Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

sissik
22. apr 2009

snu mala som celkovu anestezu, spinal som nemohla mat.
dobre bolo to, ze som nemusela cakat na postavenie na nohy ako tie, co rodia so spinalom. ale aj ked budes mat spinal, tak ta po cca 10-12hod pridu postavit

mausy21
22. apr 2009

ahoj beruss tak to je super že ta tak rychle vybavil,mohol by tam byt aj v piatok ale pri mojom štasti pochybujem.dnes je to trocha lepšie,ale mam depky....nie z porodu ale z toho žesom tu stale sama auž mito strašne leze na nervy.takže ti povedal že to tak skoro nebude?no škoda tešila som sa že tam budeme spolu ale ved aj mne možno zmeni ešte termin a bude to neskor, ale to si fakt neviem predstavit asi ako ty čo?a čo dnes porabaš?ja upratujem

berus222
22. apr 2009

vcera si aj bola v nomocnici? alebo ti uz bolo lepsie?
neboj, aj mne to leze na nervy, ze som tu zavreta a este mam aj sennu nadchu. a moj drahy milujuci manzel dosiel vcera z roboty, ja ze konecne sa budem mat s kym rozpravat, a on zobral korcule, ze sa ide korculovat. a doraz bol, ked sa ma medzi dverami pri odchode opytal, co budem robit. tak som umyvala okna.

ninny
22. apr 2009

berus, mne môj manžel umýl okná sám :D heh, zlatušík..

berus222
22. apr 2009

ved aj moj chcel, ale ja som fajnova a divna a urcite by som to po nom tajne dorobila.

snu
22. apr 2009

ahojte 🙂

aj mne umyl moj,, a lutujem toho,,mozno by som vtedy porodila 😀 😀 😀
ale baby ukacela som ho na ten sex 😀 tak uvidime ci je to pravda,ze to pomaha 🙂 aj som sa bala,ale tak bolo to len take decentne,opatrne a mile 🙂 skoro som zabudla ake to je 😅

beruss ako vypada ten deckov?

sissik preco si nemohla mat spinal? ja sa v tom vobec nevyznam..

mausy dojdi na navstevu sak aj ja som cele dni sama 😠 len dnes teda dosol drahusik skorej dom a uz aj zaspal 🙂)))

ninny
22. apr 2009

snu, daj potom vedieť či zabralo 🙂) my tiež sme už bez, môj sa bojí.. a ja trocha tiež.. už mi to začína chýbať, heh 😀
berus, no moj je šikulka, nemôžem sa sťažovať.. 🙂

snu
22. apr 2009

ninny ja mam pocit ze mi budeme mat totalneho flegmatika 😀
mne teda vobec sex nechybal par mesiacov, mne sa skor nechcelo,,to len posledny mesiac ma neak slak triafa 😀

berus222
22. apr 2009

je taky mlady, tmavy a nizky. teda ja mam skoro 180 cm, tak sa mi moc ludi zda nizkych. ale najprv som si myslela, ze je to nejaky mlady sanitar, co tam pobehuje. zelene galoty, reklamne tricko. a sestricka mi hovorila, nech si ho vybavim k porodu. ale nemam na to a ani neviem ako by som sa ho to opytala.

snu
22. apr 2009

mausy ides v piatok tak ale na tu 10.00h? tak sa vidime snad budem aj s kabelou 😀

ninny
22. apr 2009

snu, a v brušku Ti vystraja? Hybe sa často? 🙂 a Filipko je otočený hlavičkou dole?

brinzulka
22. apr 2009

Kontraindikácie:
Epidurálna analgéziu nie je možné použiť u rodičiek, ktoré majú vrodené alebo získané poruchy zrážania krvi, alebo užívajú lieky proti zrážaniu krvi.
Ak má rodička ťažký horúčkovitý stav alebo infekciu v bedrovej oblasti.

berus222
22. apr 2009

nema na to nejaky vplyv aj nizky tlak?

brinzulka
22. apr 2009

myslim, ze ma...preto by sa mal merat a mame zavedenu "umelu" zilu..chiraflech...kde sa da dat infuzia

brinzulka
22. apr 2009

obrazok...potom sa kateter prelepi leukoplastom cez cely chrbat, aby nevypadol..a ostava niekde pri pleci...tam sa davaju postupne davky
http://www.sestra.sk/Epidurálna_anestézia

ajka30
22. apr 2009

brinzulka: brrr ten obrazok vyzera hnusne 😝
snu: ja v piatok nejdem, az v stredu, tak ti drzim palceky, to uz bude mimi na svete 🙂
Pocula som ze Deckova chvalia, ale mne su zeny gynekologicky sympatickejsie ako doktori...

mausy21
22. apr 2009

beruss nešla som včera moj prišiel domov a bolo po bolestiach, ale spytam sa na to lekara.....idem makat chcem to dnes dokončit tepovala som koberec a ešte sa pustim do sedačky

mausy21
22. apr 2009

snu idem v piatok asi tam už o 10 budem tak budem sledovat ktora si to

sissik
22. apr 2009

snu mala som nizku zrazanlivost krvi a bali sa, ze mi to v mieste vpichu bude krvacat
sex a umyvanie okien vraj nepomahaju.
ja som
den po termine upratovala ako besna, aj som okna umyla a nic sa neudialo

snu
22. apr 2009

sissik takze to by ti nemohli dat ani epi pri normalnom porode? ,, no som zvedava teda co mi povedia na krv,, neviem ci si mam ist najprv pre vysledky k anesteziologicke a potom na poradnu,alebo opacne ..

mausy oki tak sa vidime 🙂 mam teraz take do fialova vlasky a budem urcite aj s chlopom 🙂 v cernych gatach ..

ninny v priebehu dna veru malinko sa mrvka,skor tak od tej 20.00h sa prevaluje a vystrkuje chrbatik 🙂 ale pocas dna veru ho sem tam aj musim trosku stuchnut,aby som vedela ze je ok 🙂 inak by prespal cely den az do tej 20.00 😀

hedunecka
22. apr 2009

snu plno maju stale mna pustili skor lebo som sa ryxlo zotavila
nebudem ti hovorit nic na tt porodnicu lebo to uz fakt nema vyznam a viem ze uz na 100%tam nepojdem
holka co rodila sc o den skor isla dokonca domov az na 6den takze je to indi.
treba mysliet na babytko nie na bolest 😉

juuuj ako vam zavidim aj ja chcem byt znova tehu 😅 😅

ninny
22. apr 2009

snu, on to ma nejako prevratené.. 🙂 len aby takto "nevystrajal" keď už bude na svete.. že si cez deň bude pospávať a v noci buntošiť 😀

snu
22. apr 2009

ninny neak ho naucim na poriadny rezim 🙂

stale sa tie dve babule neozvali? ani vranicatko ani dominika? baby neplaste ma!!!

berus222
22. apr 2009

baby, odkial zoberem dohodu o mene dietata? je to napisane v tom zozname co do porodnice.

ajka30
22. apr 2009

berus, mne ten papier o mene dietata dali na poradni spolu so zonamom co do porodnice

snu
22. apr 2009

beruss nedal ti to tvoj dr.? si to skus u neho vypytat.. alebo ak by niektora este nemala vypisane,nech ti to oskenuje a posle na mail a ty si to vytlac..

ak sa mi bude dat,tak to skusim oskenovat a zmazat nase mena a potom mi das mail ak mi to pojde... lebo mi to neak blbne a nechce mi zobrat dokumenty na upravu.

snu
22. apr 2009

este som si to vsimla aj na nastenke pri prjme,, tak mozno to maju aj v nemocnici,mozno sestricky budu mat..

berus222
22. apr 2009

na nastenke som to videla, ale bolo tam len jedno.

baby, ak to nemate vypisane, poslite mi to prosim na berus@centrum.sk. ten moj trulo mi nic nedal. a ked dnes deckov videl moju tehu knizku, tak bol prekvapeny, ze moj doktor sa ani neunuval pisat mi tam. tak co mozem od takeho cakat?!

fatyma
22. apr 2009

ahojte tehulky dlhsie som tu nebola,ako sa mate a co mate nove?,nas Alexko bude mat zajtra 4 tyzdne,boze ako ten cas leti....este nedavno som sa tu s vami radila co a ako 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre