Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

berus222
13. máj 2009

viem kto si a ked porodis skorej, budem za tebou chodit do nemocnice kazdy den aj so svokru 😀

majula28
13. máj 2009

Dúfam, že neporodím. Tou návštevou som to nepochopila.

berus222
13. máj 2009

potom ti to vysvetlim.

baby, kde ste vsetky? tak predsa mi budete v piatok mavat?

ajka30
13. máj 2009

ahoj berus, ja som este tu, ale zacalo ma nejak klat v boku, tak som uplne nepouzitelna....ledva som presla k pocitacu

ikatika
13. máj 2009

berus aj ja som tu stále,len som chorá, nádcha a tak, ledva dýcham, dúfam že ma to do pôrodu prejde lebo sa tam zadusím 😒
som zvedavá na mausy, to ju asi v piatok pustia ked v pondelok rodila, možno ju uvidíme

kocurko1
14. máj 2009

Caute baby. Takze zajtra sa stretame na poradni v plnej zostave? Co sa tyka mna, tak po 10.30plati. Jedine, ze by si to bambulka nejakym zazrakom rozmyslela.

berus222
14. máj 2009

ahoj. aj so mnou to vyzera, ze sa zajtra dostavim 2v1.

ajka30
14. máj 2009

Caute, ja tam budem tiez......

ikatika
14. máj 2009

aj ja idem do poradne len neviem kedy sa dostavím.
baby cítim sa hrozne, bola som u doktora u obvodného, dal mi antibiotiká bioparox sprej, ale nejako sa mi to nezdalo, tak som šla do poradne sa spýtat a nikoho tam nebolo o 11.15. prázdne ani nohy, tak na príjme mi sestrička zavolala doktorke chovanovej a že môžem.

berus222
14. máj 2009

bioparox? vacsiu hovadinu ti nemohli dat? aj mne ho dala doktorka asi v 6. mesiaci a okrem toho, ze ma z neho napinalo, bol na nic. nakoniec som ho vyhodila.

sissik
14. máj 2009

ikatika skus kloktanie slanou vodou a nejake homeopatika. len sa nepamatam ake presne su to, v lekarni by ti mali vediet poradit. a cajikuj, len teraz tesne pred porodom pozor na vitami c - nadmerne mnozstvo zrieduje krv

gabuliik
14. máj 2009

Ikatika,ten bioparox je fakt hovadina.Ja som mala silný zápal priedušiek,ked som zostala tehu s malým.Toto mi dala moja obvodná a nič z toho.Len ma to napínalo ako píše berus.O tri dni som frčala na pohotovosť s podozrením,že mi to sadá na pluca.Tam mi tiež síce nedali lieky,ale aspon mi poradila čaje a sirup.Neviem ako sa volá,ale je to skorocelový a môžu ho aj tehu.

ikatika
14. máj 2009

no ja som ten bioparox už pár krát užívala ked som nebola tehu a zabral mi.
sissik homeopatiká na hrdlo aj sirup od kašlu beriem už od soboty a nič, tak snád mi toto pomože, uvidím čo mi zajtra povedia
dobrú nocku 😉

berus222
15. máj 2009

no co dievcence, ako ste dopadli? ja som uz predychala ten skoro 4 kg sok.

ajka30
15. máj 2009

Ahojte, mne sono dnes nerobila, branka na 2 cm 🙂

ninny
15. máj 2009

berus, chlapček váži skoro 4 kg? 😉

kocurko1
15. máj 2009

Caute, a Mausy gratulujem ku krasnej princeznej. Potvrdzujem, ze je to kocka, kedze sme ju s Berus videli 😀
Inak som rada, ze sme sa dievcence spoznali. Takze Berus, vidime sa v pondelok. Ikatika, este ty daj vediet, kedy ides.
A doktorka mi dnes hovorila, ze staci prist do porodky ked mam kontrakcie kazdych 5minut. Ze ani na zapade nechcu zobrat kym zena nie je na 4cm. Mausy, ty nam asi povies svoj nazor ked budes mat cas. 😉

ikatika
15. máj 2009

no ja som otvorená na špičku prsta, takže nič moc. na poradu mám íst v stredu a to mám aj termín.
ty kocurko ja sa musím smiat aj ja som sa pýtala kedy mám íst do porodky ked prídu na mna kontrakcie, či stačí každých 5 min. a mne zas povedala že to môže byt aj neskoro, že to možem už aj rodit. tak si vyber, každý hovorí niečo iné 🙂
a ako si zvládla cestu domov?

brinzulka
15. máj 2009

berus...aj my sme mali 4kg babo..na mojich 163-4cm... 🙂 a strasili cisarskym, ze to nepojde a na jedno zatlacenie bol vonku...Tak nech aj Tebe sa podari...aj teraz mam velke brusko 😉

ajka30
15. máj 2009

Kocurko, pozri si vizitku xixi "dnes cakame..." Berus, "vcera cakame..."
Skoda, ze ja som dnes Mausy nestretla....

kocurko1
15. máj 2009

Hahaha

berus222
15. máj 2009

takze zase bez zmeny. tak sa v pondelok stretneme 😀

mausy21
15. máj 2009

baby zajtra sa vam ozvem dnes som ko, tak vam dam info čo a ako, ale inak katastrofa, otras a už nikdy viac....akle ten poklad v postielke za to stal 🙂

berus222
16. máj 2009

ninny, za zatial ma 3700 g +-, ale ze skor +, lebo som vysoka (to mi povedala dr)

mausy, ked budes mat cas, napis uplne vsetko, co si potrebovala, nepotrebovala, ako to prebiehalo,... mate krasnu malinku 🙂 to len tomu nasmu lenivemu sa nechce ist von

baby, kedy pojdete v pondelok? myslela som si, ze do vtedy porodim, ako mi hovorila dr, ale vobec to nevyzera na porod. ani jej podrazdenie nepomohlo. nehovorila vam nic o vyvolani? lebo ked tam pojdem v pondelok, budem sa bit za vyvolavacku.

mausy21
16. máj 2009

tak ahojte...
no nepotrebovala som nič ine okrem toho čo bolo na zozname.Ale naša malá dostala strašnú alergiu na to ich pradlo.aj maly tej baby čo bola so mnou na izbe.tak sme museli kupat v pšeničnych otrubach.ked som išla rodit som hovorila sestričkam že nech malej obleču moje veci,a neobliekli vraj to sa oblieka až ked ju dostanem ja, potom si ju možem prezliect.aj to tak dopadlo.na druhy den mi priniesli sofinku celu červenu,flakatu a vyhadzanu.
takže ja by som odporučala zobrst si všetko svoje, aj zavinovačku.plienky, pretože sa davaju babatkam do zavinovačky pod hlavičku,takže aj tie si zoberte.ja som si nechala doniest.aj primarka mi hovorila že vela detičiek má tu alergicku reakciu.
ale malá je teraz už ok.tvaričku má čistu už len par fliačkov ne teličku.použivala som aj v nemocnici mlieko po kupani Excipial.kupu tam v čistek vode ale ak si ich nakremujete nemaju nič proti.
Novorodenecke sestričky uplne paradne.stale nam pomahali,radili a učili.ked som mala navštevu malinku varovali oni,takže pohoda.
Sestričky na odd., tiež pohoda velmi ustretove.
len sa modlite aby bolo na šestonedeli volne bo mna po porode dali na gyndu a previezli ma až na druhy den o 13h na odd.je to tam stale plne, dokonca mi skoro aj mužika nepustili so mnou na vzdycharen,naštastie tam baby odrodili predomnou a tak sme tam zostali sami.
Rodil ma Dečkov ale videla som ho len 2 krat.Raz o 21h vyšetril a druhy raz už na sale o 22h.sestričky na porodnici su prisne ale je to dobre bo ja som trochen panikarila ale pomahali mi.

Baby držte sa,je to sila ale ked somto ja zvladla bez epi tak to musi už každá,bo ja a bolest to nejde dokopi.

mausy21
16. máj 2009

pridala som par foto do albumu možte mrknut

kocurko1
16. máj 2009

Mausy, este raz blahozelam.
Mne sa zda, ze podrazdenie pomohlo. Strasne mi tvrdne brusko a bolia krize. Pridem na net, ked sa budem citit lepsie.

lenorka11
16. máj 2009

Mausy, gratulujem nech Vám malinká pekne rastie a robí radost. 🙂 🙂 🙂

ikatika
16. máj 2009

mausy gratulujem, škoda že som ta nestretla ked som bola v piatok na poradni.

mausy21
16. máj 2009

Ďakujem vám všetkym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre