• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

20. júla 2017 
ak vcera som bola u cecha,stretla som tam spolubyvajucu,co jej vraveli ze je v 31tt,ona bola v 35,a ak podpisovala reverz,tak jej dr povedala ze do tyz porodi..este je cela,je v 39tt...cech sa smial,ze po tej dr len mava vela roboty,ze ja sa tiez nemam coho bat..a mala som pocit,ze cakal nejaku obalku..mala som pripravenu,ale motalo sa tam moc zien..maju v tom chaos..ja na koze,a druha si tam prechadza ako na pesej..
17. mar 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to musis vystihnut ked budes s nim sama v ambulancii, je to aj tak, ze si ho zavolas k porodu a on ti povie kedy mas prist s taskou a vtedy si ta zavola do ambulanie...a ide to.
17. mar 2007 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len som pocula ze za porod bere strane peniaze..nevadi..vcera mi robil usg,pridal malemu 2tt,ze je velky,tak sme boli rady..tak nech sa to len dobre skonci..uz nemam aspon taky strach...a mam pykosku..vcera som bola za mojim byvalim dr,ta ma prehovaral,ze nech nechodim k cechovi,ale k nemu..idiot
17. mar 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa stretla len s tym ze kazdy gynekolog prida 2tt a to ti poviem preco! lebo im sa nechce rodit velke dieta, radsej nech je male, aby to slo lahko von.
17. mar 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spadol mi kon..ale uz som ho nastartovala a som spat :grinning: mne je jedno kolko mu kto prida,sak on vie kedy ma prist na svet,a ja rodim male deti,takze tato varianta nehrozi..len nech sa narodi tak aby nemusel byt v inkubatore dva tyz..radsej ja pojdem do nem na infuzie..
17. mar 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtr mi drz palceky, idem do topolcian na kontrolu a mozno si ma tam nehaju, uvidim, lebo som bola v stredu na jeden prst otvorena
17. mar 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem na teba mysliet..no vidis,o chvilu uz aj ty to budes mat za sebou..sak uz mozes..a beres si tam uz aj tasku_?
17. mar 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu ostaneme s rainbow same.. :cry:
17. mar 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubaczik ak ma to chyti same od seba idem do tt a to tu este to tom zrejme rok v teme ostanem, co bude stale o com!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale zas teraz som bola na vysetreni ctg a bola som prekvapena - lekar skveli a sestricka bola tak mala zlata tetuska.
17. mar 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si bola na ctg vysetreni?
17. mar 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v trnave
17. mar 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nakoniec zmenis nazor..ha ha ha ..a v nemocnici si bola?
17. mar 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bola som v nemocnici, lebo moj lekar nema pasy na ctg a este ma poslal na pritoky.
doktora som mala co reinbow odporuca, mne sa vidi, ze ze v mojich rokoch.
17. mar 2007 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevies ako sa vola?
17. mar 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na D - maly tmavy
17. mar 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ako vyzera?dnes mame spiace pocasie..zajtra mi dojde mama,tak sa tesim,aspon budem mat s kym kecat :grinning:
17. mar 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deckov...to ja ho odporucala :grinning: a ma 29rokov..
autor
moja by mala prist, ked pridem z porodnice na tyzden, no som zvedava.
tak moja mi pride okna umyt :grinning: a dojde aj po porode,budu sa zas so svokrov predbiehat,az mi bude zle z ich sutazivosti :grinning:
17. mar 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak este je aj mladsi... :slight_smile: aj ten v topolcanoch mi pride mladsi :wink:

tak to u nas nehrozi, okna ostavaju na mne.mozem umyt a ist rodit...zeby som to spravila hned dnes?
17. mar 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak skus..nemocnica za rohom.. :grinning: u nas vladne spiaca atmosfera,dievcata este odfukuju,ja sa uz tiez premiestnila do spalne...muza mam v robote..jak mne dobre.. :grinning:
17. mar 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj ide nico robit, takze som za chvilu bez netu :unamused:
17. mar 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko..co budes robit? :grinning: chod tie okna umyvat..
17. mar 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na mna usmieva kuchyna a najviac to kura v drese :wink:
17. mar 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na mna sa mozu aj skerit :grinning: ja dnes nerobim nic..aspon teraz som toho nazoru :grinning: vcera som zhanala boty pre emmu,ta som presvihla povolenu normu v chodeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na nakupoch tak clovek viac vladze, ze? hlavne ked maju pekne veci a da sa nieco kupit.
17. mar 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a plnu penazenku :grinning: ale sak som sa ledva plazila..v tescu sme boli ja zavesena na kosiku,po 10min som zavelila na odchod,a sli sme..je to na mna vela..ked lezim doma,ta som hrdinka,ale ak idem von tak ledva sa hybem,a potom len funim v posteli a sledujem sa..uz ma to fakt nebavi..
17. mar 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcem ist do tesca do newyourkeku a do gate pozret dake handry co sa zidu po porode, lebo po porode sa mi uz nebude asi chciet,
17. mar 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tam kukla minule jednym ockom,ale len som si povzdychla nad tymi xs velkostami :grinning: a nalada ma presla :grinning:
17. mar 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne nejak tvrdne brucho..
17. mar 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok