Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

daniela29
17. jún 2009

Ninny, robila - stihla pozrieť placentu, váhu malého a vyrazilo jej PC - tak potom som už nečakala lebo mi robili v piatok...

ninny
17. jún 2009

daniela, no pekne 😀 a koľko Jakubko vážil? 😉

daniela29
17. jún 2009

3300 gr . Tebe kedy naposledy robili? a koľko malý vážil?

ninny
17. jún 2009

naposledy mi sono robil Dr. Dečkov, 5. júna - malý vtedy vážil 2800g.

daniela29
17. jún 2009

1. júna vážil Kubko 2920 gr. - takže obidvaja asi takí drobci........... ako sa máš dnes?

ninny
17. jún 2009

daniela, super... nič mi nie je... ☹ a ja už tak veľmi chcem rodiť... už sa nevieme Sebastiánka dočkať... a strašne sa ten čas vlečie... som strašne nervózna... a Ty sa ako cítiš?
inak, bolo veľa báb na poradni? o koľkej si tam bola?

ninny
17. jún 2009

ale san sa nejako neozýva... nemáš náhodou na ňu tel. čísielko?

daniela29
17. jún 2009

Ja sa tiež dnes cítim super, ale tiež som nervózna....najradšej by som už išla... a ešte k tomu každý sa vypipute kedy už pôjdem.... nebavia ma už ani tie poradne... dnes...piatok
Ja som tam prišla o 11.40 a akurát odchádzala sestrička na obed.. doktor Dečkov tam bol mal tam pripravené 3 ženy tie vyšetril ale keďže tam nebola sestrička tak odišiel na obed..........medzitým sa vrátila a zavolala dr. Štefánikovú že môže prísť na ambulanciu... prišla a hneď som šla, medzitým prišiel aj dr. Dečkov a dohodli sa že zostane ona na ambulancii......... takže asi hodinku som bola spolu - v pohode

san77
17. jún 2009

ahojte,

zdravim vas, ozyvam sa neskoro, lebo mi nejako blbol net a este stale NERODIM a asi v nedohladne... no hroza, uz chodim ako parna lokomotiva...
ja som dnes prisla na poradnu nieco po pol jednej a cakala som na dr. Cecha, ten prisiel trochu neskor a potom som cakala na monitor a na uzv, dnes to tam bolo ako na pase, chodili sme dnu a von na striedacku, na tlak, na monitor, na monitore som bola asi 15 minut, lezala na boku a som myslela, ze sa mi brucho odtrhne, ako mi ho tahalo dolu...
no a teda nic ziadna zmena, tak idem v piatok na ctg aj v nedelu a ked sa nic nezmeni, ziadne kontrakcie, tak mam v utorok prijem...

ako sa drzite vy, co je nove?

daniela29
17. jún 2009

ninny, na San nemám číslo - tiež som rozmýšlala čo s nou keď sa neozvala..........

ninny
17. jún 2009

daniela, san.. mohli by sme v piatok ísť v podobnom čase 😀 san, kedy tam budeš mať Dr. Čecha?

san, a ako Ti dopadol monitor a sono? otvorená si, malý je dole?

san77
17. jún 2009

kedy idete v piatok? ja rozmyslam, ze by som isla hned rano, aby ma rychlo zmerali ked maju len to...
dr. Cech tam nebude v piatok, len mi kazal chodit na ctg aj ked on nema sluzbu, takze sa dam zmerat komukolvek...

no monitor, tak ako som pisala trval dlho, lebo moje babo je asi velky spachtos a asi ho vsetko uspava, tak sa pohol asi dva krat, maximalne a to uz som myslela, ze dlhsie nevydrzim... zdolu ma ani nepozeral, lebo mi robil sono a vraj tam vsetko vidi, takze sme stale vysoko, nespomenul nic o tom, ze by som sa otvarala, takze to jednoznacne vyzera, ze sa este kontrakcie nedostavia. inak ja na sone vsetko v poriadku, maly ma okolo 3800 g tak neviem ako to bude o tyzden v utorok... zajtra idem na anesteziologicke vysetrenie, aby som ho mala v pripade, ze by bolo babo prilis velke a museli by robit cisarsky... hm... ☹

uz by som isla aj zajtra keby bolo na mne, ale nejako nic sa nedeje, tak cakam...

daniela29
17. jún 2009

ja idem okolo obeda - mne budú robiť všetko takže by som tam zase čakala dlho.....
cca na 11.30 pôjdem.........
Ninny ty chceš ísť kedy?
San, vidíš ja som už otvorená od 36 tt a tiež nič.... a dnes mi dr. písala: hlavička nalieha na vchod... moc tomu nerozumiem, ale už by to mohlo ísť...

san77
17. jún 2009

daniela,
no to u teba vyzera, ze sa to coskoro rozbehne, taktiez aj u ninny, aspon sa mi tak zda, ale ja akosik nic nepocitujem a este ked hovori, ze je vysoko, plodovej vody mam tiez dost, tak mu je tam dobre a ani nema nutkanie klesat dolu... ale nebudem nad tym premyslat, ako bude, tak bude, ale uz mam pocit, ze ma to tlaci vsade, tak dufam, ze do tyzdna bude vonku...

ninny
17. jún 2009

daniela, aj mne budu robiť všetko.. minulý piatok mi Dr. Chovanova hovorila, že nech prídem 19. 6. o 10:00... neviem prečo o desiatej.. ale asi pôjdem tak ako chodíš Ty.. vždy si bola rýchlo vybavená 😀

daniela29
17. jún 2009

ninny, nevieš prečo o 10.00? Aj dnes vravela jedna žena, že tam prišla okolo 10.00 a práve dr. odvolali na operačku.... a mne sa to predtým stalo dvakrát a potom som čakala........
san, bodaj by si mala pravdu že sa to čoskoro rozbehne.... ty máš vybaveného Dr. čecha k pôrodu?

san77
17. jún 2009

nemam, len ma pozera v tie dni ked tam ma on sluzbu, kedze som jeho pacientka v gyn.centre. zatial sme sa o tom nebavili...uvidim ako to pojde dalej, ale nevybavujem si nikoho zatial.

ninny
18. jún 2009

dobré ránko... všetko po starom? 😅

hamonny
18. jún 2009

dobry den, dievcata, buduce coskoro mamicky. dnes som sa tu prihlasila prvykrat, hoci uz dlhsie citam vase prispevky, ktore su zaujimave. aj my sa chystame do porodnice do trnavy, termin mame 28/6, cakame chlapceka. Vsetkym, ktore to mate "za par" drzim prstiky, nech vsetko dobre dopadne a ste vsetky zdrave i s vasimi ratolestami, ktore co chvila uzru svetlo sveta 😉

ninny
18. jún 2009

hamonny, vítaj medzi nami.. 😉 už viete ako sa bude Váš chlapček volať? 🙂

hamonny
18. jún 2009

ahoj ninny, dakujem 🙂 Od zaciatku sme uvazovali nad Jakubkom, a tak aj ostane. Hoci sa v poslednych dnoch rodi vela Jakubkov, zostavame pri nom 🙂

ninny
18. jún 2009

Nám každý hovoríl, že budeme mať dievčatko... pre dievčatko sme mali meno vybraté už roky do zadu.. ale na chlapčekovi sme sa nevedeli zhodnúť, ja som chcela Jakubka alebo Lukasa.. (bez mäkčeňa), manžel chcel Christian alebo meno po ňom... a nakoniec sme vybrali Sebastiánka.. to sa páčilo hneď obom 🙂

hamonny
18. jún 2009

Aj u nás to bolo podobne, kým sme nevedeli, čo to bude, tak len veľmi malým rozdielom viedli "chlapci" nad "dievčatkami", ale tiež tipovali a tipovali 🙂 Keď je to teda chlapček, tam sme veľmi nerozmýšľali, toto meno sa nám páčilo hneď. Aj keď sme rozmýšľali aj nad nejakými inými, ... Jakubko vyhral 🙂 Sebastián je pekné meno, hlavne zaujímavé a zdá sa mi originálne, lebo zdá sa mi, že toto meno nie je také časté. A teda, keď bude Váš chlapček "oslovený", hneď budete vediet, že ide o neho 🙂 🙂 A dôležité je to, že sa Vám páčilo obom. Ozaj, ninny, aký je to pocit každou sekundou očakávať ten moment "M"??? Mám na mysli to "prenášanie".

daniela29
18. jún 2009

Ahoj Ninny, aká bola noc? všetko v pohode......... ja som o.k. stále 2v1...... ale zajtra by sme už ozaj mohli zostať a po víkende domov 🙂 , keď nám už ten prvý dohodnutý termín nevyšiel ☹

ninny
18. jún 2009

daniela, noc bola fajn, žiadne kontrakcie.. len som veľmi nemohla spať, bolel ma chrbát.. a nevedela som si najsť polohu... ako Ty?

san77
18. jún 2009

ahojte,

ako sa dari, pozeram, ze sme stale vsetky pokope, no tak uvidime dokedy.
ja som prisla z trnavy co ma poslali na anesteziologicke vysetrenie, no tak mam obehovacky kazdy den, tak dufam, ze ma to do utorka niekde vonku nechyti, lebo mam co robit, aby som mala do utorka vysledky... hroza...

ninny
18. jún 2009

san, až v utorok budeš mať výsledky? prečo im to tak dlho trvá? a čo ak do vtedy porodiš????

ninny
18. jún 2009

hamonny... už sa neviem dočkať.. som strašne nervózna... a náladová.. už sama sebe leziem niekedy na nervy 🙂 😀

san77
18. jún 2009

ninny,
no ja to mam komplikovane trochu, lebo ma este poslala internej, tak tam musim zajtra, dnes som este utekala na alergologiu, odtial poltrebuje vidiet vysledky a kedze jej donesiem nieco zajtra tak vysledky by mali byt do pondelka, tak to budem uhanat po ne no a v utorok mam mat prijem... no a keby ma nieco dovtedy chytilo, no tak to potom asi fakt neviem... hm... ☹

ninny
18. jún 2009

san, a prečo Ti tieto behačky po doktoroch nechali teraz na konci tehotenstva? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre