Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

snu
24. apr 2009

no ta v ciernom to sem byl ja 🙂 jo to bol cech., je taky klidas,ze? 🙂 sak maly mal v utorok 4100g a teraz mi uz sono ani nerobil 🙂

som bola cul cikat a a potomkuk do wc a tam take az oranzove,, co to mohlo byt baby? na vlozke nic,,som to stihla asi vycikat,,ale som zmatena z toho..

kocurko1
24. apr 2009

Sissik - nevies, ci sa ma vyplnat aj ten formular B? Len pre istotu.

Mausy, tiez typujem, ze si bola s manzelom a cervene tricko s kapucou.

Ja som dosla neskor, s tou chicco taskou. Sak aj tak ma vybavili poslednu. Museli najprv pobrat tie romky, lebo ich mala, co tak vystrajala, vraj mala horucku. Tym padom zacali tie zeny kvakat na sestricky. Tak si vravim, nech radsej idu. Ceh mi vravel, nech nabuduce pridem skor, ze budem skorej..... Ani ma nenapadne.

Snu, ty stavias dom?

snu
24. apr 2009

kocurko neviem tasku nevsimla som si,co si mala oblecene?

snu
24. apr 2009

no jo stavame 🙂 preco?

ika no bolo tam vela vela ludi a dr tam dlho nebol,,

kocurko1
24. apr 2009

Ja mam dlhe vlasy, biele tricko, cierne nohavice.

Snu ty si bola cela v ciernom a s manzelom? Jeden tam nieco hovoril o bagri - tak po 11. Ale to som nespiclovala umyselne. Len som si zabudla casopis a sedela som blizko takeho paru.

mausy21
24. apr 2009

ja som kocurko typovala taku dlhovlasu blondinu s takym zelenym pasikovym tričkom a rifle?

vau tak maly je potom pekny macko snu....

aj som hovorila mužikovi že asi ktorá si to,tak hned zhodnotil že tá s tym velkym bruškom....bože chuda male tk fakt to maš už velke bruško, ale ty to už budeš mat už čoskoro za sebou.

a to oranžove ja neviem čo to mohlo byt...si si tym istá nemala si len viac zafarbeny moč?

snu
24. apr 2009

a blond vlasky? tak potom viem,, 🙂 ano ano to sme boli my,,akurat nam kopali zaklady 😀 tak drahy fungoval cez telefon 🙂 ael sak z toho cakanie bol viac unaveny ako keby bol z bagristom 🙂 my mse museli ist este za anesteziologickou,takze aj tam sme cakali,, no hruza den,, normalne som rada,ze uz nejdem na poradnu 🙂

snu
24. apr 2009

no pochybujem ze by to bol takto zafarbeny moc,, mavala som silne zlty,ked som sa nalievala dzusom,ale dnes len mineralky,, no sak uvidme,,tasky mam v aute 😀 stale citim tlaky dole a brusko mam kazdu chvilu tvrde,,cul tak rozmyslma,ze osm tam mohla racej aj zostat

snu
24. apr 2009

pisem jak tatar 😀

snu
24. apr 2009

a mala som tam aj byvalu kolegovu mausy ak si si vsimla tiez blond baba v bielom a ciernych gatach,,isla este ped vami do vnutra,, ta mala jake brusko? chudatko pribrala 30kg.. a tiez ide na sekciu asi dnes uz kvol tvrdnutiu bruska,,

mausy21
24. apr 2009

no tak pekne ešte sa vam baby narodi aj cez vikend a mužik to stihne nakoniec. no moj mužik ten mal take nervy že som ho musela krotit už nakonci a ešte tí romovia tam, ach to je sila.normalne ti zavidim. fakt ta doktorka odišla ked som šla ja dovnutra a kym prišiel lekár tak ona už mala urobenu sekciu dvojičiek baby, tak som sa len smiala, že ja tam ešte trčim a ona už odrodila.....snu a kde staviate?

snu
24. apr 2009

inak ty si tam bola cely cas sama v tej ordinacii ? reku chudak tvoj manzel,sak ho moze porazit,ked si tam zavreta tak dlho 🙂)) ani neviem kto tam bol pred cechom..

snu
24. apr 2009

staviame v maduniciach..
ja ona isla k porodu? ach jo aj ja uz stem,,, sem tam som uplne bez strachu odhodlana ist aj okamzite a sem tam mi je z toho na nic ako sa bojim a neviem si to predstavit 🙂 a aj sa uz bojim toho tvrdnutia,ked tej kolegovej kvol tomu uz dnes chcu robit cisara..

mausy21
24. apr 2009

taka mala tmava lekárka.no ešte tam bola so mnou jedna ale inak horor a to nam kazali sestri aby sme sa vyzliekli tak som tam bola plhodinu s holou ritou, a potom my došla už trpezlivost.

sissik
24. apr 2009

kocurko - na socialke v tt mi tvrdili, ze cast B sa vyplni ked pojdem na rodicovsky. ale na stranke soc. postovne tuism pisali, ze treba vyplnit A aj B. proste v tom maju bordel
snu co ta nechavaju tak dlho prenasat velke babo?

kocurko1
24. apr 2009

Snu ja som mala dlhe rozpustene vlasy a vyprany melir.. Ked ste sedeli pri dverach ordinacie, tak vedla tvojho manzu este jedna kocka pasikavom cervenom a potom ja.
Inak Mausy, buduci stvrtok idem zas, ale znova pridem neskor, asi o pol 11. Bude naval pred vikendom....

snu
24. apr 2009

uzasne 🙂 no krasny den pomalu za nami 🙂 idem si lahnut,nech mi to prejde,, majte sa zatial pekne a drzte palceky 🙂 mohlo by sa to rozbehnut,nech nemusim cakat do bud.tyzdna 🙂

mausy21
24. apr 2009

kocurko čo som idiot ja neviem ktora, nie ta v tom pasikovom?mala si obuté žabky?

kocurko1
24. apr 2009

ano, biele

mausy21
24. apr 2009

aha tak už potom viem.no a čo ti teda lakar povedal?ja idem tiež vo štvrtok ale ešte neviem okolkej asi ajmmy pojdeme neskor, alebo uplne skoro rano. a ty to kde byvaš?normalne moj začal hovorit že sme si zle zvolili nemocnicu ešte aj ten ma vytočil akoby som mohla za to že to tam tak funguje

timotej
24. apr 2009

Snu to oranžové môže byť hlienová zátka. To z teba vytečú hlieny a potom je na rade plodová voda a ide sa na to. Držím palce aby si už odrodila.....

kocurko1
24. apr 2009

Ja byvam 10km od TT. Ako mi povedala jedna baba, tak odchadza do gyncentra alebo neviem ako sa to vola. Mna ani nevysetroval, ze mam 3tyzdne do porodu a podla vysledkov este netreba a stale rozpraval setrickam, ze tu bol nespokojny a ze dnes tam uz nemal byt.
Vyzera to tak, ze k nam ho zavolali z gynekologickeho prijmu, lebo potom k nam prisla velmi rizikova pacientka.

mausy21
24. apr 2009

rizikova?to čo tam maju aky system mna porazi nakoniec ma nebude mat ani kto odrodit, parada.akoto že ta nevyšetril tak načo si tam čakala.mna vyšetrli a povedal že je doležite aby som každy tyžden prišla na vyše.aj mne hovoril že tam už dnes namal byt,ale čo už

kocurko1
24. apr 2009

Idem sa teraz rozvalit k telke.
Ja som este po poradni v meste dorazila prisaham uz posledne nevyhnutne nakupy do porodnice a pre malu. Odteraz vrcholom mojho spolocenskeho vyzitia budu poradne v nemocke 😀

mausy21
24. apr 2009

ok tak zatial.....

jasom
24. apr 2009

ahojte, tak ja som dnes bola na poradni a ked som si precitala, tak ked tam boli tie romky a robili tam humbuk tak aj ja som tam cakala, 😀

jasom
24. apr 2009

mozno som sa s niektorou z vas videla 🙂

ikatika
25. apr 2009

mám si zbalit do pôrodnice aj osušku na kúpanie pre baby?

kočky ako spávate v noci? ja som celé noci hore, potom to dohánam cez den ☹

zdá sa mi, že mi včera kleslo brucho- cítim sa ohybnejšia, ale nie je to nejak skoro?

snu
25. apr 2009

JASom ktora si to bol ty?

IKA tak tos i lepsia ako ja ked is uz 5:17 na nete 🙂) ja az o 6.00 buntosim 🙂))

dnes to brusko tvrdne viac,,tak neviem ci nepojdem na ten prijem ☹

kocurko1
25. apr 2009

Cauko snu. Tak ti prajem, nech to uz pride.
Ja sa tiez dnes gulam a dorabam nejake domace prace. Myslim, ze ked je tak teplo, lepsie je mat odrodene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre