Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

dominika..
27. apr 2009

ninny,
ano kosielky som ja mala vlastne so sebou.. prvy den mu dali samozrejme tu ich a vecer ked sme okupali tak som ho uz prezliekla. Aby nebol vyhadzany... tej druhej maminke sa to babo tak vysypalo dost veru...
v nemocnici som bola od utorka kedy som porodila a pustili nas domov v nedelu.

ikatika,
ano zvladli sme to bez epiduralu, strasne mi pomohlo ze tam bol so mnou manzelik, drzal ma za ruku, pomahal mi do sprchy zo sprchy, lahnut, sadnut cokolvek, bolo to hrozne fajn.. Kontrakcie boleli, no ja som myslela len na babatko a predychavala som. Zo zaciatku to bolo uplne v pohode.. no a ked mi pustili vodu tak to uz bolo dost.. 🙂 ale fajn, zvladli sme to spolocne a ja som fakt pysna ze bez epi.
Nastrih ni je vobec citit, a ked siju tak ti to mozu aj znecitliviet, potom to tak nie je citit.. ja som citila len take stipkanie trosku. Takze v pohodicke..

berus222
27. apr 2009

ajka, ja pojdem okolo 10 ako minule. o pol 12 som uz bola vonku.asi tam teraz bude plno, bo je v piatok volno, tak sa tesim. 😒

baby, aj vy furt spite? ja som jak mechom uderena. celu noc som hore a cez den umieram. keby som nemusela ist cikat, prespim cely den.

brinzulka
27. apr 2009

dominika...tak to ste zvladli na jednotku..super

mausy21
27. apr 2009

dominika v ktorom tyždni si rodila?

baby a má niektorá skusenosti s tym malinovym čajom?a kde to kupim?

ajka30
27. apr 2009

berus, tak mozno sa uvidime, ja to skusim hned rano.... Pre istotu si nabalim nieco na jedenie, lebo naposledy ma tam chytali mdloby od hladu.....
Mausy, ja som ten caj zacala pit vcera, kupila som to v lekarni na trhovej ulici ( pri tatraskle), ale podla mna to budu mat hocikde... len nie pod nazvom "malinikovy" ( to je asi cesky nazov) ale caj z ostruziny malinovej... dufam, ze pijem spravny caj, lebo na vrecusku su indikacie uplne ine.. ( prosti teplote, zapalu, mocopudne...) a ziadne porodne cesty.....

mausy21
27. apr 2009

no musim povedat mojmu nech mi skoči kupit niečo už potrebujem ist rodit bo sa zblaznim, hoci ešte mam čas...tušim sme rovnaky tt...ako sa citiš?tá poradne no to je čisty otras ja som tam v piatok tak vynadakla sestre, potom sa mi ospravedlnila aj na doktora som vybehla bo to čakanie tam nie je normalne

kocurko1
27. apr 2009

Dobre ranko baby. 🙂
Prave som sa vykotila z postele. Som rada, ze mala ja taka tolerantna a po 2 nocnych cikpauzach ma aspon doobeda nerozkopava a necha poriadne vyspat.

Ajka - dobre pises, ten caj sa tak ma volat.

Ikatika - cakame dievcatko, len sa mi to nejako nechcelo updatenut. A podla 3Dcka by to nemalo byt 15. maja, ale uz 9.. Tak som zvedava. Uz som sa tesila, ze v porodnici dobehnem Mausy. Len ako citam, neviem, ci stiham.
Inak aj moj manza je narodeny v maji - 5., tak sa tesi, ze dostane k narodkam najkrajsi balik na svete.

Dominika - srdecne gratulujem 🙂

mausy21
27. apr 2009

kocurko vedto stihaš určite sa tej naše bambule nebude chciet ist von...aj ked mama by tak rad...a meno maš ake vybrane?

kocurko1
27. apr 2009

Meno mame Dominika.

ninny
27. apr 2009

dominika, až 6 dni, prečo tak "dlho"? 🙂

dominika..
27. apr 2009

mausy,
rodila som v 40 tyzdni, vlastne 5 dni pred terminom.. 🙂

brinzulka, kocurko, dakujeme pekne 😉

stanka26
27. apr 2009

mausy a kam sa chystáš rodiť?inak pôvodne som z chtelnice a už bývam v hc.

ajka30
27. apr 2009

mausy, kocurko
tak ja sa teda citim uz ako take slonie mlada, cez noc sa nevyspim, neviem si najst ziadnu vhodnu polohu a ked si ju najdem, tak sa musim ist vycikat 😠
Cez den som potom uplne otapena, a pomaly nic co si naplanujem tak nestihnem.... Ja osobne dufam, ze budem rodit v termine ( vo vizitke mi to ukazuje nejaku blbost, ja som 38 tt)
Pocujte, mna strasne bolia rebra pod prsiami, vas nie? Uplne jak keby ma niekto nozikom pichal....
😝

mausy21
27. apr 2009

stanka ahoj ved ja ta poznám....ty si patrikova sestra že?

ja sa chystam roditv tt...ak sa na poslednu chvilu niečo neskomplikuje.Ty máš už 2 deturence?to je fajn, a zrovna párik tak sa vam podarilo

stanka26
27. apr 2009

no hej uhádla.počula som že bývaš v HC hovorila mi to teta Hinková ked bola u našich.ja bývam priamo v meste.ja rodila ibidvoch v PN a bola som veľmi spokojná.

mausy21
27. apr 2009

vážne v PN?no neviem švagrina tam rodila moc dobre to tam nedopadlo tak sa trošku bojim, tak som zvolila radšej TT, ved uvidime.byvaš priamo v meste?no mi ny sihoti v tych novopostavenych bytoch a je to tu pekne od ruky, ale čo už nejak sme si zvykli aspon trošku.dlho tu byvaš?

mausy21
27. apr 2009

ajka mna rebrá nie ani velmi mna skor cele bruško mam ho akoby ma niekto zbil.všetko hrozne otlačene.

kocurko1
27. apr 2009

Ajka, to s tymi bolavymi rebrami mam uz od 7. mesiaca. Teraz mam este bonus - kazdy vecer mi ich mala rozkopava. Pomaha len ked si lahnem na chrbat, aby mala viac miesta.

mausy21
27. apr 2009

dominika tkže si rodila skor?no mohla by som aj ja,bodlo by to.hlavne keby nie je ešte tak teplo.
takže asi si aj ja zoberiem veci pre malu, nechcem aby bola nejaka vyhádzaná alebo čo.a chcem sa spytat či je lepši olejček alebo mlieko, kupila som si klasiku aviril olej ale neviem

stanka26
27. apr 2009

v hc bývam do 2005.na sihoti bývajú švagrovci.

Mamičky nebojte sa ten posledný mesiac je najhorší aspoň podľa mna. máte pocit že už to asi bude ale to sú len plané poplachy.ja som celé noci nespávala ale keď už budete doma s pôrodnice tak to bude super.

mausy21
27. apr 2009

tak dlho?no pekne my plánujeme navrat do chtelnice,len musime predat najskor tento byt a neviem ako dlho to potrva,a tak čo už.tvoj je z HC?

stanka26
27. apr 2009

ano je z HC.ved aj ja bych bola najradšej v Chtelnici.tam mám viacej kamošiek a poznám menej ľudí.

mausy21
27. apr 2009

a neplanujete sa prestahovat?mate tu byt či byvate u svokrovcov?

berus222
27. apr 2009

kocurko, spavas na chrbte? lebo aj ja, ale kazdy mi hovori, ze by sa nemalo.

ninny
27. apr 2009

berus, aj ja občas spím na chrbte.. ale to nechtiac.. keď sa takto v noci "načapem", tak sa hneď prevalim na bok.. aj keď niekedy mi je na chrbte oveľa pohodlnejšie, len sa tak bojim spať kvôli bábätku..

stanka26
27. apr 2009

bývame u svokrovcov takže katastrofa. 😝 ja by som chcela byť najradšej sama ale moj M je už nainfikovaný od svojej mamy aby sme nabrali pôžičku lebo ju budeme splácať velý život.takže budeme stale tam stahovať sa nebudeme ☹ ☹ lebo má v hc robotu

mausy21
27. apr 2009

no konečne kde si bola doterz berus?prečo by sa nemalo spavat na chrbte?ja sice spavam na boku, ale občas si poležim na chrbte

kocurko1
27. apr 2009

No v podstate aspon chvilu zaspavam na chrbte, lebo len co sa dam na bok, mala mi rozkopava rebra. Ale nakoniec aj tak skoncim na boku.

Co myslite, Snu to uz ma za sebou?

kocurko1
27. apr 2009

Este som chcela len tak pomimo. Pred chvilou som bola poslat tlaciva na 2% dani. Ked sme tu este take, co nechceme zbytocne sponzorovat tento stat, tak uz len do stvrtka mozme poslat papiere danovemu uradu 😉

berus222
27. apr 2009

aj ja som jedna z tych, co nema v plane podporovat tento stat, ale este mi nedosli papiere rocneho zuctovania z roboty. ale co cakam od takej firmy 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre