Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

safs
1. jún 2009

amsicek, novorodenecke nestiham , ale o druhej som tam jaq na koni 😉

san77
1. jún 2009

ahojte,

viete co je ten den otvorenych dveri, co sa tam bude diat, lebo ked je to podobne ako exkurzia, tak tu uz mam absolvovanu, tak by som sa tam nerada trepala kvoli tomu istemu...
dik za infosky.

badusik
1. jún 2009

san77,
ja som bola na exkurzii v porodke 4.5. a v rámci toho nebola prehliadka novorodeneckého oddelenia.Tu ide o deň otvorených dverí na novorodeneckom, myslím, že celý tento týždeň od 12-14hod.

mausy21
1. jún 2009

ahojte babuly,
tak ako to zvládate?už to mate za par...nezavidim, ale ved potom to bude krasne
mne malinka zaspala tak pojdem asi aj ja do postielky bo v noci sme toho vela nepospali

san77
1. jún 2009

badusik,
no aj tak si to neviem predstavit, lebo ved na to novorodenecke tusim ani neni pristup, alebo zeby si si tam mohla ist obzriet babatka?

mausy,
ty uz mas po tom a nam sa to blizi, ale ako si pisala, zvladnut sa to da, tak dufam, ze to aj my zvladneme...
ako malinka, rastie rastie? v noci sa ti casto budi? ako casto ju krmis?

majula28
1. jún 2009

raona ja som chcela ísť dneska, ale na exkurziu po pôrodnici, ale nemám auto, takže nemám sa tam ako dopraviť. Takže obzriem si to až potom....veď čochvíľa to už bude 😀 😀 😀 Moja malá sa tiež volá Sára

brinzulka
1. jún 2009

aj mne je luto...maly spi....sme v TT tento krat..len niet toho, coby ho zavaroval,aby mohla mama brazdit po nemocnici

san77
1. jún 2009

badusik,
inak teraz ako to citam este raz aj ja som bola 4.5. v nemocke na exkurzii, tak sme sa mozno aj videli 😉

snu
1. jún 2009

ahojte dievcence,ako sa mate? ako papate? ako spinkate? nas papa stale kazde 2 hodky 🙂 uz je to macooo 🙂 dnes mse behali po doktoroch a uradoch a maly bol jak andelik 🙂 skoda ze nemam kedy sem chodit a pocitat ako sa vam dari a ake ste mali porody??? aspon do internej posty mi napiste 🙂 opatrujte sa

raona
1. jún 2009

majula, no hadam mi nic do toho v stredu nepride, a budem tam moct ist..

alebo bol tam niekto uz dneska na tom dni otvorenych dveri?? ak ste boli, podajte nam info... vdaka 😉

ankan
1. jún 2009

ahojte maminy na str. 224 som Vás prosila o odpoveď ale nikto mi neodpovedal. Neviem či z nevedomosti alebo...? Pomôžte prosím. Nedá mi dýchať...

badusik
2. jún 2009

ahoj san77,je to možné,že sme sa videli v porodnici,ale bolo nas tam teda dosť 🙂

ninny
2. jún 2009

badusik, i ja som bola 4.5. na exkurzii.. 🙂

snu, som rada, že maš takého anjelika.. takže aj mliečka maš dostatok? 🙂 A nehodíš sem nejaku jeho foto? 😅

ninny
2. jún 2009

ankan, ahojky.. čo sa týka tej tehotenskej knižky... tak to vôbec netuším... nevedela som, že si ich nemocnica uschováva.. myslela som si, že mi zostane..

badusik
2. jún 2009

Ninny, a nebola si včera na novorodeneckom na dni otvorenych dverí? Ktorá ste boli napíšte čo nové sa tam dozviem a či sa tamoplatí ísť.

brinzulka
2. jún 2009

ninny....ak chces nieco na pamiatku..ofot si to..lebo prides do porodnice...a uz ju neuvidis...Sona sme si odlozili 😉

ninny
2. jún 2009

badusik, nie nebola.. bola som len na exkurzii..

brindzulka.. diky za radu.. 🙂

macka7
2. jún 2009

ahojte kocky chcem predat klokanku chicco go cerveno-ciernu je v 100 percentnom stave je vyborna mne velmi pomohla.Je od o-9kg dieta sa tam da bruskom k sebe a chrbatikom ked uz udrzi hlavicku 🙂 Kupila som ju v sani centre za 990sk a chcela by som ju predat za 450sk (15eur)

san77
2. jún 2009

ahoj Macka7,
prosim ta nemas foto tej klokanky prosim ta, asi by sme mali zaujem.
vdaka.
San

san77
2. jún 2009

ahoj ninny,
ako sa citis, ja sa chystam zajtra na kontrolu do nemocky, tak uvidime, co mi budu robit...
drz sa.

majula28
2. jún 2009

baby, ja som pred ôsmimi rokmi tak prišla o fotky zo sona malej, lebo som ich mala v tehu knižke a nikto sa ma nespýtal, či ich chcem, alebo čo len zobrali všetko a hotovo. Teraz už sa to nestane 😀 😀 😀 už sa poistím......

dijado
2. jún 2009

ahojte, tiež pôjdem to TT pôrodnice, tak sa chcem popýtať na niektoré veci:
- musím si zobrať svoj pohár a príbor ?
- načo si mám brať ortop.nohavičky, keď sa tam deti nebalia naširoko ?
- dávajú bábatku automaticky dudlík do pusy ?
- kto vás holil ? žena alebo nejaký sanitár ?
ďakujem za odpovede.

timotej
2. jún 2009

ahoj dijado zober si pre istotu jedny ortop,.nohav. určite si zober príbor, pohár nemusíš teda ja som pila z flaše čo som mala minerálku. Piť si zober lebo tam ti nič nedajú. My sme nemali vôbec dudlík až doma. Holenie nebolo.

dijado
2. jún 2009

díky za rýchle odpovede. je to na hlavu, že aj obyčajný príbor si musíš zobrať. to aby som si zobrala aj jar a hubku na riad 😀
vidím, že za 4 roky, keď tam bola sestra sa nič nezmenilo. nemala pohár, neboli ochotní jej ho ani dočasne zapožičať, tak muž behal po bufetoch a zháňal plasťák.
v Ikea majú poháre po 10,- korún 😎 asi im kúpim

brinzulka
2. jún 2009

dijado...ja som sa oholila sama a bolo v pohode 😉 ...uvidim ako nam to pojde teraz 😉

berus222
2. jún 2009

dijado, radsej sa ohol doma. ked som tam bola, boli tam 2 sanitari. ver mi, ani od jedneho by som nechcela, aby ma holil!

dijado
2. jún 2009

bŕŕŕŕŕ. a hlavne ja som ten ostýchavý typ, že tam dole ma doteraz videl len muž 😉 ale lekára pri pôrode som už predýchala 😝

brinzulka
2. jún 2009

dijado..po porode Ta vsetko prejde
ohol sa sama alebo Ti mm pomoze 😉

ninny
2. jún 2009

dijado, a Tvoj gynekológ mal vždy šatku na očiach? 😀 😀

brinzulka
2. jún 2009

kazda sme ina...aj ja som sa hanbila...ale ved to clovek musi prekonat a od porodu mi je nejak vsetko jedno..i kojenie na verejnosti..babo je hladne...no tak ideme kojit...ved sa to da spravit aj intimne...ale asi som odbocila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre