Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

lenorka11
21. máj 2009

neviete kde je ikatika?
asi sa už teší v porodnici a pestuje svoie dietatko.
vyzerá to tak že teraz som zostala na rade ja.
ale nech už to mám čím skor za sebou, aby som si mohla odniest nášho drobca domov.

majula28
21. máj 2009

baby a od ktorého týždňa sa chodí do nemocnice na poradňu?

ninny
21. máj 2009

majula, od 36 tt..

san77
21. máj 2009

ahojte,

majula, do nemocky by si mala zacat chodit od 36tt a na kontroly kazdy tyzden, alebo ako to tvoj stav vyzaduje, mne sa to trochu posunulo, kedze moj gyn. robi aj v nemocke tak idem az buduci tyzden do nemocky...

ninny, ja som po dnesnej poradni a lekar mi povedal prist v stredu do nemocky o jednej...

san77
21. máj 2009

lenorka,
tebe sa to blizi, ty si tu teraz dalsia na rade, pokial sa tu este neobjavi ikatika... drzim palce...

ninny
21. máj 2009

san, ahojky.. takže tam bude v stredu Dr. Čech? Nevieš či celý deň alebo len poobede?

san77
21. máj 2009

neviem ti povedat kedy tam bude, ci cely den, predpokladam, ze ich tam je viac, lebo povedal, ze rano to byva huste pacientkami a aby som prisla rovno o jednej, spytala sa na neho, ze on nepozera vsetky, tak predpokladam, ze si to nejako delia, alebo sa striedaju...

majula28
21. máj 2009

Ja som počula, že Čech už tam neni. Chvalabohu 🙂 🙂 🙂 Ja som síce k nemu chodila od 16 rokov a aj som odrodila pri ňom pred ôsmimi rokmi, ale už by som nechcela. 😀

ninny
21. máj 2009

majula, prečo?

san77
21. máj 2009

no to aj mna zaujima majula, hovor preco...

inak on v nemocke coskoro konci, mal by koncom juna, aspon tak mi hovoril...

majula28
21. máj 2009

nie sú na neho dobré referencie a rád natŕča vrecko (vlastná skúsenosť), ale možno to je asi taká doba. 😀 😀 😀
Ten Dečkov a Štefániková, že sú dobrí, som počula.
Škoda, že môj nechodí k pôrodom. ☹

baby a máte vy vybavených pôrodníkov alebo nie?

ninny
21. máj 2009

majula, ja nemám.. môj predtým chodieval k pôrodom, posledne roky už tiež nie..

majula28
21. máj 2009

ninny a ty prečo vlastne budeš v TT rodiť?

ninny
21. máj 2009

majula, lebo mi bola odporučená TT pôrodnica, v TT mám aj gynekológa.. a v Galante by som rodiť nechcela... ja vlastne ani neviem kde je tu v GA nemocnica :D sme tu len rok..

san77
21. máj 2009

ja nemam zaplateneho lekara, predpokladam, ze ma zavolal k sebe preto, ze mne sa zmenil moj gynekolog a miesto neho prisiel Cech. viem, ze ma este sluzby do konca juna v nemocke a este niekde a potom uz uplne nechava nemocku a zostava iba v gyn. centre v tt...
tiez som pocula pozitivne aj negativne reakcie na neho, no tak teraz si vybrat... hm... ☹

ninny
21. máj 2009

san, a od kedy chodíš k Čechovi? A v kt. gynek. centre on robí?

mausy21
21. máj 2009

ahojte dievčence držím vám palce už sa vám to kráti

lenorka berus je ešte v nemocke, ale župan si neber ani košelu je to zbytočné tam dostaneš vždy ked budeš potrebovat

san77
21. máj 2009

no ja chodim do gyn. centra co je na poliklinike druzba, ono je to tak dolu pod poliklinikou, na zaciatku tehu som zacala chodit k Lajdovi, ten tam bol novy a bral novych pacientov, ale zrazu odisiel, ani rok tam nebol a miesto neho prisiel Cech, ten je tam asi od zaciatku aprila, cize ani nie cele dva mesiace aj to tam myslim nerobi kazdy den, kedze ma este nejake sluzby v nemocke a tusim aj v ZOSke...

san77
21. máj 2009

ahoj mausy,
ako to zvladas s malickou, ako ti to ide, si unavena, alebo ako to pocitujes, boli ste uz vonku na prechadzke?

ozik baby, do nemocky ste si brali, alebo si budete brat pre vyzdvihnutie babatka autosedacku, alebo vanicku??

ninny
21. máj 2009

mausy, vážne netreba župan ani košeľu? Ty si bola celý čas v ich.. lebo ja som si dnes uvedomila, že mám len jednu košeľu s gombíkmi.. a okrem toho 2 nohavicove pyžamka s gombíkmi (na dojčenie) .. tak som si povedala, že jednu musím ešte dokúpiť, lebo v nemocke musíme byť v košeli.. takže mi netreba?

san, fuha, ja netušim kde je ta poliklinika.. ja tiež chodím do gynek. centra.. tak je hneď aj také veľké zdravotné stredisko.. tuším poliklinika pre dospelých.. alebo tak nejako sa to vola..

ninny
21. máj 2009

san, no a k tej autosedačke.. to vezme manžel, keď pre nás príde.. aj vecičky pre maličkého na cestu domov vezme on, zbytočne by som to všetko brala ja..

san77
21. máj 2009

ninny, no to je asi to iste, kde chodim ja, ku komu tam chodis do toho gyn. centra? ono sa to vola poliklinika druzba - je to velke stredisko pre dospelych, ale aj detska poliklinika je tam...

viem, nebudem brat veci pre male, ani autosedacku, len som si chcela byt ista, ci sa moze brat autosedacka, alebo ci je lepsia vanicka na prevoz, ale ja asi skor dam zobrat tu autosedacku, lebo vana je nemotorna...

ohladom kosiel, ja mam pre istotu dve nachystane, ak by nieco... len sa bojim toho ako mala mausy, ze mala jej chytila alergiu na tie ich veci nemocnicne...

mausy21
21. máj 2009

košele netreba skutočne.ja som si zobrala jednu a tusom si davala ked osm mala navštevy inak stale v ich.
no zvladame to,ale tažko bo malunka stale grcka a vyzera to na GER,aleved uvidime.unavená som strašne eštelen ráno vstávam,ale snad do toho pridem.
inak je malinká zlatunka aj mi vela prespi a na prechádzku chodime,páči sa jej vonku to vydrži dlho spinkat.

baby moja mala mala strašnu alergiu na to ich pradlo takže ja by som odporučala si zobrat veci pre malinke ja som mala ale hned po porode mi ju obliekli do ich a aj to tak dopadlo ešte teraz sa liečime.... ☹

ninny
21. máj 2009

san, jj.. to je to iste... nevedela som, že tam robí Čech.. ale Dr. Lajda mi bol známy... tak som kukla do knižky a všimla som si, že práve on mi 2 krát robil ultrazvuk 🙂 strašne milý, sympatický lekár.. prečo vlastne odišiel? :(
hehe, to je ale náhoda... ja chodím Dr. Novákovi.. vlastne tam su len dvaja.. čiže teraz ten môj a ten Tvoj.. 🙂

majula28
21. máj 2009

baby, ale aj tak veď bábenko je obyčajne ešte v perinke a to ako chcete ho dať do sedačky? Či bez nej?

No ja keď som rodila (8 rokov dozadu) tiež nám dávali nemocničné nočné košele ( každé ráno by si mala mať čistú na vizitu) , tak boli v takom stave, že až. 😀 😀 😀 To bola vždy bitka o ne, kto prišiel neskoršie tak mal smolu, a zostala mu iba takej horšej kvality (roztrhaná, fľakatá, bez gombíkov...) , ale teraz ako to je neviem. 😀

ninny
21. máj 2009

mausy, a aké oblečko si jej brala? A nemôžu mi maličké obliecť hneď do môjho, ak ich o to požiadam?? a v noci sa Ti koľko krát budi? Diiiiky, si poklad... 😉 a držím pršteky, nech je Sofinka v poriadku...

san77
21. máj 2009

co je to GER??

a v noci ako spinka, krmis ju kazde dve alebo tri hodiny?? ja si to neviem predstavit aka to bude zmena ked uzlicek pride na svet, asi velikanska... 🙂 ale tesim sa...
no tie veci si pamatam, ze si spominala, tak asi si to pribalim do tasky, kedze sa to tebe stalo... ale nechapem v com to potom peru, ked im takto na to babatka dostanu alergie...

ninny, je to to iste, dr. NOvak tam je - k tomu ale nechodim, este je tam dr. Elias, myslim, ze on ma na starosti aj problemy s neplodnostou, alebo take nieco, ale on nemal volne, ked som sa tam chcela prihlasit, jedine tento Lajda. Aj mne sa zdal celkom v pohode a mily, ani neviem preco odisiel, len tam jedneho dna nebol a ked som sa pytala sestricky, tak povedala, ze odisiel a neviem kam, ze hovori sa, ze spat do hlohovca, alebo do piestan, takze som sa ani nic nedozvedela, ze preco... a odvtedy je tam tento dr. Cech...

san77
21. máj 2009

majula,
no na zozname co do porodnice, co bol v nemocnici je napisana autosedacka... ale nie kvoli tomu, len ja mam vanicku, ze je strasne tazka a tusim ani nema drziak na prenos.... pytala som sa aj nejakych bab co rodili nedavno, a tiez brali na prevoz autosedacku, jedno z toho boli malinkate dvojicky, co mali pri porode ledva cez dva kila... tak som myslela, ze na nejaky kusok by to babul mohlo zvladnut v tej autosedacke.... este to premyslim...

mausy21
21. máj 2009

ninny ja som si zobrala košielky ale keby idem druhy raz tak aj zavinovačku svoju aby mohlo mat malinke aj kratke rukaviky bo mala som tu ich a musela som davat všetko s dlhym aby neprišla do kontaktu s tou ich perinkou.potom som si zobrala tak 3 dupačky a par bodikov.a samozrejme svoje plienky.

ja som ich tiež žiadala aby mi ju obliekli hned do mojho a povedali že to sa nerobi že ja si ju potom oblečiem

v nci ako kedy niekedy vydrži aj 4 hodky inokedy 2,neviem od čoho to závisí ale v noci sa celkom dá. cez den tak 3 hodky a papáme

ninny
21. máj 2009

san, vanička musí byť jedná z tých, kt. sú schválene na prenos bábätka v aute.. takú máš? My takú máme, len ešte neviem či vezmeme autosedačku alebo vaničku.. asi vaničku.. lebo je to "dlhšia cesta" do Galanty..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre