Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

danielik76
23. júl 2009

veve - ja som si ho včera vypýtala na poradni v nemocnici a dala mi aj zoznam vecí do pôrodnice.

amsi
23. júl 2009

Caute tehulky....som amsin manzel a len som Vam chcel v jej mene dat na vedomie, ze dnes sa nam narodil nadherny ciernovlasy syncek Petko. Inak porodnica je total plna, tehotensky boom ako sa patri...🙂

brinzulka
23. júl 2009

gratulujeme...super...
no nic..necham si to rodenie az po vikende...ked nie do Vianoc 😉

veve80
23. júl 2009

gratulujem amsi k babatku !!!
aj ja uz chcem.
brinzul, v pondelok som sa usmievala na poradni ako pako, ale kym som prisla na to odkial ta poznam..., ani som nepozdravila, no jo, tehu demencia 😉

btw. ja mam tiez pocit, ze budem rodit az na vianoce ☹

berus222
23. júl 2009

gratulujeeem

brinzulka
23. júl 2009

veve...ja som Ta nechcela znasilnovat...aj bolo vedla mna volne.ale ked si nesprisla...co som mala...fu...tento krat som to tam nejak nezvladala...
veve a sa nepredbiehaj 😀

erni
24. júl 2009

servus brinzulka..moc na teba myslim,co si sa mi neozvala?....ozaj komu chodis do poradne a mas uz vybaveneho niekoho k porodu?...a co epi davas si?
ja som dopadla nakoniec tak ze na 90%budem rodit v PN, lebo Ivan ide atestovat a nebude v robote...
ozaj uz sa bojis co?ja veru ano, teraz je žatva som totalne unavena 3xdenne umyvam riady po 5 chlapoch, svokra aspon ze navari a mam furt pri sebe maleho a tieto horucavy no des,normalne sa uz tesim na porod...

brinzulka
24. júl 2009

Ty dorota!!! ja ze s kym si to mam pisat...idem Ti napisat IP

monicka18
25. júl 2009

Halo, halo kde ste všetky? Ja tu ešte čakám a čakám a ničččč.............

brinzulka
25. júl 2009

monicka...cakame, cakame...Vy sice vcera 😉 ...ale ved sa snad dockame 😵

monicka18
25. júl 2009

brinzulka- určite sa dočkáme! Len kedy??? 🙂 🙂

brinzulka
25. júl 2009

snad raz 😀

monicka18
25. júl 2009

toje milééé 😀 😀 😀

berus222
26. júl 2009

caute baby. co tu este robite?! ja som hovorila, ze tato stranka je zakliata na prenasanie 😀

monicka18
26. júl 2009

berus222 - neverila som keď sa tu o tom písalo, no už tu na to prenášanie verím!!! Buď predčasne alebo potom naťahovačky... 😀 😀 😀

brinzulka
26. júl 2009

ak sa nase dieta nevyberie same von...tak na termin asi pojde von, ci chce, ci nie ☹ ..uz ma 3800g

monicka18
26. júl 2009

brin- ja, že som ťa už stratila, že si tam dnes už určite zostala... 😀 😀

berus222
26. júl 2009

brinzulka, ja som uz tiez hovorila, ze ho vytiahnem sama 😀

brinzulka
26. júl 2009

berus...no nadherne babatko 😵 😵 ...
ja tie deti chapem, ze im je tam dobre...ale sup deticky von... 🤐

berus222
26. júl 2009

dakujeeem

brinzulka
27. júl 2009

sa vidime cez tyzden v porodnici, dufam!!!!

danielik76
27. júl 2009

Jéj, táto stránka podporuje prenášanie? Tak to je super, my sme sa totiž ešte stále nepresťahovali, lebo to v dome nie je dorobené. Mne by teda stačilo porodiť v termíne, alebo o pár dní skôr, ale teraz ešte nie.

ninny
27. júl 2009

brindzulka, no ako?? Stále 2v1? 😵

brinzulka
27. júl 2009

ahojte babulky...
druha zimnica uz za mnou aj plany poplach v nemocke...
vcera sme sli na poradnu,von a skoncili sme u nasich na kolaciku..vybrala som sa do zahrady a s chutou som si chcela sadnut do siete...a tak som so svojou vahou capla na zadok..lebo to tam niekto akoze dal..ale nezafixoval-co som ja netusila...takze mierny otras pre mna aj babo...
Navecer zacali kontry..nepravidelne...cely spodok brucha...ako kamen a krize do toho...Podarilo sa zaspat a rano mi bolo zle od zaludka..nepravidelne kontry...zatka-alebo nieco s krvou...Okolo 10tej ma chytila zimnica...38teplota a kontry celu hodiinu kazdych 10minut...Zavolala som mm, aby prisiel z prace domov...lebo neviem, co sa deje a maly mi nedal pokoj...dohrmela sa svokra...ktora mi hovorila, ci som jedla-ale ved daju klystir, aka skodliva je PEDA ako rodili bez nej...skackala som na lotpe..hodila sprchu a teplota fuc...kontry a pol hodinu..Tak sme sli do nemocky a povedali, ze nic sa nedeje...babo je ok...
Spala som s dalsou zimnicou az doteraz...
boli ma cely bruch-dufam, ze je to snad svalovica...alebo co...snazim sa nevzrusovat, nakolko kontry podla pristroja nemam...stale mam pocit, ze musim na WC...mam ruzovy vyrok-ze bud zo vcera a padu..alebo zatka..

Ked nejak vydrzime, v stredu rano do nemocky, odbery, antibiotika, peda a vyvolanie porodu...som na 2cm...tak to snad pojde...
Ak by nejake problemy, zasa teplota...mam ist na prijem do nemocky...

tehulka4
27. júl 2009

brinzul, ty moj tiket...no parada...myslim, ze to uz bude za tebou..skor si myslim, ze to je zatka...tiez som mala teplotu, priserne ma boleli krize atd...takze moja myslim, ze ak vydrzis do rana, budes vaaazne dobra..🙂🙂

brinzulka
27. júl 2009

mne je to uz jedno..nejako to babo von pojde...hlavne, ze je ok...a ja mam zatial cas nazbierat nejaku energiu

gabuliik
27. júl 2009

brinzul,držím palčeky,aby to dobre dopadlo.Dúfam,že čoskoro porodíš a budeš držať drobca v náručí a vytešovať sa. 🙂

monicka18
27. júl 2009

brin - drž sa! ja po dnešnej kontrole zasa nič ešte sa neotváram takže uvidíme, čo v stredu to bude ďaľšia kontrola. Ak tento týždeň nič tak hospitalizácia. Držím Ti palčeky!!!!...... 🙂

berus222
27. júl 2009

monicka, odkial si? si mi strasne znama a za ten svet si neviem spomenut, odkial ta poznam.

monicka18
27. júl 2009

berus222 - vážne? pretože aj ty mne!!! som z v IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre