Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

bubaczik
12. mar 2007

vidis,to ma nenapadlo 😀 zas sa budem vytahovat pred muzom... 😀 neboj,ak to pride uz budes rada,ze to budes mat za sebou..len najhorsie su tie dni pred..

bubaczik
12. mar 2007

a mojou vyhodou je,ze neviem kedy to pride..takze ziadne stresy tyzden pred tym...

rainbow
12. mar 2007

ved po tých zvukových efektoch na tej exkurzii mi to došlo, a už sa ma to drží, hlavne tie sny sú také zakerné

bubaczik
12. mar 2007

to ste tam normalne boli vtedy ked sa tam rodilo?brrr,tak to aj mne by uz nebolo vsetko jedno..
ja ked som lezala v nem,tak som mala na izbe nejake s porodnymi bolestami,a uprimne ti poviem,ze som im zavidela,ze uz to budu mat co chvila za sebou..

bubaczik
12. mar 2007

neviete niektora ci existuje nejaky pristroj na cistenie caluneneho nabytku..trebalo by mi na gaucovku,chudera uz ma inu farbu 😢

melory
autor
12. mar 2007

existuje vysavac a tym sa to aj robi poziciavaju ho v tescu na jeden den.

bubaczik
12. mar 2007

no ja som kukala na nete,da sa pozicat..ale zajdem sa kuknut aj do tesca..diky..prave som si sadla,tak sa tesim,vychutnavam jarny vzduch zmiesany z vonou cisteho pradla,co mi ide z balkona...tak dnes som sa prekonala...uz moze byt velka noc...ha ha ..len na okna si netrufam...

melory
autor
12. mar 2007

mna zachvat upratovanie este nechytil ale pocitam ze este par dni a odtrhnem sa z retaze

bubaczik
12. mar 2007

ja uz aj balkon vypratala,co mal moj muz za ulohu od vianoc,muskaty vyhodene na balkone,konecne som prva...ha..susedu porazi 😀

petra25
14. mar 2007

AHojte
My sme sa vratili vcera z porodnice
Mame malu bambulku - Karinku - ako vam uz Silvika pisla - narodila sa 9. 3. o 11:25, mala 3570g a merala 48 cm
Porod prebehol nad moje ocakavani dobre - lekar povedal,ze takto jednoducho novorodicku este nerodil - porod sa nakoniec spustil spontanne - do porodnice sme prisle o 8mej a az do "vystupu" na porodnicke kreslo som si pripadala ako na kave s kamosmi - s muzom (ktory nakoniec siel k porodu 😉 a sestrickou sme cely cas prekecali a presmiali sa - mala bola na svete za 8 min 😀(musim ale povedat, ze bolesti na kresle ma trocha prekvapili, takze chvalabohu, ze to bolo tak kratko
horsie su uz len tie nestastne stichy, ktore ma teraz dost trapia
Co sa tyka sestonedelia, pripadala som si tam ako vo vezeni - bola som rada, ze sme sa so Silvikou aspon na chvilu stretle- potom mi tam uz bolo strasne smutno - strava ako v base- vid ukazka - studene halusky s tvarohom a slaninou, hrachova polievka, huzvove maso a pod no des!!!!!!
Aj pristup vacsiny sestier hrozny - nulovy zaujem, ci nieco nepotrebujete
Som straaasne rada, ze sme uz doma
No musim utekat, vsetkym nastavajucim maminkam prajem vela trpezlivosti, kym budete drzat vase poklady na rukach 🙂

melory
autor
14. mar 2007

perta super ze si rodena rodicka a ze vsetko o.k., dakujeme, ze si sa ozvala, a uz cakame foto.

cifroska
14. mar 2007

Ahoj Petra.Vytajte doma.Prajem vam vela zdravicka.Uz aby som to aj ja mala za sebou.Ja som sa tam bola pytat na tu epi.a ty si akurat rodila.Primarka nam povedala,ze kratko potom jak sme odisli sa ti mala narodila. 🙂

Ahoj Mel a ty mas co noveho?Kedy ides na poradnu? 😵

melory
autor
14. mar 2007

bola som dnes... 🙂 ze som na jeden prst otvorena....bola som na prietokoch, to je v poriadku...aj ctg je v poriadku. a idem zas o tyzden. a ty co nove?

cifroska
14. mar 2007

Ja sa ledva kotulam.Ked pridem z vonku tak som strasne unavena a bolia ma krize tak polehujem.Na poradnu idem v piatok.Uvidim co mi povie. 😉

melory
autor
14. mar 2007

ozvi sa co ti povedia, dnes som tiez presla 100m a bola som v koncoch. ako sa bude volat syn?

cifroska
14. mar 2007

Ja som chcela Filipka.Muz ani pocut Tak co sme sa zhodli spolocne asi Matusko aj to este vahame.

melory
autor
14. mar 2007

filip je take zivsie... 🙂

bubaczik
15. mar 2007

ahoj mel..vidim,ze tu lietas ako vcielka 😀 neviem,chcem sa opytat,j tebe sa tazko spi?ja neviem dychat,spim pri otvorenom okne,muz uz je normalne chory,ale co uz,ak zavrem okno tak sa dusim..neviem,pri ostatnych som to nemala..musim spat podlozena vankusmi...

rainbow
16. mar 2007

ahojte, bubaczik, dnes rano mi nechcel šofer zastavit pred firmou, surovec nevšímavý nechotný, ledva som sa dogúlala do kanc., ja idem hore schodmi a som dýchavičná, ale pri cvičení som v pohode , to vládzem až sa čudujem...cifroska aj ja chcem filipka, moj muž radšej jakubka,ale v posl.dobe už hovorí filipko 😵

bubaczik
16. mar 2007

tak ja som sa vratila s poradne,maly ma 1200gr,som na spic prsta otvorena ale steh drzi o sto sest 😀 dr vravel,ze nech vydrzim este aspon dva tri tyzdne a sme za vodou..ale ja sa chystam vydrzat do konca maja...idem vylozit nohy,a potom idem na nakupy...pa dievcata..

rainbow
16. mar 2007

bubaczik, moj ma 1350g, teším sa že v maji sme spolu na izbe 😉

cifroska
16. mar 2007

Ahoj Mel.Dnes som bola na poradni.V pondelok idem Znova rano.Mam prist aj s taskou,aby sme sa nemuseli este raz tocit.Povedal,ze krcok mam pripraveny.Asi mi to bude vyvolavat,aby sa stihla dat infuzia s antibiotikami.Bojim sa toho vyvolavania. 😔

bubaczik
16. mar 2007

ja ze kuk..kto to tu novy..a to teta rainbow si zmenila image... 😀 jaaj,vlastne si si dala dole ciapku,sak je jar,ne?pekneeee...musim aj ja pokukat nejaku lepsiu fotečku 😀 tak v maji daj vediet,a obsad izbu...

melory
autor
17. mar 2007

cifroska ked je krcok pripraveny tak sa nebojkaj, ved tela sa pripravilo.

bubaczik, ja sa potim akoby bolo 40 stupnov... 😅 okno mame otvorene v spalni cele dni a noci.

bubaczik
17. mar 2007

aj ja mel,aj ja...u nas detto sak uz citim hrdlo 😠 maly mi siel otravovat svokru,tak dnes zas nuda.. 😖

melory
autor
17. mar 2007

jaj aj mne by mohol nietko huga zobrat na vikend, jak by som sa tesila.

bubaczik
17. mar 2007

sak sa tesim..taaaaaak moc 😀 aspon mu povyhadzujem polamane hracky,ma ich plny suflik..vcera uz porodili dievcata co som s nimi bola v nem,boze ten cas leti..jedna ma dvojcata chlapcov,miery neviem,len to ze sa narodili v 34-5tt,a druha dievca..tak im uz zavidim,ze to maju za sebou..

melory
autor
17. mar 2007

ja som uz uplne na rozsypanie, yz si kazdy chvilu myslim, ze pojdem a nic, 😵

bubaczik
17. mar 2007

mne sa snival sen,ze mi odtiekla voda,ze ma dali na sal,a potom to prestalo a dr ma poslal domov...ta uz mi kvalitne kapka na karbit 😀

melory
autor
17. mar 2007

tak to mne tiez, vcera som citila ako mi po nohach tecie plodava voda a ja nadvihla saty a nohy suche, potom sa to zas opakovalo, no tiez som si povedala, moja zlata, dobre ti ale sibe. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre