Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

tehulka4
2. feb 2009

no my sme mali teraz mrkvu este len 3 den..tak preto som mu davala menej mrkvy a doliala som ho mliekom..len ked ten moj pavian huci ke d mu zoberiem lyzicky a odlozim misku, a ked konecne dostane flasu tak taha a taha a taha..tak si ymslim, ze mu tych par lyziciek mrkvy bolo malo...

tehulka4
2. feb 2009

bubi, ved to, ze ejdnotku uz nemam..budem musiet asi kupit..ked sme boli na poradni minuly tyzden tak mi dokina povedala ze uz mozem davat 2 co mi aj yvhovovalo, lebo som koncila s krabicou 1..ale mam taky pocit, ze grca hlavne z tej 2..uvidim..zajtra skusim dat na obed iba mrkvu co to povie...a vy ako?

bubadlo27
2. feb 2009

pocuj, tehu vyskusaj mu urobit mrkvovy mliecny drink, sprtni mu tam trocha mliecka 😉

tehulka4
2. feb 2009

bubi, myslôis, aby som mu do tej mrkvy dala ten nutrilon?

tehulka4
2. feb 2009

bubi, a chcela som sa ta spytat aj na ot plavanie...ako je to s nim ???

bubadlo27
2. feb 2009

vyskusaj, neublizi mu to , bude to mat resdsie a sytejsie 😉
tak plava sa od pol roka, ale ak chces musis im uz teraz napisat mail , aby ta zaradili do poradovnika, maju toho dost 😉
www.klubkvapka.sk

my ideme zajtra plavat

tehulka4
2. feb 2009

bubi, dakujem za ardu...ty chodis plavat uz aj s mrnusom?? a to mozme chodit obaja s muzom alebo iba jeden rodic?

bubadlo27
2. feb 2009

luci, zatial plavam len s malou, a s malym bude tatino chodit 😉
a prist tam moze aj cela rodina, ale do vody moze ist len jeden rodic 😉 😀

tehulka4
2. feb 2009

esteze to mate takto pekne rozdelene.. 😉 u nas sa asi pobijeme.. 😀 ..zajtra tam budem volat nechs a nejak rozhybeme..malemu sa vo vode strasne paci...teda zatial v nasej vanicke ked sa kupe..

zanetuska
3. feb 2009

Bubadlo chchem s aspytat ako cast osa chodi a kolko trva jeden kurz, Na stranke som to nikde nenasla....Dakujem A to plavanie je super aj nasemu malemu sa vo ovde strasne paci.

zuzanikaaa
3. feb 2009

baby ja som volala do kvapky vcera a uz maju plno, povedala mi, ze v marci zacinaju dalsi kurz a ze sa mi ovzu ci sa nieco uvolnilo alebo nie. Ze ked nie tak az v maji
zanetuska kurz trva 2 mesiace

zuzanikaaa
3. feb 2009

tehulka a tebe uz odporucila nutrilon 2? Ved ten je az od pol roka. A preco papate Ha? Co je malinky alergicky?
My papame klasicky Nutrilon 1 a teraz ho kupujem od jednej baby, ktora to nosi z Madarska. Maju tam este tie starsie balenia co boli kedysi u nas - 900 gramove a jedno balenie vyjde na 8 € u nas dam za 800 g 14,50 €

stankatt
3. feb 2009

Ja uz tiez davam nutrilon2. Doktorka mi povedala, ze ked mala uz spapa celu porciu zeleninky na obed, mozem prejst na 2 ku 😉 Lebo uz bude mat menej mliecka a tak moze byt silnejsie 🙂

stankatt
3. feb 2009

Iak v Seredi je nejaka predajna, kde su o nieco lacnejsie mlieka a kase.

timotej
3. feb 2009

Tehu dávaj mrnusovi ešte 1. dvojka je až od 7 mesiacov, preto ti moc grcá.

tehulka4
3. feb 2009

timi dvojka je od 5 mesiacov...co my mame za 2 tazdne...ale myslim, ze skor to robi ta mrkva a aj mlieko...dnes skusam viac mrkvy a nic mlieka.. 😉

stankatt
3. feb 2009

tehu od 6mesiacov 🙂 ale ja tiez uz 2t davam 😉

tehulka4
3. feb 2009

tak potom mam asi nejaku divnu klrabicu, lebo tam pisu ze prva davka je od 5-6 mesicov na 120 ml...ale kedze mi mame uz 8 kg, co je viac ako zvycajne deti mavaju aj v 7 mesiaci, tak asi preto anm dokina kazala uz davat 2...ale myslim, ez mam asi problem vyrieseny..dnes sme dali an obed iba mrkvu a maly negrca...

emjee
3. feb 2009

mhm mhm damy, nezda sa vam ze kapanek odbacate od povodnej temy?

emjee
3. feb 2009

jasom • 27tt • Dnes o 16:40
ahojte,
rozmyslam nad tym ze pojdem rodit do Trnavy, ake mate skusenosti s porodnikmi. Velmi by mi pomohli nejake skusenosti mamin ktore porod absolvovali a s ktorym lekarom boli spokojni. Dakujeem

chasencha • 1d • Dnes o 16:47
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jasom • 27tt • Dnes o 16:58
no ibaze v tejto teme uz baby rozoberaju babetka a nie nemocnicu ale hadam niekto sa najde kto bude vediet aktualne info.

sissik
3. feb 2009

jasom zatial si kazdy chvalil stefanikovu. dobra je vraj aj chovanova, na deckova su rozne ohlasy.
osobne som mala mojho dokiho, ktory si zvykne rodit svoje pacientky, ak ho o to poziadaju 😉

petusaaa
3. feb 2009

emjee, ale ved porodnica trnava sa moze chapat aj ako babatka narodene v TT? 😅 a okrem toho o porodnikoch v TT je tu este jedna tema 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a okrem toho odpovieme hocikomu, kto sa opyta. 😉

zanetuska
3. feb 2009

Jasom sto ludi sto chuti. Ja som rodila u deckova som s nim maximalne spokojna. Myslim si ze to je vec nazoru.

gabuliik
3. feb 2009

Baby, o mrkvičke môžeme kecať aj na Trnavských mamičkách 😉 Tak do toho!

jasom
3. feb 2009

diky za odpovede, na tu stefanikovu som pocula aj ja same chvali ale chcela som vediet este aki su tam lekari dik za odpovede. 🙂

peggi
4. feb 2009

Jasom,ešte som nerodila,takže s lekármi pri porode osobné skúsenosti nemám,zatial som sa s nimi stretla len na poradniach v TT porodnici,kedže tam budem rodit. Vyšetrovali ma doteraz Štefániková, Chovanová,Dečkov a všetci traja boli milí a v pohode. Prvýkrát som sa dnes stretla z Čechom,robil mi len ultrazvuk a tiež bol príjemný. Inak ja nemám zazmluvneného žiadneho lekára. Nechám to na náhodu,kto bude mat vtedy zrovna službu. Bola by som rada,keby to bola Štefániková. Tiež som počula, že dobrý porodník je aj Dr.Lahký.

Chcem sa opýtat,neviete,niektorá,kam mám íst,ked chcem zistit nejaké info ohladom epidurálnej analgézie? Viem,že na anesteziologiu,ale neviem presne,kde to je.

sissik
4. feb 2009

peggi je to na prvom poschodi, tam, kde je aj porodnica. chod az takmer na na koniec chodby, hladaj vpravo dvere s napisom anesteziolog.
ak tam nebude, tak skus odchytit nejaku sestru, ona ti povie, ci je prave pri operacii alebo kde ho mozes najst

zanetuska
4. feb 2009

myslim si ze take iste informacie ti poda aj porodni kalebo tvoj gynekolog ja som to konzultovala s porodnikom.Sissik ako si zvykas? Mala ti dobre spinka v noci?

bubadlo27
4. feb 2009

zanetuska,
kurz plavania trva 8 lekcii, cize vyjde to zhruba na 2 mesiace 😉 , 1 lekcia trva 30 min, plus sauna, aklimatizacia, cize niekedy sa to pretiahne aj na vyse hodiny 😉

zanetuska
4. feb 2009

dakujem za info....... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre