Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

miskanem
16. jan 2009

ahoj sissik ano pisala,ale dr.cech je na liečení a zastupovala ho chovanova a ta mi povedala,že do nemocky až týždeň po termíne,že je všetko ok tak nemusím ležať

iris12345
16. jan 2009

Macka7, maly vazil 3150, porod nebol lahsi, ale kratsi, myslim od prvych bolesti. Prvy som mala cisarsky, druhy trval 9 hod, a tento 3 hod. V pohode sme stihli vyjst z domu o 5tej rano a o 8.00 bol na svete. Ale bolesti sa mi zdali miernejsie ako pri tych prvych dvoch, az na tu poslednu vypudzovaciu fazu. Ta bola rovnako tazka ako predtym.

O 8.00 sa narodil poobede, ked som uz vladala sama chodit mi ho priniesli. Ale dva krat som si ho pre tym pytala k sebe. My sme ho tiez videli len hned po porode, bolo mu zima, tak isiel do inkubatora. A uz ho stihli do toho poobedia nakrmit tou Bebou, lebo im aj grckal. Odvtedy bol pri mne aj v noci. Lenze, ked este nemate mlieko, nechate drobca hladneho? Keby aspon nemali tie dudle take velke dierky.

Dnes sme museli ist znovu do nemocnice na ockovanie, lebo ockuju len v pondelok a piatok. Proti Tetanu. Pri Bolerazi sme skoro havarovali. Na poladovici brzdili auta jedno za druhym. Muz brzdil a auto islo dalej. Aby sme nenarazili do toho pre nami, muz zatocil uplne na kraj cesty az k jarku. Uz som myslela ze sme v nom prevrateny ako daslsich niekolko aut. Nastasie zastalo len trocha nahnute. Pisem to hlavne preto, ze nechcel za ziadnu cenu maleho viezt v sedacke, ale vo vanicke od kocika a ja ho mam drzat. Nemohli sme sa dohodnut, stale trval na svojom. Po tejto skusenosti mi konecne povedal, ze nech si ho teda vozim v tek sedacke.Keby ste vedeli, ako mi bolo zle, ked som videla ze nazabrzdime. Ale dobre to nakoniec dopadlo.

sissik
16. jan 2009

iris tak aspon sa poucil a nastastie sa nic nestalo.

miskanem tak sa tam mozno stretneme. ako to s tebou vyzera? u mna to tak skoro vraj nebude 😝

krtko.
16. jan 2009

miskanem,kedy si bola na poradni?ja som bola v pondelok aj dnes 😖

sissik
16. jan 2009

kttko a preco aj dnes?
mna sa tiez pytaju, kedy mam u mojho dalsiu poradnu a ked poviem ze o tyzden, tak sa cuduju.
to nemocnicni lekari davaju poradne castejsie?

macka7
16. jan 2009

iris tak super ze si sa tak dlho netrapila v tych bolestiach mozno sa dam na to tretie nahovorit no uvidim.Ked sa to babatko narodi a daju ho vedla maminy tak to je strasne krasny pocit a hlavne ked uz lezi mamina na izbe a male ma vedla seba a stale sa na neho pozera a rozmysla ako sa to malinke mohlo vo vnutri vytvorit.v tej chvili je clovek na seba velmi taky hrdy.Sissik drzim palceky a uz chod rodit 😉

krtko.
16. jan 2009

sissik,lebo som zasita a zacal mi padat steh a zacala som sa otvarat 😖 a dokina si to chcela este dnes pozriet
ked som bola v pondelok tak si ma tam chcela nechat lezat 😠 a tak sme sa dohodli ze si to pozrie este dnes ale ze budem lezat doma.teraz mam ist v stredu,ked sa nic nestane 😉
robila mi aj sono a babo ma 3300gr 😅

sissik
17. jan 2009

macka keby to zalezalo odo mna, tak uz je mala vonku 😉
krtko este taky tyzden vydrz a ked sa male narodi, nemalo by mat ziadny problem.
mozno sa tam stretneme, ked este tyzden pockas 😀

lyongirl
17. jan 2009

čaute mamičky, aj ja to už chcem mať za sebou.... 😀 , pri prvom mi nič nevadilo, ale terazmi to brucho len zavadzia. Síce som rada, že ešte mám na krku len jedného a nemusím sa naháňať s dvoma, ale aj tak vám trošku závidím už tie bábatká. Juj, jak sa teším a aká som zvedavá, ako drobec vyzerá. Dúfam, že bude trošku čierne po tatovi 😀 , lebo Alex je bielunký jak sneh.
No ale dosť takýchto rečí, aby sa náhodou mimčo nezľaklo a nepoponáhlalo na svet ako Alex, ešte máme toho pred sebou dosť.
Tak sa držte a užívajte si pokladíkov a aj brušká 😉

miskanem
18. jan 2009

ahojte,krtko bola som aj v piatok,ale skoro ráno,a aj dnes,ale prišla som poobede a bola tam taka sestrička milá,že som odtial doslova utiekla s plačom a ani som nepočkala na doktorku,samozrejme nechcem nič zanedbať,tak idem radšej zajtra ráno.ja už by som to tiež chcela mať za sebou.

krtko.
18. jan 2009

a preco si bola aj dnes?

miskanem
18. jan 2009

lebo ak máš po termíne,teda prenášaš,tak sa chodí už každý druhý deň

sylverka
18. jan 2009

iris no muži su niektory velmi tvrdohlavy nikdy nepriznaju svoju chybu ešte že maju svoje ženy chvalabohu že sa Vam s babetkom nič nestalo 🙂

sissik
19. jan 2009

miskanem to fakt sa po termine chodi do poradne kazdy druhy den?
to je na porazenie.
ty chodis do poradne priamo do nemocky?

macka7
19. jan 2009

sissik doktor ti nepovedal kedy ides?

macka7
19. jan 2009

Ja som mu povedala ze uz chcem cim najskor rodit a vyvolal mi to o tri dni skor

sissik
19. jan 2009

macka o 11 poradna, dufam, ze nieco vymysli.
uz mi zacina to cakanie liezt na nervy.
minuly tyzden este hovoril, ze termin nemam, tak nebudeme babo plasit.
dufam, ze dnes ho plasit zacneme.
ked nie, umyvam okna 😀

macka7
19. jan 2009

alebo behaj po schodoch 🙂 .A si otvorena?

sissik
19. jan 2009

nemame vytah a sme na 4, tak planujem aj to.
ktovie co si pomyslia susedia,ked budu pocut fukot parnej lokomotivy 😀
minuly tyzden bol este krcok dlhy a podla strbu aj stefanikovej to na porod vobec nevyzeralo, uz nech je 11 a viem, na com som. ale pochybujem, ze sa nieco pohlo, lebo nemam ziadne bolesti nic. akurat obcas mala zatlaci uplne dole, mozno sa uz chysta preboxovat cestu von

macka7
19. jan 2009

uvidis ze ked ta to nechyti samu tak vo stvrtok ides na pol siedmu na vyvolavacku.Ale verim ti ze je to na nervy ked uz sa tesis a aj strach tam je.Ale neboj rychlo to ubehne len to cakanie ze kedy je nechutne

macka7
19. jan 2009

mne sa pri konci uplne nenormalne trepala ja som mala pocit ze ked sedim ze jej sedim na ruke alebo na hlave strasne tie pohyby boleli

macka7
19. jan 2009

potom napis ci uz ides rodit a drzim palce aby to uz bolo dnes

sissik
19. jan 2009

na tu vyvolavacku pojdem este do ambulancie, vsak?
pri pozerani aktualizacii albumov som nasla tvoje kocky - su krasne.
jessicu mas foto z porodnice? este je taka drobnucka

macka7
19. jan 2009

do ambulancie a on ti povie aj o kolkej mas ist na prijem to podla toho ako si otvorena , lebo ked si neni tak pojdes az okolo obeda asi vtedy sa to pomalsie rozbieha.Ano su to fotky z porodnice

macka7
19. jan 2009

Jess mla 3 kila tak ona bola velmi drobna a schudla na 2870

sissik
19. jan 2009

to vie tak dobre odhadnut? potom je fakt dobry 😵

macka7
19. jan 2009

povedali mi na ultrazvuku ze ma 3100. Tvoje kolko vazi?

sissik
19. jan 2009

aspon si nemusela tlacit velke babo 😉

sissik
19. jan 2009

minuly pondelok 3450, ktovie ako narastla.
ale uz je v bruchu "nestlacitelna"

macka7
19. jan 2009

mne pri prvej rano dal a povedal ze o jednej na prijem a narodila sa o pol piatej.O tej jednej som mala slabulilinke bolesti tak slaba menstruacia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre