Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

melory
autor
2. mar 2007

inak poviem ti ze nic lepsie ked je sestricka pri tebe a ta aj odrodi, lebo oni su ovela sikovnejsie len to sa len susoce ale kazda viac rodicka to vie.

bubaczik
2. mar 2007

ja mam taky sstrach ze radsej na to ani nemyslim...ja strasne bojim,bojim...

bubaczik
2. mar 2007

juj,cestou z nem som zozrala 20dgr udenejkrkovicky,ta tak ma smadi..idem nacat dalsi budis..fuj uz mi je z tej vody zle..ale musim vypit denne 3litre.. 😠

melory
autor
2. mar 2007

tak to ti treba dat antidepresiva, lebo ak si nieco myslienkami privolas tak ta osobne pridem vytrieskat po zadku. jasne? kdo ti dava pravo nedoverovat danielovi? on to zvladne a este lepsie ak ho podporis a nie tym ze sa budes bat.

"strach zabija myslenie...strach je mala smrt sposobujuca uplne vymazanie...budem svojmu strachu celit...postavim ho pred seba a za seba a obzriem sa kam moj starch odisiel a ked moj strach odisiel...ostanem len ja sam."

bubaczik
2. mar 2007

joj ja sa bojim porodu...ja si verim,ze to dokazeme este nejaky ten patek potiahnut 😀 ja mam organizmus naprogramovany na maj...

melory
autor
2. mar 2007

to som rada, ja ze si uz pisem s dakou padavkou 😀

bubaczik
2. mar 2007

no dovol 😀 ja ako rusky vojak..prejde cezo mna tank n ja vstanemmotrasiem sa a idem dalej 😀

bubaczik
2. mar 2007

a nam je s malinkym dobre v posteli..kopkame nozickami,sem tam uz aj cikutame 😀 a brucho makke,nohy vylozene,filmy nachystane,internet zaplateny 😀 no co uz nam chyba?cernoch 😀

melory
autor
2. mar 2007

vies co ma dorazilo?
ze sa uz plati epiduralka a to 2800,-sk!!!
zeby chceli vymeniet kachlicky, podlahu, zachody, umyvadla a vsetko co treba, cize vsetko? alebo chcu len lepsie odmeny?

bubaczik
2. mar 2007

sak aj ja som bola prekvapena...ale boh vie kam idu lofky za to..sak aj za nadstandartne izby idu penizky do riaditelovej pokladnice,a on ich deli..len kam to netusim...

melory
autor
2. mar 2007

v topolcanoch je 1500,- to sa mi zda este o.k.

bubaczik
2. mar 2007

mne sa vobec nepaci,ze za to mame platit..aj ked ja som nebola za epi,ale naco clovek si plati nem.poistenie?

davidko
2. mar 2007

mel u nás epi stojí 1200,- to máte tak v zlom stave nemocnice,že z vás zdieraju lovky 😠

melory
autor
2. mar 2007

mame vo velmi zlom stave podla mna porodnicu, kedze sa tak nic nevymenilo za 30 rokov.

bubaczik
2. mar 2007

sak ak by chceli na linolea a kachlicky,nech si vyberu odtien a druh a kazda tam donese meter stvorcovy... 😀

bubaczik
2. mar 2007

ale sak ak by chceli moc,peniaze sa najdu...

bubaczik
2. mar 2007

joj ta ja som pinda 😅 psa som zavrela do skrine,hlupak,naco tam leze..a musi tam byt uz od 10..a ja ze ze tu nic nesmrdi 😀

melory
autor
2. mar 2007

no som z toho smutna, lebo mne sa zda ze to je dost vela za jednu injekciu, ale nechapem tu logiku lebo teraz si ju tak nebudu davat, cize oni nie ze chcu zarobit, ale chcu mat od epi pokoj asi im chybaju vykriky ubolenych mama. jaj taku injekciu by som vymyslela, ze by chlap 5hodin musel trpet kontrakce.

bubaczik
2. mar 2007

ja by im dopriala tehotenstvo...sak nebudme na nich take prisne 😀 sak by umreli len pri menzese 😀

melory
autor
2. mar 2007

deti budes mat od pondela doma na prazdninach, tesis sa?

bubaczik
2. mar 2007

bohovo 😀 ale maly bude chodit do skolky,a dievcata su uz samostatne jednotky 😀

melory
autor
2. mar 2007

mna tiez nahovarali na skolku aby si vraj nemuseli zobrat dovolenky ale moj je po tej operacii tak bude doma.

bubaczik
2. mar 2007

nas nikto prehovarat nemusel..muz tak rozhodol,a urobil dobre..len dievcata nesmu pred nim spominat,ze su prazdniny

melory
autor
2. mar 2007

ja som zas rada ze je doma nemusim sa rano teperit do skolky a on sa mi tak pekne prehra cely den.

bubaczik
2. mar 2007

mne ho nosi muz do skolky,lebo ak by to bolo na mne,tak by ostal doma..a on sa doma nudi,aj ked teraz ma obdobie texaskeho rangera 😀

rainbow
2. mar 2007

bubaczik, chudak pes 😀

bubaczik
2. mar 2007

takmm ked je sprosty 😀

melory
autor
2. mar 2007

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

to je vrchol ze materske mlieko ved to musi prejst pasterzaciou ked je to od inej mamy alebo ak sa to da do nadoby, tak to mam dost.

bubaczik
2. mar 2007

sak to som v soku!!!ludia su ochotny zapredat aj dusu..boze,ja som denne vylievala aj 3dcl,a ani ma nenapadlo ho predavat..a ak sak su nem ktore to vykupuju...boze,chcela by som vidiet,koho cosi take absurdne napadlo..a aj toho kto to kupi...

rainbow
2. mar 2007

biznis je biznis 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre