Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

macka7
19. jan 2009

ano a na jaky?

macka7
19. jan 2009

zana kolko vazi maly?

lyongirl
19. jan 2009

díky sissik, aj mňa by zaujímalo, na čo ten hroznový cukor, s tým balzamom na pery dobrý nápad a veru aj fľaša s vodou potajomky 😀 . Ja veru vôbec neviem, že čo brať, ja som išla rodiť rovno po nemocničnom obede dobre napakaná, napitá 😀 , ale veru pery som mala po pôrode dobre vysušené.... a nechaĺi ma tam asi 2 hodky ležať, všetci odišli, nikto nerodil a mne nemal kto podať piť, pritom som na sále mala minerálku a skoro som umrela od smadu. No ale ísť rodiť ráno na lačno a porodiť poobede, alebo nebodaj ešte večer - uf, radšej si počkám doma, kým sa to rozbehne a potom pôjdem bez klystíru 😀 , ale nie, robím si srandu, ale stať sa môže všeličo, že?

zanetuska
19. jan 2009

ked si isla rodit...... 🙂 maly ma okolo 8 kg

miskanem
19. jan 2009

Ahojte tak ja v stredu nastupujem do nemocky už na 100%,dnes mi to povedala chovanová,už bude týždeň po termíne,aj ked je všetko ok a drobcovi sa nechce von,istota je istota.

zuzanikaaa
19. jan 2009

miska tak drzim palce 😉

miskanem
19. jan 2009

ďakujem zuzi,trošku sa aj bojím,ale zvládneme to len nech je babko v poriadku a zdravučké

lyongirl
19. jan 2009

baby a kupovali ste si pôrodnícke vložky a jednorazové nohavky? Ja som pri malom mala jednorazové nohavičky, ale drahé jak sviňa a tak sa natiahli, že mi stále padali, ale ževraj v zdrav. potrebách majú nejaké iné a vložky som mala obyčajné tescové najlacnejšie, zo začiatku, potom už krídelkové a bola som spokojná, ale ževraj pôrodnícke sú lepšie. Neviete mi poradiť?

libka1
20. jan 2009

Ja som mala porodnicke z lekarne a tiez z lekarne som mala jednorazovky nohavicky od Canpol, 1 ks vysiel tusim okolo 15 Sk, uz si presne nepamatam... myslim ze super cena, ved na tych 5 dni co tam budes ti akurat to jedno balenie staci a doma uz pohodka. Podla mna su tie porodnicke vlozky lepsie 😉

libka1
20. jan 2009

Myslim jedno balenie nohaviek (je v nom 5 kusov), aby som nevyzerala ako humusacka co bola 5 dni v jednych nohavkach 😀 😀 😀

macka7
20. jan 2009

lyongirl ja som kupovala na poliklinike v zdravotnickych potrebach nohavicky stali tusim 25sk a vlozky porodnicke tusim 40sk.Ale tych vloziek ti staci 1bal. lebo potom aj tak si das nohavicky.

zuzanikaaa
20. jan 2009

no ja som spotrebovala tych vloziek ovela viac... v porodnici som mala 2 baliky a potom mi manzel este dokupil. Su lepsie ako obycajne vlozky. Ja normalne pouzivam alwaysky ale po porode som ich nemohla... tie porodnicke som pouzivala aj doma pocas sestonedelia. Su asi "vzdusnejsie" 😉 A nohavicky som mala tiez zo zdravotnickych potrieb na poliklinike... volali sa molipants soft, tusim su jednorazove, ale daju sa prat a pouzit viackrat... 😉 a teraz som si spomenula, ze som si davala tie vlozky aj na vzdycharni, lebo ked mi vyvolala dokt. porod tou tabletkou tak som zacala krvacat...to je vraj normalne. Takze tam som ich spotrebovala tiez dost...

macka7
20. jan 2009

ozajaj ja som ich pouzila ked mi prepichli vodu

sissik
20. jan 2009

hroznovy cukor alebo med vraj niekedy doktori povolia, ze to nie je v zaludku velky objem v pripade sekcie.
vam vsetkym robili predoperacne vysetrenie?
nohavicky mam aj tie jednorazove papierove aj tie sietkove, ktore sa daju prat. ale pochybujem, ze sa mi bude chciet ich prat, asi ich slahnem rovno do kosa.
musim ten kufor asi otvorit a pre istotu hodim do igelitky na porodnicu aj balik vloziek.

macka dnes sa chystam na svoje okna 😉 ak by chcel so mnou nieco vo stvrtok riesit, tak musim stihnut oprat, ozehlit, upratat a take tie veci, co chlao urobi, len ked to vyzera kriticky. a nechcem sa vratit do vvelkeho bordelu 😀

tesorino
20. jan 2009

ahojte ja som mala tiez 1 balik campol nohaviciek a veru mi manzel priniesol aj druhy, oni sa zaspinia a hlavne prve dni, ked sa najviac krvaca tak sommala aj dvoje na den, a vlozky som mala tie porodnice 2 balenia a stacili mi.

katrin21
20. jan 2009

prospejem:
ja som mala v porodnici take obycajne vlozky, tie sietkovane, co boli este za totača... ale odporucila mi ich segra, lebo voda rychlejsie odteka ( tiez mi ju prepichli )a olwaysky nestihaju ju sat.. a mala pravdu... baby, co tam mali normalne vlozky, tak im to tieklo aj po nohach.. a tato obycajna vatova so sietkou sa poekne dala drzat medzi nohami aj bez nohaviciek a drziala a sala vsetko... len dnes uz neviem, kde ich kupit.. asi v tej lekarni....

macka7
20. jan 2009

sissik tak teda skoda budem musiet umyt sama 😉 ja som nemala predoperacne

zuzanikaaa
20. jan 2009

katrin tie sietkove sa uz asi nepredavaju, teraz robi Hartmann porodnicke vlozky a myslim, ze su take dobre ako tie sietkove

sissik
20. jan 2009

macka a co keby som ti ich prisla umyt vo stvrtok? ak by nahodou bola rano vyvolavacka, tak tomu este pomozem 😀

tesorino
20. jan 2009

ahoj sisik tak kedy?? co ti povedali lekari?? moc sem uz nemam cas chodit 😉

macka7
20. jan 2009

no mozes amozme to aj odrodit sak skusenosti mam len dones nejake ostre noznice aby som ta nastrihla a este si sprav tie predoperacne co ak budem musiet robit sekciu?

macka7
20. jan 2009

😀 😀 😀

macka7
20. jan 2009

jaj baby mne uz sibka, to ta materska dovolenka 😉

tesorino
20. jan 2009

macka poznam to, viem o com hovoris 😀

macka7
20. jan 2009

ja som mala na chlapca meno Tobias aj pri prvej a pri druhej

macka7
20. jan 2009

kazdy den to iste papat, spat prebalit von ist a pojasit sa 🙂

macka7
20. jan 2009

sissik ty uz asi umyvas tie okna 😀

zanetuska
20. jan 2009

Macka co je s tebou, neplac tolko chytaj handru a kym jessica spi mas okna umyte aj u susedov, pozri ake pekne slniecko svieti.....

sissik
20. jan 2009

uz umyvam, 3 su umyte a cakaju ma este 4.
macka ale nastrih iba vtedy, ak to bude nevyhnutne, jasne? 😀 😉
a sitie po pripadnom nastrihu a sekcii mas alebo ma priniest aj sijaci stroj? 😕

vsak ked sa nasa mala rozhodne vyliezt, mozeme chodit kocikovat spolu. my tu mame 2 minuty od domu 2 nove detske ihriska, uz sa tak tesim, ako tam vypadneme

macka7
20. jan 2009

ja som na hlinach a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre