Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

ninny
18. máj 2009

ani ja sa nechystám si zaplatiť lekára...

elisam
18. máj 2009

Ja som nemala zaplateného lekára ani raz, a všetko bolo v pohode. Pri oboch deťoch ma rodil Dr. Dečkov a bol ma pozrieť aj po pôrode na izbe. Ja som s ním bola nadmieru spokojná.

gabuliik
18. máj 2009

Baby,ja som tiež nemala zaplateného dr. a vyvolávačku mi dali.V den termínu som mala poradnu,bola tam dr. Štefániková.Bola som otvorená na 4 cm,opýtala sa ma,že či ju chcem ja že áno a bolo.O 11,30 mi dali vyvolávačku a 13,40 bol malý na svete. 🙂

mausy21
18. máj 2009

ahojte babeny....
nejak nestiham ani pisat,som taka unavená stale,asi ešte z toho porodu.
máme sa dobre,malinká je dobručká,mliečka máme vééééééééla,a prespime skoro celu noc,budí sa len raz v noci.
už sa rosipte aj vy.KOcurko aj AJka to maju už za sebou tak sa poponahlajte nech sa stretnete.to len ja som tam bola sama,ale nejak sme to prežili.

berus222
19. máj 2009

Ahojte ja som manzel Berus 222.Prave sa nam narodil syn Michael,19:5:2009 o 0:50.Ma 51 cm a 3640 g.

lenorka11
19. máj 2009

dobré ránko.
berus gratulujem, je super že už to maš zs sebou.
prajem pekný den. 🙂 🙂 🙂

brinzulka
19. máj 2009

babulky gratulujeme ..konecne ste sa dockali... 😵 😵 nech vsetko preboli, babatka papaju mliecko bez problemov a nech vsetko klape...juuuuuuuuj...tusim by som aj ja uz chcela mat uzlicek 🙂

san77
19. máj 2009

dobre ranko,
gratulujem berus, nech syncek pekne rastie.

mausy21
19. máj 2009

berusss gratulujem strašne mooooooooc nech ste zdravučky a nech vam malinky robi len radost,tešim sa s vami

no Ikatika už len ty.tak šup šup eroticky županik a už nech si na prijme 😉

ninny
19. máj 2009

berus, jeeej.. gratuluuujem 🙂))

dosa
19. máj 2009

baby - prosim vas, neviete mi povedat, v ktore dni ma dr. stefanikova poradnu? myslim tu co sa chodi posledny mesiac. treba sa tam objednat? alebo si len sadnem a cakam? nemate telefon do ambulancie? sice som tam chodila pred tromi rokmi, ale to uz je daaaaavnooooo 😀
dakujem

ninny
19. máj 2009

dosa, ahojky.. ja som bola dnes ráno na poradni v nemocnici a bola tam Dr. Štefaniková.. objednala som sa včera ráno... čísielko do ambulancie rizikovej tehotnosti posielam v IP...

ninny
19. máj 2009

mausy, ja by som mala na Teba jednu otázočku.. mohla si v nemocnici používať svoje oblečenie pre bábo aj si ho natierala po kúpaní mliečkom alebo olejčekom? Diiky 🙂

snu
19. máj 2009

blahozelam divcence 🙂
mausy prespi ti celu noc? ou je,,takto ja mam rusne kazde 2 hodky 🙂
takze amm co robit 🙂 sak sopm aj schudla vsetko co som nabrala 🙂)) ale brusko mam stale ..
baby po cisarskom kedy mozem zacat svicit cviky na brucho neviette?

ninny mozes mat svoje oblecenie,, a neoporucaju kremovat,, ak bude mat suchu kozicku tak ti odporucia taku mast,, ja som mala infadolan,,,ale doma som mu uz davala stary dobry aviril olejik 🙂

sissik
19. máj 2009

snu nedali ti v porodke papier s cvikmi, ktore mas cvicit?
lebo mne ano a necvicila som.
asi po 6 tyzdnoch som skusila spravit normlany brusak - ale tahalo ma to, tak som ich nerobila. skusia som ten polovicny a bol OK. robila som ich tri rana a potom nejak nebol cas.
minimalne 6t by si mala s brusakmi pockat. predsa je to poriadny rez. a po inyc brusnych operaciach neodporucaju cvicit a dvihat nic tazke aj 3 mesiace. hlavne ze po sekcii sa musi 😀

mimma31
19. máj 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit ako to je v Trnavskej nemocnici s pritomnostou partnera pri porode, ci moze byt so mnou uz aj na cakacke, pocas prvej doby porodnej? Termin mam az v juli, ale neviem sa rozhodnut, ci mam rodit v TT alebo v BA. V Bratislave mam znameho porodnika, len tam je nevyhoda, ze manzel by mohol byt pri mne iba v poslednej dobe porodnej, a ja by som bola rada, keby ho mozem mat pri sebe od zaciatku. dakujem

brinzulka
19. máj 2009

za mojich cias siel na vzdycharen..pomohol..potom bol pri hlave pri porode...
aleeeeeeeee cerstve tehulky pomozu....vedia

ninny
20. máj 2009

mimma31, manžel môže byť s Tebou už od začiatku (už na "vzdychárni").. samozrejme aj pri pôrode a potom 2 hodinky po pôrode (ak nerodíš cisárskym).. platí sa 16,60 Eur..

snu, diky 🙂 a cez deň sa Ti ako často budí? Mliečka máš dosť? 😉

san77
20. máj 2009

ahojky, pekne ranko vsetkym,

ninny, prosim ta hodis aj mne to cislo do ambulancie do IP, tiez predpokladam, ze sa objednam a povedz ako bolo, co ti robili, kedy si prisla, kolko ludi atd.atd... diky

ninny
20. máj 2009

san, ahojky 🙂 prišla som ráno o deviatej.. boli tam okrem mňa ešte 2 baby.. po mne potom prišla ešte jedna.. nečakala som ani 5 minút. sestrička ma vzala dovnútra zmerala mi tlak, skontrolovala moč a popočúvala srdiečko bábätka.. potom ma poslala sadnúť si do čakárne pred ambulanciu a asi 3 min na to ma poslala k doktorke, vyzliecť sa za plentu.. a tam som čakala pokiaľ vyšetri babu predo mnou.. a išla som hneď ja.. vyšetrila ma zdola, pýtala sa ma či nemám nejaké problémy a zobrala mi stery.. potom ma poslala sadnúť si do haly pred UZV.. bolo nás tam 6 tehuliek.. čakala som asi pol hodku.. urobila mi ultrazvuk.... a potom som šla zaniesť výterd do laboratória a išla som domov.. 🙂

číslo posielam v IP 😉

san77
20. máj 2009

diky ninny, ja predpokladam, ze pojdem asi az buduci tyzden,tak mozno sa tam vidime, kedy ides ty, ides na buduci tyzden? a predsa ti brali stery, tak to je fajn, tak to hadam caka aj mna... inak vsetko oki, babatko v poriadku, hovorili ti ake je velke, alebo nejake predpoklady kolko bude vazit alebo tak?

dik za cislo...

ninny
20. máj 2009

san, idem presne o týždeň, v stredu.. včera som bola u Dr. Štefanikovej, dúfam, že tam bude aj budúcu stredu.. aspoň tak vraveli baby, že by som mala chodiť na poradne už k tomu istému pôrodníkovi ako som bola prvý krát 🙂
a inak všetko OK, bábo je v poriadku, váži 2 550 g, je troška menší ako by mal byť, ale to vraj nevadí, že asi je po maminke 🙂 kedy si Ty bola naposledy na poradni u svojho gynek.?

san77
20. máj 2009

a vies ktore dni este robi Stefanikova? tiez by som rada sla k nej, ked ju vsetci tak chvalia. aj ked moj gyn.-dr. Cech este robi aj v nemocke a on mi hovoril, ze ma sluzby v stredu, tak teraz neviem, ale asi to tak urobim, ze s tam objednam, tak sa skusim dat tiez na stredu, ked ides aj ty. a o kolkej ides?
no super, tak babus mas v poriadku, no aspon vies, lebo ja uz ani neviem kedy mi naposledy povedali, ze ake babus je, asi ked som bola na 3D v HC, tam mi ho pomeral aj vahu, dlzku a tak, ale inak bezne u mojho gyn.nic take.
na poradnu idem este zajtra kvoli krvnym vysledkom, tak uvidim kedy ma posle do nemocky, predpokladam, ze az dalsi tyzden.

ozaj este otazocka do fora, viete mi niekto poradit, ci je bezpecne v mojom stadiu cestovat, chcela by som ist totiz na vikend k svokrovcom na vychod... diky za rady...

ninny
20. máj 2009

san, hm vôbec netuším kedy robí.. len som si myslela, že tam bude tu stredu, keď ma tam objednala... ale veď keď tam bude Dr. Čech. tak neva... len ako som už písala myslela som si, že na poradne do nemocnice budem chodiť k tomu istému lekárovi/lekárke..
Idem hneď ráno.. prídem medzi pol deviatou až deviatou... musím takto skôr.. lebo ide so mnou manžel, a on hneď potom musí letieť do práce... bývame v Galante, a pracujeme v Bratislave.. no a rodiť budem v Trnave 😀 😀

a k tomu cestovaniu.. ja som bola naposledy na východe (máme tam celu rodinku) na Veľku Noc.. cestovalo sa mi celkom v pohode... ale manžel mi zastavoval každú chvíľku.. aby som sa aspoň trocha prešla.. lebo sedieť takto vkuse dá zabrať... ale teraz by som už na východ nešla 😀 by som sa bála..

san77
20. máj 2009

ninny preco nechces rodit v bratislave, nepremyslala si o tom a este pracujes aj ty?

tak potom v stredu ked pojdem tak sa vidime v nemocke.

tu cestu uvidime, zatial znasam cestovanie v pohode, aj ked tiez myslim, ze budeme musiet robit prestavky... tak uvidime, ked tak sa este spytam zajtra v poradni...

ninny
20. máj 2009

san, nie už nepracujem, od 5/5 som na MD.. v Bratislave nechcem, mám to z Galanty pomerne ďaleko.. teraz ešte "ďaľej", keď sa robí diaľnica a sú na nej hrozne zápchy.. takže to nejde.. a v TT mi to vyhovuje..

san77
20. máj 2009

no by som sa cudovala, keby si este pracovala, ja som tiez od 6/5 na MD a predtym som si este vybrala dovcu, takze oddychujem 🙂

ninny
20. máj 2009

san, aj ja som mala pred MD dovču, 5 dni 🙂

san77
20. máj 2009

jaj tak to som si ja uzila viacej, ja som mala cely mesiac 🙂

lenorka11
21. máj 2009

dobré ránko.
berus,snu chcem sa opýtat či ste mali v porodnici svoju nočnú košelu a župan, alebo ste používali ich nemocničné?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre