• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

20. júla 2017 
ahojte babenky,
neviete nahodou ktory den v mesiaci je den otvorenych dveri v trnavskej porodnici? zabudla som, dakujem :sweat_smile:
24. mar 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, vždy v prvý pondelok v mesiaci
24. mar 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rainbow dakujem a manzel ze dakuje specialne :wink:
24. mar 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o kolkej to tam zacina, nevies nahodou?
24. mar 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že nemá zač, nebojsa, ked pojde s tebou a budete mať zvukové efekty z vedl.boxov, ako my, už dakovať nebude, viacerí tam vtedy pobledli :wink: , v pondelok o 14.00
24. mar 2007 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial sa tomu zasmial :wink:
dakujeme
24. mar 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - nejako je tu ticho
Ako sa mate
Cifoska - uz to mas asi za sebou, ze?
a co ty Mel???
Silvi???
Kde ste vsetky?
My pomaly bacujeme - mala je celkom kludna, ale len pokial nas netrapi brusko - a to je v poslednom case dost casto - aj ked sa moj jedalnicek nezmenil - nerozumiem tomu, aj grckame kade chodime, aj ked si odgrcneme, tak neviem, ci je to normalne
Dufman a co tvoja ratolest?
Ja viem nieto casu - ratolesti zamestnavaju na plny uvazok
Tak sa drzte
papa
30. mar 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, petra, aj čakám kedy sa dievčence ozvú a poreferujú zážitky, moj malinký sa v noci mrvil, tak sme nespali a teraz ma čaká upratovanie :rolling_eyes:
31. mar 2007 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamuľky, ktoré to už máte za sebou v TT pôrodnici... mohli by ste prosím napísať, čo ste potrebovali a využili pre bábätko po narodení v nemocnici (oblečko, kozmetiku atd)... lebo neviem čo mám zbaliť...
31. mar 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule.Uz to mam za sebou.25.3.07 sa nam o16.50.narodil Matusko vazil 3490g a meria 52 cm . :slight_smile: Porod prebehol celkom dobre, mala som epidu. tak to uslo.Cely zdravotny personal si zasluzi pochvalu v cetne p. Gajdosa a nepochybne aj dok.Cecha.Maly chytil alergiu na ich pradlo ale uz sme doma dak sa pomalinky zotavujeme. Spozdravom cifroska. :slight_smile:
31. mar 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cifroska, gratulejem , prajem vela zdravíčka, štastíčka a krásnych chvíl, tebe a bábetku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2007 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cifroska aj my gratulujeme,prajeme vela zdravia,stastia a vsetkeho dobreho a krasneho do zivota.... :slight_smile:
31. mar 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubaczik, čo robíš, u nás sú velké nervy, muž seká v kuchyni elektriku, radšej som odišla, ved malý nemusí vediet všetky vulgarizmy už v bruchu :grinning:
31. mar 2007 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sem nepatrí, tu je iná téma, taká radostná :dizzy_face:
31. mar 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no si viem predstavit...ja teraz vstala,tak rozmyslam kde sa prevalim teraz...tak sa mi maly zle upelešil,ze nevladzem chodit..zas mi lezi na kostrci..
31. mar 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedava kedy sa ozve mel.. :grinning: uz by mala byt doma,ne?
31. mar 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si bola zacvičiť, boli sme tam AŽ dve, ale aspon sa psychicky zregenerovala..ach vonku je tak krásne, a my zasnežení bielym prachom.... :grinning: aké romantické
31. mar 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, má krásne starosti, predpokladám, že už je doma :slight_smile:
31. mar 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis,ake mas stastie..mna tento rok nezasnezil ani prirodny sneh :grinning: a kde si bola cvicit?ta obdivujem,ja sa hybem ako velky korytňak..
31. mar 2007 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvičitelka dnes zahlásila, že dievčatá , chytte si rebrá a dýchajte, ha, keby som ja tie rebrá našla, ale dýchala som poctivo :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2007 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej,rebra su to co zabranuje tomu,aby mi brucho nevyslo az pod pazuchy??, :grinning:
31. mar 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne to je ono, moje sú už nenahmatateľné :grinning: :grinning:
31. mar 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich este hmatam,ale uz sa to zlieva do jedneho celku :grinning: uz ma to nebavi,chcem konec maja :grinning:
31. mar 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, v aprílovkach sa píše o porode, ach, ja sa na to psychicky pripravujem, aj na cvičení si to akože simulujeme, pripravujem sa psychicky na velkú bolest, dúfam, že ma to nezaskočí a nebudem stresovať :unamused: , inač viem bolesť ovládať, neprípuštať si ju, ale toto bude 1x, niečo nové
31. mar 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne keby narástol plyš a velké uši, možem robiť reklamného zajaca pred tescom
31. mar 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale velmi sa na to nespoliehaj..kazdy porod je iny,kazda zena je ina..ja pred 13timi rokmi som nemala ani paru co je to rodit,len z filmov,ze to hlasno kricia a maju mastne vlasy..a ja ked som rodila tak som cely cas cakala kedy zacnem hystericky kricat a mat mastne vlasy(prepotene) a az mi dr povedal,no podte rodime,tak som sa cudovala,ze uz,sak som ani nnekricala a ani vlasy nemam mokre.. :grinning:
31. mar 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: melina stela je na albumoch :grinning:
31. mar 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je krásna :dizzy_face:
31. mar 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja chcem taku :grinning: sak mozno nabuduce :grinning: teraz sa uskromnim synom :grinning:
31. mar 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, piate bude dievčatko!!! :wink:
31. mar 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok