Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

san77
6. máj 2009

ku komu chodis ked mozem vediet? no ja uvidim kedy ma posle do nemocky, ja idem na poradnu az buduci piatok tak uvidim co mi povie...

lenorka11
6. máj 2009

ja som z hc, ja hodím k doktorovi v hc

brinzulka
6. máj 2009

babusky..treba do TT porodnice brat dudlik babatku?

san77
6. máj 2009

ahaa.. jasne, takze teraz budes chodit az do tt do nemocky..ok

brinzulka, neviem ci treba, ale co som brala tlacivo v nemocke kde je zoznam veci co treba zobrat do nemocky pre teba a dieta tak pri dietati je poznaceny cumlik...

brinzulka
6. máj 2009

lebo nemam kupeny..a maly mal len v nemocke+doma asi mesiac a potom ho uz nechcel..

san77
6. máj 2009

hm.. tazko povedat, je v rozpise aby bol, ale skor mozno budu vediet kocky co uz maju po tom nedavno, ci ho vobec vyuzili... lebo ved nie kazdy babuliatko chce dudlik...

brinzulka
6. máj 2009

hladala som na nete asi aky...a vyhodilo mi to, ze je to aj dobre..aj zle...bud sa babatko nan nauci a cumloce..alebo ho ani nepotrebuje a tiez je to zavisle od jeho sacieho reflexu-aky ho ma silny..ciby stale cmuckalo, ci nie...
Pri prvom som bola 3dni na gynek. on na novorodeneckom-nebolo miesto..tak tam dudulu dostal ich..na izbe moju...

san77
6. máj 2009

tak potom si asi po skusenosti zober svoju vlastnu dudu, bola si na gynek. kvoli tomu, ze nebolo miesto na sestonedeli?
lebo ako som sa dozvedela po exkurzii tak tam maju 20 lozok a ako tak vnimam tento a minuly plodny rok, kto vie, ci im tie lozka vystacia...

brinzulka
6. máj 2009

hej, bolo vela porodov...trosku som si odpocinula..ale bolo mi tam smutno, bala som sa, ze pridem domov a nebudem vediet s malym nic urobit...chodila som ho kojit kazde 3hodiny...niekedy sa nedal zobudit...
Ked sme boli uz potom spolu..tak to bolo fain..

kocurko1
6. máj 2009

brindzulka, v tom modrom reklamnom kufriku, co sme dostavali este u obvodneho gynekologa bol cumlik. Ja berem ten a neriesim

brinzulka
6. máj 2009

kocukro..a to kedy ste dostali?

san77
6. máj 2009

reklamny kufrik? to je co? o tom som v zivote nepocula, ani ze by nieco take gynekolog daval... ???

brinzulka
6. máj 2009

tozto pri malom som sa toho dozila....a potom v porodnici druhy..teraz nic..a skoda, ze TT nemocka nie je zaradena do programu mama a ja ...s baby bag, kde je kniha o detickach ☹

kocurko1
6. máj 2009

normalne u obvodneho gynekologa - ono nam to dala sestricka po v 11tt, ked dobre dopadlo to 1. zakladne sono. Taky modry kufrik so vzorkami a brozurkami.
A teraz v porodnici mame dostat ruzovy.

kocurko1
6. máj 2009

Ale ten ruzovy na sestonedeli minule davali. Aj baby co odrodili tak pisu.

san77
6. máj 2009

no ja som ziadny kufrik nedostala od svojho gyn, a pocitam, ze ani nedostanem... 😠

ikatika
6. máj 2009

ani ja som žiadny kufrík nedostala, ale v pôrodnici sa dostáva.

ninny
7. máj 2009

dobré ránko 🙂

ikatika, neboj ja nezabudnem... 😉
ajka, tak hádam sa v nemocke neuvidíme, nerada by som rodila predčasne 😝 vy už budete vedieť čo a ako, tak ja budem z Vás ťahať info, ak ovšem budete mať nejaký čas na koníka... už nech su tie naše bábätká na svete, krásne, zdravučke... 😉

ale ako pozeram, nie som tu sama v skoršom tt.. ešte je tu san77.. možno sa stretneme v nemocke 🙂

macka7
7. máj 2009

ahojte babulky ten modry kufrik dostavaju iba prvorodicky 🙂 ten ruzovy dostanetepri odchode z porodnice a v nom je taka dobra knizka o babatku vola sa tusim happy baby a na zadnej strane je taky formular a ten po vypisani a potvrdeni z porodnice odoslete a poslu vam este jeden kufrik tusim zlty

brinzulka ten dudel si radsej zober ved nikdy nevies a miesto v taske ti nezaberie 😉 ja som mala a mala cmulala ostosest

brinzulka
7. máj 2009

dakujem..balim 😉

belanka
7. máj 2009

ja som dostala od svojho gyn. ten prenetalbox a čakala som druhé.dudel sa ozaj zíde.

belanka
7. máj 2009

rodila som bez epidurálky a dalo sa.alžbetka je zlatá.často ani neviem,že ju mám.v noci sa budí len 2x(klopem o drevo).keby jej to tak vydržalo.1.dcérka sa budila každé dve hodiny do 2 rokov.baby spite,kým sa dá a držte sa 😉

san77
7. máj 2009

bre ranko vsetkym,
tak uvidime ci dostaneme ten ruzovy kufrik, modry nebol, tak aspon ten ruzovy by bolo fajn.

ninny, jo mozno sa vidime v nemocke kedze mame terminy blizko seba, teda dufam, ze vsetko pojde fajn ako po masle aj tebe aj mne... nebola si inak v nemocke na exkurzke? ja som bola s manzelom... mozno sme sa aj videli, ale bolo nas tam kopec... 🙂

ninny
7. máj 2009

san, hehe.. tiež som bola s manželom v pondelok na tej exkurzii.. 🙂 bolo nás tam veľa, to je pravda... ale párikov bolo len pár 🙂 určite sme Vás zaregistrovali, len netuším, kt. ste boli vy 🙂 veď možno nám vyjde rovnako poradňa v nemocnici, tak by sme sa tam mohli vidieť 🙂

mausy21
7. máj 2009

no dievčence som moc rada že sme sa dnes všetky stretli a spoznali aspon trošku.
ja som ledva prišla domov všetko ma tak strašne boli, myslim že ked ma vyšetroval to trocha naštartoval a garantujem vam že dnes bo najneskor zajtra porodim.mam bolesti až mi je do plaču.
baby držte sa idem si pospat bo odpadnem.ozaj mala má 3600g ale tušim som vam to hovorila.
Ikatika bruško ti sekne si v nom kočka

berus222
7. máj 2009

mausy, uz by si mohla ist. ved otravovat tam v sobotu... 😀 tajne ti zavidim a drzim palce

kocurko1
7. máj 2009

Cau Mausy, tak ti prajem nech sa ti to uz rozbehne.
Berus, dufam, ze ma pockas s porodom. Kedy ides najblizsie na poradnu? Ja mam ist az v piatok 15.

berus222
7. máj 2009

aj ja a ikatika mame ist v piatok. nic v zlom, ale nechcem sa s nikym stretnut na prizemi. ak, tak pekne na sestonedeli alebo vo vzdycharni. 😀

kocurko1
7. máj 2009

aj ja dufam, ze to bude na sestonedeli 🙂

ajka30
7. máj 2009

baby aj ja som rada, ze sme sa spoznali 🙂
Inac, zacalo sa mi hnede spinenie (neviem ci z vysetrenia alebo ?) a mam bolesti v podbrusku, tak keby som sa tu vecer alebo zajtra neukazala, viete kde som 😀
Mausy, drzim palec.
Idem si nachvilu lahnut a potom sa rozhodnem ci pojdem na pohotovost......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre