• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

17. januára 2017 
majula, gratulujem.. tak vidis..a predsa je to tvoj vytuzeny chlap.. :wink:
6. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, veľmi sa teším želám Vám všetko len to ,,NAJ!!,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji zo srdca gratulujem! :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babulky - ja sem chodím ako tichý pozorovateľ - tuším len raz som sem prispela ... tento týždeň ma čaká môj vytúžený deň a tak sa chcem opýtať, či niektorá nemáte info, ako to vyzerá na oddelení šestonedelia - či to tam je plné....ďakujem.
7. júl 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som v sobotu hovorila so sestričkou z novorodeneckého (je to naša suseda) a vravela, že majú preplnené - tuším, že až 9 mamičiek bolo hore na rizikovom, že na šestonedelí ani nebolo miesto, ale oni prepúšťajú po 3-4 dňoch, takže dnes to môže byť úplne inak.
7. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielik ďakujem aspoň za takéto info ... no tak to sa teším :angry: - no ale dúfať môžem.... :wink:

Ak náhodou ešte niektorá niečo viete.... dajte mi vedieť - zajtra 8.7. idem určite rodiť - ak to nebude dnes večer... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurkaz - ako vies, ze ides uz rodit? Ja mam termin planovanej sekcie 17.7., inak mam normalny termin 23.7., tak to mame blizko seba. Uz mas nejake priznaky?
7. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky nam bude dnes mama...plodovka odteka... :slight_smile: :slight_smile: sa tesime :slight_smile: :slight_smile:
8. júl 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte po dlhom case :grinning:
tak my sme sa narodili 17.6. o 9.38 mali sme neuveritelnych 4100g a 50cm. cisarsky prebehol rychlo, uz na 5 den som chcela ist domov. Kubko ma ale chore srdiecko, to sme vedeli aj predtym, tak dnes nas konecne prepustili s nemocnice a budu nas prevazat do Kardiocentra na Kramaroch...uvidime, hadam nas coskoro pustia domov :cry: uz mi to tam liezlo na mozog.
8. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka je uz mamina.. ma malu Zuzanku.. :sunglasses: :wink: Gratulujeme !!!
8. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurkaz a Zuzanka želám všetko dobré!!! Snáď už sa k sebe túlite! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nech Vám to v nemocke rýchlo utečie...
8. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka, aj ja sa priprajam ku gratulacii :slight_smile:
8. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ďakujem vám za gratulácie :slight_smile: konečne to máme už za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zomlelo sa to všetko tak rýchlo, že som ani ja nechápala... :grinning: Dneska nás prepustili, lebo to tam majú tak strááášne plnééé, a to len dnes v noci sa narodilo desať detí... :grinning: takže, ktoré ešte čakáte tak máte sa načo tešiť, ale aspoň vás skorej pustia domenko :grinning:

safs veľmi ma to mrzí, ale je to aspoň 6.7. a ty ako? Ty si dodržala vysnívaný termín? :grinning:
raona a ty ako?
hamonny ahoj, ani sme nestihli pokecať, teba prepustili včera, že?
zmurkas videla som ťa na chodbe, tak už aj ty? gratulujem
zuzanikaaa dííííky :slight_smile:
9. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maji... ja furt nicc.. stale len cakaaaam.. termin som mala v pondelok.. ale nemam ani len falosne kontrakcie, proste nic.. a to sa snazim riadne hybat.. dneska som vygruntovala cely dom a furt nic.. predvcerom som makala na zahrade a takisto to nepomohlo k rozbehnutiu porodu.. zajtra mam poradnu, tak som zvedava co mi povedia, ale asi ma poslu domov, kedze to tam maju plne...
9. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raona musíš hodiť sex a do rána to bude... :grinning: viem o čom hovorím :grinning:
9. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majulaaaaaa ahoooj ty sa mas :wink: uprimne ti zavidime zavidime ( asi sme viacere ) :wink: no daj do nas nejake info ako kto co kedy atd...saq wis :grinning: :grinning:
ja tiez furt nist a tak ako rao umyla cely dom....okna....a nic ma nezaboli dokonca sa mi zda , ze som zacala aj menj tvrdnut :angry: a ja uvidim co zajtra ale moc si nefandim :unamused:
9. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula sa ti hovori ...... ked sakra akurat mame TD (tichu domacnost) :angry:
9. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safs ahoj, neštikútalo sa ti? 7.7. som si na teba myslela, že či už to máš za sebou :slight_smile: a ty sa múdriš :slight_smile: a aj s mojou spolubývajúcou, ktorá ťa náhodou pozná (zdravím Blažena ak to náhodou čítaš) a dokonca ti poviem, že aj naši malí sa u Vás doma minulý rok hrali ?! :grinning: aký je ten svet malý, že? :slight_smile:
a čo sa týka pôrodu 3.15 mi doma začala unikať plodová voda 3.50 príchod do pôrodnice aj so 4 min. kontrakciami, urobili mi CTG, vyšetrili a okolo 4.10 rýchly odvoz na sálu, a 4.30 malý na svete, 4.50 už zašitá (asi 6 štychov)a odpočívala, hlavne bez klystýru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rodil ma Dečkov (mal službu), celkom super, nesťažujem si... :grinning: ešte sme si aj posrandovali, že tretí pôrod nedobehnem :grinning:
a inak baby prídite aj mne poupratovať dom, umyť okná, oprať a tak lebo je to tu hrúza a mne sa ešte nedá nič robiť :astonished: len prebaľovať, kojiť a odsávať, strašne sa mi začali nalievať didi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kks majula u nas doma??? nemyslis vazne :grinning: a kde ste sa u nas vzali ? a este aj ta blaza :wink: nemam slov a neprenasala nahodou ona? a nevies ci davala malinkej prepichnut uska rovno v porodnici, lebo spominala to a ja tiez rozmyslam.
no ten porod ti zavidim ty si inaaaa turbo rychlost inaaaaac naspiiidovana :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safs chodí k vám Erik, že? To je syn mojej spolužiačky :grinning: Blažena prenášala, ušká Natálke nedala prepichnúť, ale sa pýtala a ževraj to tam robia keď požiadaš sestričky na novorodeneckom, ale musia byť namočené 24 hod v liehu... :slight_smile:
9. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano baby uska dievcatkam prepichnu aj v nemocke, ale musite iich mat namocene s otvorenymi uzavermi 24 hod v liehu. Ak ich mate uz nachystane, tak vam odporucujem dat ich prepichnut v porodnici, lebo u pediatra budete potom uz platit tusim ale 10 Eur za prepichnutie
maji zvladas doma? A Sára nežiarli na bračeka? :slight_smile: Iva je uz na materskej. Ocakava prichod maleho Miška koncom augusta :wink:
11. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky....na poradne sa chodi na tretie...ci ktore poschodie...alebo na prizemie?
11. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula : no jasne ze erik chodi aj teraz uz volaco vymyslaju :sunglasses: akurat prisiel s velkou novinou ale ze nemozem to nikomu prezradit :wink: aspon ma teda mozes prist navstivit pokocaaaarujeme :grinning: ja inak furt nic , vcera som tvrdla kazdych 10 minut pravidelne a v piatok mi chovanova povedala, ze uz som pripravena, len tej malej sa akosi nechce :unamused: asi caka na tie vacsie horucavy, nech si to uzijeme :sunglasses:
a inac prilep nejake fotky som zvedava na simonka

brin: hned na prizemi za kavickovo malinovkovymi automatmi

zuzanikaaa : a ty si davala prepichovat? ja sa neviem rozhodnut , neviem, ci toho nebude na babatko a aj na mna vela, este aj starosti s usami hmmm ????
11. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safs..takze sa to zmenilo...ja som chodila pri malom hore...tak snad tam trafim...kam mam...
Dakujem :slight_smile:
11. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj Zuzi ahoj, doma celkom super, už sa dostávam do obehu :grinning: , Sára by ho len pestovala a vozila, zatiaľ žeby žiarlila som ešte nepostrehla :grinning: ale malý je super, poslúcha :slight_smile: zatiaľ klop klop klop :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Iva bude mať zase chlapca? :slight_smile:

safs ahoj, včera si náááhodou neodchádzala z poradne ale o desiatej? :slight_smile: My sme tam boli s malým na očkovaní :slight_smile: Ja už o tej novine viem :grinning:
Asi to už na teba ide, lebo aj ja som mala v nedelu pravidelné tvrdnutie brucha a v noci už aj to išlo :grinning:
foto dám, len som sa ešte k nim nejako nedopracovala ich hodiť do pc :grinning: stále niečo robím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte sa mi aj práčka pokazila :astonished: ako na tú potvoru :angry:
A to už všetky porodili, keď v piatok na poradni nebolo moc tehuliek? :grinning:
11. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bolo super keby to uz islo lebo uz som nervozna sama zo seba :angry: aj dnes tvrdnem tak budem dufat :pensive:
no odchadzala som asi tak nejak ale nevidela som tam rodinku s babatkom sakra zase sme sa minuli :unamused: skoda
inak erik bol podareny hovori mi ze teta poviem vam tajomstvo a ja ze ja viem erik prileti k vam bocian ( povedal mi to jeho dedko min. tyzden erik vtedy este nevedel) a on mi na to ze neeeeeeeeeee bocian mama je tehotna skoro som odpadla :grinning: :grinning: :grinning:
ani min. tyzden nebolo v piatok vela tak aspon to mi vychadza :wink: teraz mam prist az v stredu ked dovtedy nic..
11. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, safs,majula, i vsetky ostatne.
Ano, 4. 7. sa nám narodil Jakubko. 52 cm, 3550 g. Mame to za sebou :slight_smile:. Doma sme od stredy, zvykame si na novy rezim, zatial sa nam dari, mliecko papame.
Drzte sa babulky, vsetko dobre dopadne. Vysledok predci vsetky bolesti, ktore porod sposobi a krasny batoztek vam vsetku bolest vylieci.
Drzim prsteky, Safs, daj vediet o sebe. Majula, som rada, ze som ta spoznala. Nech sa vam dari.
12. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako tu je ticho, to už všetky porodili?
hamonny ahoj, aj ja som rada, že som ťa spoznala náhodne :grinning: a tvoj Jakubko náhodou nemal také husté vlasy a modré oči? :slight_smile: my sme aj vedľa seba kúpali :slight_smile:
safs no čo už to máš za sebou? :grinning:
14. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj majulka! NO veď to aj ja tu pozerám a tu nikto! Už ste ma naozaj všetky opustili??? :frowning2:
Tak snáď aj ja už prídem do úspešného konca. Dnes som bola v nemocke. Pani doktorečka chcela najprv aby sme si prišli zajtra ľahnúť, kedže moje pribratie je 4kg a malinká ja naozaj malinká cca 2300g takže v piatok ďaľšia kontrola, tak uvidíme.
14. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé monička ty maš take male mimi?to je zlatunke.vau len 4kg to jak sa ti podarilo?
14. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok