Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
7. apr 2009

berus vidis a mne zas chuti viac ako inokedy 🙂 mala som take obdobie pred tyzdom,2 ze som nejedla,lebo mi bolo zle v noci a teraz to ustupilo a zrala by som vsetko co vidim 😀 , a asi pojdem s epiduralkou,,uvidm v den D 🙂 ,,ale urcite si nabalim eurace na nu uz teraz 😀

kocurko mne bolo teplo otrasne uz na poradni, s mokrym celom som vysla z ulrazvuku,, takze asi by som tu prehliadku nevydrzala 🙂))

a nehovorili vam nic take co treba priniest o com by sme mali vediet,, tie co sme tam neboli? 🙂

akurat teraz idem pokukat co mam zbalene,, ta taska ani nevyzera byt taka velka 🙂 ostatne nechavam doma,nech mi prinesu 🙂 na druhy den ..pripadne este v ten den,, 🙂 sak neminem hned naraz vsetky baliky vloziek a balik toaletneho 🙂

pekny den zatial dievcence 🙂

kocurko1
7. apr 2009

snu, ta pani nam ukazala na tie zoznamy, co su na nastenke, ze si mame zobrat.
inak nic, co uz nebolo spominane.

brinzulka
7. apr 2009

babulky...my sme chodili epiduralku pichat a ja som to brala ako samozrejmost, ze ja idem s nou...babo vyzeralo byt na mna velke...takze som bola pripravena aj na sekciu-keby nieco a to by tam len pripichli davku a uz by rezali...
my sa chystame na exkurziooooo v maji...takze hovorite, ze bolo fain?

zuzanikaaaa...aj u nas bola Stefanikova...mala by byt aj teraz...a mm pri porode alebo na vzdycharni je velke+...ak to nevadi baby Vam a jemu

snu
7. apr 2009

na nastenke? kde?

zuzanikaaa
7. apr 2009

ja som mala to stastie, ze mohol byt so mnou manzel aj na vzdycharni, velmi malo bab vtedy rodilo. Bolo to fakt super. Masiroval mi krize, pomahal mi do a zo sprchy... ten cas tak rychlejsie ubehol. Neviem ako by som to tam vydrzala sama.
Kamoska rodila o nejake 2 tyzdne po mne a jej muz musel cakat na chodbe, lebo mali total plno. 😒

berus222
7. apr 2009

ahojte dievcence. to mame zase vonku krasne 🙂 🙂 🙂
tak baby, pojdeme do porodnice pekne postupne, ziadne "stretneme sa". nech neni plno a mozu ist s nami aj chlapi.

mausy21
7. apr 2009

berus mášpravdu nech si to trošku s nami užiju, snad nam to tak vyde že budu moct byt aj vo vzdycharni s nami. ja ešte nemam nič zbalene nejak sa mi do toho necjce, ale budem musiet bo kludne ma to už može chytit a potom tie stresy budu ešte vačšie.čo dnes porábaš?zasa doma?mne sa už mužik chystá do prace takže ja sama.

mausy21
7. apr 2009

baby aká mastička je najlepšia na tie popraskane bradavky?a ake vložky ste si pokupovali vobec nemam prehlad a nechcem vyzerat jak idiot že ani neviem ake vložky potrebujem.kupovali ste v lekarniach?

berus222
7. apr 2009

ahoj mausy21. pomaly sa motam. zasadila som si kvetinky na balkon, periem, jem,... ani ja som este neni komplet pobalena, ale uz to planujem zbalit na hotovo. vcera mi kamaratka chvalila krem Avent na bradavky, ze je super, ale stoji 450 Sk.a baby tu chvalili aj nejaky krem z DM drogerie, tak najprv pojdem pozriet ten.

mausy21
7. apr 2009

aha no tak aj najskor pozriem niečo lacnejšie hoci asi by som nemala na tom šetrit.aj ja periem a pozeram tv. volala mi kamaratka tak sa asi poobede pojdeme prejst ma polročneho syna.toto je na nervy. a maš už odsavačku na mlieko?do toho nechcem moc vražat bo sa to vraj neoplaca bo to ani nebudeš moc potrebovat neviem čo mam urobit. a kde v tt presne byvaš?

berus222
7. apr 2009

odsavacku mam od kamaratky. ta ju nepouzila ani raz. byvame na druzbe pri poliklinike. teraz chces ist von, ked zacina seria kriminalok?! len utekaj, tento stav je na gulku 🙄 🙄. ty si priamo z hc?

kocurko1
7. apr 2009

snu, normalne ako je pri dole pri ultrazvuku taka nastenka s oznamami, vcera tam bol aj jeden priecinok s papierikmi A5. Ale su tam tie iste veci ako na listocku od mojho doktora. Jedine mozno tie jednorazove podlozky na postel su tam navyse.

mausy21
7. apr 2009

beruss terz nie ved mi začala Sue na markize asi ež neskor.nie som z hlohovca.som z chtelnice neviem či poznáš?

berus222
7. apr 2009

z chtelnice? si robis srandu! ja som bola este pred 3 tyzdnami dechticanka.

berus222
7. apr 2009

ako sa volas?

mausy21
7. apr 2009

damaškovičová a ty?to fakt, si sa vydala či čo?

berus222
7. apr 2009

ja som bola turanska, teraz som holicka. vydata som uz dlhsie,len sme kupili byt. podla priezviska ta nepoznam, mozno z videnia.

mausy21
7. apr 2009

ani ja teba nepoznam podla mena.idem si vyvesit pradlo nejak sa ale zatahuje.ale neva,pradlo mi nezmokne.a poznaš niekoho z chtelnice?

berus222
7. apr 2009

poznam tam kopu ludi. a mala som od vas 2 roky chalana.nejak sa mi chce spat, tak to skusim zalomit.

mausy21
7. apr 2009

berus už si vyspaná? a ako sa volal ten tvoj byvaly?

berus222
7. apr 2009

to je jedno. ked ti napisem jeho meno, zmeni sa ti na mna nazor. 😵

mausy21
7. apr 2009

ale prestan čo by sa mi menil, ja som sa tiež popalila a zistila som to až po 4 rokoch.tak davaj

mausy21
7. apr 2009

odkial vieš o tej masti na hemeroidy?poznáš to či ti to len niekto odporučil?bože nejak mi je čudne,mala sa dnes hrozne mrvi.ozaj mate vybrane meno?

mausy21
7. apr 2009

čo už všetky spite? 😒

berus222
8. apr 2009

bre ranko dievcence. aka bols noc? u mna strasna 20x hore, potom na zachod, potom som bola hladna a na koniec som sa na to pred 6tou vykaslala a vstala. no des.

o tom kreme viem z vlastnej skusenosti. tatik ju nosi z rakuska a je fakt super.

zuzanikaaa
8. apr 2009

berus to si uz tvoje telo asi trenuje na nocne vstavanie k mrnusovi 😉

brinzulka
8. apr 2009

na bradavky- klasika...calciova masticka...baby si teraz kupovali Bepanthen mast-da sa na popraskane bradavky a je aj na ritulku babatka...nieco mala aj Weleda-co sa pred kojenim nemuselo umyvat
a po kojeni sa odporuca nechat kvapku mlieka zaschnut

vlozky- porodnicke...bez lepiacej pasky a k tomu gaturky take jednorazovky sietovane...len ked sa niekam ide..
inak ste na "holaka" a vetrate ranu na podlozke

do podpresenky- mne sa pacili chicco- su tenke, makke, a menia mlieko na gel a maju vrstvu, co to z druhej strany neprepusti..na doma obyc. z DM..alebo odkialkolvek...este su..na www.nosime.sk...vlozky z bavlny a flisu pratelne

peggi
8. apr 2009

Ahojte babulky. Ja používam mast na bradavky babylove z DM drogérie,je dobrá,nemusí sa umývat pred kojením. V nemocnici odporúčali kalciovú masť,ale tú treba pred každým kojením dobre poumývať z bradaviek. Nie je to moc praktické,behať každé 2-3 hodky do kúpelne umývat prsia. Preto som si kúpila tú z DM-ky,je cenovo dostupná - cca 100 Sk,možno aj menej,presnú cenu si nepamätám,príjemne voní,odkedy ju používam,vobec nemám popraskané pradavky. Odporúčam. Niektorá ste sa tu pýtali na vložky po porode. Ja som kupovala v lekárni.

berus222
8. apr 2009

peggi, ako sa vola ta mast z DM? je len znacky babylove alebo ma aj nejake ine oznacenie? planujem tam zajtra nabehnut, ale pri mojej vsimavosti, ani keby na mna padla, tak ju nenajdem. a ze z DM je aj nejaky dobry krem na zadok pre mimo. mate ho odskusany niektora?

mate niektora skusenost s klobucikmi na bradavky? su potrebene?

berus222
8. apr 2009

baby a pouzivali ste svoje nocne kosele a zupan, alebo nemocnicne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre