moj maly sa narodil 10:20 a o osmej vecer som vstala lebo prisiel manzel aj maleho pozret.Je to pekelna bolest kazdy jeden pohyb(teda ak dobre znasas bolest tak to take strasne nebude,ja velmi zle znasam bolest,tak pre mna to bolo hotove peklo.)Ved uvidis ako sa budes citit ak nebudes chciet tak nemusis z postele,na potrebu ta podlozia misou.

sissik
17. dec 2008

ked som bola v ruzinove v nemocke, tak "spolubyvajucu" tam pripravovali tiez na sekciu a pila tu vodu. vraveli, ze je na neutralizaciu kyselin v zaludku, aby pri operacii nebolo zle.
ale tej vody nebolo vela, tak na vysku 1.5cm v klasickom pohari

debbie
17. dec 2008

Marianetka a robí sa aj klistíííír?

marianeta
17. dec 2008

Ano robi,ale ja som povedala ze nechcem,lebo som rano bola na velkej a povedala ze dobre.Sice mi ho este chvilu nukala ale ja som nechcela.

Sissik mne to dali pit rovno z tej flasticky,sak co by spinili pohare 😀

sissik
18. dec 2008

fiha, to sa az tak setri, ze sa pije z flase? esteze mam vlastny pohar a pre istotu ho hodim asi do casti tasky "veci na porod".

marianeta
18. dec 2008

Sissik a ty pojdes rodit tiez cisarskym?

sissik
18. dec 2008

este netusim. zatial je mala asi priecne, takze ak sa neotoci, tak ma to caka.
aj ked dufam, ze sa este otoci, trochu sa musim psychicky pripravit aj na tu horsiu moznost. alebo lepsiu? ktovie 😉

marianeta
18. dec 2008

Sissik podla mna je to prast jak uhod.
Ci bolest pri normalnom porode alebo potom po cisarskom...
Ale ako to pan doktor Cech nazval,ze cisarsky je komfortny sposob porodu 😀 😀 😀 😀 sa na tom dodnes smejem.

sissik
18. dec 2008

vsak presne to - pri normalnom trpim pred, pocas a trochu po , pri cisarskom hrozne potom.
ale ked sa neotoci, tak si vyberat nemozem

marianeta
18. dec 2008

Tak-tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre