Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

berus222
5. máj 2009

baby nebojte, uz sa budeme poznat. ja budem ta bublina, co bude na kazdeho divne kukat.
mausy, nemam aktualnejsie foto, bo sa na seba nemozem kukat. brucho dotrhane, vyzrany ksicht a opuchnute nohy. no proste sexi tehula 😀

berus222
5. máj 2009

ale nie, ja uz tam vo stvrtok nepridem. ha ha... uz budem mat po tom. 😀 😀

mausy21
5. máj 2009

no beruss tak si fandi, neskus ma predbehnut uškrtim ta, jedine spolu...ale nie ja želam každej aby to užmala za sebou a najviac sebe 😀 beruss dohovor malemu dnes aj ja budem

ikatika
5. máj 2009

baby ja mám brucho v pohode, zatial strie nemám, ale pigmentové škvrny na ksichte, tak chodím namejkapovaná a prepúdrovaná jak vosková figurína 😝
a tuším aj rodiť tak pojdem, nech sa ma ten malý nezľakne keď ma prvý krát uvidí 😀 no des

sladké sníčky

berus222
6. máj 2009

caute baby. ako dnes? ziadne mnozstevne zmeny? je rizikovy stupen 4, dnes by to aj mohlo ist. 😀

susan256
6. máj 2009

Babulky, tusim Dominika tu pisla, ze sa v nemocke nebali nasiroko, ak si dobre pametam...Ako to je? Bali ci nebali sa tam nasiroko? Budem rada, ked napisete viacdre, co ste boli v poslednej dobe...DIk.

ajka30
6. máj 2009

Ahojte, u mna ziadne zmeny, len take standardne bolesti, ale maly sa dnes nejak malo mrvi..... dufam, ze je vsetko OK...
ale som tak nejaka akoby na chorobu, je mi zima, asi budem cely den lezat a pit caj

mausy, neboj, ikatiku poznam, uz viem aj ktora je berus, tak ta nejak spolocne urcite spozname... len aby sme tam boli v rovnaky cas.....ja idem o 9:00

ninny
6. máj 2009

ahojte 🙂))

Snu, dodatočne gratulujem k bábätku 🙂

Inak, aj ja som bola v pondelok na exkurzii, tiež sa mi tam páčilo.. 😀

Inak ako, všetky stále 2v1?

stanka26
6. máj 2009

susan256 mne deti v pôrodnici nebalili naširoko.ja rodila v PN. ale keď pôjdeš domov oni ti to všetko ukážu

kocurko1
6. máj 2009

Caute babenky. Dnes ste ani jedna neboli na poradni? Lebo bolo nas viac, co mame termin 14-15.
Inak nase bambo je strasne zlate. Vyzera to, ze predminulu noc, ked do 3.rano bojovalo, sa otocilo naspat dole hlavou. Asi od radosti porodim 🙂
Inak moja oblubena tema babky a dedkovia. Tych par babiek, co dnes sedelo vedla prijmu, sa strasne cudovalo, ze co my nosime na prijem take obrovske tasky. Co v nich mozeme mat. Ony kedysi nastupili do sanitky v papuckach a s uteracikom 🙂

mausy21
6. máj 2009

ahojte,
tak ako sme dnes na tom?my celkom ok, ale to pride zasa až večer.
už som zvedava čo nam zajtra povedia na poradni.
baby ako je to s tou materskou?
ked som v praci končila v marci tak teraz už nedostanem peniaze za april či ako to je?

ninny všetky 2v 1,žiadne zmeny som zvedava ktorá z nas to odštartuje, určite pojdem medzi poslednými

kocurko1
6. máj 2009

No ja s tou materskou viem, ze sa vyplaca spätne. A Socialna poistovna nam musi poslat rozhodnutie o prideleni materskeho. A ma na to zo zakona 60 dni.

Myslim, ze Snu dostala ten vymer ked uz bola v termine alebo po? Ze? A peniazky?

mausy21
6. máj 2009

no to je parada, mna porazi s tym som vobec neratala.

kocurko nemala si ist dnes na poradnu?

kocurko1
6. máj 2009

Bola som. Zato sa tesim, ze babo sa otocilo.

belanka
6. máj 2009

ja som prišla z pôrodnice v pondelok.nebalí sa naširoko.dáva sa len pamperska.dokonca ani detská lekárka nekázala.v 3,5týždňa ideme k ortopédovi a uvidíme,čo povie on.
inak počas pôrodu boli sestričky fajn,aj lekárka bola zlatá.myslím,že kovačičová.taká mladá.nemala som zaplatenú.
na šestonedelí to bolo tiež v pohode.držte sa 😉

berus222
6. máj 2009

belanka dakujeme.
kocurko, to je super, ze sa babo otocilo. to mas v sebe este tolko miesta, ze sa ti tam kazdy tyzden vrti? takze rodis normalne?a na kedy ti to vyzera? ci bez zmeny?
mausy, ani ja. tak sa mesiac trosku uskromnime, ale potom budeme v baliku 😀 😀 😀

ninny
6. máj 2009

belanka, gratulujem k bábätku 🙂)
ako to zvládaš? v noci sa často budí?

ikatika
6. máj 2009

Belanka gratulujem k Alžbetke.
a ako si rodila? epidurál? vyvolávačka?
Baby už sa teším kedy aj mne budete gratulovať, aspoň dúfam, že si na mna spomeniete, lebo mám termín až po vás a ked ja pojdem, vás akurát prepustia z pôrodnice a budem závidieť 😉
aha ešte je tu ninny 😀

ajka30
6. máj 2009

Belanka, gratulujem
Kocurko, super, ze sa babo otocilo.. Kote dnes robil poradnu?

Bola by to celkom sranda, keby sme sa vsetky stretli v porodnici ( teda okrem ninny - ta ma este cas). Je to celkom mozne, ved tie rozdiely medzi nasimi terminami su fakt minimalne.....Inac, nechapem, preco mne to ukazuje 40 tt ... kocurko ma termin ten isty den a jej to ukazuje 39 tt....

mausy21
6. máj 2009

ajka no bolo by to super,aspon by sme si povarovali babence,keby prišli mužikovia za nami, hi 😉
kocurko tak parada teda, pekne si to odtlačiš zo všetkym čo k tomu patri.baby a kto ma najskorši termin, ja?bo je tu ešte niekto predomnou?nahana ma na wc.otras.alebo kontrakcia?
ja už ani neviem ked to je take rovnake

baby idete všetky s epi?ja idem a hrozne sa spolieham, bo moj prach bolesti je velmi, ale velmi nizky tak neviem ako by som to zvladala

berus222
6. máj 2009

mausy, si dalsia na rade...
ja nejdem s epi.mozno preto, ze neviem co ma caka, tak si verim.

mausy21
6. máj 2009

jaj no tak to je fajn, že si veriš.ja sa nebojim porodu hrozne sa tešim, ale istota je istota.
baby ja dufam,že to pojde rychle zajtra, bo pri mojom štast to vidim minimalne na 3 hodky.ale naposledy to bola rychlovka a tiež som bola vo štvrtok
ja si myslim že moc myslim na ten porod a preto sa to takto odtahuje, ale ved ešte mame dva dni čas, aj tak to vidim až na buduci tyžden

berus222
6. máj 2009

myslim, ze zajtra to bude na dlho, lebo nas vsetky, co sme boli minulu stredu objednal na zajtra. takze tam bude 2x tak ludi. ale ked tam bude doktor, pojde to rychlo. ale ked tam bude behat 1, ktory bude musiet byt vsade, nacakame sa. ale salamovy chleba ako desiata to isti 😀

mausy21
6. máj 2009

no super takže všetky stredy idu zajtra?parada,mojho zasa bude poražat, ale snad ked pridem medzi prvymi tak ma zobere hned nemienim tam čakat ako pradtym že 5 hodin a tak.stalo sa ti že si tak dlho čakala ja vždy a vždy tam urobim poriadky ked sa nejake kravy predbiehaju.a milujem take čo pridu ako keby už zomierali a nemaju žiadne brucho a my bruchate tam čakame do nemoty....jaj zabijala by som, idem poumyvat podlahy a povysavat

ajka30
6. máj 2009

baby, aj mna to dnes nejak tiahne na WC, dufam, ze to este nebude, ja mam este aspon par dni cas 😅
Ja chcem ist s epi, lebo tiez som neni nijaka hrdinka a pravdupovediac, ja mam z porodu strach....
Takze zajtra sa vidime.... Hadam to teda nebude dlho trvat, minule bolo dobre, ze jeden dr vysetroval druhy robil sono.
Berus, ja som minule vytiahla proviant uz po 20 minutach cakania 😀

lenorka11
6. máj 2009

aholte 🙂

snu, gratulujem k bábetku.

belanka, tiež gratulujem k bábetku.

aj ja som bola v pondelok na exkurzii, bola som milo prekvapená čakala som že to tam bude vyzerať ovela horšie.

dievčence držím palce aby ste sa zajtra skoro vybavili 🙂

mausy21
6. máj 2009

no tak už som poumyvala a upratala bruško bolí ale neverim že by sme šli rodit, ale ak ma tam zajtra neuvidite tak budete vediet čo sa deje chi 😀

san77
6. máj 2009

Ahojte, pekny vecer prajem,

no ako tak pocuvam tie poradne v nemocnici, tak ma ide porazit, to je tam fakt take zle? fakt sa tam tak dlho caka, preco im to tak dlho trva? mna to coskoro caka... takze sa mam na co tesit? je to stopercentne, ze vas od 36tt poslu do nemocky na poradne, alebo moze byt aj zmena a chodi sa nadalej ku gyndovi svojmu?

taktiez sa pripajam a gratulujem belanke k babatku.

kocurko1
6. máj 2009

Babenky,dnes to bolo na poradni fajn. Bolo sice vela bab, ale sestricky prijemne, robota im isla sikovne. Vysetrovala Dr. Chovanova, potom nas vsetky dala zavolat hore na 3.do ambulancie. Super, ze sono ma rovno tam, takze vsetko slo s usmevom jak po masle.
No a na nase bambo mohli zabrat 2 veci:
1.ze mi manzel na 10minut podlozil pod zadok 4vankuse a to sa dalo do pohybu, lebo kopance boli dost bolestive.
2. dostalo slubene velku zmrzlinovu roladu - teda ak dostane rozum. Ak je to spekulant po mne, tak zabrala ta zmrzka 🙂

lenorka11
6. máj 2009

ahoj san,ja idem ešte o týždeň posledný krát k svojmu doktorovi potom už hádam do nemocnice.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre