Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
22. apr 2009

fatyma ahoj 🙂 to uz su 4tyzdne? panabeka.. mate sa dobre? spinakte? papate?
u mna dobre,len nedockavo 🙂

beruss to si mozno na tom aj tak dobre,, minule tam bola jedna bab,ktroej dr neurobil ani jeden odber..

daj vediet ci ti to nekto poslal,alebo sa mam stym potrapit a upravit ten moj

ikatika
22. apr 2009

Ahojte baby, 2 dni som mala vypadnutý internet no pozerám že ste sa rozpísali a mám čo dohánat

berus dnes som bola aj ja na poradni, prišla som tam o 8.30 a o 10 hod som odchádzala. bol tam dečkov, najskor sa mi zdal arogantný ale bol celkom príjemný aj kamošku rodil vraj si ho nevie vynachválit, moja švagriná zas moc spokojná nebola.
Čech už končí, preto ho dečkov zastupoval vraj tento mesiac odchádza, ale ešte nevedia presne kedy a Štefániková ide na mesiac na dovolenku, myslím že od dnes.pýtala som sa na epidurál, vraj si ho možem zaplatit až pri pôrode, ale anesteziolg je radšej ked je zaplatený dobredu, lebo mali prípady, že pichli a peniaze im rodičky nedali. ale že ked prídem tam a uvidia peniaze že mi ho bez problému dajú. zoberú aj krv predtým, výsledky sú hotové do 15 min. ak je všetko o.k. tak ti pichnú, platí sa iba 1 x aj ked ti ho budú dopichávat

berus ja mám termín 20.5. tak možno pojdeme spolu, ked ta posunuli a možno aj mna ešte posunú 😠

fatyma
22. apr 2009

ahoj Snu 😉 no ako sa ti dari ?,kedy mas termin?
no veru uz su to 4 tyzdne,mame za sebou krasne chvile,ale aj tazke neprespane noci,malinky maval brusne koliky zo zaciatku,,no katastrofa dokazal plakat 2 dni bez spanku...hroza..a pravdepodobne mi aj z toho odislo mliecko,takze sme uz na umelom mliecku,ale nastastie sme nasli jedno ktore je konkretne proti kolikam a nadherne z toho pribera,teda az nadmerne skoro kilo za tyzden,a koliky su uz minimalne

ikatika
22. apr 2009

berus mne ten papier dal môj gynekolog, ale aj na matrike ti ho dajú a myslím že aj na poradni u sestričky

fatyma
22. apr 2009

Snu
ak by si chcela rodit Epiduralkou pytaj si DR,anesteziologa Gajdosa,,,nebudes lutovat ..je nenormalne mily a ma ludsky pristup k rodickam,povedala by som ze ten porod s nimi preziva..ked som rodila drzal ma za ruku....

brinzulka
22. apr 2009

fatyma..ja som s nim robila..no sme si naprezivali 😀 😀

sissik
22. apr 2009

snu veru, nemohla by som mat ani epi pri normalnom

snu
23. apr 2009

bre ranko 🙂

fatyma ja uz mam po termine 🙂 ak neporodim,tak v pondelok na prijem a na cisarsky,, bo mam v brusku slonika vyse 4kg 🙂 inak sa mam dobre.. sem tam ani neviem ze som tehotna 😀
malinkeho mi je luto a tiez teba a toho mliecka velka skoda ☹
tak sa drzte..

timotej
23. apr 2009

Snu je to trochu aj nebezpečné prenášať, možeš mať zostarnutú placentu a plodová voda môže byť zelená. U jednej známej to tak bolo a okamžite ju rezali. Prečo ti nedajú vyvolávačku? U koho si bola?

snu
23. apr 2009

timotej ja viem,ael ved som mala termin len pred par dnami,takze este je to asi v norme,,sak videl ma bartkovjak aj stefanikova.. a zajtra mi povedia ci vma primu v pondelok,alebo uz cez vikend. a vyvolavacku? dr sa skor priklanala k tomu cisarskemu,kedze som mala a maly ma uz 4100g

shaga
23. apr 2009

ahojte🙂
snu takze aj ja som rodila v tt nemocnici so spinalom a dalo sa to zvladnut oni ti pichnu nejaky oblbovak,mne to ani nedoslo ze idem rodit strasne som sa tesila na malu bola som taka zvedava,ze ked ju vyberali tak som pozerala cez tu zelenu plachtu 🙂 len mi bolo trosku zle na stole ale myslim, ze to je mormalne...celkovu si nedavaj oni ju aj tak nechcu moc robit....po nej ti bude strasne zle a bude ta vsetko boliet hned ked sa zobudis .... lebo jedna holka ju tam mala

snu
23. apr 2009

shaga po kolko si si zacala citi nohy? fakt budem muset tak dlho lezat bez pohybu? mna slak trafi 😀 ja stem hned chodit 🙂

shaga
23. apr 2009

snu nohy som zacala citit asi hodku po zakroku ale neboj da sa to vydrzat 🙂 oni ta buduchciet postavit po 12h ale mozes aj skor
ina je to taky divny pocit ked necitis nohy ...ja suz som chcela aby som ich citila ale satricky mi hovorili, ne nech ich radsej necitim lebo ma bude rana boliet a nebolela dalo sa to vydrzat

shaga
23. apr 2009

pisem jak tatar 🙂

shaga
23. apr 2009

kto by ti mal robit sekciu?
mne ju robila stefanikova a primar 🙂

zanetuska
23. apr 2009

shaga to si bola dobra ja som nohy po zakroku citila az po nejakych 12 hodinach, mne asi museli dat konsku davku, lebo som silnejsia

hedunecka
23. apr 2009

aj ja som citila nohy tak po hodine po dvox a na nohy som sa postavila sama sestricky na mna pozerali a hovoria ona sa postavila--mala som 100 xuti im spatne vynadat kravam, sama som isla na wc aj osprxovat sa nikto pri mne nebol keby som sa skotulala a poviem vam v tej sprxe mi bolo riadne zle a to som si isla po sprxe aj sama pozriet malu lebo mi ju nikto ani neprilozil ani neukazal nic 😠 😠

shaga
23. apr 2009

zanetuska to fakt?ja uz som bola postavena po 12h

zanetuska
23. apr 2009

fakt maly sa narodil 13.50 a ja som na druhy den rano ledva zliezla, zle na to spominam

snu
23. apr 2009

tak sa mam na co tesit 🙂 neviem kto mi to bude robit,, nazajednavala som si nikoho,, stafanikova ma dovolenku :( a tak som si myslela,ze mozno by som mala prave stastie na nu 🙂 ale viem ze utorky a stredy este bude robit cech,tak snad aspon tomu sa dostanem do ruk 🙂 bartkovjaka snad mat nebudem 😀 to by som sa dala racej uspat 😀 😀 😀

snu
23. apr 2009

no citala som viac zien co nohy dlho necitili

ako to cele prebieha? kam to vlastne pichnu? do spodnej casti chrbtice? aj vam davali naladovku pred tym? asi nie,co? ja nez ma pripravia od strachu odpadnem

zanetuska
23. apr 2009

mne namiesto naladovky dali vyvolavacku, mala som ist rodit normalne, ale sa to cele zvrtlo a isla som rychlo na sekciu, pichaju to do spodnej casti chrbtice, neboj sa prezijes to a ja som mala pri sekcii dr. Deckova a dr.Stefanikovu

snu
23. apr 2009

prezit prezijem 🙂 dufam 🙂
ja sa len bojim toho ze im tam odpadnem skor jak sa maly narodi

snu
23. apr 2009

zacina ma zas bolet brusko 🙂 tak sa vzdy potesim ze sa to mozno rozbehne 😀

snu
23. apr 2009

kto tam vlastne vsetko robi este?

shaga
23. apr 2009

inak ani mne malu neukazali len hned na stole a potom az vecer ani mi ju neprilozili stale som sa na nu pytala a kazda sestra sa na mna vykaslala a potom som ju isla pozriet sama

shaga
23. apr 2009

snu mozno to same pride🙂 drzim palce

snu
23. apr 2009

shaga dakujem 🙂

snu
23. apr 2009

a ten sex ozaj nepomaha 😀

shaga
23. apr 2009

inak ja som sa na filipa narodila krasne meno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre