Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

mausy21
4. máj 2009

možem sa spytat odkial presne si?

lucim
4. máj 2009

to je komplikovane, dam ti to do IP 🙂

ikatika
4. máj 2009

Na exkurzii bolo super, bola som milo prekvapená, konečne mám predstavu čo a ako a aj strach z pôrodu trochu pominul. Ďakujem vedúcej sestre za jej ochotu, láskavosť a podrobný výklad.

san77
4. máj 2009

ja som uz doma vyse mesiaca, spotrebovavala som si nevycerpanu dovcu, aj som bola rada, lebo keby som sa mala rozculovat v robote tak by ma porazilo, mne to prislo velmi vhod, skor ist. ale ako ty pises, ze 36 tyzden to sa mi zda dost neskoro, ved na matersku ides sest max. osem tyzdnov pred nie? alebo si chcela pracovat dlhsie?

lucim
4. máj 2009

dievcata, dokonca uz ani obavu z klystira a holenia zrazu po dnesku nemam. 🙂

san77
4. máj 2009

no ja len premyslam, ci si kupit ten pripravok v lekarni na ten klystir, alebo to nechat na nich...

ikatika
4. máj 2009

ajka neviem kedy idem na poradnu kedy chceš ísť ty? veď sa dohodneme, ale mausy píše že ide hneď ráno, mohla by nám tam rezervovať flek 😀
a kúpelka hotová?

lucim
4. máj 2009

san ja som sa dnes rozhodla asi, ze to necham na nich . wc aj sprcha je tam pre mna a obavam sa, ze popri kontrakciach si to nezvladnem aplikovat ...

mausy21
4. máj 2009

ikatika idem tak aby som tam bola už ked tam bude aj lekar oklo 9,
myslim že klistir ako klistir

san77
4. máj 2009

hm, asi mas pravdu lucim, lebo je fakt, ze ked budu bolesti budes rada, ze nemas este nieco ine na starosti...
este som tak premyslala, ze ked hovorila o tom porodnickom prijme, ked teda prides, ze mas kontrakcie, a kym sa vypisu tie papiere, ze aj pol hodina, no dufam, ze sa to bude davat predychavat a zaroven vyplnovat, to si trosku neviem predstavit... ☹

lucim
4. máj 2009

ani ja 😖 🙂

kocurko1
4. máj 2009

Mausy, este mimo temy nemocka.
Neprislo Ti este Rozhodnutie o materskej? Na socialke si vazne nechavaju lehotu 60 dni od nastupu. Vsetky vybavovacky mi nakoniec ostanu na manzela.

ajka30
5. máj 2009

ikatika, ja by som tiez isla okolo 9:00, nech som cim skor vybavena... Posli mi prosim tel cislo do IP, ja ti poslem moje.
Kupelka hotova, ale este treba raz premalovat zachod... Vcera sme upratovali s mamou, prisla pomahat aj svokra, vecer som mala totalne opuchnute nohy ako stlpy... otras....

Inac, ja som bola na exkurzii v nemocnici dvakrat, raz s kamoskami a potom s manzelom 🙂. Podla mna je skoda, ze momentalne nemocnica neorganizuje predporodne kurzy....

Kocurko, ja som volala na socialku kvoli rozhodnutiu o materskej, uz to mam spracovane asi 2 tyzdne, je tam taka mila pani, ona to spracovava okamzite, ale nemal im kto balit a posielat zasielky, tyzden tam chybala pracovna sila, nastupila len vcera, tak mi povedali, ze hadam buduci tyzden to pride....

berus222
5. máj 2009

kocurko, nemas v noci co robit?! o pol 1 som uz 2x pocas spanku vycikana. 😀
to fakt to rozhodnutie zo socialky chodi tak neskoro? a kedy pride prva materska, az po rozhodnuti?

ikatika
5. máj 2009

Ajka a to mám ako spraviť čo je to to IP? 😅

stanka26
5. máj 2009

ahojte budúce mamičky.ako to tu pozerám tak niektoré to máte za pár.
pozdravujem mausy21 a želám jej nech už to má čo skôr za sebou 🙂

mausy21
5. máj 2009

stanka 26 dakujem moc, snad sa to už tento tyžden rozbehne bo už to je hrozne.....

stanka26
5. máj 2009

tak to verím.ja takto pred rokom už ležala v nemocnici.

ajka30
5. máj 2009

ikatika, IP je interna posta, ja uz som ti poslala. Ked si prihlasena tak uplne hore na stranke mas svoje uzivatelske meno, nastavenia atd.... Je to este nad obrazkom modreho konika 😉 Je tam aj interna posta, potom na to kliknes a napises 🙂

mausy21
5. máj 2009

kocurk mne ešte nič neprišlo zo socialky, asi si davaju načas.

ikatika, ajka dajte si foto ved vas nebudem poznat na poradni....beruss poznam aj kocurka ale vas nie, tak šup šup nejaku fotečku.
a o ktorej tedy pojdete vo štvrtok?mne teraz odišiel mužik pracovat tak som sama.

včera večer som už mala take bolesti že som ledva predýchavala,aj slzičky mi išli ale bolo to tak 2 hodky a nepravidelne takže nič.ale dnes ked sedim mam pocit že malinkej prisedám hlavičku tak velmi ju citim už dolu.

ajka ty si ako na tom?

berus222
5. máj 2009

mausy, ved pisem, ze ho mam v nohavickach. ked mi vo stvrtok povie, ze je vysoko, tak ho kopnem.

mausy21
5. máj 2009

počuvaj ved aj mne doteraz hovorili že je mala vysoko až v piatok my konečne povedak že hlavička nalieha už.ja to nechapem, žena sa citi na rozpadnutie a oni ti zadru take niečo že ešte nas čakaju 2 vikendy,somari.
a čo porabaš?

berus222
5. máj 2009

nic, trochu som zdriemla. do obeda som to tu cele vyumyvala a bola som mrtva. nejako sa tu meni pocasie a mam pocit, ze mi roztrhne hlavu. pojdem si urobit cestoviny, prezerem sa a bude mi zle este viac. 😀
ty co, ako?

mausy21
5. máj 2009

ja no ved o mojom fyzickom stve škoda reči,inak pride susedka na kavu s malym tak sa trošku pohram.ja som si urobila volske oko so slaninkou opraženou tak som najedena hadam do zajtra,ach tá nuda, a ešte musime byt aj same,katas.idem pozriet či mam vobec niečo doma na ponuknutie,zatial

kocurko1
5. máj 2009

Caute baby. V noci sme s malou strasili. V kuse ma rozkopavala. O mojom traveni a cikani ani nehovorim.
Ani ona nema rada zmeny pocasia. O pol 1 som sa ju snazila oblbnut jogurtom, nepodarilo sa. O pol 3 som som to zaklincovala 3 chlebmi s maslom a medom a do 15 minut sme spali.

Co sa tyka rozhodnutia o materskej, socialka ma na to lehotu 60 dni, takze tlacivo na 2. pilier im ponesie moj manzel spolu s rodnym listom. Pokial viem, aj peniazky potom vyplatia spatne.

mausy21
5. máj 2009

to nejak nechapem takže tento mesiac budeme bez penazi či ako?no parada...nechapem ten system

berus222
5. máj 2009

ze aj na mna ucinkoval med a makove slize 😀

mausy21
5. máj 2009

no ved med je ukludnujuci nie? berus som na teba zvedava ake maš bruško nemaš nejake nove foto v albume?

ajka30
5. máj 2009

Ahojte, no ja sa tiez necitim najlepsie, strasne ma bolievaju aj krize, v noci ked idem na WC sa doslova neviem vyhrabat z postele. Dnes som upratovala spalnu, parla, zehlila, a dost ma boli podbrusko.. Okrem toho mam dojem jak keby na mna nieco liezlo (dufam, ze nie prasacia chripka).

Mne na poradni naposledy Dr len povedal, ze som uplne zatvorena, o vysokom bruchu nehovoril nic, ale podla mna homam dost vysoko, nemam dojem, ze by mi nejak kleslo alebo co....

Vo stvrtok idem do poradne okolo 9:00, a tentokrat vas uz bez vahania budem oslovovat 😀

mausy21
5. máj 2009

ajka tak to som zvedava či ma osloviš,určite si nebudeš ista a vzdáš to...mohliby sme ist spolu rodit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre